برگزیده های پرشین تولز

یک کنترل ، یک مشکل ، یک سؤال

H.Irandoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت تمامی دوستان و استادان گرامی وی‌بی :

امیدوارم که خوب باشید . . .

من تازه وارد این سایت شده‌ام و این اوّلین پستی است که ارسال می‌کنم . . .

امیدوارم مرا در جمع دوستانه‌ی خود ، در قسمت برنامه‌نویسی وی‌بی بپذیرید . . .

در اوّلین قدّم ، متأسّفانه به مشکل برخورده‌ام . . .

من در حال ساخت برنامه‌ای هستم که در آن نیاز به نمایش اطّلاعات فردی اشخاص به‌صورت لیستی است ؛ برای این کار باید از (ListView) کمک گرفت ولی یک مشکل خیلی بزرگ وجود دارد .

این کنترل قابلیّت رایت به چپ شدن (Right To Left) را ندارد ! :eek:

در اینحالت باید چه کرد ؟ :blink:

در اینترنت هم زیاد گشته‌ام ولی کنترل رایگان (Free) برای این‌کار که قابلیّت راست به چپ شدن را داشته باشد پیدا نکردم . :(

از شما دوستان تقاضا دارم اگر راه حلّی ، کنترلی و . . . سراغ دارد ، راهنمایی کند . :wacko:

از تمامی شما عزیزان متشکّرم . . .

امیدوارم بتوانم با پاسخ‌گویی به سؤالات شما دوستان ، زحمات شما را در آینده جبران کنم . . .

تا بعد . :D

_H2_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
واقعاً متوجه نمیشوم وقتی VB8-2005 با آن همه قدرت و هیبت وجلال وشکوه(!) وجود دارد کار کردن با نسخه VB6-1998 چه معنی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟

- پشتیبانتی کامل از شی گرایی و مصادیق آن
- وراثت - پلی مورفیزم - هندلینگ runtime رویداد - overload اپراتورها - نوع های Template یا Generic

- پشتیبانی کامل از Unicode و فارسی و تمامی فونت ها و LayoutRightToLeft و RightToLeft و....
- حفظ مستحکم وکاملاً صحیح متون فارسی در کلیه محیطها بدون وابستگی به تنظیمات Control Panel

- بهره گیری از امکانات runtime کامل برای هر نوع دستور، حتی کامپایل runtime کد ....
- دارا بودن هزاران کلاسس ماژول آماده برای تمام کارهای مرسوم.... ارتباطات شبکه - سوکت - دانلود - فایل - رجیستری و... و... و... 11 تقویم پرکاربد جهان از جمله تقویم هجری قمری و هجری شمسی و... و... و...

- کنترلرهای اماده بسیار متنوع و جالب و امکان پیاده سازی کنترلرهای خام با وراثت و Paint
- برنامه نویسی معمولی ویندوز - برنامه نویسی ویندوز سرویس - برنامه نویسی تحت وب - برنامه نویسی وب سرویس ...

و...
و...
و...

واقعاً امکان توضیح دادن کوتاه امکانات هم وجود ندارد ....
ضمناً نسخه فول VB9-2008 هم ده روزی است وارد بازار جهانی شده ولی هنوز نسخه قفل شکسته و هک شده ان موجود نیست.

H.Irandoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز :

دوست گرامی از راهنمایی‌ات واقعاً متشکّرم . . . !

دوستان دیگر نظری ندارند ؟

من هنوز منتظر کمکتان هستم . . .

تا بعد .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
با استفاده از api باید اینو درست کنی
توی ایرانویج یه سرچی بزن دستگیرت میشه :rolleyes:

بالا