برگزیده های پرشین تولز

یک فروند **** نوکیا 6680 ***** فلاندی

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان یک فروند 6680 اصل اصل اصل فلاندی دارم که 100% سلامتش رو تضمین میکنم

قابش تازه عوض شده (قاب زیاد با گوش میفرستم ) - باطریش (نوکیا) سالمه بالای 2 روز تا 3 روز جواب میده - شارژر اورجینال - سی دی - دفترچه ها - کارتن (گوشی سری فلاندیه 6680 )
هندزفری گوشی همان زمان خرید گم شده بود و اون زمان جاش یه مموری 512 گرفتم که 15 تومن از هندزفری اون موقع گرون ترم بود

البته هندزفری این مدل های نوکیا اصلا به درد نمیخوره بیشتر کاربرد مکالمه ای داره خواستید می تونم هندزفری اورجینالش هم براتون تهیه کنم ولی ارزشی نداره

گوشی کاملا سالمه
آنتن دهی - شارژر گیری - دروبین هاش - فلش - ویبره - بلوتوث - ال سی دی - میکروفون - اسپیکر - و.......
همه جوره خودم تضمینش میکنم سالمه سالمه سالمه

به نظر من این مدل از لحاظ کلاس خیلی سر تر از رغیبش N70 با اینکه اون سری N من شخصا 6680 رو ترجیح میدم

بیاند دور هم باشیم دوستان راحت باشند :p

قیمت پایه هم با ارسال 1000 هزار تومان

عکس هم کسی اسرار داشت میگذارم ولی افت داره واسم رو این رنج عکس هم بگذارم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
سلام

سیروس جان قیمت صد هزار تومن هست؟

والا اگه همش به عدد بود میشد یک میلیون تومان :blink:

فارسیش رو هم که نوشتم هزارتومان

35 بزارش واسه من ... بیشتر ازین هم به کارم نمیاد:D

فعلا با 35 برابر پیشنهاد 35 هزار تومن گام خیلی خوبی بود :p

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
من به قيمت پايه ميخامش(1000 تومن) البته پستش با خودم .:D

rezai

Registered User
لایک‌ها
3
اولین پیشنهاد من

40

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اولین پیشنهاد من

40

شما دومین در تاپیک هستید

در پ خ 45 و 50 هم داشتم البته با هزینه پست به عهده خودم شما با پست میشی 44
در اولویت سوم اون دو مورد انصراف دادند تا عصر تقدیم شما میشه :D;)

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
لطفاً چند تا عکس بگذارید.
اون افت کلاس رو هم به بزرگی خودتون ببخشید.
ممنون

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
لطفاً چند تا عکس بگذارید.
ممنون

چشم حتما
آخه نه گوشی در مقابل اونایی که قبلا اینجا فروختم و عکس گذاشتم یکمی برام کم ارزشه سختمه عکس بگیرم اتفاقا دیشب هم خواستم دست به کار بشم ولی دیدم حسش نیست
البته امشب سعی میکنم 100% بگذارم :D
قابش رو گفتم تازه عوض کردم و از نوع درجه 1 HighCopy قاب اورجینال این مدل که عین روز اول بشه 6 تومنه قاب کره ای که لا اقل 1 سال کار کنه 4 تومنه قاب طرح کپی 3 تومنه قاب تجاری کیفیت خوب 2 تومنه تازه قاب 1 تومنی هم داره :lol::p

اصلا شما میتونید با هر لباسی ستش کنید
مهم شاسی گوشیه که سالمه ضربه نخورده - گوشی سخت افزارش 100% سالمه من تا دستگاهی رو 100% ستت نکنم تضمینشم نمی کنم یا دقیقا هر عیبی توی دستگاه ببنیم مو به مو ذکر میکنم اینم اگه موردی داشت حتما میگفتم

این گوشی جزء مواردی بود که هزینه تولیدش برای شرکت گرون تموم شد برای همین تولیدش خیلی کمتر از n70 و n72 بود ولی از نظر طراحی ساخت نوع قطعات واقعا محصول خوبی بود

اگر ری ویو های اون زمانش رو دیده باشید قوی ترین دوربین دوم متعلق به این محصول بود عکس هایی که با دوربین جلو این مدل میشه گرفت واقعا با کیفیت و یک لنز استاندارد برای دوربین در نظر گرفته شده لنز این مدل مشابه مارک لنز اصلی و مشخصات 2.1mm و 1.2.8
آنتن دهی بسیار قوی - صدای بسیار شفاف
به هر حال کیفیت ساخت گوشی های فلاندی نوکیا رو نمیشه با مدل های جدید چینی مقایسه کرد یاده اون زمان چقدر با نوکیا های مجارستان و آلمان مشکل داشتیم الان به چینی هم راضی هستیم :(:lol:

