برگزیده های پرشین تولز

ღ پیامک های عاشقانه

look up

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)

در اين حريم شبانه ستم گرفته در اين شب خوف و خاكستر كه غم گرفته رفيق فروزان روشن رهايي من ستاره‌ها را صدا بزن دلم گرفته
چقدر سخت است گل آرزوهايت را در باغ ديگری ببينی و هزار بار در خودت بشکنی و آن وقت آرام زير لبت بگويی: گل من باغچه ی نو مبارک
آنکه می‌خواهد روزی پريدن آموزد، نخست می‌بايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند
خدايا او را كه در تنها ترين تنهاييم تنهاي تنهايم گذاشت در تنها ترين تنهاييش تنهاي تنهاييش نگذار
بهتر است غرورتان را به خاطر کسی که دوستش دارید از دست بدهید،تا اینکه او را به خاطر غرورتان از دست بدهید...
آنگاه كه با دستانت واژه عشق را بر قلبم نوشتي سواد نداشتم اما به دستانت اعتماد داشتم حال سواد دارم اما ديگر به چشمان خود اعتماد ندارم...

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615

امیر جان قابلی نداشت! یکم فان هم واسه تفریح خوبه!
wink.gif
Twinkle Twinkle little star You should know what you are And once you know what you are Mental hospital is not so far[FONT=&quot].[/FONT]

Prayer is a free out Going CALL to GOD No network or battery Problem , Always Good Signals & all messages Sent. Make Prayer a habit & remember me in Ur Prayers[FONT=&quot].[/FONT]

R is for Red

Red is 4 Blood

Blood is 4 Heart

Heart is 4 Miss

Miss is 4 U

U is 4 Me

Me is U

[FONT=&quot] ((Miss U[FONT=&quot]))[/FONT][/FONT]

I am in Love[FONT=&quot].[/FONT]

L O V E

L = Lake of Sorrow

O = Ocean of Tears

V = Valley of Death

E = End of life

Meaning of Friendship[FONT=&quot]:[/FONT]

F-------FOREVER

R-------RESPONCIBLE

I--------INTELLIGEN T

E-------EAGER TO MAIL

N-------NICE

D-------DIVINE

S--------SIMPLE

H-------HEARTLY

I--------INTERSTED

P-------PEACEFUL

SEVEN WONDERS OF FALLING IN LOVE: (1)MEETING SOMEONE. (2)GETTING TO KNOW THAT SOMEONE.3.UNDERSTAN DING THE PERSON .(4)ACCEPTING. (5)LOVING (6)LETTING GO WHEN YOU HAVE TO.7.REMEMBERING WHEN ITS GONE

U & I are friend, when u cry, I cry[FONT=&quot].[/FONT]

When u laugh, I laugh[FONT=&quot].[/FONT]

When u hurt me, I hurt[FONT=&quot].[/FONT]

When u jump off a bridge…I m sure going to miss u[FONT=&quot]! ;)[/FONT]

Think big, think smart[FONT=&quot],[/FONT]

think positive[FONT=&quot],[/FONT]

think beautiful[FONT=&quot],[/FONT]

think great[FONT=&quot],[/FONT]

I know this is too much for you, so here is a shortcut[FONT=&quot]...[/FONT]

just think about ME[FONT=&quot]![/FONT]

ur smile can be compared to a flower

ur voice can be compared to a cuckoo

ur inocence to a child

But in stupidity

u have no comparison

A smile is a sign of joy

A hug is a sign of love

A laugh is a sign of happiness

[FONT=&quot]&a friend like Me[FONT=&quot] ...[/FONT][/FONT]

Well that’s a sign of ur Good Taste

I wrote your name on sand it got washed[FONT=&quot].[/FONT]

I wrote your name in air,it was blown away.then

I wrote your name on my heart & i got Heart Attack

Friendship is like a glass handle it with care because once broken cannot be mended

and even if mended[FONT=&quot]....a crack is always there[FONT=&quot] !!![/FONT][/FONT]

When Nights are long & Friends are few[FONT=&quot],[/FONT]

I sit by my Window & think of u[FONT=&quot].[/FONT]

a silent whisper a silent tear[FONT=&quot].[/FONT]

with all my Heart i wish you were here[FONT=&quot].[/FONT]

Smile a while and while you smile[FONT=&quot],[/FONT]

smile another smile and soon there will be miles

and miles of smile just because you smiled[FONT=&quot],[/FONT]

i wish your day is full of SMILE

A good Friend is like a computer

he ENTERS in your life SAVE himself

in your heart,FORMATS all your troubles

and never DELETE you from his heart[FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]هنوز شقايق نشدي ،زنداني زندان دقايق نشدي وقتي كه مرا از دله خود ميراني يعني كه تو هيچ وقت عاشق نشدي [/FONT]​
[FONT=&quot]اگر ماه بودم به هركجا كه بودم سراغ تو را از خدا مي گرفتم و اگر سنگ بودم به هركجا كه بودي سر رهگذره تو جا مي گرفتم اما اگر ماه بودي به صد ناز شايد شبي بر لبه بام من مي نشستي و اگر سنگ بودي به هركجا كه بودم مرا مي شكستي [/FONT]​
[FONT=&quot]وقتي ميانه چشم هايت رقبتي نيست ديگر براي دل سپردن فرصتي نيست بگذار تا عاشق ترين مردم بدانند بين من و دستانت هيچ نسبتي نيست[/FONT]​
[FONT=&quot]کاش خداوند سه چيز را نمي آفريد غرور را ، دروغ را وعشق را . تا انسان مجبور نباشد از روي غرور به عشق دروغ بگويد [/FONT]​
[FONT=&quot]اگر بدانم که درخواب تو را بيشتر خواهم ديد براي هميشه ديدن تو هرگز بيدار نمي شوم اگر بدانم که مردگان تو را بيشتر خواهند ديد براي هميشه ديدن تو قيد زنده بودن راخواهم زد[/FONT]​
[FONT=&quot]گل اگر خشک شود ساقه اش مي ماند دوست اگر جدا شود خاطره اش مي ماند[/FONT]​
[FONT=&quot]قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم چون حالا هر تكه از قلبم تو رو جداگونه دوست داره[/FONT]​
[FONT=&quot]هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني روزي در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد[/FONT]​
[FONT=&quot]آنکه چشمان تو را اينهمه زيبا مي کرد کاش از روز ازل فکر دل ما ميکرد يا نمي داد به تو اينهمه زيبايي را يا مرا در غم عشق تو شکيبا ميکرد[/FONT]​

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
امیر جان قابلی نداشت! یکم فان هم واسه تفریح خوبه!

تمام اس ام اس هات عالی بود....

Just perfect

tnx alot dude

--------

بابا تروخدا اس ام اس فارسی بزارین.
من بلد نیستم فینگیلیش.

خیلی راحته..از کلمات سختی استفاده نشده..مثلا تو این می گه

and never DELETE you from his heart

یه دوست خوب مثه یه کامپیوتر می مونه

وارد زندگیت می شه برای موندن خودش

تو قلبت همه اشفتگی هاتو (مشکلات) فرمت می کنه

هیچ وقت هم تورو از قلبش Delete نمی کنه...

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8

Just perfect

tnx alot dude

--------

خیلی راحته..از کلمات سختی استفاده نشده..مثلا تو این می گه

and never DELETE you from his heart

یه دوست خوب مثه یه کامپیوتر می مونه

وارد زندگیت می شه برای موندن خودش

تو قلبت همه اشفتگی هاتو (مشکلات) فرمت می کنه

هیچ وقت هم تورو از قلبش Delete نمی کنه...
بله این یکی راحت بود:D.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
بابا تروخدا اس ام اس فارسی بزارین.
من بلد نیستم فینگیلیش.
چشم !
coolgleam.gif
اما بقیش که فارسی بود! فارسی زیاد دارم اما میترسم تکراری باشه .ولی چشم امروز مقدار زیادی میذارم به تلافیه انگلیسی ها.
اما انگلیسی ها هم بعضیهاش خیلی مزه داره .مثل اونایی که مثلا با حروف انگلیسی منظوری بیان میشه که نمیشه به فارسی برگردوند .اما اگه میخواین انگلیسی ها رو هم به فارسی براتون میذارم .
spinface.gif

