برگزیده های پرشین تولز

یک عدد گوشی Samsung M3510 Beat b و یک عدد Nokia 1200

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
خب عزیز بده مثلا کاغذ ها رو یکی دیگه برداره..(داخل منزل جسارتا)

اگه هم رو سن اصرار داری.من که گفتم سنم رو.

سن ایشون رو هم بپرسین.

البته اینجروی هم باید کارت ملی اسکن کنیم بفرستیم که معلوم بشه راست میگیم یا نه!

سخت تره که! اومدیم من (من نوعی) شناسنامه داداشم رو اسکن کردم فرستادم! شما میفهمی؟

قبول کن این روش خیلی غیر منصفانست!

میشه مثلا شما یه عدد زیر 100 تو ذهنت انتخاب کنی. البته اول بنویسیش!

بعد من و ایشون یه عدد بگیم.

هر کدوم به عدد شما نزدیک تر بود. مال اون!

خوبه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
البته فکر کنم مشگل حل شد ..داخل پی ام گفتم..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
پی ام؟

اشتباهی پی ام دادی وحید جان!

من این گوشی برام اولویت بود...

وگرنه صبر نمیکردم...

مبارکش باشه.

لول. نه درست پی ام و از اینور ماجرا خبر نداشتم..الان واسه اینکه مشگل حل بشه شما بیا اینو ببر من یه دونه گوشی واسه اون دوستمون پیدا میکنم!

Last edited:

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
من از همین واهمه داشتم. گفتم که مهمونیم ولی شما مثل اینکه بریدین و دوختین. من نظرم روی این گوشی بود البته شما فروشنده ایی و میتونی تصمیم گیری کنی اما گوشی دیگه با این امکانات و این قیمت پیدا نمیشه مگر اینکه یکی مثل خودش پیدا باشه.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من از همین واهمه داشتم. گفتم که مهمونیم ولی شما مثل اینکه بریدین و دوختین. من نظرم روی این گوشی بود البته شما فروشنده ایی و میتونی تصمیم گیری کنی اما گوشی دیگه با این امکانات و این قیمت پیدا نمیشه مگر اینکه یکی مثل خودش پیدا باشه.

لول.. نه بجون بچم..پی ام بزن از خوئد این بنده خدا هم بپرس سوتی من بود اشتباها فکر کردم ایشون گوی خریده و به خودش پی ام دادم! من شبیه همین میتونم یکی پیدا کنم (نه دقیقا همین)اگر سر اون توالفق کردی اونو میدم به شما..

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
با تشکر از فروشنده آقای Rax وخریدار آقای softcenter که در فروش این گوشی کمال تلاش خودشون رو به کار بردن و یه گوشی رو به نا حق بفروش برسه گرچه فروشنده خودشون اختیار کامل رو دارن ولی وقتی خریدار رو انتخاب نکرده بودن و سر یه سوء تفاهم قول فروش گوشی رو به آقای سافت سنتر رو دادن پس یه حقی این وسط ضایع شد. امیدوارم که مبارک 2 طرف باشه.

با اجازه صاحب تاپیک فروخته شد

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
با تشکر از فروشنده آقای Rax وخریدار آقای softcenter که در فروش این گوشی کمال تلاش خودشون رو به کار بردن و یه گوشی رو به نا حق بفروش برسه گرچه فروشنده خودشون اختیار کامل رو دارن ولی وقتی خریدار رو انتخاب نکرده بودن و سر یه سوء تفاهم قول فروش گوشی رو به آقای سافت سنتر رو دادن پس یه حقی این وسط ضایع شد. امیدوارم که مبارک 2 طرف باشه.

با اجازه صاحب تاپیک فروخته شد

لول.. نه خدایی من فرق نذاشتم بین خریدارا! حتی 3 نفر همین امروز گفتن بالاتر از قیمت شما دونفر (70 و 75) میخوان و من براشون بفرستم ولی من زیر توافقم نزدم! شما خیلی ناراحت شدی میخوای من اینو بدم به شما اون E8 با D600 رو بدم به اون دوستمون!این واسه قابل قبولتره تا اینکه شما بگی من اینکارو کردم که بزور برسه به اون بنده خدا! اون که خودش امد نوشت گوشی مبارک شما(بخاطر پی ام اون یکی فروشنده)

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
لول.. نه خدایی من فرق نذاشتم بین خریدارا! حتی 3 نفر همین امروز گفتن بالاتر از قیمت شما دونفر (70 و 75) میخوان و من براشون بفرستم ولی من زیر توافقم نزدم! شما خیلی ناراحت شدی میخوای من اینو بدم به شما اون E8 با D600 رو بدم به اون دوستمون!این واسه قابل قبولتره تا اینکه شما بگی من اینکارو کردم که بزور برسه به اون بنده خدا! اون که خودش امد نوشت گوشی مبارک شما(بخاطر پی ام اون یکی فروشنده)

نه آقا دیگه گذشت. من باهاشون صحبت کردم همه چی اتفاقی پیش افتاد. قسمت نبود. مبارکشون باشه. :)

بالا