برگزیده های پرشین تولز

▂▃▅▇█▓▒ __ کسب در آمد مناسب از تلگرام __ ▒▓█▇▅▃▂

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام.

شماهم میتوانید جزو معدود افرادی باشید که از تلگرام در آمد کسب می کنند.

خب بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب.

_ حتما شماهم بارها رباتهای تبلیغاتی و یا رباتهای ضد اسپم و ضد لینک پیشرفته رو در سوپرگروه های تلگرام دیدین.
و شاید ندونید که صاحبان این رباتها هر ماه درآمد قابل توجهی با اجاره دادن رباتهاشون به مدیرگروه ها و یا سایرین به دس میارن.

_ اما ممکنه پیش خودتون بگین ساخت همچین رباتهایی نیاز به برنامه نویسی و مهارت کافی داره که ما نداریم.
خب طبیعتا شما برای شروع هر کسب و کاری نیاز به یه سرمایه اولیه دارید درسته؟
ما با هزینه مناسب و کیفیت عالی میتونیم برای شما این دو ربات که در بالا معرفی کردیم "یعنی ربات ضد اسپم و ضد لینک فوق پیشرفته و ربات تبلیغاتی فوق پیشرفته" رو به صورت کاملاً اختصاصی براتون طراحی کنیم و به شما تحویل بدیم به همراه آموزش کامل.

_ شما میتونید هم از یکی از رباتها کسب در آمد کنید، هم میتونید هر دو ربات رو تهیه کنید و به صورت هم زمان از هر دو ربات درآمد کسب کنید. که طبیعتاً تهیه هر دو ربات در آمد بیشتری برای شما به ارمغان خواهد داشت.

_ خب اینجا من سعی کردم به طور کاملاً خلاصه این آموزش رو بهتون بدم ولی بازم اگه سوال بیشتری دارید میتونید با این آیدی t.me/HO3EIN_1373_ESF در تلگرام در تماس باشید. _

* در ضمن تیم طراحی ما دارای پشتیبانی قوی ای می باشد پس با خیال راحت خرید کنید *

*+ جهت تهیه رباتهای معرفی شده و شروع کسب درآمد اینجارا کلیک کنید +*

popupstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
ربات افزایش سین یا ممبر هم دارید؟

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
سلام . راه های درآمد از این ربات ها رو هم آموزش میدید ؟

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
سلام عزیزان
خسته نباشید یه سفارشی حدود 2 ماه پیش از این اقا داشتیم و متاسفانه 50 هزار تومان کلاه برداری کردن از بنده که توی زیر با مدارک چت ها و .... اثبات کردم
اولا که ایشون با اکانت مجازی فعالیت میکنن و شماره ای جهت تماس نمیدن :
photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B7_%DB%B2%DB%B3_%DB%B1%DB%B6_%DB%B0%DB%B1_%DB%B4%DB%B1.jpg

سفارش ما بهشون یه ربات ضد لینک تلگرام بود که یه هفته ای نشده ربات از کار افتاد و هیچ پشتیبانی نکردن و هیچ جوابی هم ندادن تازه بلاک هم کردن ):
با مدیر سرور چندین بار تلفنی تماس گرفتم خودمم چک کردم سرور پینگ میداد ! متاسفانه از این سورس های رایگان داخل نت استفاده کرده بودن برای ربات
متاسفم واقعا
photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B7_%DB%B2%DB%B3_%DB%B1%DB%B6_%DB%B0%DB%B1_%DB%B4%DB%B1_2_.jpg

خاستم بگم که عزیزان فریلنسر خواهشا اگه سفارشی قبول میکنید یادتون باشه که پشتیبانی از همه مهم تره که اینطور مثل این اقا نکنین
مدیریت محترم بررسی کنه امثال ایشون جوجه بچه هایی هستن که تابستونشون رو توی اینترنت برا در اوردن پول شارژ گوشیشون سپری میکنن
البته من از ایشون شکایت کردم و اتفاقا چون همشهریم هم هستن و میدونم کدوم منطفه هستن شدیدا پرونده رو پیگیری میکنم
مرسی از شما

hoosh abi

Registered User
لایک‌ها
86
سلام بعد از کشمکش های زیاد بین بنده و ایشون (Thhemmeaker) و تهمت های نابجا و دروغ
در نهایت مدیران محترم بعد از بررسی دقیق حق رو به بنده دادن و اسکرین شات پیام مدیریت محترم رو ضمیمه همین پست کردم.
از من به شما نصیحت با هر کس میخواین معامله کنین اول به سنش نگاه کنید و با بچه جماعت معامله نکنید.:general406::general406::general406:

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    237.8 KB · نمایش ها: 2

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
سلام بعد از کشمکش های زیاد بین بنده و ایشون (Thhemmeaker) و تهمت های نابجا و دروغ
در نهایت مدیران محترم بعد از بررسی دقیق حق رو به بنده دادن و اسکرین شات پیام مدیریت محترم رو ضمیمه همین پست کردم.
از من به شما نصیحت با هر کس میخواین معامله کنین اول به سنش نگاه کنید و با بچه جماعت معامله نکنید.:general406::general406::general406:
متاسفانه مدیریت یک طرفه قضاوت کردند
ذکر کردند که اگر خدماتشان مشکل داشته باید از طریق تلگرام پیگیری میکردند ولی مدیران عزیز ایا شما اطلاع دارید که ایشون جواب بنده رو توی تلگرام نمی دادند و در مرحله اخر بلاک کردند ؟
مشتری هایی مثل من ضعیف هستن چون صرفا با یه سری امتیاز ها مثل سابقه بازارچه و .... حق رو به کس دیگه ای میدن ولی مشکلی نیست خدا هست و قضاوت خواهد کرد
باز هم پیشنهاد میکنم اگر تخصص و همچنین خدمات پشتیبانی رو ندارین یه کار رو قبول نکنید !
بنده این ماجرا رو تمومش میکنم ولی نتیجه گیری :
با ادم بد قول که کار رو بدون دانسته و با سرچ گوگلی انجام میده کار نکنید
یادتون باشه پشتیبانی از همه چیز مهم تره
امتیازانی مثل امتیازات بازارچه و سابقه عضویت و .. صرفا ملاکی برا پاک بودن و کلاه بردار نبودن نیست
با تشکر

بالا