برگزیده های پرشین تولز

یک فرصت ویژه مخصوص وب مسترها برای کسب درآمد بالا

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وب مسترهای عزیز سلام، سایت ویدئویی شبکه ما یک فرصت استثنایی مخصوص وب مسترها برای کسب درآمد بالا از طریق اینترنت فراهم کرده است و آن دریافت مبلغ 100 تومان بابت هر بازدید واقعی از ویدئوهای منتشر شده توسط شما است.

makeMoney.jpg

بدین معنی که شما توی سایت شبکه ما ویدئوهای جذابی که فکر میکنید کاربران علاقه به بازدید از آنها را دارند انتشار داده و در دنیای اینترنت بین چندین میلیون کاربری که دارن از اینترنت استفاده میکنند به اشتراک بگذارید (مثلا در تلگرام، فیس بوک، لاین، بلاگ ها، فروم ها و....). از لحظه انتشار ویدئو، بابت هر بازدید واقعی 100 امتیاز معادل 100 تومان در پروفایل شما به صورت اتوماتیک ثبت میشود. یعنی فقط از 10 بازدید واقعی انجام شده 1000 تومان دریافت خواهید کرد. این 100 امتیاز در هفته ابتدایی بعد از انتشار ویدئو به آن تعلق میگیرد.
این طرح قبلا هم در سایت شبکه ما انجام میشد، اما به هر بازدید واقعی 10 امتیاز تعلق میگرفت و کاربران زیادی از این طریق درآمد خوبی کسب میکرند. بنابراین الان که به 100 امتیاز افزایش پیدا کرده دیگه نباید زمان را از دست بدید چرا که امکان داره ویدئوهای جذاب توسط کاربران دیگه در سایت انتشار پیدا کنه... منتظر حضور گرم شما هستیم و لحظه به لحظه مشکلات و سوالات شما را پاسخگو می باشیم.
آدرس سایت: shabakema.com

Last edited:

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1 تومن برای هر بازدید خیلی کمه

دوست عزیز 1 تومان نه 100 تومان. یعنی در هفته ابتدایی 100 تومن بابت هر بازدید واقعی پرداخت میشه و در همان هفته با اشتراک گذاری ویدئوی خود میتونید درآمد خیلی بالایی کسب کنید. مثلا اگه لینک ویدئوی خود را در گروه های تلگرام به اشتراک بگذارید در عرض چند روز، چند صد بازدید واقعی از ویدئوها انجام میشه که بابت هر بازدید واقعی 100 تومان به شما تعلق میگیره و این مبلغ کمی نیست.

Last edited:

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
منظور از هفته ابتدایی چیه؟
یعنی بعد یه هفته دیگه درآمدی محاسبه نمیشه ؟
در ضمن ملاک محاسبه بازدید چجوریه ؟ یکی از ویدیو ها که آپلود کردم برای تست نوشته شده بازدید 14 ، اما امتیاز 0 ؟

hesam3737

Registered User
لایک‌ها
68
منظور از هفته ابتدایی چیه؟
یعنی بعد یه هفته دیگه درآمدی محاسبه نمیشه ؟
در ضمن ملاک محاسبه بازدید چجوریه ؟ یکی از ویدیو ها که آپلود کردم برای تست نوشته شده بازدید 14 ، اما امتیاز 0 ؟
منظور از هفته ابتدایی یعنی از تاریخ انتشار ویدیو تا 7 روز بعد (1 هفته) هر بازدید واقعی که از ویدیو شما صورت بگیرید 100 امتیاز معادل 100 تومان به حساب شما افزوده می شود و پس از 7 روز برای هر بازدید واقعی 1 امتیاز بصورت مادام العمر برای آن ویدیو ثبت می شود.
سیستم بازدید واقعی بر اساس الگوریتمی خاص تنها کاربران واقعی که ویدیو را مشاهده نمایند را ثبت می کند و با عدد بازدید که نمایانگر تعداد نمایش صفحه ویدیو شما می باشد متفاوت است.
برای ثبت بازدید واقعی باید کاربران واقعی ویدیو شما را ببینند تا به شما امتیاز تعلق گیرد . این امتیاز برای هر بازدید در هفته نخست 100 تومان می باشد.

Kiavash-j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در خارج از ایران هم میشه از این طریق کسب درآمد کرد؟

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در خارج از ایران هم میشه از این طریق کسب درآمد کرد؟

بله میتونید در خارج از ایران شروع به فعالیت کنید و درآمد خیلی خوبی هم کسب کنید. برای واریز به حساب لطفا شماره حساب بانک داخل ایران رو در پروفایل خودتون وارد کنید.

Kiavash-j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من قصد دارم شروع به کار کنم اما میخوام مطمئن شم که کار شما قانونیه.

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قصد دارم شروع به کار کنم اما میخوام مطمئن شم که کار شما قانونیه.

