برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل در مورد گروههای یاهو

REZA_PA48

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من Owner یک گروه تو یاهو هستم. دو تا مشکل داشتم.
یکی اینکه وقتی عکسی رو اتچ می کنم و برای اعضای گروه می فرستم به دست تمام اعضا می رسد ولی مشکلی که وجود دارد این است که وقتی وارد بخش Message گروه می شوم.عکسها را نشان نمی دهد و بجای عکس یک مستطیل سفید می آید که رویش نوشته شده است. Iv]rnv .Attachment(not stored) . هر چقدر با گزینه های Manage گروه ور رفتم.نفهمیدم که از کجا باید تنظیم کنم که اتچمنت ها در گروه ذخیره شود؟
دوم اینکه وقتی می خواهم یک اتچمنت 3.5 مگابایتی(یک mp3) به آدرس گروه بفرستم برگشت می خورد. ولی در مورد میل های بدون اتچ یا با اتچ کمتر مشکلی نیست. چی کار باید بکنم

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
اولي رو من ديدم.....دومي رو نميدونم....تو help يه قسمت هست كه مخصوص owner هاست يه سري بزنيد...

REZA_PA48

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از astm1834 :
اولي رو من ديدم.....دومي رو نميدونم....تو help يه قسمت هست كه مخصوص owner هاست يه سري بزنيد...
ممنون كه اينقدر زود جواب دادين.اگه ميشه آدرس دقيق رو بذارينوكسي ديگه به نظرش چيزي نمي رسه؟

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
آدرس!!!...سمته راست بالاي صفه....:cool:

اين صفه نها ...اون صفه....:happy:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از REZA_PA48 :
سلام
من Owner یک گروه تو یاهو هستم. دو تا مشکل داشتم.
یکی اینکه وقتی عکسی رو اتچ می کنم و برای اعضای گروه می فرستم به دست تمام اعضا می رسد ولی مشکلی که وجود دارد این است که وقتی وارد بخش Message گروه می شوم.عکسها را نشان نمی دهد و بجای عکس یک مستطیل سفید می آید که رویش نوشته شده است. Iv]rnv .Attachment(not stored) . هر چقدر با گزینه های Manage گروه ور رفتم.نفهمیدم که از کجا باید تنظیم کنم که اتچمنت ها در گروه ذخیره شود؟
دوم اینکه وقتی می خواهم یک اتچمنت 3.5 مگابایتی(یک mp3) به آدرس گروه بفرستم برگشت می خورد. ولی در مورد میل های بدون اتچ یا با اتچ کمتر مشکلی نیست. چی کار باید بکنم
از حدود يك سال و نيم پيش به خاطر اينكه حجم ايميلهاي فرستاده شده در گروهها خيلي زياد شده بود ياهو ديگه فايلهاي اتچ شده رو تو خود گروه نگه نمي داره و فقط تو ايميلي كه به شما فرستاده ميشه تو اكانت خودتون ميتونين فايل اتچ شده رو ببينين.

بالا