برگزیده های پرشین تولز

یک مربی آنلاین ای اس پی دات نت می خواهم.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من نیاز به یک مربی دارم که به صورت آنلاین، هفته ای یک جلسه به من ای اس پی دات نت آموزش دهد. در صورتی که دوستان می توانند این کار را بکنند لطفاً جهت هماهنگی شرایط، پی ام بدهند یا ترجیحاً ایمیل بزنند:
javad2000 ات جیمیل دات کام.

متشکرم

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
حالا چرا asp.net !؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
حالا چرا آنلاین ؟!
اگر میخوای معلم خصوصی هم بگیری حضوری بگیر بابت هزینه ای که میکنی لااقل یه چیز درست درمون یاد بگیری ! منکر خوبی آموزش مجازی نمیشم ولی دیگخ معلم خصوصی رو که مجازی نمیگیرن !

histamin

Registered User
لایک‌ها
1
زبون های دات نتی چیزی بلدی؟vb یا #C ؟
اگه بلد باشی که کاری نداره , می ری توی انجمنی مثل barnamenevis.org و اونجا بحث های asp.net رو میخونی کم کم راه می افتی
اگر هم بلد نباشی اول برو یکی از اون زبون ها رو شروع کن به یادگیری

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
میخوام asp.net یاد بگیرم چون اینطور که بررسی کردم بهترین گزینه برای طراحی صفحات وب داینامیک هست. میخوام مربی آنلاین باشه چون اولاً هزینه و انرژی که شاگرد و مربی باید روی کلاس آنلاین صرف کنند خیلی کمتر از کلاس حضوری هست، ثانیاً فارغ از زمان و مکان می تونم مربی رو در هر شهری که باشه از معلوماتش استفاده کنم.
زبان vb.net را در حد مبتدی می دونم و 4-5 نرم افزار در حد اینهایی که توی امضام معرفی کردم باهاش طراحی کردم. ولی دیگه از خواندن Help ها و Guide ها و این که برای فهمیدن جواب یک سوال مجبور باشم یک هفته سرچ کنم و از این تالار به اون تالار برم خسته شدم. میخوام چند موضوع را که برام مهم هست خوب یاد بگیرم.

لطفاً اگر کسی می تونه کمکم کنه PM یا ایمیل بده.
متشکرم

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
اگر وارد باشی سوال کنی خوب جوابت رو میدیم کارت راه می افته اما اگر نتونی اینطوری مطلب رو بگیری دردسرش اینطوری برات زیاده

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
میخوام asp.net یاد بگیرم چون اینطور که بررسی کردم بهترین گزینه برای طراحی صفحات وب داینامیک هست. میخوام مربی آنلاین باشه چون اولاً هزینه و انرژی که شاگرد و مربی باید روی کلاس آنلاین صرف کنند خیلی کمتر از کلاس حضوری هست، ثانیاً فارغ از زمان و مکان می تونم مربی رو در هر شهری که باشه از معلوماتش استفاده کنم.
زبان vb.net را در حد مبتدی می دونم و 4-5 نرم افزار در حد اینهایی که توی امضام معرفی کردم باهاش طراحی کردم. ولی دیگه از خواندن Help ها و Guide ها و این که برای فهمیدن جواب یک سوال مجبور باشم یک هفته سرچ کنم و از این تالار به اون تالار برم خسته شدم. میخوام چند موضوع را که برام مهم هست خوب یاد بگیرم.

لطفاً اگر کسی می تونه کمکم کنه PM یا ایمیل بده.
متشکرم
اولا که , بهترین گزینه نیست و راحت ترین گزینه هست (فرق دارن باهم)!!

دوما که , مجازی اصلا جالب نیست , 1/10 اون چیزی که انتظار داری رو یاد میگیری , اگه واقعا برات مهمه یاد بگیری ,حضوری بری بهتره ,
حتی اگه طرف معلوماتش از اونی که تو یه شهر دیگست کمتر باشه ,بیشتر یاد میگیری تا مجازی از یکی یاد بگیری که زیادتر میدونه !

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
بهترین گزینه بدون شک php و حتی راحت ترین گزینه!

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان، خیلی خوبه که جدا از راهنمایی، انتخاب بهترین رو بر عهده خواننده بگذارید ( لطفا ! )

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
درمورد آموزش آنلاین پیشنهاد میکنم بجاش راه دیگه ای در نظر بگیری مثل کتاب یا کلاس و بعد از اینترنت بجای منبع استفاده کنی. چون امکانات و آموزش آنلاین هنوز خوب جا نیوفتاده و گرون در میاد برات.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بهترین گزینه بدون شک php و حتی راحت ترین گزینه!

حالا چرا asp.net !؟

حالا تو چرا فرا فکنی میکنی ؟:D هردوتاش خوبی های خودشون رو دارند و خیلی شبیه به هم هستند ،برای کسی که کار بلد باشه هم در هر دو تکنولوژی کار هست !

دوستان، خیلی خوبه که جدا از راهنمایی، انتخاب بهترین رو بر عهده خواننده بگذارید ( لطفا ! )

دقیقا !

Last edited:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان عزیز
من به دلایل مختلف، کلاس رو به صورت آنلاین میخوام و کلاس حضوری نمیخوام. ولی هزینه رو مشابه کلاس حضوری خواهم پرداخت (فقط هزینه رفت و برگشت نخواهم داشت). میخوام هفته ای یکی دو ساعت به صورت Chat سوال و جواب کنم تا بعضی نکاتی که برام مهم هست یاد بگیرم. ممکنه این آموزش، تا چند ماه یا بیشتر ادامه داشته باشه. به عنوان شروع، میخوام نحوه اتصال به بانک داده و کار با داده های بانک داده، عضوگیری در سایت، نشان دادن تعداد بازدیدها و... را بدانم. در آینده ممکنه سراغ موارد پیشرفته تر هم برویم. اگر کسی میتونه آموزش بده لطفاً PM بده.

متشکرم

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
دوستان عزیز
من به دلایل مختلف، کلاس رو به صورت آنلاین میخوام و کلاس حضوری نمیخوام. ولی هزینه رو مشابه کلاس حضوری خواهم پرداخت (فقط هزینه رفت و برگشت نخواهم داشت). میخوام هفته ای یکی دو ساعت به صورت Chat سوال و جواب کنم تا بعضی نکاتی که برام مهم هست یاد بگیرم. ممکنه این آموزش، تا چند ماه یا بیشتر ادامه داشته باشه. به عنوان شروع، میخوام نحوه اتصال به بانک داده و کار با داده های بانک داده، عضوگیری در سایت، نشان دادن تعداد بازدیدها و... را بدانم. در آینده ممکنه سراغ موارد پیشرفته تر هم برویم. اگر کسی میتونه آموزش بده لطفاً PM بده.

متشکرم
اگه php خواستی من می تونم کمکت کنم...

بالا