برگزیده های پرشین تولز

۳ ابزار رایگان برای کشف بک لینک ها (سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند)

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
13 نوامبر 2016
نوشته‌ها
61
لایک‌ها
19
محل سکونت
تهران
بک لینک چیست؟
سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند را بک لینک یا لینک های ورودی به سایت شما می گویند. به عنوان مثال وقتی فردی مقاله ای می نویسد و به سایت شما لینک می دهد را بک لینک می گویند. بک لینک ها مهم هستند چرا که یکی از معیارهای اعتباردهی گوگل به سایت شما محسوب می شود. داشتن بک لینک های با کیفییت سبب ارتقا رتبه شما در جستجوی گوگل و بهبود سئوی سایت شما می گردد.

بهترین روش استفاده از ابزارهای چک بک لینک، بررسی سایت رقبای شماست. شما می توانید به کمک ابزارهایی که در ادامه معرفی می شود، دامین رقبای خود را وارد کنید و ببینید از چه سایت هایی به سایت آنها لینک داده شده است. با این روش می توانید برای سایت خود لینک سازی هم بکنید. ببینید به کدام سایت ها می توانید مراجعه کنید و چه افرادی در مورد موضوعات شما صحبت می کنند و مطلب می نویسند. همچنین می توانید ببینید کدام مقاله ها و مطالب، بک لینک های بیشتری دریافت می کند و بنابراین شما هم در مورد همان مطالب بنویسید.

برای اینکه اطلاعات جامعی در مورد بک لینک ها بگیرید، پیشنهاد می کنیم از ابزارهای مختلف استفاده کنید و اطلاعات آنها را با هم ترکیب نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که به دنبال بک لینک های باکیفیت باشید نه تعداد بک لینک ها. گرفتن بک لینک از سایت های معتبر و مشهور در دراز مدت به نفع سایت شما خواهد بود. ما برای شما بهترین ها را آرزو داریم و خوشحالیم که از مقاله های آکادمی رشد بازدید می کنید.

در این مقاله، با ۳ ابزار رایگان و مفید برای چک کردن بک لینک ها آشنا می شوید تا ببینید چه کسانی به سایت شما یا سایت رقبای شما لینک داده اند.اهمیت ابزارهای چک بک لینک ها
  • ببینید وب سایت شما چه تعداد بک لینک از سایت های دیگر دریافت کرده است (و چه سایت هایی به سایت شما لینک داده اند)
  • با ترکیب اطلاعات ابزارها و سایت های محتلفی که بک لینک ها را در اختیار شما قرار می دهند، نتایج دقیق تری از سایت خود بدست می آورید.
  • سایت رقبای خود را بررسی کنید تا ببنید از چه سایت هایی بک لینک گرفته اند.
  • با جایگزین های ابزار رایگان و مفید یاهو بنام Yahoo! Site Explorer که از نوامبر ۲۰۱۱ سرویس خود را غیرفعال کرد، آشنا شوید.
    برای خواندن ادامه کلیک کنیذ:
http://roshdacademy.ir/3-ابزار-رایگان-برای-کشف-بک-لینک-ها-سایت-ه/
 
بالا