آژانس هواپیماییexchanging

**** یک فروشگاه با ایندکس عالی

شروع موضوع توسط MEHDIshop ‏1 مارس 2010 در انجمن خرید و فروش دومین و وب سایت

1. MEHDIshop

MEHDIshop Registered User

سلام
    بالاخره به دلایلی که عرض خواهم کد تصمیم گرفتم فروشگاه اینترنتی خود را بفروشم و یه کار دیگه بکنم.

آدرس فروشگاه : www.MEHDI shop.com البته دامنه آی آرش هم دست خودمه

دلایل فروش :
    1) نداشتن وقت جهت رسیدگی به فروشگاه به طوری که الان با داشتن این همه نرم افزار توی مغازه هنوز 1% جنس ها را نتونستم وارد کنم چون همش درگیر مغازه هستم یا تایپ مشتری یا .... و ....

2) اگه شد می خوام بزنم تو کار دانلود سنتر و اینا:D گرچه دو باره فرداش پشیمونی داره

نکات مهم برای خریدار :
    1) سیستم فروشگاه ساز من از سیستم سبد خرید هست به آدرس www.sabadkharid.com که سایت را از اون ها خریدم اونایی که دستشون توی کاره می دونن این سیستم جزو بهترین هست

2) من نسخه حرفه ای این سیستم را ازشون خریدم که اون روز 380 تومن قیمتش بود و الان به مناسبت اسفند 290 دارن می فروشن تا مدتی

3) امکانات مدیریتی فروشگاه واقعا بی نظیر هست از فروش نرم افزار گرفته تا فروش پسورد کارت شارژ و ... همه چیز توش ممکنه جهت لیست امکانات فروشگاه من hc il,k shdj sfn ovdn ffdkdn .

4) پشتیبانی عالی این شرگت از فروشگاه سازشون هست.

5) سیستم ایران مارکت سنتر به دلیل اینکه مال شهر خودم سفارش دادم قابل واگذاری نیست

مهمترین مزیت سایت من :

1) با کمی دست کاری که تو سایت کردم ایندکس سایت من الان بی نظیر هست به طوری که شما مهمترین کلمات را سرچ کنید از جمله عبارت ( خرید اینترنتی بازی روز = توی صفحه اولیم ) // ( خرید اینترنتی cd خام = توی صفحه اولیم ) // و ....

این طوری بگم من هر چی توی سایتم وارد می کنم جزو اولین های گوگل می شیم برای خودمم جای تعجب داره به طوری که الان آخرین بازی که وارد سایتم کردم بازی آواتار بوده شما اگه توی گوگل سرچ کنید (( خرید اینترنتی بازی آواتار)) ما توی صفحه اولیم

2) علاوه بر این همه همه صفحات فروشگاه من توی گوگل ایندکس شده کافی فرمول ایندکس را در گوگل سرچ کنید یعنی عبارت (( site:www.mehdishop.com )) را توی گوگل سرچ کنید می بینید که من 36 صفحه ایندکسی داشتم با همین 4 قلم جنس

قیمت سایت من :
    ارزش سایت من علاوه بر قیمت خود سیستم فوشگاهی سبد خرید (نسخه حرفه ایش که 380 پولشا دادم و فیش بانکیشم دارم هنوز ) + قیمت دو دامنه .com , .ir به + 100 مگ هاست حرفه ای از خود سبد خرید که 35تومن قیمتش بود ( عمدا از خودشون هاست گرفتم تا اگه مشکلی پیش اومد و هک شدیم و ... جوابگو باشن ) + ایندکس شدن بی نظیر محصولات سایت من ==> قیمت منصفانه خودتون بدید
    مهمترین مزیت سایت من همون ایندکس شدنش هست ولی حیف بهش نرسیدم خودم جنس وارد کنم

هرکس سایت من را خریداری کرد در صورت تمایل بازی ها و نرم افزارهای مغازم و ... را رایت می کنم بهش می دم ( قیمت توافقی ) و تا اول تابستان هرچی بازی جدید اومد ( به قیمت توافقی ) براش می فرستم

2. MEHDIshop

MEHDIshop Registered User

لطفا از سیاست های توی سر مال زدن و .... استفاده نکنید

من آدرس دادم + توضیحات شما هم جیب خودتون را ببینید و ایندکس شدن سایت من بعد اگه مایل بودید قیمت بدید و نظر شخصی + تعریف خاطره و ... ممنوع :hmm::hmm:

در پایان عرض کنم کسانیکه خواهان ایجاد فروشگاه اینترنتی هستند یا قصد تغییر فروشگاه خودشون را دارن بهترین فرصت است چون هر محصولی بذارید سریع میایید جزو اولین های گوگل فقط بر عکس من باید حال و حوصله داشته باشید جنس وارد کنید نه مثل من :D:blink:

خودمم از نظر جنس بازی و نرم افزار های خفن و همه به روز به روز ساپورت می کنم ( البته نه مفتی ولی زیر قیمت;) )