Just perfect

tnx alot dude
encore.gif

الان بقیشو میذارم!
roller.gif

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
در مرام ما رفيقان نيست ترک دوست عهد با هرکه بستيم جان ما در دست اوستدر مرام ما رفيقان نيست ترک دوست عهد با هرکه بستيم جان ما در دست اوست
زندگي کوتاهتر از آن است که عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
از غضنفر مي پرسن 12 فروردين چه روزيه؟ مي گه روزي که مي ريم جا مي گيريم واسه 13 به در
غضنفر مي ره کلانتري مي گه قربان زنم گم شده ! افسره مي گه : مشخصاتش رو بگو غضنفر مي گه: يعني چي؟ افسره مي گه: مثلا من زنم 60 کيلو قد بلند موهاش طلايي .ترکه مي گه: زن من رو ولش بريم زن تو رو پيدا کنيم!!!
شکسپير: هميشه به کسي فکر کن که تو رو دوست داره، نه کسي که تو دوسش داري.
دنيا رو مي بيني؟ وقتي يکي رو دوست داري اون دوست نداره، وقتي يکي دوست داره تو دوسش نداري. دو نفر هم که همديگر رو دوست دارن هيچ وقت به هم نميرسن
اگه يه مرد در ماشين رو واسه خانومش باز کنه 4تا نتيجه مي شه گرفت: 1ماشين تازه است2 زنش تازست 3 طرف زنش نيست 4 مرده گلابي و زن زليله
عاشقي را شرط اول ناله وفرياد نيست تا کسي از جان شيرين نگذرد فرهاد نيست عاشقي مقدورهر عياش نيست غم کشيدن صنعت نقاش نيست.
هر چند که از ديده من گم شده اي... غمخوار و کمک رسان مردم شده اي... در قصر دلم جواهر عشق مني... اي خوشگل من شبيه يانگوم شده اي
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه ..واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي ....آلبرت انيشتن
از ملا نصرالدين خرش رو قرض ميخوان ميگه :خونه نيست خرش عر عر ميكنه ميگن پس اين چيه ميگه :حرف خررو قبول داري يا حرف منو
سحرگاهان که در خوابي تو را من لينک خواهم کرد به بقال محل هم لينک خواهم داد به وبلاگ گدايان و سپوران نيز خواهم رفت سحرگاهان که در خوابيد من هم خواب خواهم ديد مرا هک کن خيالي نيست دوباره آي دي از نو، روز از نو تمام شب به روزم من و يک وبلاگ پر کامنت خواهم زد و با فيلتر شکن يک روز وبلاگ را باز خواهم کرد.
آرزو دارم عمرت مثل دستمال كاغذي دستشوپي باشه :سفيد و مفيد و دراز
تو در قلب من جا داری... تو در رگ من جا داری... . . رفتم دکتر گفت انگل داری...
آسمان را مي نگرم تو را ميبينم خورشيد را مي نگرم تو را ميبينم ماه را مي نگرم تو را ميبينم خوب مسخره از جلوم برو كنار ديگه
نام تو ... اسمت را بر کوه نوشتم ریزش کرد روی آب نوشتم بخار شد.روی کاغذ نوشتم پاره شد .روی قلبم....(برو بابا با این اسمت اینم اسمه تو داری...)
ببخشين که اين موقع مزاحم شدم. يه سوال داره مثل خوره روحمو ميخوره:پدر پسر شجاع قبل از اينکه پسر شجاع به دنيا بياد اسمش چي بوده؟؟؟!!!...
وقتي كه ميري دستشويي قانون دوم نيوتون(جاذبه)ازكارميفته براهمين>>>>>>بايدزوربزني
هميشه بايد عکس دوست دخترت را توي کيف پولت بگذاري. تا هر وقت دچار مشکلي بزرگ شدي , بهش نگاه کن. آنوقت احساس مي کني که که هيچ کدام از مشکلاتت به اندازه اين يک دونه وحشتناک نيست
خصوصيت آقايون 1. خوشگل تر از خودشون نميتونن ببينن. 2. هر روزي كه باهاشون اشنا شي 3 روز بعد به طور اتفاقي تولدشونه. 3. دوست ندارن دم ويتريناي مغازه ها وايسن كه دوست دخترشون از چيزي خوشش بياد مجبور شن پولاشونو خرج كنن. 4. روز تولد دوست دختراشون يا مسافرتن يا ماموريت. 5. هر وقت دير ميكنن به جون مامانشون تو ترافيك بودن. 6. اگه راجع به سربازي يا دانشگاه ازشون بپرسي تب 40 درجه ميكنن. 7. همشون دوست دختر ندارن چون يا مرده يا بهشون خيانت کرده
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? \?/ ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? نگاه كن اين همه آدم تورو دوست دارن منو ميبيني؟ اونجام دستمو برات بلند کردم
آيا مي دانيد ميزان پاسخ مثبت دختران به بوق زانتيا 60 درصد بيشتر از انواع پژو مي باشد؟ روابط
عمومي شركت سايپا
تا حالا به رابطه ي دو تا چشم دقت کردي ؟؟ با هم باز ميشن - با هم بسته ميشن - با هم ميخندن - با هم گريه ميکنن - با هم ميچرخن . جالب اينجاس که هيچکدوم هم اون يکي رو نميبينه . دوستي يعني اين !!!! حالا دقت کردي اين دو تا چشم فقط زماني که يه دختر جلوشون ظاهر ميشه يکيشون بسته ميشه و اون يکي باز ميمونه (چشمک) . نتيجه گيري اخلاقي : دختر حتي بهترين و محکم ترين روابط دوستي رو هم به هم ميزنه
آیا فكر می‌كنید بی‌عرضه هستید؟ فكر می‌كنید به درد هیچ كاری نمی‌خورید؟ فكرمی‌كنید بی‌مصرف هستید؟ به خدا درست فكر می‌كنید!
فاصله ها : از نفرت تا علاقه يك محبت . از دشمني تا دوستي يك لبخند . از جدايي تا پيوند يك قدم . از دوري تا صميميت يك اس ام اسچمن زير پاتيم، خر نشی مارو بخوری؟!
خرس ها با يک ظرف بزرگ عسل خر ميشن اسب ها با چند حبه قند طوطي ها با تخمهآفتابگردون سگ ها با استخون مردها با زن زيبا زن ها با تمجيد
يه بار آدم از حوا ميپرسه عزيزم دوستم داری؟ حوّا ميگه آخه ..... مگه چاره‌ي ديگه ای هم دارم؟
دفتر مقام معظم رهبري ....... ............. ............................. گم شده ... لطفا هرکي پيدا کرده بياره ، معظم اله فرداامتحان دارند هيچيم نخوندند.

تو زيبا ،تو ماه، تو دوست داشتنی، تو مهربون، تو جذاب، تو بهترين، تو يه فرشته ... ولی من چی؟ يه آدم خالی بند!!

مشترک گرامی، اين SMS جهت بيداري شما از خواب ارسال شده، لطفاً بعد از خواندن اين SMS لبخند زده دوباره سعی کنيد که بخوابيد،با تشکر
ببخشید این موقع شب مزاحم شدم. یه سوال داره مثل خره جونمو میخوره :
پدر پسر شجاع قبل از اینکه پسر شجاع به دنیا بیاد اسمش چی بود؟؟!!!

نوك انگشت شصتت رو بزار رو نوك انگشت سبابه‌ت... بزارديگهههههههه... بخدا سر كاري نيست... بزار تو.... ميدوني؟ دلم برات اينقدشده!
اميدوارم عمرت مثل دستمال توالت باشه: سفيد... دراز... مفيد!

شركت چي توز اعلام كرد:هر گونه شباهت ظاهري طرح روي جلد محصولات اين شركت با احم*دي نژاد اتفاقي است!

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
[FONT=&quot]2.[/FONT][FONT=&quot]Love is not measured by hugging, kissing & sex, love is respect and trust, accepting[/FONT]

[FONT=&quot]3.[/FONT][FONT=&quot]Everyone needs to be loved...especially when they do not deserve it.[/FONT]

[FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]If u touch &do not feel then its a desire, if u do not touch & u do not feel the its nothing but if u do not touch & feel its a $$ LOVE$$.[/FONT]

[FONT=&quot]7.[/FONT][FONT=&quot]There are thousands of roses on this world, even if I gave you every rose to you, that would not be enough to tell you how much I love you![/FONT]

[FONT=&quot]8.[/FONT][FONT=&quot]What is a flower without the sun, what is the earth without the sky. What am I without you, that is why I tell you . I love you[/FONT]

[FONT=&quot]9.[/FONT][FONT=&quot]Like a rose needs water, like a season needs change, like a poet needs a pen,but for ME , I need you!![/FONT]

[FONT=&quot]10.[/FONT][FONT=&quot]I love two things, a rose and you. A rose for a short while, but you the rest of my life[/FONT]

[FONT=&quot]41*. [/FONT][FONT=&quot]Could u fax me ur photo very very urgently ? Mind u it's really very very urgent, damn serious and very imp ..... I'm playing cards and we've misplaced the JOKER.[/FONT]

[FONT=&quot]42*. [/FONT][FONT=&quot]From Mon to Sun, From Jan To Dec,From birth till my death, my feelings 4 u have never changed. For me, you've always been........ ... a headache ![/FONT]

[FONT=&quot]43*. [/FONT][FONT=&quot]I cannot hide this from u any more. I don't want 2 hurt u and I feel it's best if I tell u, before you hear it from someone else ............ Potato Prices Have Gone Up ![/FONT]

[FONT=&quot]44*. [/FONT][FONT=&quot]If u save this msg, it means I'm cute. If u edit this, I'm still cute. If u fwd this, u r spreading that i'm cute & if u erase this, u r jealous of me coz i'm cute![/FONT]

[FONT=&quot]Hi i am marrying next week[/FONT]
[FONT=&quot]there will be a small party and[/FONT]
[FONT=&quot]only few persons will be invited[/FONT]
[FONT=&quot]Hey don't bring any gift[/FONT]
[FONT=&quot]just bring SOMEONE to marry me.....[/FONT]

[FONT=&quot]47*. [/FONT][FONT=&quot]Dear Friend, When i ask u flower,[/FONT]
[FONT=&quot]u give me bouquet[/FONT]
[FONT=&quot]when i ask u a stone[/FONT]
[FONT=&quot]u give me a statue[/FONT]
[FONT=&quot]when i ask u a feather[/FONT]
[FONT=&quot]u give me peacock[/FONT]
[FONT=&quot]ARE U REALLY DEAF ? :p[/FONT]

[FONT=&quot]48*. [/FONT][FONT=&quot]destiny decides who u meet in life[/FONT]
[FONT=&quot]but its only your heart that can decide[/FONT]
[FONT=&quot]who gets to stay in your life.....[/FONT]

[FONT=&quot]49*.[/FONT][FONT=&quot]Love is sweet poison:[/FONT]
[FONT=&quot]Do not consume without your beloved's advise[/FONT]
[FONT=&quot]and keep out of reach of children[/FONT]
[FONT=&quot]and keep it in cool and dark place.[/FONT]

[FONT=&quot]50*.[/FONT][FONT=&quot]Promise me we are true friends[/FONT]
[FONT=&quot]I am lamp you are light[/FONT]
[FONT=&quot]I am Coke you are Sprite[/FONT]
[FONT=&quot]I am Sawan you are badal[/FONT]
[FONT=&quot]I am Normal you are Pagal[/FONT]
[FONT=&quot]I am Water you are Tanki[/FONT]
[FONT=&quot]I am Tarzan you are Monkey[/FONT]

