برگزیده های پرشین تولز

یک نامه از طرف خدا

Perisan Immoral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصولا بت پرستان بیش از این که از عقل خود استفاده کنند از احساسات خود استفاده میکنند و خصوصیت دیگر آنها این است که به قوانین دیگران احترامی نمیگذارند و برای آن پشیزی قایل نیستند نمونه آن هم همین تاپیک کاملا بی محتوا و غیر عقلی و احساسی هست.
دوست عزیز مگر جزو قوانین فروم نیست که بحث مذهبی ممنوع هست ؟
آیا بحث مذهبی فقط برای خدا باوران آزاد است ؟

اگر بخاطر احترام به قوانین این انجمن نبود افراد زیادی هستند از اعضای همین انجمن که به راحتی باور شما را به بتی که پیش از خلقت تو میدانست به بهشت خواهی رفت یا جهنم را به سادگی نقش بر آب کنند.​

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
از درگير شدن با همديگر خودداري كنيد دوستان من .

لطفا مباحث را هم به سمت مطالب ممنوعه از نشر قوانين فروم نكشانيد .

ممنون

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
اقای محترم که خیلی فکر می کنی عقل کنی که فکر کنم تنگنایی ! این تاپیک مذهبی هست ؟ خدا چیز مذهبی هست ؟ فقط خدا توی مذهب وجود داره و هیچ جای دیگه نیست ؟واقعا جای تاسف داره که یک سری از اعضا بحث هخای الکی راه میندازن و سعی دارن تاپیک رو به فنا بکشن!متاسفم

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اصولا بت پرستان بیش از این که از عقل خود استفاده کنند از احساسات خود استفاده میکنند و خصوصیت دیگر آنها این است که به قوانین دیگران احترامی نمیگذارند و برای آن پشیزی قایل نیستند نمونه آن هم همین تاپیک کاملا بی محتوا و غیر عقلی و احساسی هست.​

آیا بحث مذهبی فقط برای خدا باوران آزاد است ؟​

اگر بخاطر احترام به قوانین این انجمن نبود افراد زیادی هستند از اعضای همین انجمن که به راحتی باور شما را به بتی که پیش از خلقت تو میدانست به بهشت خواهی رفت یا جهنم را به سادگی نقش بر آب کنند.​
بحث مذهبی چه ربطی به این داره این کجاش بحث مذهبه به هرچی ربط داشته باشه به مذهب هیچ ربطی نداره .
خیلی متن جالبیه منم فکر میکنم همینطوری باشه .

erroring

Registered User
لایک‌ها
2

Last edited:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
اصولا بت پرستان بیش از این که از عقل خود استفاده کنند از احساسات خود استفاده میکنند و خصوصیت دیگر آنها این است که به قوانین دیگران احترامی نمیگذارند و برای آن پشیزی قایل نیستند نمونه آن هم همین تاپیک کاملا بی محتوا و غیر عقلی و احساسی هست.
آیا بحث مذهبی فقط برای خدا باوران آزاد است ؟

گمونم طرف بدجوری جوش آورده :lol:

از درگير شدن با همديگر خودداري كنيد دوستان من .

لطفا مباحث را هم به سمت مطالب ممنوعه از نشر قوانين فروم نكشانيد .

ممنون

آقا بهروز عزیز من متوجه نشدم مخاطب شما آقای Perisan Immoral هستن که میگن قانون انجمن رعایت بشه یا آقای S.T.S که قوانین رو شکستن ؟؟؟

اقای محترم که خیلی فکر می کنی عقل کنی که فکر کنم تنگنایی ! این تاپیک مذهبی هست ؟ خدا چیز مذهبی هست ؟ فقط خدا توی مذهب وجود داره و هیچ جای دیگه نیست ؟واقعا جای تاسف داره که یک سری از اعضا بحث هخای الکی راه میندازن و سعی دارن تاپیک رو به فنا بکشن!متاسفم

تبریک میگم قربان همین حالا شما کشف کردین که خدا به مذهب ربطی نداره :blink:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
خدا رو شكر دعوا نداريد منظورم اين بود بحث سر چيه!!!

:D
سلام
بحث سر اینه که آقای Perisan Immoral میگه بحث مذهبی ممنوعه و آقای S.T.S هم میگه بحث راجع به خدا ربطی به مذهب نداره.
خب آقا بهروز هم میگه دعوا نکنین و بر خلاف قوانین صحبت نکنین , به همین سادگی ;)

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
تبریک میگم قربان همین حالا شما کشف کردین که خدا به مذهب ربطی نداره :blink:
دوست عزیز توام که داری مسخره میکنی ! من کشف نکردم که خدا ربطی به مذهب نداره بلکه برای ایشون که از شما عقب تره و هنوز کشف نکرده توضیح دادم ! :wacko:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
دوست عزیز توام که داری مسخره میکنی ! من کشف نکردم که خدا ربطی به مذهب نداره بلکه برای ایشون که از شما عقب تره و هنوز کشف نکرده توضیح دادم ! :wacko:

سلام
قربان بنده خدمت شما جسارت نکردم . من به عقیده شما کاری ندارم و فکر میکنم گذشته از هر چیز در هر حال انسان خوبی هستید با و جود این باید عرض کنم که من هم فکر میکنم صحبت درباره خدا بحث مذهبی تلقی میشه.
با سپاس

آرمان.خ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سبحان متن بسیار زیبایی بود

در ضمن این مطلب هیچ ربطی به مذهب نداره (یکم که فکر کنین متوجه میشین که اشتباه کردین)

بالا