برگزیده های پرشین تولز

یک مشکل در یک اکانت که بن شده است

behzadnobody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک اکانت که کاملا بن شده است دارم این هست که : حدودا 4 سال پیش من با یکی از کاربرا به مشکل برخوردم سر خرید فروش یک کنسول یعنی یک کنسول فروختم و ایشون ناراضی بودن من قبول نکردم کار به تاپیک شکایت گشید و اکنت من بن شد یک اکانت دیگه ساختم که به سایت و ارسال دسرتسی داشته باشم بن مولتی یوزر هم بهش اضافه شد و کلا دیگه هیچ چیزی از اون اکانت یعنی پیغام هایی که بوده رو نمیتونم ببینم که ایشون رو پیداکنم و راضیشون کنم از اون اکانت فقط نیاز دارم بخش گفتگو هام باز بشه تا من اون دو یا سه نفر رو شاید بتونم پیداکنم و پولشون رو بدم این اکانت هست : pssx

چیکار میشه کرد ؟

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
برای من سوال شده که چرا بعد از 4 سال افتاده یاد شما که مقصر شما بودی نه خریدار؟؟
اول گفتی با یکی از کاربرا، بعدش گفتی پول 3تاشونو بدی؟؟

Sent from my LG G5 using Tapatalk

behzadnobody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای من سوال شده که چرا بعد از 4 سال افتاده یاد شما که مقصر شما بودی نه خریدار؟؟
اول گفتی با یکی از کاربرا، بعدش گفتی پول 3تاشونو بدی؟؟

Sent from my LG G5 using Tapatalk

اون موقع هم میدونستم مقصرم اما ندادم حالا میخوام رضایتشون رو بگیرم کلا به یک نفر یه xbox اشتباهی فروختم حالا باید پیداش کنم مابه تفاوتشو بدم با یکی باید مصالحه کنم فکر کنم این دومی رضایت داده بود حالا ازش بازم بپرسم بهتره یکی هم هست باید اونم پیداش کنم پولشو بهش برگردونم شاید تو گفتگو هایی که داشتم ردی ازش باشه اگر پیداشون نکنم باید برم به جاشون صدقه بدم ولی اول باید مطمئا بشم 100 درصد نمیشه پیداشون کرد گفتگو هامو باید ببینم چیکار میشه کرد؟ :(

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
اسم اکانت قبلی تون؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
در صورتی که نیت شما از باز شدن اون اکانت مشخص بشه ،100% مدیران و ادامین پرشین تولز به شما کمک میکنند...

behzadnobody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در صورتی که نیت شما از باز شدن اون اکانت مشخص بشه ،100% مدیران و ادامین پرشین تولز به شما کمک میکنند...

میخوام برم بخش گفتگو هام شمارشون یا ایدیشونو پیدا کنم باهاشون تماس بگیرم ولی نمیتونم وارد بخش گفتگوها بشم

بالا