[FONT=&quot]51*. [/FONT][FONT=&quot]All Flower don’t represent Love But Rose Did It[/FONT]
[FONT=&quot]All Animals cannot speak but Parrot did it[/FONT]
[FONT=&quot]All donkeys Cannot read But U did it[/FONT]

[FONT=&quot]52*.[/FONT][FONT=&quot]If u are a chocolate you are the SWEETEST,[/FONT]
[FONT=&quot]If u are a teddy bear you are the most HUGGABLE,[/FONT]
[FONT=&quot]If u are a star you are the BRIGHTEST,[/FONT]
[FONT=&quot]and since you are my friend...U R THE BEST !![/FONT]

[FONT=&quot]I Wish 4 u;[/FONT]
[FONT=&quot]Gr8 start 4 Monday[/FONT]
[FONT=&quot]No Obstacles 4 Tuesday[/FONT]
[FONT=&quot]No Stress 4 Wednesday[/FONT]
[FONT=&quot]No Worry 4 Thursday[/FONT]
[FONT=&quot]Smile 4 Friday[/FONT]
[FONT=&quot]Party 4 Saturday[/FONT]
[FONT=&quot]Great Fun 4 Sunday[/FONT]
[FONT=&quot]Have a beautiful week[/FONT]

[FONT=&quot]55* [/FONT][FONT=&quot]This cat, is cat, a cat, good cat, way cat, to cat, keep cat, an cat, idiot cat, busy cat, for cat,20 cat, seconds cat !... Now read it without the word cat. [/FONT]

[FONT=&quot]56* [/FONT][FONT=&quot]All Flower don’t represent Love But Rose Did It[/FONT]
[FONT=&quot]All Animals cannot speak but Parrot did it[/FONT]
[FONT=&quot]All donkeys Cannot read But U did it[/FONT]
[FONT=&quot]Ha ha Ha[/FONT]

[FONT=&quot]57*. [/FONT][FONT=&quot]Bird Miss u[/FONT]
[FONT=&quot]Animals Miss U[/FONT]
[FONT=&quot]Elephants Miss U[/FONT]
[FONT=&quot]Monkies Miss U[/FONT]
[FONT=&quot]Chimpanzees Miss U[/FONT]
[FONT=&quot]So[/FONT]
[FONT=&quot]PLZ plz PLZ[/FONT]
[FONT=&quot]Go back 2 Zoo They ALL MISS U[/FONT]

[FONT=&quot]58*. [/FONT][FONT=&quot]Have a heart that never hardens[/FONT]
[FONT=&quot]have a smile that never fades[/FONT]
[FONT=&quot]have a touch that never burnt[/FONT]
[FONT=&quot]and have friendship that never breaks.[/FONT]

[FONT=&quot]59*. [/FONT][FONT=&quot]If u drop me i ill break if u hold me i ill shake[/FONT]
[FONT=&quot]if u need me i ill hurry, if u don't call me i ill worry[/FONT]
[FONT=&quot]if u hurt me i ill cry but if u leave me i ill die.[/FONT]

[FONT=&quot]60* [/FONT][FONT=&quot]Sincere Apology : If u dont like any of my SMS n dont like 2 read, then plz dont hesitate, feel free to..... Throw ur mobile [/FONT]
[FONT=&quot]--------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----[/FONT]
[FONT=&quot]61*.[/FONT][FONT=&quot]A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U .........Zthe one who invented alphabets was a genius, but he made a silly mistake by keeping " U " & " I " so far.[/FONT]

[FONT=&quot]62* .[/FONT][FONT=&quot]i love "u", I love "u", I love "u", I love "u", I love "u", I love "u", I love "u". Hey! Don't get excited, I love other alphabets too...v, w, x, y, z ![/FONT]

[FONT=&quot]63*.[/FONT][FONT=&quot]A - U'r Attractive B - U'r D Best C - U'r Cute D - U'r Dear 2 me E - U'r Excellent F - U'r Funny G - U'r Gud Looking H - He He He I - I'm J - Just K - Kidding[/FONT]

[FONT=&quot]64*. [/FONT][FONT=&quot]ABC: Allways Be Careful; DEF : Dont Ever Forget (me)JKLM:Just keep loving MeNOPQRSTUVW: No other person quite right shall treat u very well. ur loving XYZ.[/FONT]

[FONT=&quot]65*.[/FONT][FONT=&quot]What is meant by ABCDEFG... A Boy Can Do Everything For a Girl[/FONT]
[FONT=&quot]And GFEDCBA means... Girl Forgets Everything Done n Catches new Boy[/FONT]
[FONT=&quot]Again..[/FONT]

[FONT=&quot]66*.[/FONT][FONT=&quot]Last nite I lay in bed, looking at the stars, the beautiful sky and the endless horizon.... and suddenly I thought... where the hell is my roof?[/FONT]

[FONT=&quot]67*.[/FONT][FONT=&quot]You've got Sex Appeal... You've got Style... You've got Intelligence. .. You've got Class... You've got D Face... & You've got D Body... & I've got the wrong number! Sorry![/FONT]

[FONT=&quot]69*.[/FONT][FONT=&quot]What is wrong with your cell every time i call a voice comes****that the subscriber u have dialed is a monkey****plz contact zoo for detail[/FONT]

[FONT=&quot]70*.[/FONT][FONT=&quot]Someday u may lose ur hair.****u may lose ur teeth- ur money & even lose ur mind.****But 1 thing u will never loose is ur good looks.****coz u cant lose wot u don't have![/FONT]
[FONT=&quot]remmember the `M` ,remmeber the `E`,put them together and remember the `ME`…[/FONT]

[FONT=&quot]اینا هم فینگلیش: [/FONT]
[FONT=&quot]paye murcharo tasavor kon(elaaaaaahiiii)....................................... hala tasavor kon joorab dare..........................................hala tasavor kon joorabesh soorakhe......................................delam barat be andazeye soorakhe jurabe murche tang shode .[/FONT]

[FONT=&quot]man az nazare u che rangi hastam ??sefid=saket , abi=gooshegir , sabz=jazab , arghavani=ziba , ghermez=bavafa , soorati=doosdashtani , ghahveei=khaste konande, narenji= bahoosh , meshki=mashkook , khakestari=porharf , kerem=mehrabon , banafsh=paye , yashmi=khosh tip , firozeii=cool , zard=jedi , yasi=hot , tosi=bamaze , nili=bahal , noghreii=khosh heykal , talaii=hasod , sadafi=khodkhah , par kalaghi=bijanbe , sorkhabi=sheyton ........ hala man che rangiam???[/FONT]

[FONT=&quot]farda va dirooz ba ham dast be yeki kardand. dirooz ba khateratash mara farib dad va farda ba vade hayash mara khab kard cheshm goshodam didam emroozam gozasht[/FONT]
[FONT=&quot]tu zendegi bazi chiza bozorg[/FONT]

[FONT=&quot]bazi chiza kochik[/FONT]

[FONT=&quot]bazi chiza sade[/FONT]

[FONT=&quot]va bazi chiza mohem hastan[/FONT]

[FONT=&quot]bozorg mesle ESHGH[/FONT]

[FONT=&quot]kochik mesle GHAM[/FONT]

[FONT=&quot]sade mesle MAN[/FONT]

[FONT=&quot]mohem mesle TOOO[/FONT]
[FONT=&quot]__________________[/FONT]
[FONT=&quot]sibe sorkhi ra be man bakhshido raft/ aghebat bar eshghe man khandido raft/ ashk dar cheshmane sardam halghe zad /bimorovat geryeam ra dido raft [/FONT]

[FONT=&quot]eshghat ra nasibe kasi kon ke layeghe an bashad na teshneye an. chon har teshnei roozi sirab mishvad..... [/FONT]
[FONT=&quot]
I.T.A.L.Y.: I Trust And Love You
H.O.L.L.A.N.D.: Hope Our Love Lasts And Never Dies
C.H.I.N.A.: Come Here. I Need Affection
F.R.A.N.C.E.: Friendships Remain And Never Can End
I.R.A.N.: Islam , Rahbar , Akhund ,Namaz

[/FONT]

look up

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زندگی آب راه‌ايی است به نام وفا... ميريزد به جويی به نام صفا... ميرود به رودی به نام عشق... ميرسد به دريايی به نام وداع...
غروب شد....خورشید رفت ....افتابگردان دنبال خورشید می گشت ... ناگهان ستاره ای چشمک زد .. افتابگردان سرش را پایین انداخت اری گلها هرگز خیانت نمی کنند
تا حالا از گرمای خورشید ناراحت شدی ؟!
من هیچ وقت ناراحت نمیشم چون تو آتش عشق تو سوختم...
چشم های تو را دوست دارم ... نه به خاطر زیبائیشون ... بلکه به خاطر اینکه چشم های تو هستند...
عده اي دايم مي نالند که گل سرخ خار دارد ما يايد شاد باشيم که خارها گل دارند
كاش 1000 بار نوشتن دوستت دارم جريمه ي مدرسه ام بود

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
زندگی آب راه‌ايی است به نام وفا... ميريزد به جويی به نام صفا... ميرود به رودی به نام عشق... ميرسد به دريايی به نام وداع...
غروب شد....خورشید رفت ....افتابگردان دنبال خورشید می گشت ... ناگهان ستاره ای چشمک زد .. افتابگردان سرش را پایین انداخت اری گلها هرگز خیانت نمی کنند
تا حالا از گرمای خورشید ناراحت شدی ؟!
من هیچ وقت ناراحت نمیشم چون تو آتش عشق تو سوختم...
چشم های تو را دوست دارم ... نه به خاطر زیبائیشون ... بلکه به خاطر اینکه چشم های تو هستند...
عده اي دايم مي نالند که گل سرخ خار دارد ما يايد شاد باشيم که خارها گل دارند
كاش 1000 بار نوشتن دوستت دارم جريمه ي مدرسه ام بود

