آژانس هواپیماییexchanging

یک کنترل ، یک مشکل ، یک سؤال

شروع موضوع توسط H.Irandoost ‏3 دسامبر 2007 در انجمن Visual Basic 6

1. H.Irandoost

H.Irandoost کاربر تازه وارد

سلام خدمت تمامی دوستان و استادان گرامی وی‌بی :

امیدوارم که خوب باشید . . .

من تازه وارد این سایت شده‌ام و این اوّلین پستی است که ارسال می‌کنم . . .

امیدوارم مرا در جمع دوستانه‌ی خود ، در قسمت برنامه‌نویسی وی‌بی بپذیرید . . .

در اوّلین قدّم ، متأسّفانه به مشکل برخورده‌ام . . .

من در حال ساخت برنامه‌ای هستم که در آن نیاز به نمایش اطّلاعات فردی اشخاص به‌صورت لیستی است ؛ برای این کار باید از (ListView) کمک گرفت ولی یک مشکل خیلی بزرگ وجود دارد .

این کنترل قابلیّت رایت به چپ شدن (Right To Left) را ندارد ! :eek:

در اینحالت باید چه کرد ؟ :blink:

در اینترنت هم زیاد گشته‌ام ولی کنترل رایگان (Free) برای این‌کار که قابلیّت راست به چپ شدن را داشته باشد پیدا نکردم . :(

از شما دوستان تقاضا دارم اگر راه حلّی ، کنترلی و . . . سراغ دارد ، راهنمایی کند . :wacko:

از تمامی شما عزیزان متشکّرم . . .

امیدوارم بتوانم با پاسخ‌گویی به سؤالات شما دوستان ، زحمات شما را در آینده جبران کنم . . .

تا بعد . :D

2. _H2_

_H2_ کاربر تازه وارد

سلام
    واقعاً متوجه نمیشوم وقتی VB8-2005 با آن همه قدرت و هیبت وجلال وشکوه(!) وجود دارد کار کردن با نسخه VB6-1998 چه معنی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

- پشتیبانتی کامل از شی گرایی و مصادیق آن
    - وراثت - پلی مورفیزم - هندلینگ runtime رویداد - overload اپراتورها - نوع های Template یا Generic

- پشتیبانی کامل از Unicode و فارسی و تمامی فونت ها و LayoutRightToLeft و RightToLeft و....
    - حفظ مستحکم وکاملاً صحیح متون فارسی در کلیه محیطها بدون وابستگی به تنظیمات Control Panel

- بهره گیری از امکانات runtime کامل برای هر نوع دستور، حتی کامپایل runtime کد ....
    - دارا بودن هزاران کلاسس ماژول آماده برای تمام کارهای مرسوم.... ارتباطات شبکه - سوکت - دانلود - فایل - رجیستری و... و... و... 11 تقویم پرکاربد جهان از جمله تقویم هجری قمری و هجری شمسی و... و... و...

- کنترلرهای اماده بسیار متنوع و جالب و امکان پیاده سازی کنترلرهای خام با وراثت و Paint
    - برنامه نویسی معمولی ویندوز - برنامه نویسی ویندوز سرویس - برنامه نویسی تحت وب - برنامه نویسی وب سرویس ...

و...
    و...
    و...

واقعاً امکان توضیح دادن کوتاه امکانات هم وجود ندارد ....
    ضمناً نسخه فول VB9-2008 هم ده روزی است وارد بازار جهانی شده ولی هنوز نسخه قفل شکسته و هک شده ان موجود نیست.

3. H.Irandoost

H.Irandoost کاربر تازه وارد

سلام خدمت دوستان عزیز :

دوست گرامی از راهنمایی‌ات واقعاً متشکّرم . . . !

دوستان دیگر نظری ندارند ؟

من هنوز منتظر کمکتان هستم . . .

تا بعد .

4. pirmard

pirmard Registered User

با استفاده از api باید اینو درست کنی
    توی ایرانویج یه سرچی بزن دستگیرت میشه :rolleyes: