برگزیده های پرشین تولز

یک فرصت طلایی برای ADSL دارها

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
متاسفانه بدلیل اینکه سرم خیلی شلوغ شده نمیرسم سایتم رو مرتب update کنم. دنبال شخصی هستم که بتونه سایتم رو هر روز آپدیت کنه. شرایطی که این شخص باید داشته باشه بدین قراره:
1- داشتن ADSL ( ترجیحا سرعت بالا و بدون محدودیت پهنای باند )
2- داشتن اکانت RapidShare
3- سابقه کار کردن با سایتهای معرفی نرم افزار ( ترجیحا ، اگه زیاد وارد نبود خودم تا حدودی راهنماییش میکنم)

مزایا:
دوستانی که اکانت رپیدشیر دارن میتونن با آپلود فایل در اکانتشون و قرار دادن لینک اون در سایت تا روزی 500 امتیاز از طریق RapidShare کسب کنن و حالا میتونن یا با امتیازشون اکانت خودشون رو برای یک ماه دیگه تمدید کنن یا در همین جا بزارن برای فروش

علاوه بر امتیاز RapidShare برای شروع کار ماهی 15 الی 20 تومن حاضرم بپردازم. ولی به مرور این قیمت میتونه تا ماهی 30-40 تومن هم برسه ( میتونید پولی که ماهیانه بابت ADSL میدین رو از این طریق تامین کنید ). در کل همه چی بستگی به اون شخص داره که چقدر در سایت فعالیت داشته باشه.

دوستانی که مایل به همکاری هستن همین جا اعلام کنن. در ضمن نهایتا تا آخر جمعه بیشتر وقت نیست

ممنون:)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
فقط یه چیزی که نمیدونم خودت میدونی یا نه.
من 2 تا آدرس اول امضاتو چک کردم دیده ای چی شده؟
اکانتش Suspend شده

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من پایم
شرایط رو هم دارم
ادرس سایتت را بده
فقط چیزی که هست اینه که روزی چند ساعت از وقتم رو می گیره؟
ممنون

amos

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من هم وقت رو دارم هم اکانت راپید و هم ای دی اس ال .علاقه هم دارم که کار کنیم ..

سرعت اینترنت من پنج مگابایت و سرعت اپلود من یک مگ هست که فکر نکنم کسی داشته باشه حالا اگر خواستی میتونی به من پی ام بدی ..

[email protected]

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
سهیل جان از دوستان بالا جواب نگرفتی رو بنده هم میتونی حساب کنی
wink.gif

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
amos , IKEA
من شخص مورد نظرم رو برای اینکار پیدا کردم. ولی اگه شما هم مایل به همکاری هستین pm بدین. البته برای شروع کار دیگه ماهی 15 تومن رو تضمین نمیکنم ولی میتونم ماهی یک اکانت 1 ماهه Rapidshare بدم.

ممنون

patrisnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزيز من هم اي دي اس ال دارم اما اكانت رپيد ندارم !
حاضر به همكاري هستم!
اگه خواشتي پيغام خصوصي بزار !

بالا