خیلی قشنگ بودن لوک آپ جان ... فکر کنم تنها کسی که اینجا رعایت عنوان تاپیکو میکنه شمایی! :lol:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
[FONT=&quot]پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته ي دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي[/FONT]
[FONT=&quot]هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند[/FONT]
[FONT=&quot]بزرگي را گفتم زندگي چند بخش است ؟ گفت دو بخش : كودكي و پيري...... گفتم پس جواني چه شد ... گفت با عشق ساخت ، با بي وفايي سوخت ، با جدايي مرد [/FONT]
[FONT=&quot]سرو اسوه مقاومت و پايداريست من يه سروم چون تو ريشه مني [/FONT]
[FONT=&quot]تو اون فرشته اي که وقتي در فصل بهار قدم ميزني برگ درختان انتظار پاييز را ميکشند تا به جاي پاهايت بوسه بزنند [/FONT]
[FONT=&quot]به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است [/FONT]
[FONT=&quot]ميدوني دريا چرا دريا شد؟ به خاطر موجاش اگه موج نداش هيچ و قت دريا نمي شد،من يه دريام و تو موجهاي مني [/FONT]
[FONT=&quot]هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارتفاعات آنرا رها خواهد کرد [/FONT]
[FONT=&quot]وقتي که گريه مي کني اوني که آرومت مي کنه دوستت داره ...ولي اوني که باهات گريه کنه عاشقته[/FONT]
[FONT=&quot]به بازار سياه رفتم براي خريدن عشق ولي در ابتداي ورودم روي کاغذي خواندم در غرفه هوس بازان عشق را به حراج گذاشته اند به قيمت نابودي پاک[/FONT]
[FONT=&quot]يه نصيحت:مواظب خودت باش. يه خواهش :اصلا عوض نشو . يه ارزو :فراموشم نکن .يه دروغ: دوستت ندارم.يه حقيقت :دلم برات تنگ شده[/FONT]
[FONT=&quot]هر چه بخواهيد به دست خواهيد آورد : اگر صبر و بردباري ، سرمايه شما باشد. ( لافونتن)[/FONT]
[FONT=&quot]اگر خواهي که ايمانت محکم باشد....راضي و خشنود باش به آنچه درباره ات مقدر شده،چه به زيانت و چه به سودت و به هيچ کس جز خداي سبحان اميد نداشته باش.چشم به راه مقدرات الهي باش![/FONT]
[FONT=&quot]انسان سه راه دارد: راه اول از انديشه مي‌گذرد،اين والاترين راه است. راه دوم از تقليد مي‌گذرد، اين آسان‌ترين راه است. و راه سوم از تجربه مي‌گذرد، اين تلخ‌ترين راه است. ((کنفسيوس ))[/FONT]
[FONT=&quot]در ميان همه گل گشتم عاشق نشدم تو چه کردي به عشق تو گرفتار شدم[/FONT]
[FONT=&quot]اگه يه روز چشمات پر اشک شد و دنبال يه شونه گشتي که گريه کني صدام کن. بهت قول نمي دم که ساکتت کنم...ولي قول مي دم که پا به پات گريه کنم[/FONT]
[FONT=&quot]اسپانيايي ها ميگن : "عشق ساكت است اما اگر حرف بزند از هر صدايي بلندتر است ايتاليايي ها ميگن: "عشق يعني ترس از دست دادن تو !" ايراني ها ميگن : "عشق سوء تفاهمي است بين دو احمق كه با يك ببخشيد تمام ميشود[/FONT]
[FONT=&quot]اگر دختري به دنيا آمد به او شير سگ بدهيد شايد رسم وفا را بياموزد [/FONT]
[FONT=&quot]بشکست دلم کسي صدايش نشنيد آري... دل من بي صدا مي شکند[/FONT]
[FONT=&quot]تو را براي تو دوست دارم و زندگي را براي نفسهاي تو فاصله را تو يادم دادي وقتي با لبخند دور شدي از من عکاس بهتر از ما فاصله را مي فهميد تو در عکس نيستي فاصله يعني تو . . .[/FONT]
[FONT=&quot]صبر کن عشق زمين گير شود بعد برو يا دل از ديدن تو سير شود بعد برو تو اگر کوچ کني بغض خدا مي شکند صبر کن گريه به زنجير شود بعد [/FONT]
[FONT=&quot]امروز با برخورد امواج درياي دلم به عشق تو توي تمام وجودم صدايي رو ميشنوم که انگار از اعماق درياي دلم مياد، ميدوني چي ميگه؟ نميدوني؟؟؟!!!! . . . . آره عزيزدلم ميگه که :دوستت دارم خيلي زياد [/FONT]
[FONT=&quot]به هم که مي رسيم سه نفريم: من و تو و عشق از هم که جدا مي شيم چهار نفريم: تو و تنهايي من و عذاب[/FONT]
[FONT=&quot]سازمان تبليغات اسلامي آمريكا اعلام كرد : جمعه ها مراسم نوحه خواني شهداي 11 سپتامبر برگذار ميگردد ، مكان مهديه واشنگتن با حضور مداحان ارجمند حاج مايكل جكسن و حاجيه خانم جنفير لوپز ;))[/FONT]
[FONT=&quot]نميگويم هرگز نبايد در نگاه اول عاشق شد ...اما اعتقاد دارم بايد براي بار دوم هم نگاه کرد!!! ويکتور هوگو [/FONT]
[FONT=&quot]کانون فرهنگي آموزش اعلام کرد که يانگوم از سال دوم دبيرستان در آزمون هاي اين مؤسسه شرکت مي کرده ...[/FONT]
[FONT=&quot]در پي اخذ رتبه ي ششم توسط يانگوم او اعلام كرد از زماني كه زير نظر استاد شين درس مي خوانده از كتاب هاي فيزيك عمومي 2 و كتاب هاي جامع گاج استفاده مي كرده[/FONT]
[FONT=&quot] توي زندگي انتخاب 2 چيز خيلي سخته .؟ يکي زن و يکي هم هندوونه [/FONT]
[FONT=&quot]ميدونيد به کشمش چي ميگن؟ . . . . ..بابا يکم فکر کن . . . . ملومه ديگه انگور باز نشسته . [/FONT]
[FONT=&quot]از اونجا که شتر در خواب بيند پنبه دانه ،گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه، وظيفه خود دونستم بيدارت کنم آخه داشتي بالشو مي خوردي . [/FONT]
[FONT=&quot]بهترين و سر سبز ترين سبزترين و شاداب ترين سبزي هاي دنيا تقديم تو باد اي گوسفند [/FONT]
[FONT=&quot]از خدا ميخوام موانع رو از سر راهت برداره... . . . . . . آخه خر نميتونه مثله اسب از روي موانع بپره [/FONT]
[FONT=&quot]تو براي من يه فرشته بودي اما هيچ وقت منو دوست نداشتي و هميشه با رقيب هاي من پرواز کردي .خدا را شکر تازه فهميدم تو عزرائيلي. [/FONT]
[FONT=&quot]کشور در توليد علوفه به خود کفائي رسيد ، ديگر نگران غذايت نباش [/FONT]
[FONT=&quot]اگر حلقه عشق از طلاست ، حلقه دوست از وفاست .. . . بي وفا يادي هم از ما بکن .... [/FONT]
[FONT=&quot]کريستال حشيش ترياک هروئين شيشه سيگار . . . . . . همه ي اينا رو ميشه ترک کرد ولي تو رو نميشه ترک کرد [/FONT]
[FONT=&quot]زندگي دو چيز به من آموخت . . . که هرچي فکر ميکنم يادم نمياد چي بود[/FONT]

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
[FONT=&quot]71*. [FONT=&quot]God created the earth,****God created the woods, ****God created you too, ****but yes, even God makes mistakes![/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]72*. [FONT=&quot]I want u 2 know that our friendship means a lot 2 me. U cry, I cry. U laugh.. I laugh. U jump out of d window.. I look down n then.. I laugh again.. hahaha[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]73*. 3-2=1 [FONT=&quot]Heart Praying 4 u[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot] 1+1=2 [FONT=&quot]Eyes Looking 4 u[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot] 3+2=5 [FONT=&quot]Senses missing u[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot] 4=3=7 [FONT=&quot]Days in week I miss u[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot] 7+5=12 [FONT=&quot]month asking GOD to take care u[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]74*. [FONT=&quot]Wife Is just Like Shadow If you Follow her She will Fly From you .IF you Fly From Her she will follow U.[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]75*.[FONT=&quot]I've seen angels in the sky,****I've seen snow fall in July,****I've seen things you could only imagine to see or do,****But I still haven't seen anything sweeter than you![/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]77*. [FONT=&quot]Good looks catch the eyes but Good Personality catches the heart, You are blessed with both!. FLATTERED?. Don't Be, it was sent to me, I just wanted you to read it.[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]78*.[FONT=&quot]I saw something in a shop window. It was stunning, cute, simply adorable. I was supposed 2 buy it 4 u, then I realised it was my reflection.[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]79*.[FONT=&quot]To live a life, one needs brains, reflex, perception, looks, IQ, knowledge,way of _____expression & many more mental qualities. Hats off 2 u coz u manage 2 live without them.[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]80*. [FONT=&quot]To handle yourself, use your head;[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]To handle others, use your heart.[/FONT]
[FONT=&quot]--------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- ----[/FONT]

[FONT=&quot]GF IS BEAUTY & WIFE IS DUTY,[/FONT]
[FONT=&quot]GF IS SPRINGROLL & WIFE IS DABBAGOL,[/FONT]
[FONT=&quot]GF IS CHUSKI & WIFE IS RISKY,[/FONT]
[FONT=&quot]GF IS TOOTIFROOTY & WIFE IS KISMAT FUTY.....[/FONT]

