برگزیده های پرشین تولز

‫اعتراض به بازی ضد ایرانی ‪Iran Assualt

شهریار

Registered User
لایک‌ها
6
اعتراض چندي پيش كاربران ايراني در مورد بازي ضد ايراني ‪Iran Assualt‬ در سايت پرشين پتيشن بازتاب گسترده‌اي در سايت‌هاي خارجي و داخلي داشته است كه اين نشان از اهميت و گسترده بودن اعتراض ايرانيان به اين بازي داشته است.

به گزارش خبرگزاري «انتخاب»، اين اعتراض تاكنون بيش از هفت هزار امضا داشته، و از جمله در "خبرگزاري رويترز" روز ‪ ۲۴‬اكتبر ( ‪ ۲‬آبان) انعكاس يافته است.

شركت سازنده اين بازي گفته كه اصلا فكر نمي كرده ساخت چنين بازي ، بازتاب داشته باشد.مدير اين شركت مدعي شده است كه بسياري از ايرانيها با وي تماس مي گيرند و خواهان دريافت اين بازي ضدايراني هستند.

در اين بازي ضد ايراني كه ‪ Iran Assualt‬نام دارد، ايران توسط آمريكايي‌ها فتح مي‌شود.

اين اعتراض همچنين در ‪ ۸‬خبرگزاري خارجي از جمله "سي ان ان"، "بخش اخبار سايت ياهو"، ‪ http://msnbc.msn.com‬وhttp://news.zdnet.com‬ و "رويترز" منعكس شده است.

همچنين اين اعتراض در دو سايت خبري مرتبط با بازي‌هاي روز دنيا "جوي استيك دات كام " و "فرست گيم دات كام" آمده است.

"خبرگزاري اشپيگل" نيز در مقاله روز گذشته خود به اعتراض ايرانيان در مورد اين بازي پرداخته است.

در اين اعتراض كه توسط كاربران ايراني امضا شده آمده است كه يك شركت آمريكايي به نام ‪ Kuma War‬كه كارش ساختن بازي‌هاي جنگي سياسي به نفع دولت آمريكاست اخيرا اين بازي را در مورد حمله آمريكا به تاسيسات هسته اي ايران به نام ‪ Iran Assault‬ساخته است.

در ادامه اين اعتراض نوشته شده كه در اين بازي سربازان آمريكايي ضمن حمله به تاسيسات هسته‌اي ايران و كشتن نگهبانان يكي از مامورانشان كه آنجا اسير شده را هم نجات مي‌دهند.

بر اساس اين اعتراض، در واقع اين شركت آمريكايي با اين كار مي‌خواهد ميزان علاقه مردم دنيا و به خصوص آمريكا براي حمله به ايران و همينطور ميزان حساسيت مردم ايران به اين قضيه را بسنجد.

بر اساس اين اعتراض: "اعتراض خودمان را به وسيله ايميل به اين شركت و همچنين نهادهاي بين‌المللي اعلام مي‌كنيم و تا اين بازي از سايتشان حذف نشود به اعتراض خود ادامه خواهيم داد و به آنها مي‌فهمانيم كه ايران با افغانستان يا عراق تفاوت دارد."

http://www.entekhab.ir/display/?ID=7890&page=1

athar

Registered User
لایک‌ها
8
این بازی تو ایران هست؟ مربوط به چه سالی هست؟ من اهل بازی نیستم. ولی اینو میخوام. کی داره؟
:D

rastvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا منم طلبه شدم این بازی رو گیر بیارم اگه کسی داره لطف کنه
من خودم تا یه مدت پیش کانتر بازی میکردم البته حرفه ای تو گیم نت خودمون حالا بعد از چند ماه دوری میخوام با این بازی یه خستگی در کنم اگه کسی گیر آورد ما رو بی نصیب نذاره

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
و جمع وطن پرستان ما:blink:
113.gif

گور بابا شون
101.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Persianit :
مرگ بر آمریکا . مرگ بر عربهای بیشرف. مرگ بر تمام کسانی که این بازی را بخرن
منم:

مرگ بر آمریکا . مرگ بر عربهای بیشرف. مرگ بر تمام کسانی که این بازی را بخرن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از roozbeh :
دم کی گرم؟:hmm:

شما ایرانی نیستید مگه؟؟؟؟؟:hmm: :hmm:
همینو بگو والا!
یه ذره تعصب؟!
فقط اینجا فحش ندید پاک میشه!

