برگزیده های پرشین تولز

یک متقلب دیگر=>گلدن اکسز

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
من چند روز پیش توی سایت گلدن اکسز ثبت نام کردم و شروع کردن به جمع کردن زیر مجموعه توی چت روم ها.هر بار که توی چت روم ها تبلیغ می کردم می دیدم حدودای 2 نفر به زیر مجموعه هام اضافه می شدن تا اینکه زیر مجموعه هام رسید به 7 نفر.از اون به بعد هر چی تبلیغ می کنم زیر مجموعه هام از 7 تا بالاتر نمیره.
اینم یه جور دزدیه دیگه.....
حالا کسی میتونه یک سایت معتبر برای زیر مجموعه گیری با عضویت رایگان معرفی کنه؟
ممنون.

tologin

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از vkamali :
من چند روز پیش توی سایت گلدن اکسز ثبت نام کردم و شروع کردن به جمع کردن زیر مجموعه توی چت روم ها.هر بار که توی چت روم ها تبلیغ می کردم می دیدم حدودای 2 نفر به زیر مجموعه هام اضافه می شدن تا اینکه زیر مجموعه هام رسید به 7 نفر.از اون به بعد هر چی تبلیغ می کنم زیر مجموعه هام از 7 تا بالاتر نمیره.
اینم یه جور دزدیه دیگه.....
حالا کسی میتونه یک سایت معتبر برای زیر مجموعه گیری با عضویت رایگان معرفی کنه؟
ممنون.

من خيلي ها رو ديدم كه حرفه اي روي اين سايت كار ميكنند
فكر نمي كنم متقلب باشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من گلدن اکسز متقلب نیست اونهایی که میگن زیرمجموعه شدن نشدن

این قبلا برای من پیش اومده بعد متوجه که کسی زیرمجموعه ام نشده تعداد زیر مجموعه های من در گلدن اکسز بالغ بر 20 نفر در levle های گوناگون است

در پرنس کین هم یک بنده خدایی گفت من 12 نفر را دارم زیرمجموعه خودم می کنم اما بعد از دو روز دیدم غیر از کد خودش کد دیگری اضافه نشده باهاش تماس گرفتم گفتم چی شد گفت حاضر نشدن بیان زیرمجموعه من بشن
به همین راحتی

shervin_siemens

Registered User
لایک‌ها
0
من تا حالا 30 دلار ازش گرفتم .اين سايت اصلا متقلب نيست

vrkamali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من خيلي خيلي به خاطر حرفي كه زدم معذرت مي خوام.حرف شما درسته.آخه مي دونيد چي شده كه من ديگه نمي تونم زير مجموعه بگيرم؟........
تا قبل از اينكه ويندوزم رو عوض كنم همه چيز درست بود و راحت داشتم زيرمجموعه جمع مي كردم ولي وقتي ويندوزم رو دوباره نصب كردم ديگه هرچي براي زيرمجموعه گيري تبليغ مي كنم كسي به زير مجموعه هام اضافه نميشه(نه تنها توي گلدن اكسز بلكه همه سايت هاي زيرمجموعه گيري ديگه).نمي دونم مشكل از چيه.من مطمئنم كه افراد زيرمجموعه من ميشن ولي نمي دونم كه چرا توي سايتا نشون نمي ده. :wacko:
اگر مي تونيد كمكم كنيد برام پي ام بزنيد چون ديگه اينجا جاش نيست...
بازم شرمنده كه همه رو سر كار گزاشتم :lol: .....

بالا