[FONT=&quot]82*.[FONT=&quot]God saw me hungry, he created pizza .[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]He saw me thirsty, he created pepsi .[/FONT]
[FONT=&quot]He saw me in dark, he created light[/FONT]
[FONT=&quot]He saw me without problems, He created YOU.[/FONT]

[FONT=&quot]83*.[FONT=&quot]My cell phone loves it when u sms: its little face lights up, bursts in to beeps and has ur name written all over it. I think u should sms more often, i think it likes u![/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]84*.[FONT=&quot]CONGRATS LUCKY WINNER!!![/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]U won 15 days & 14 nights stay at hotel saonam palace in Baghdad (Iraq), Enjoy free fire works & Air shows provided be U.S Air Force..[/FONT]

[FONT=&quot]85*.[FONT=&quot]WITHOUT ur SMS Days R Like![/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]MOURNDAY[/FONT]
[FONT=&quot]TEARSDAY[/FONT]
[FONT=&quot]WASTEDAY[/FONT]
[FONT=&quot]THIRSTDAY[/FONT]
[FONT=&quot]FEARSDAY[/FONT]
[FONT=&quot]SHATTERDAY,[/FONT]
[FONT=&quot]SADDAY[/FONT]
[FONT=&quot]So Send Me SMS EveryDAY 2 Keep ME Happy & Healthy…[/FONT]

[FONT=&quot]86* [FONT=&quot]If ever in your life U R very sad & lonely & feel that U have lost[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]every thing, I will come, Hold your hand, take U 4 Walk on a Bridge &[/FONT]
[FONT=&quot]Show U where 2 jump From !!!...[/FONT]

[FONT=&quot]87* [FONT=&quot]I Could Forget A Face..[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]Forget A Home..[/FONT]
[FONT=&quot]Forget A Place..[/FONT]
[FONT=&quot]Forget A Name..[/FONT]
[FONT=&quot]Forget A Game..[/FONT]
[FONT=&quot]I Could Forget Myself..[/FONT]
[FONT=&quot]But Forgetting U..[/FONT]
[FONT=&quot]Forget It!![/FONT]

[FONT=&quot]88* [FONT=&quot]Hey... Listen...[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]Two people were asking me ur Details Today.[/FONT]
[FONT=&quot]I gave them ur address n cell no.[/FONT]
[FONT=&quot]They will be visiting u soon.[/FONT]
[FONT=&quot]Their names are Love & Happiness.[/FONT]

[FONT=&quot]A true friend is someone who reaches your hand and touches your heart..."Keep Smiling) …>>>>The tragedy of life is not so much what men suffer, but rather what they miss" Keep Smiling[/FONT]

[FONT=&quot]اگه تکراری بودن شرمنده.
[/FONT]​

look up

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی قشنگ بودن لوک آپ جان ... فکر کنم تنها کسی که اینجا رعایت عنوان تاپیکو میکنه شمایی!
لطف داری شما، صد البته پیامکهای شما هم بیش از سایرین سازگاری با مفاهیم ادبی عاشقانه داره که امیدوارم یه همین زودیها خسته نشیم از این تاپیک:happy:

ازگل پرسيدم محبت چيست گفت : ازمن زيباتراست .
ازافتاب پرسيدم محبت چيست گفت: ازمن سوزانتراست.
ازشمع پرسيدم محبت چيست گفت:ازمن عاشقتراست.
از خود محبت پرسيدم محبت چیست گفت: تنهايک نگاه است...
شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست...
اگر كليد قلبي را نداري قفلش نكن اگر خداحافظي در راه است سلام نكن اگر دستي را گرفتي رهايش نكن...
براي پخته شدن كافيست كه هنگام عصبانيت از كوره در نرويد.
اگر رفتم تو يادم کن. اگر مردم تو خاکم کن. اگر ماندم در اين دنيا، به مهر خود تو شادم کن.
زندگی را دوست دارم نه در قفس. عشق را دوست دارم نه در هوس. تو را دوست دارم تا آخرین نفس...
به دست آوردن خوشبختي بزرگ ترين فتح زندگي است.
هر وقت تونستی برف رو سیاه کنی .پر کلاغ رو سفید کنی.آتیشو بوس کنی توی آب یه نفس عمیق بکشی .اون موقع منم میتونم فراموشت کنم.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
در گفتن عيب کسي شتاب مکن شايد خدايش بخشيده باشد
عاشقت خواهم ماند بي آنکه بداني دوستت خواهم داشت بي آنکه بگويم درد دل خواهم گفت بي هيچ گماني گوش خواهم داد بي هيچ سخني در آغوشت خواهم گريست بي آنکه حس کني در تو ذوب خواهم شد بي هيچ حراراتي اينگونه شايد احساسم نميرد
دلم براي كسي تنگ است كه چشمهاي قشنگش را به عمق ابي دريا مي دوخت وشعرهاي قشنگي چون پرواز پرنده ها مي خواند، دلم براي كسي تنگ است كسي كه خالي وجودم را از خود پر مي كرد وپري دلم را با وجود خود خالي، دلم براي كسي تنگ است كسي كه بي من ماند كسي كه با من نيست.(
نمي نويسم چون مي دونم هيچ وقت نوشته هامو نمي خوني/ حرف نمي زنم چون مي دونم هيچ وقت حرفامو گوش نمي دي/ نگاهت نمي کنم چون تو اصلاً نگاهم رو نمي بيني/ صدات نمي زنم چون اشکهاي من براي تو بي فايده است/ فقط مي خندم چون تودرهردو صورت مي گويي من ديوانه ام/
ثمره عمر آدمي يک نفس است و آن نفس از براي يک همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يک نفس از براي عمري بس است
ان کس که مي گفت دوستم دارد عاشقي نبود که به شوق من امده باشد رهگذري بود که روي برگهاي خشک پاييزي راه مي رفت صداي خش خش برگها همان اوازي بود که من گمان مي کردم ميگويد: دوستت دارم
موج اگر مي دونست که ساحل هيچ وقت دستش رو نميگيره هرگز نفس نفس نمي زد براي رسيدن
زماني انسان زندگي را ميبازه كه اميد به زندگي را در كنار سختيهاي گذشتش جا بگذارد .
اگه من و تو دوتا برگ باشيم ،هنگام خزان من زودنر از تو ميشکنم تا زماني که مي افتي در اغوشم بگيرمت !
اسمت رو گذاشتم گل ترسيدم پژمرده بشي ، گذاشتم خورشيد ترسيدم غروب کني ،گذاشتم جونم که اگه خدايي نکرده رفتي منم برم .
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
ناکسي گر از کسي بالا نشيند عيب نيست روي دريا خس نشيند زير دريا گوهر است
گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد
بزرگترين آرزوي عاشق اين است که کوچکترين آرزوي معشوقش باشد.
همسفر درد من وتو يکيست.من با سکوت مينويسم و تو خاموش مي خواني.باورکن که روزگار غريبيست?اما به وسعت رازهايمان سوگند بازهم ميگذرد اين

