برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل بزرگ در اینترنت

key

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول سلام می کنک به همه دوستان عزیز

اگه کسی می تونه راهنمایی کنه منون می شمهر چه سریعتر این کار رو بکنه.
یه چند وقتی هست که وقتی تو ایترنت هستم خود بخ خود دیسکانکت می شم و یک کانکشن جدید که اون هم خودش ساخته شده می خواد به اینترنت وصل بشه که نه یوزنیم داره و نه پسورد فقط جایی که شماره اتصال به شبکه رو می نویسه سه تا صفر میاد و خوب هر چه قدر هم این کانکشن رو پاک می کنم دوباره ساخته می شه .
لطفا من رو از راهمماییهانون محرم نکنید:D

Salib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اول سلام می کنک به همه دوستان عزیز

اگه کسی می تونه راهنمایی کنه منون می شمهر چه سریعتر این کار رو بکنه.
یه چند وقتی هست که وقتی تو ایترنت هستم خود بخ خود دیسکانکت می شم و یک کانکشن جدید که اون هم خودش ساخته شده می خواد به اینترنت وصل بشه که نه یوزنیم داره و نه پسورد فقط جایی که شماره اتصال به شبکه رو می نویسه سه تا صفر میاد و خوب هر چه قدر هم این کانکشن رو پاک می کنم دوباره ساخته می شه .
لطفا من رو از راهمماییهانون محرم نکنید:D

ببینم نرفتی تو سایتهای بد بد ، ای شیطون .
رو سیستمت دایلر نصب شده ... هر کی هر چی میگه بگه ، من میگم اولا ویندوزت رو عوض کن دیوما دیگه تو سایتهای بد بد نرو اگرم رفتی برو :blink: اما رو سیستمت اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی رو حتما نصب کن
آره

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احتمالا Spyware یا بقول صلیب Dialer باید باشه. قبل از اینکه ویندوز عوض کنی یه Spy Remover قوی نصب کن و بذار کل سیستمت رو اسکن کنه بعد اگه درست نشد ویندوز عوض کن. در ضمن بدون آنتی ویروس به هیچ عنوان کانکت نشو.

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0
احتمالا Spyware یا بقول صلیب Dialer باید باشه. قبل از اینکه ویندوز عوض کنی یه Spy Remover قوی نصب کن و بذار کل سیستمت رو اسکن کنه بعد اگه درست نشد ویندوز عوض کن. در ضمن بدون آنتی ویروس به هیچ عنوان کانکت نشو.

من adaware رو پيشنهاد ميکنم. از www.download.com ميتونی بگيريش.

Remote_Network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان در چند هفته گذشته داخل تاپیکی به نام Anti virus مطالب زیادی رو مطرح کردند که مطالعه اونها می تونه براتون مفید باشه:

http://forum.persiantools.com/t68111.html

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
رو سیستمت دایلر نصب شده ... هر کی هر چی میگه بگه ، من میگم اولا ویندوزت رو عوض کن دیوما دیگه تو سایتهای بد بد نرو اگرم رفتی برو :blink: اما رو سیستمت اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی رو حتما نصب کن
آره

تایید !:happy:

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آره

هر دو تایید می شه !!

ویندوزت رو عوض کنی درست می شه ..
با کاسپراسکای هم کاملا موافقم..:cool:

masoud1361

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر دو تایید می شه !!

ویندوزت رو عوض کنی درست می شه ..
با کاسپراسکای هم کاملا موافقم..:cool:

سلام بچه ها من مسعود هستم
یه مشکل جالب دارم
روی lap top من انتی ویروس نصب نمی شه می گه (error) نصب نمی کنم چون کل حافضه رو تحت اختیار می گیره
کسی راه حلی نداره ممنونم

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گاهی وقتا ویروسهایی پیدا میشن که نمیذارن رو سیستمت آنتی ویروس نصب یشه! اگه با آنتی ویروس های دیگه هم هیمن مشکل رو داشتی که باید به قکر نصب مجدد ویندوز بیوفتی.

بالا