مهم ترین مورد جعبه دستگاه که بعد از گذشت این مدت هنوز موجوده که در صورت نبودش قیمت نصف میشد

حالا بازم دوستان اصرار دارند چشم شب عکس قرار میدم

rezai

Registered User
لایک‌ها
3
دومین پیشنهاد من

شما یک قیمت برای من پی ام کنید

ضمناً من اصفهان هستم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

vahidd

Registered User
لایک‌ها
13
گوشی خوبیه ولی در کنار فنلاندی بودن اشکالاتی هم برش وارده، چون خودم باهاش کارکردم بهش اشاره میکنم:
گوشی ضخیم بزرگ و سنگینیه ، مثلا Nokia 3120 هم مثل این گوشی 3G داره با دوربین جلو ولی اصلا ارتباطی از نظر وزن و ابعاد با هم ندارن
133 گرم در برابر 85 گرم
عرض 5.5 سانتی در برابر 4.5
ضخامت 2.05 در برابر 1.4
در کل 50% بزرگتره

حافظه های کمی حمایت میکنه و کیفیت پخش موسیقیشم پایینتر از گوشیهای امروزیه
Class 10 و سرعت اینترنت GPRS و MMSاش پایین که اصلا در شان یک گوشی smartphone 3G نیست فقط 32 تا 48 کیلوبیت که این مقدار در گوشیهای معمول امروزی که Class 32 هستند نزدیک به ده برابر بالاتر یعنی 384 کیلوبیت، در حالت 3G سرعت اینترنتش تازه میشه مثل گوشیهای معولی در حالت 2G!
بدترین چیز گوشیهای Symbian نگارش 7 و 8 اینکه با وجود داشتن سیستم عامل از Office حمایت نمیکنن در حالیکه الان خیلی از گوشیهای غیر سیستم عاملی Office دارن!
یک مشکل دیگر این گوشی هم اینکه نگارش هشتم هستش و این در حالیکه نسخه 8 خیلی چیز سرتری از 7 ارائه نمیکنه و عملا خیلی از برنامه های سری 7 روش درست کار نمیکنن و تنوع برنامه ایش هم مثل سری 7 نیست، دقیقا مثل ویندوز ME میمونه که نه مثل 98SE نه مثل XP

من از این نوع گوشی داشتم ولی گمش کردم، چون پسر خوبیه و بهش عادت کردم 55 خریدارم

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
گوشی خوبیه ولی در کنار فنلاندی بودن اشکالاتی هم برش وارده، چون خودم باهاش کارکردم بهش اشاره میکنم:
گوشی ضخیم بزرگ و سنگینیه ، مثلا Nokia 3120 هم مثل این گوشی 3G داره با دوربین جلو ولی اصلا ارتباطی از نظر وزن و ابعاد با هم ندارن
133 گرم در برابر 85 گرم
عرض 5.5 سانتی در برابر 4.5
ضخامت 2.05 در برابر 1.4
در کل 50% بزرگتره

حافظه های کمی حمایت میکنه و کیفیت پخش موسیقیشم پایینتر از گوشیهای امروزیه
Class 10 و سرعت اینترنت GPRS و MMSاش پایین که اصلا در شان یک گوشی smartphone 3G نیست فقط 32 تا 48 کیلوبیت که این مقدار در گوشیهای معمول امروزی که Class 32 هستند نزدیک به ده برابر بالاتر یعنی 384 کیلوبیت، در حالت 3G سرعت اینترنتش تازه میشه مثل گوشیهای معولی در حالت 2G!
بدترین چیزش اینکه با وجودیکه یک گوشی سیستم عاملیه ولی از Office حمایت نمیکنه در حالیکه الان خیلی از گوشیهای غیر سیستم عاملی Office دارن!

من از این نوع گوشی داشتم ولی گمش کردم، چون پسر خوبی و بهش عادت کردم 55 خریدارم

فعلا بالاترین پیشنهاد از طرف شماست
تا شب اگر بیشتر کسی نخواست با شما هماهنگ میکنم

بعدم دیگه این مبالغ که مبلغی نیست زحمت کشیدید این همه توضیحات دادید :D
55 واسه یه گوشی سیستم عامل دار 2 دوربینه دست دوم مناسبه

در ضمن 3120 اینه ها http://www.gsmarena.com/nokia_3120_classic-2240.php

22165918890_2.jpg

نه سادش نه کلاسیکش سیستم عامل نداره

Last edited:
بالا