به من نگاه کن درست به چشم هايم مي دانم که تازه از زير چتر برگشته اي مي دانم که وقت نمي کني دلت برايم تنگ شود ولي من از دلتنگي تمام وقت ها برگشته ام حالا که آمده اي اتاق رو به رفتن است ما به ميهماني دورترين کتابهاي جهان مي رويم تو را و مرا به قضاوت آسمان مي گذارم و چترم را به قضاوت برف سکوتي اگر بود در راه ، تمام حرف هاي با خودم را افشا مي کنم ابتدا سکوت شد به حرف هايم نگاه کن مي خواهم از دهان اشعياي نبي سرود بخوانم
دارد از وقت هايي که نداريد صداي دورترين سرودهاي جهان مي ايد من از مرزهايي که هنوز ، مي ايم دارم اينجا خانه اي مي سازم همين جاي وقت هايي که نداريد دارم به شهر شمانگاه مي کنم دارد از تمام کوچه هاي مرده صداي کودکان و سرودمي ايد و زناني که به پنجره مي ايند و مرداني که به چشم انداز دارم به شهر شما دست مي کشم قسم مي خورم به چتر که باز مي شود قسم مي خورم به تماشا که شهر پر از حرف هاي تازه شود برادران باراني ام خواهران برفي ام
روزها فكر من اين است و همه شب سخنم.... كه چرا غافل از احوال دل خويشتنم
مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني
زندون عشقتو اينقدر شلوغ ميکنم و زندونو بهم مي زنم تا مجبور بشي منو بذاري توي انفرادي قلبت
اگر ديد ي راهي كه مي روي تو را به جايي نمي رساند ، به جاي دست روي دست گذاشتن و به سر و صورت زدن ، متوقف شو و راهت را عوض كن
کسي نيست تا کالبد روح خسته ام را به دوش بکشد و آن را در حصار زمان دفن سازد و در سوگ من اشکي روانه کند
سهراب گفتي:چشمها را بايد شست......شستم ولي !......... گفتي: جور ديگر بايد ديد.......ديدم ولي !.............. گفتي زير باران بايد رفت........رفتم ولي !............. او نه چشمهاي خيس و شسته ام را..نه نگاه ديگرم را...هيچ کدام را نديد !!!! فقط در زير باران با طعنه اي خنديد و گفت: " ديوانه باران نديده
روزي مجنون پاي سگي را بوسيد, مردم گفتند: چرا؟ گفت: گاهگاهي به كوي ليلي ميرود
ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟ . جايي که ميري مردمي داره که مي شکننت . نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . . تو تنها نيستي .. . تو کوله بارت عشق ميزارم که بگذري، . قلب ميزارم که جا بدي، . اشک ميدم که همراهيت کنه، . ومرگ که بدوني برميگردي پيشم
عشق را ميازار وهرگز مپندار عاشقي در هر دکاني يافت مي شود! عشق ميوه ي محبت است ، نه اين ميوه را خام وکال بچين ونه بگذار از موعد مقررش بگذرد زيرا در هر دوحال آن را از دست مي دهي
شخصي فرشته اي را ديد كه در دست راستش مشعلي و در دست ديگرش سطل آبي داشت از او پرسيد با آب واتش چه ميخواهي بكني؟ فرشته پاسخ داد با مشعل مي خواهم خانه هاي مجلل بهشت را بسوزانم و با آب اتش جهنم را فرو نشانم آنگاه پي خواهيم برد كه عاشقان واقعي خدا چه كساني هستند
مرگ سهم ماست مي دانم قسمت چشمهاي باراني گريه بي صداست مي دانم مادرم با نگاه خود مي گفت زندگي اشتباست مي دانم يک نفر بهانه مي گيرد در دلش جاي پاست مي دانم يک نفر بي گناه مي ميرد آه او آشناست مي دانم
روياي خوبم پيش از پر پر شدن قلبم در امتداد نگاهت مرا معنا كن...كه از پاليز تقديرم تنها گل نام تو را چيدم.
مردن آن نيست که در خــاک سيــــه دفـــن شوم مردن آن است که از خاطر تو با همه خاطره ها محو شوم
هر چه ديديم در اين باغ نديدن به بود هر گل تازه که چيديم نچيدن به بود زان ثمرها که گزيديم در اين باغستان پشت دست و لب افسوس گزيدن به بود
وقتي برگ هاي پاييزو زير پات له مي کني يادت باشه روزي بهت نفس هديه مي کردن.......
بوسه اسم است چون عمومي است بوسه فعل است چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است چون از قيد انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است چون 2 نفر را به هم متصل ميکند
اي چراغ دل تاريكم از اين خانه مرو! آشناي تو منم، بر در بيگانه مرو! شمع من باش و بمان، نور ز تو اشك زمن جانفشان تو منم، در بر پروانه مرو! سوختي جان مرا، آه مكن، اشك مر يز از بر عاشق دلداه، غريبانه مرو
اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست
فکر مي کرديم عاشقي هم بچگيست... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست... زندگي چيزيست شبيه يک حباب.. عشق آباديه زيبايي در سراب... فاصله با آرزو هاي ما چه کرد... کاش مي شد در عاشقي هم توبه کرد
نقدر دلتنگ چشمانت هستم كه نمي توانم در هيچ چشم ديگري نگا ه كنم آنقدر بيقرارم كه هيچ اتفاقي دل غمگينم را شاد نمي كند براي گريستن شانه هايت را كم دارم شانه هايي كه بارها و بارها در خواب و خيال تكيه گاه دل عاشقم بود صبر مي كنم و عاشق ميمانم كه خوشبختي از آن عاشقان است
از تو سرودن بعد از اين رنگي ندارد اي کاش چشمانت به ياد من ببارد آتش زدي بر جانم و از من گذشتي روح مرا با درد و ناکامي سرشتي قلب مرا تا اوج زيبايي کشاندي آنگاه داغ عشق را بر دل نشاندي مي خواهمت با اينکه از من دل بريدي اي آشنا آخر مگر از من چه ديدي ؟
کيه چشماي تو رو ببينه طاقت بياره تو بايد قصه باشي، قصه حقيقت نداره تو رو از خيال شاعرا به من هديه دادن تو رو از باغاي خلوت خدا فرستادن
شيشه دل را شکستن احتياجش سنگ نيست اين دل با نگاهي سرد پرپر مي شود با خودم
عهد بستم بار ديگر که تورا ديدم ... بگويم از تو دلگيرم ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي تو ميميرم
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني ...حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي ...نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني.... صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام
يکي محبت مي کنه و يکي ناز مي کنه !اوني که ناز مي کنه هميشه محبت مي بينه اما اوني که محبت مي کنه هميشه تنهاي تنهاست
اگه يه وقت احساس کردي توي يه اتاق تنگ و تاريک گير کردي و ديوار اتاق مدام عقب و جلو ميره و از اون خون مي چيکه اصلا نترس چون تو قلب مني ...
عشق اگربا تو بيايد به خريداري من شب هجران نشود باعث دل آزادي من
دو تا ادم برفي در دو طرف رودخانه اي با ديدن هم عاشق هم مي شن . اونا از عشق هم اب شدن تا شايد تو اب رودخانه بهم برسن

اگه يه روز رفتي و برنگشتي بهت قول نميدم منتظرت بمونم اما ازت يه خواهش دارم وقتي اومدي يه شاخه گل رو قبرم بزاري
عشقي كه با اشك چشم شست و شو شود هميشه پاك و تميز خواهد بود . شكسپير

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
در گفتن عيب کسي شتاب مکن شايد خدايش بخشيده باشد
عاشقت خواهم ماند بي آنکه بداني دوستت خواهم داشت بي آنکه بگويم درد دل خواهم گفت بي هيچ گماني گوش خواهم داد بي هيچ سخني در آغوشت خواهم گريست بي آنکه حس کني در تو ذوب خواهم شد بي هيچ حراراتي اينگونه شايد احساسم نميرد
دلم براي كسي تنگ است كه چشمهاي قشنگش را به عمق ابي دريا مي دوخت وشعرهاي قشنگي چون پرواز پرنده ها مي خواند، دلم براي كسي تنگ است كسي كه خالي وجودم را از خود پر مي كرد وپري دلم را با وجود خود خالي، دلم براي كسي تنگ است كسي كه بي من ماند كسي كه با من نيست.(
نمي نويسم چون مي دونم هيچ وقت نوشته هامو نمي خوني/ حرف نمي زنم چون مي دونم هيچ وقت حرفامو گوش نمي دي/ نگاهت نمي کنم چون تو اصلاً نگاهم رو نمي بيني/ صدات نمي زنم چون اشکهاي من براي تو بي فايده است/ فقط مي خندم چون تودرهردو صورت مي گويي من ديوانه ام/
ثمره عمر آدمي يک نفس است و آن نفس از براي يک همنفس است گر نفسي با نفسي هم نفس است آن يک نفس از براي عمري بس است
ان کس که مي گفت دوستم دارد عاشقي نبود که به شوق من امده باشد رهگذري بود که روي برگهاي خشک پاييزي راه مي رفت صداي خش خش برگها همان اوازي بود که من گمان مي کردم ميگويد: دوستت دارم
موج اگر مي دونست که ساحل هيچ وقت دستش رو نميگيره هرگز نفس نفس نمي زد براي رسيدن
زماني انسان زندگي را ميبازه كه اميد به زندگي را در كنار سختيهاي گذشتش جا بگذارد .
اگه من و تو دوتا برگ باشيم ،هنگام خزان من زودنر از تو ميشکنم تا زماني که مي افتي در اغوشم بگيرمت !
اسمت رو گذاشتم گل ترسيدم پژمرده بشي ، گذاشتم خورشيد ترسيدم غروب کني ،گذاشتم جونم که اگه خدايي نکرده رفتي منم برم .
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
ناکسي گر از کسي بالا نشيند عيب نيست روي دريا خس نشيند زير دريا گوهر است
گابريل گارسيا ماركز مي پرسند اگه بخواي يه كتاب صد صفحه اي در مورد اميد بنويسي، چي مي نويسي؟ مي گه 99 صفحه رو خالي مي ذارم. صفحه ي آخر سطر آخر مي نويسم اميد آخرين چيزي است كه مي ميرد
بزرگترين آرزوي عاشق اين است که کوچکترين آرزوي معشوقش باشد.
همسفر درد من وتو يکيست.من با سکوت مينويسم و تو خاموش مي خواني.باورکن که روزگار غريبيست?اما به وسعت رازهايمان سوگند بازهم ميگذرد اين