athar

Registered User
لایک‌ها
8
خیلی بی ادب و بی جنبه هستید
مثلا این بازی رو نخرید یعنی ایرانی هستید و اگه بخرید یعنی غیرت ندارید؟ دیگه دوره این چیزا تموم شده عزیزان گلم. هرچند شما هنوز همونی هستید که تا یه چیز میشه نامه میفرستید و نامه امضا میکنید تا مثلا ایران به تجهیزات هسته ای دسترسی پیدا کنه یا خلیج عربی از نقشه حذف بشه یا .... هر رفتاری یه دوره داره. دیگه دوره این کارا تموم شده. آپدیت باشید تا بتونید پیروز باشید. تا جایی که من یادمه اکثر موقعی که ایرونی ها تعصب به خرج دادن به بدبختی گرفتار شدن.
مرگ بر کسی که به من توهین کنه :D (به محض اینکه این بازی در دسترس من قرار بگیره میخرمش)(با اینکه اهل بازی نیستم)
ضمنا دیگه هرچی میخوایید تو این تاپیک بگید. ولی منتظر جواب نباشید چون من اصلا با ایرونی جماعت بحث نمیکنم. دلیلش هم فقط و فقط تعصبه. چون همش حرف خودشون رو میزنن و هدفشون از بحث به کرسی نشوندن حرف خودشون هست نه پیدا کردن حقیقت.
واقعا من هنوزم دارم از این حرفاتون میخندم. :lol: کسی که بازی ضد ایرانی رو کامپیوترش نصب باشه ایرونی نیست. loooooooooooool

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از athar :
مرگ بر کسی که به من توهین کنه :D ( loooooooooooool

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

جالب بود
ببینین منم معتقدم نباید تعصب به خرج داد ولی اینو بدونین حرکت ما اشتباه بوده که امریکایی ها باین روش اعتراضش رو اعلام کرده. شما ها هم اگه اعتراض داری به روش مشابهی که جهانی هم بشه مقابله کنین . با مرگ بر گفتن و فحش و ... هیچی نمیشه فقط ابرومون میره.

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم با اطهر موافقم. ما اگر عرضه داشتيم ما هم يه بازی درست ميکرديم و بهشون حمله ميکرديم. با طومار درست کردن تو دنيا کار انجام نميشه.
البتّه خوب بلديم به هم فحش هم بديم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نظرم دعوای بی موردیه حتی اگر خرید نسخه اصلی این بازی فایده ای برای شرکت سازنده داشته باشه تو ایران که بازیها همه کپی هستن دیگه فایده ای برای اونا نداره. در ضمن این اولین بازی اینجوری نیست. بازی Delta Fore هم یکی از نسخه هاش ایران رو داشت همینطور یه بازی استراتژی چندنفره آنلاین که درباره تسخیر سفارت آمریکا بود. اگرم از اشتباه نشون دادن چهره ایرانیها و نژادشون ناراحت می شید همونقدر از بازیهایی مثل Prince of Persia هم باید ناراحت بود. به نظرم کل این موضوع اینقدر اهمیت نداره که آدم اعصاب خودشو خورد کنه.
در ضمن تو رو خدا اینقدر مرگ بر این و اون و ایرانی اینجوره ایرانی اونجوره و مشابه اون نگید دیگه حتی اندازه یه اتم ناقابل هم این بحث به بخش بازی ربطی نداره.
موفق باشید

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
خوب ما هم بریم امضا کنیم کجا هست؟

این امریکایی ها ادم بشو نیستن(البته مردمش نه دولتش اونم صهیونیسم):hmm:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از athar :
روزبه rcccr.org مال کی هست؟
من خودم ساسپندش کردم. چون پراکسی اسکریپت روش بود. الان دوباره درستش کردم و اسکریپتت رو هم خودم الان پاک میکنم. به صاحبش هم بگو که دیگه از این چیزا نصب نکنه وگرنه ایندفعه ترمینتش میکنم.
ضمنا آپدیت با آپتایم فرق میکنه.
و نهایتا روزبه میدونی که خیلی دوستت دارم و میخوامت. ;)
irgamer عزیز. کاش همه مثل شما بودن. من که شخصا توی این مسائل سعی میکنم فقط بخندم و اعصابم رو خورد نکنم.
راستی قرار بود اینجا پست ندم. ولی به خاطر روزبه دادم. دیگه نمیدم. :D

یعنی بیخیال باشیم و بخندیم!!

بعد هم بگیم دمشون گرم

اونا که الکی این بازی رو درست نکردن میخوان مزه دهن مردمو بدونن هم ایران هم بقیه دنیا اونوقت ما اعتراض نکنیم!؟

اگه ما یه بازی یسازیم که بریم و آمریکا حمله کنیم بیشترین ضربه رو به خودمون زدیم چون اونا منتظر همچین فرصتی هستند که به مردم کشورشون بقبولونن که ایران برای شما یه تهدیده جدی هست وباید به این کشور حمله پیشگیرانه کرد

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
حالا بر مبنای DirectX است یا OpenGL ؟؟؟
خاک تو سر یه عده چه مرگی چه کشی :hmm:

بالا