با سلام
دوست عزیز سایت شبکه ما تحت سیستم ساماندهی ثبت شده است و زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین درآمد زایی از طریق سایت شبکه ما کاملا قانونی است.

setyia6621

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، این طرحتون به نظر خیلی خوبه و درآمد خوبی برای ما وب مستر ها داره. اما برای من سوال پیش اومده که این همه پول شما پرداخت میکنید چه نفعی برای خودتون داره؟

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، این طرحتون به نظر خیلی خوبه و درآمد خوبی برای ما وب مستر ها داره. اما برای من سوال پیش اومده که این همه پول شما پرداخت میکنید چه نفعی برای خودتون داره؟

در طول زمان اجرا شدن ویدئوها تبلیغاتی به صورت آنلاین نمایش داده میشود که درآمد اصلی سایت از آن است. بنابراین کاربران سایت شبکه ما میتوانند با اشتراک گذاری ویدئوهای خود، بازدید واقعی آنها را زیاد کرده و امتیاز بالایی از این طریق کسب نمایند که نتیجه آن درآمد بالای کاربران خواهد بود.

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام
دوست عزیز سایت شبکه ما تحت سیستم ساماندهی ثبت شده است و زیر نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین درآمد زایی از طریق سایت شبکه ما کاملا قانونی است.
دوست عزیز کارتون جالبه ، ولی قصد جسارت نباشه و سو تفاهم هم نشه ، 90% سایتای کلاهبردار هم توی ساماندهی ثبت شده بودن :)

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز کارتون جالبه ، ولی قصد جسارت نباشه و سو تفاهم هم نشه ، 90% سایتای کلاهبردار هم توی ساماندهی ثبت شده بودن :)

دوست عزیز پرداخت هایی که به کاربران انجام میشود در صفحه "اثبات پرداختی ها" به روزرسانی میشود که میتوانید در لینک زیر مشاهده بفرمایید.
http://www.shabakema.com/help/payments/

amirhose.in

Registered User
لایک‌ها
31
متاسفانه سیستم شما بازدید هارو بر 4.3 !
ما 600 تا بازدید داشتیم یعنی فقط 1/4 این بازدید بازدید کننده بودن وقتی ویدیو 1 ساعت هم نشده که منتشر شده؟!

یعنی ما 5000 بازدید بفرستیم تا 120,000 تومان کسب درآمد داشتیم! یکم غیر منصفانه هست.

البته شما هم بستید رو کسب درآمد از سیستم کلیکی ولی آفرتون ویژه محسوب نمیشه دیگه.

مرسی باز هم.

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه سیستم شما بازدید هارو بر 4.3 !
ما 600 تا بازدید داشتیم یعنی فقط 1/4 این بازدید بازدید کننده بودن وقتی ویدیو 1 ساعت هم نشده که منتشر شده؟!

یعنی ما 5000 بازدید بفرستیم تا 120,000 تومان کسب درآمد داشتیم! یکم غیر منصفانه هست.

البته شما هم بستید رو کسب درآمد از سیستم کلیکی ولی آفرتون ویژه محسوب نمیشه دیگه.
دوست عزیز اینطور که شما تصور میکنید نیست و اگر بازدید ها به درستی انجام شود امتیاز آنها ثبت میشود. ما کاربرانی داریم که به مخاطبان خود به درستی اطلاع رسانی کرده اند و نتیجه خیلی بهتری گرفته اند. بدین معنا که امتیاز حاصل از بازدید واقعی از اجرا شدن آن ویدئو به مقدار خاص ثبت میشود و شاید آن کاربرانی که 600 بازدید را از صفحه ویدئوی شما انجام داده اند تمایلی به دیدن آن ویدئو نداشتند.

Last edited:

Kiavash-j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام، نحوه دریافت مبلغ چطوریه؟ شماره حساب باید بدیم؟

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، نحوه دریافت مبلغ چطوریه؟ شماره حساب باید بدیم؟

دوست عزیز شماره حساب را باید در پروفایل خود و بخش تنظیمات حساب وارد نمایید. امتیازهای کسب شده در پروفایل کاربر و بخش آمار قابل مشاهده میباشد. برای دریافت مبلغ می بایست درخواست خود را مبنی بر تسویه "امتیاز تسویه نشده" به ایمیل پشتیبانی سایت ارسال نمایید.

shabakema-com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همانطور که در صفحه "کسب درآمد از شبکه ما" امروز ذکر شده است، درآمد شما بابت هر بازدید واقعی در ۳۰روز اول پس از انتشار آن ۱۰۰ ریال خواهد بود و پس از آن مادام العمر ۱۰ ریال از هر بازدید درآمد خواهید داشت. (این مبلغ به مناسبت راه اندازی سیستم در هفته اول انتشار ویدیو ۱۰۰۰ ریال بود و درآینده نیز به مناسبت های مختلف مجددا افزایش می یابد و در روزهای مختلفی از ماه این مبلغ افزایش خواهد یافت.) پس همواره با ما همراه باشید!

کسب درآمد از شبکه ما

setyia6621

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، حداقل امتیاز برای تسویه حساب چقدر است

بالا