به من نگاه کن درست به چشم هايم مي دانم که تازه از زير چتر برگشته اي مي دانم که وقت نمي کني دلت برايم تنگ شود ولي من از دلتنگي تمام وقت ها برگشته ام حالا که آمده اي اتاق رو به رفتن است ما به ميهماني دورترين کتابهاي جهان مي رويم تو را و مرا به قضاوت آسمان مي گذارم و چترم را به قضاوت برف سکوتي اگر بود در راه ، تمام حرف هاي با خودم را افشا مي کنم ابتدا سکوت شد به حرف هايم نگاه کن مي خواهم از دهان اشعياي نبي سرود بخوانم
دارد از وقت هايي که نداريد صداي دورترين سرودهاي جهان مي ايد من از مرزهايي که هنوز ، مي ايم دارم اينجا خانه اي مي سازم همين جاي وقت هايي که نداريد دارم به شهر شمانگاه مي کنم دارد از تمام کوچه هاي مرده صداي کودکان و سرودمي ايد و زناني که به پنجره مي ايند و مرداني که به چشم انداز دارم به شهر شما دست مي کشم قسم مي خورم به چتر که باز مي شود قسم مي خورم به تماشا که شهر پر از حرف هاي تازه شود برادران باراني ام خواهران برفي ام
روزها فكر من اين است و همه شب سخنم.... كه چرا غافل از احوال دل خويشتنم
مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني
زندون عشقتو اينقدر شلوغ ميکنم و زندونو بهم مي زنم تا مجبور بشي منو بذاري توي انفرادي قلبت
اگر ديد ي راهي كه مي روي تو را به جايي نمي رساند ، به جاي دست روي دست گذاشتن و به سر و صورت زدن ، متوقف شو و راهت را عوض كن
کسي نيست تا کالبد روح خسته ام را به دوش بکشد و آن را در حصار زمان دفن سازد و در سوگ من اشکي روانه کند
سهراب گفتي:چشمها را بايد شست......شستم ولي !......... گفتي: جور ديگر بايد ديد.......ديدم ولي !.............. گفتي زير باران بايد رفت........رفتم ولي !............. او نه چشمهاي خيس و شسته ام را..نه نگاه ديگرم را...هيچ کدام را نديد !!!! فقط در زير باران با طعنه اي خنديد و گفت: " ديوانه باران نديده
روزي مجنون پاي سگي را بوسيد, مردم گفتند: چرا؟ گفت: گاهگاهي به كوي ليلي ميرود
ميدوني وقتي خدا داشت بدرقه ات مي کرد بهت چي گفت ؟ . جايي که ميري مردمي داره که مي شکننت . نکنه غصه بخوري من همه جا باهاتم . . تو تنها نيستي .. . تو کوله بارت عشق ميزارم که بگذري، . قلب ميزارم که جا بدي، . اشک ميدم که همراهيت کنه، . ومرگ که بدوني برميگردي پيشم
عشق را ميازار وهرگز مپندار عاشقي در هر دکاني يافت مي شود! عشق ميوه ي محبت است ، نه اين ميوه را خام وکال بچين ونه بگذار از موعد مقررش بگذرد زيرا در هر دوحال آن را از دست مي دهي
شخصي فرشته اي را ديد كه در دست راستش مشعلي و در دست ديگرش سطل آبي داشت از او پرسيد با آب واتش چه ميخواهي بكني؟ فرشته پاسخ داد با مشعل مي خواهم خانه هاي مجلل بهشت را بسوزانم و با آب اتش جهنم را فرو نشانم آنگاه پي خواهيم برد كه عاشقان واقعي خدا چه كساني هستند
مرگ سهم ماست مي دانم قسمت چشمهاي باراني گريه بي صداست مي دانم مادرم با نگاه خود مي گفت زندگي اشتباست مي دانم يک نفر بهانه مي گيرد در دلش جاي پاست مي دانم يک نفر بي گناه مي ميرد آه او آشناست مي دانم
روياي خوبم پيش از پر پر شدن قلبم در امتداد نگاهت مرا معنا كن...كه از پاليز تقديرم تنها گل نام تو را چيدم.
مردن آن نيست که در خــاک سيــــه دفـــن شوم مردن آن است که از خاطر تو با همه خاطره ها محو شوم
هر چه ديديم در اين باغ نديدن به بود هر گل تازه که چيديم نچيدن به بود زان ثمرها که گزيديم در اين باغستان پشت دست و لب افسوس گزيدن به بود
وقتي برگ هاي پاييزو زير پات له مي کني يادت باشه روزي بهت نفس هديه مي کردن.......
بوسه اسم است چون عمومي است بوسه فعل است چون هم لازم است هم متعدي بوسه حرف تعجب است چون اگر ناگهاني باشد طرف مقابل را مات و مهبوت ميکند بوسه ضمير است چون از قيد انسان خارج نيست بوسه حرف ربط است چون 2 نفر را به هم متصل ميکند
اي چراغ دل تاريكم از اين خانه مرو! آشناي تو منم، بر در بيگانه مرو! شمع من باش و بمان، نور ز تو اشك زمن جانفشان تو منم، در بر پروانه مرو! سوختي جان مرا، آه مكن، اشك مر يز از بر عاشق دلداه، غريبانه مرو
اشكي كه بي‌صداست پشتي كه بي‌پناست دستي كه بسته است پايي كه خسته است دل را كه عاشق است حرفي كه صادق است شعري كه بي‌بهاست شرمي كه آشناست دارايي من است ارزاني شماست
فکر مي کرديم عاشقي هم بچگيست... اما حيف اين تازه اول يک زندگيست... زندگي چيزيست شبيه يک حباب.. عشق آباديه زيبايي در سراب... فاصله با آرزو هاي ما چه کرد... کاش مي شد در عاشقي هم توبه کرد
نقدر دلتنگ چشمانت هستم كه نمي توانم در هيچ چشم ديگري نگا ه كنم آنقدر بيقرارم كه هيچ اتفاقي دل غمگينم را شاد نمي كند براي گريستن شانه هايت را كم دارم شانه هايي كه بارها و بارها در خواب و خيال تكيه گاه دل عاشقم بود صبر مي كنم و عاشق ميمانم كه خوشبختي از آن عاشقان است
از تو سرودن بعد از اين رنگي ندارد اي کاش چشمانت به ياد من ببارد آتش زدي بر جانم و از من گذشتي روح مرا با درد و ناکامي سرشتي قلب مرا تا اوج زيبايي کشاندي آنگاه داغ عشق را بر دل نشاندي مي خواهمت با اينکه از من دل بريدي اي آشنا آخر مگر از من چه ديدي ؟
کيه چشماي تو رو ببينه طاقت بياره تو بايد قصه باشي، قصه حقيقت نداره تو رو از خيال شاعرا به من هديه دادن تو رو از باغاي خلوت خدا فرستادن
شيشه دل را شکستن احتياجش سنگ نيست اين دل با نگاهي سرد پرپر مي شود با خودم
عهد بستم بار ديگر که تورا ديدم ... بگويم از تو دلگيرم ولي باز تو را ديدم و گفتم : بي تو ميميرم
نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني ...حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي ...نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني.... صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام
يکي محبت مي کنه و يکي ناز مي کنه !اوني که ناز مي کنه هميشه محبت مي بينه اما اوني که محبت مي کنه هميشه تنهاي تنهاست
اگه يه وقت احساس کردي توي يه اتاق تنگ و تاريک گير کردي و ديوار اتاق مدام عقب و جلو ميره و از اون خون مي چيکه اصلا نترس چون تو قلب مني ...
عشق اگربا تو بيايد به خريداري من شب هجران نشود باعث دل آزادي من
دو تا ادم برفي در دو طرف رودخانه اي با ديدن هم عاشق هم مي شن . اونا از عشق هم اب شدن تا شايد تو اب رودخانه بهم برسن

اگه يه روز رفتي و برنگشتي بهت قول نميدم منتظرت بمونم اما ازت يه خواهش دارم وقتي اومدي يه شاخه گل رو قبرم بزاري
عشقي كه با اشك چشم شست و شو شود هميشه پاك و تميز خواهد بود . شكسپير

میگم انگار با این ایران سل بدبخت واسه همدیگه داستان هم میفرستید ، آره ؟!:lol:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
میگم انگار با این ایران سل بدبخت واسه همدیگه داستان هم میفرستید ، آره ؟!:lol:
آره دیگه..... هر چقدرم طولانی باشه مثلا 3 تا اس ام اس بره ... خوب بره مفته دیگه!!!!:lol:

البته اینا قاطیشون آفم هست ... ولی فرقی نداره!:f34r:
تازه با ایرانسل دیوان حافظم میفرستیم!:lol:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
1>.Teacher tells a student a=b, b=c implies a=c. Tell me an example.
Student : I love u - u love your daughter - so I love your daughter.

2>.Its funny when people discuss over "love marriage" and
"arranged marriage"It is like asking a person if he would like to "hang himself" o"shoot himself".

3>.When god opened the window of heaven he saw me and asked? What is ur wish 4 today?" I said: "Lord, Please take specially care of the person reading this message."

4>.If u hide, i'll seek 4 u. If u r lost, i'll search 4 u. If u'll leave, i'll wait 4 u. If days take u away 4m me, i'll fight 4 u. But, if u stop sending SMS, i'll kill you. (+
)

5>.MOBILES R IRRITATING,RINGS EVERY NOW AN THEN RECHARGING BATTERY MESSAGES GET DELAYED BUT ONE THING I LUV ABT IT. that IT CONNECTS ME AND YOU :))

6>.A baby monkey asked his mother monkey, "why do v look so bad?". The mom monkey said, " Thank God!! U r still better, just look at the person reading this SMS.")

7>.Love the heart that hurts you, but never hurt the heart that loves you. Plesae don't hurt my heart

8>.I AM IN HOSPITAL NOW.
AFTER 5 MINS, I WILL B TRANSFERED 2 A SYRGERY ROOM.
THE DOCTOR TOLD ME,
I WILL DIE IF I STOP
RECIEVING UR SMS.)

9>.| i-'''-i |
| ( - - ) |
| ( u ) |
==(,,,)==(,, ,)==
Standing by my window waiting 4 ur message if u don't SMS I will jump from Ground Floor..

10>.Heart can only love 4a while,
u can put many relations in a file,
u can make a desert from the nile,
but u cant stop my smile
when i see ur name on my mobile!!!
--------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----()
11>.Your network tariff has changed. call charges r now calculated according to brain size. The smaller the cheaper. CONGRATS u can make free calls.

12>.There is a meeting at Mental Hospital all doctors, nurses & attendents are present but meeting have not started Bcoz patient is busy in reading this SMS.

13>.Refresh UR Brain.
Press Down Button
WWW.Brain.Com
Loading.
||
10%
||||||
30%
|||||||||||| |||||||||
99%
Error:No Brain Found.
(

14>.Teacher : Correct the sentence, "A bull and a cow is grazing in the field"Student : A cow and a bull is grazing in the field
Teacher : How?Student : Ladies first.

15>.People Live, People Die,
People Laugh, People cry,
Some give up, Some will try,
Some say Hi, Some say Bye,
Others may Forget u.
But...HOW CAN I?

16>. What is GIRL FRIEND:
Addition of Problem
Subtraction Of Money
Multiplication Of Enemy
Division of Friends SO Be careful

17>. Exams are like GIRL FRIENDS;
1,Too Many Questions.
2,Difficult to Understand.
3,More Explanation is Needed.
4,Result is always FAIL!

18>.Every 1 wants 2b the sun that lights up ur life, but I'd rather b ur moon, so I can shine on u during ur darkest hour when ur sun is not around!!!

19>.V like each other bcoz
U think I'm nice,
I think u r nice;
U think I'm cool,
I think u r cool,
U think I'm sweet,
I think u r sweet,
U think I'm smart,
I think u r Right.

20>. The animals of a jungle have decided to hold a meeting. The lion has come, the tiger has come, the elephant has come, the monkey has come.. But The meeting hasn't started. Guess why ? Because the Donkey is busy reading this SMS !
--------- --------- --------- --------- --------- --------- )
21>.Once god came up 2 me & granted me a wish. I asked 4 "world peace". That's impossible, he said. Then I asked him 2 give u brains. He said "Let me try world peace"

22>.== == ==FRIENDSHIP == == ==
Knows no Season, Knows no Time,
It has a sole intention.
Of bringing people together..
To a time.. Called."FOREVER"

23>.Please remind me 2 remind U about reminding me to send U this reminder that reminds me of reminding U that U never have to remind me 2 remember U, I ALWAYS DO!

24>. God Picked Up a Flower and Dipped it in dew,
He Lovingly touched it which turn into U and then
HE Gifted to me and said this Friend is 4 u. Take. Care
Dr.Bina 1/4/06 1:37 P.M

25>. 1 day u'll B srprisd 2C ME beside U. U & ME laughing, U & ME crying, U & ME dreaming, U & ME holding on, U & ME... just U & ME sitting in a MENTAL HOSPITAL & ME CHECKING U.

26>.U r the one whose so smart,U r the one whose so charming, U r the one whose so caring, U r the one whose so good looking. And, I'm the one who is spreading these rumors.

27>.Time and Distance r unimportant between friends, When a friend is in ur heart, they remain there 4ever. I may be so busy, But I assure u r always in my Heart!!!

28>.Its hard to find Sum 1 whoz 99%Cute, 98% Sweet, 95% loving, 90% down 2 earth, Dats Me , Wot a waste if u loode me.So betta keep in touch.

29>.We met , it was my chance, we met once against was my luck, v became friends, it was my destiny, v r still friends its ur decision, we will always be friends, that's a promise.

30>.What is true friendship ? U cry & I cry. U sad, I sad, U laughing, I laughing, U jump out of window... I look down... I am still laughing !
--------- --------- --------- --------- --------- --------- --------- -----(+)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
آنان که به من بدي کردند مرا هوشيار کردند. آنان که از من انتقاد کردند به من راه و رسم زندگي آموختند. آنان که به من بي اعتنايي کردند به من صبر و تحمل آموختند. آنان که به من خوبي کردند به من مهر و وفا و دوستي آموختند

ويژگي پسرهاي ايراني چشماشون بيشتر از عقلشون كار مي كنه. 2-تا يه دختر خوشگل مي بينن مثل جوجه راه مي افتن دنبالش. 3-چشمك جزو تيك عصبيشونه. 4-اصولا هفته أي 1 بار شكست عشقي مي خورن. 5-اگه يه روز متلك نگن زبونشون ميخ در مياره. 6-دوستت دارم جزو حرفاي روز مرشونه. 7-زبان باز ترين و پاچه خوار ترين موجودات روي زمين. 8-مي خوان دختره فقط ماله خودشون باشه و خودشون ماله همه

دختر اصفهانيه به دوست پسرش ميگه : شب بيا خونه مون , اگه موقعيت خوب بود يه سكه ميندازم پائين .. شب ميشه . دختره يه سكه ميندازه پائين . ولي هر چقدر صبر ميكنه مي بينه پسره نمياد بالا سرش رو از پنچره بيرون ميكنه ميپرسه : چرا نمياي؟ پسره ميگه : دارم دنبال سكه مي گردم . دختره ميگه :بيا بالا . بهش كش بسته بودم . الان تو دست خودمه

آدم به خدا ميگه چرا زن رو آفريدي؟ خدا ميگه: واسه اينکه تو خوشت بياد! ميگه: چرا چشمش رو خمار کردي؟ خدا ميگه: واسه اينکه تو خوشت بياد! ميگه: چرا موهاشو ابريشمي کردي؟ خدا ميگه: واسه اينکه تو خوشت بياد! ميگه: پس چرا کم عقل آفريدي! خدا ميگه: واسه اينکه از تو خوشش بياد

يكي ميره شمال ميگه از بس درخت اينجا هست جنگل ديده نميشه

بگير از من تو اين دل يادبودي، که تنها لايق اين دل تو بودي، هزاران خواستند اين دل بگيرند، ندادم چون عزيز دل تو بودي

مي نويسم (( د ي د ار )) تو اگر بي من و دلتنگ مني ... يك به يك فاصله ها را بردار v

مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

اميدوارم امشب كه ميخوابي-قشنگترين وبهترين ادم دنيا را ببيني ولي سعي كن بهش عادت نكني اخه من وقت ندارم هميشه بيام به خوابت
5 دليل براي خوشحال بودن:

1-داشتن دوست خوبي مثل من
2-داشتن دوستي مثل من
3-فقط داشتن من
4-داشتن من
5-من
دلم ...

درد ميکنه ؟
نه !

ميپيچه ؟
نه !

ميسوزه ؟
نه !

پس چي ؟

دلم برات تنگ شده ...
فک 100 تومن
شير 800 تومن
سيگار 1000 تومن
نوشابه 250 تومن
بستني مگنوم 350 نومن
کره 400 نومن
آدامس 200 تومن
بيسکوييت 400 نومن

روت ميشه اس ام اس 14 تومني نفرستي؟؟!
+ - + - + - + - + - + - + - +- + - +
- + - + - + - + - + - + - + - + - + -
+ - + - + - + - + - + - + - + - + - +
-+- + - + + - + - + - + - + - + - + -

بشين جمع و تفريق کن ببين چندمين باره سرکار رفتي؟
vV v V v v v V v V v V v v V v V v V v Vv Vv VvV vVvV vVv
ميدوني اينا چين؟؟؟
.
.
.
.
.
.
اينا پرنده هايي هستن كه براي سر کار گذاشتن تو اومدن . از طرف من .
.
.
.
.
.
.
.
.
Vv اين دو تا هم كاري داشتن دير رسيدن ....

زود باش بلوتوث قلبتو روشن کن
.
.
.
مي خوام وجودم رو برات سند کنم

طرح هاي تنهاي دلم را با جذابيت نگاهت پاک کردي خانه ي قلبم را از غم ها شستي حالا که داري زحمت مي کشي روي اين ميزم يه دستمال بکش
دستت رو مشت كن
.
.
.
.
.
.
مشته؟!
.
.
.
.
.
مشته مشت؟!
.
.
.
.
.
.
حالا محكم بزن تو چشمم،تا كور شم دوريت رو نبينم

عزيزم ! هر کسي غير من بهت « ميگه دوست دارم »باور نکن ! آخه رويا تو تنها کسي هستي که مي پرستم . مريم من واقعا واست ميمرم . ميدوني چيه زهرا ؟ اصلا زندگيم بدون تو فايده نداره ! خدا شاهده سيمين , شب ها از عشقت خواب ندارم . مامانم ميگه فکر ناهيد ديوونه ات کرده ! هر چي بهش ميگم من غير از سپيده کسي رو نميخوام باورش نميشه !

تو بگو عاطفه جونم ! بايد چيکار کنم ؟!

10000 دستگاه ريو
1000 کيلومتر اسکناس
100واحد اپارتمان
10 صندوق طلا
.
.
.
.
.
فداي يه تار موي تو دوست عزيز

هميشه بهت گفتم دوستت دارم
.
.
.
هميشه بهت گفتم بدون تو ميميرم
.
.
.
هميشه بهت گفتم تو تک زيباي مني
.
.
.
هميشه بهت گفتم ستاره آسمون مني
.
.
.
خاک بر سرت ! هيچ وقت نفهميدي سر کاري ؟ واقعا که
خنگي !

خواص گوسفند :

بو ميدهد

سبزي ميخورد

گاهي مي خوابد

پرواز نميکند

عقل دارد اما اس ام اس هاي سر کاري را تا آخر مي خواند...!!
>>>- - -@@@- - >

مي دوني اين چيه؟

اين يه سيخ گوجه است که گذاشتم با جيگر تو بخورم

look up

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفا ترين دوست به مرور زمان بي وفا شد . اين پرپر شد ن از گل نيست از طبيعت است و اين بي وفايي از دوست نيست از روزگار است...
وقتی دلم برات تنگ ميشه ميرم اون بالا پشت ابرا ريز ريز گريه ميکنم
پس هر وقت ديدی داره بارون مياد بدون دلم برات خيلی تنگ شده.
اگه کسی رو دوست داشتی امتحانش کن که اگه دوستت داشته باشه امتحانت ميکنه.
دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکديگــر نگــــاه کنيم.
دوستت داشتم ...يادت هست ؟ ...گفتم دوستت دارم ...و تو گفتي كوچكي براي دوست داشتن ....رفتم تا بزرگ شوم ...اما انقدر بزرگ شدم كه يادم رفت دوستت داشتم.
عشق،عشق مي آفريند. عشق زندگي مي آفريند. زندگي رنج به همراه دارد. رنج دلشوره مي آفريند. دلشوره جرات مي بخشد. جرات اعتماد به همراه دارد. اعتماد اميد مي آفريند. اميد زندگي مي بخشد. زندگي عشق مي آفريند. عشق عشق مي آفريند. (احمدشاملو)
گفتم دوستت دارم نگاهي به من کرد و گفت:چند تا؟ دستام رو بالا |آوردم و تمام انگشتهاي دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه مي کرد که خالي بود.
اگه 1 روز نتونستی گناهه کسي رو ببخشی از بزرگيه گناهه اون نيست از کوچيکيه قلبه تو!
اگر در قلبتان عشق باشد٬ می توانيد هر روز معجزه کنيد...
عشق را دوست دارم نه در قفس
بوسه را دوست دارم نه در هوس
تورادوست دارم تا آخرين نفس

اي كاش آشنائيها نبود يا به دنبالش جدائي ها نبود
يا مرا با او نمي كردي آشنا يا مرا از او نمي كردي جدا

روي دريچه ي قلبم نوشتم ورود ممنوع
عشق آمد و گفت من بي سوادم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان چون حجم متن ها خيلی خيلی بالاست يک وقت +18 يا مورد داری توش بود لطفا Report بديد ( يعنی خودتون نذارید ديگه
302.gif
)

بالا