برگزیده های پرشین تولز

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
مدت 6 ماه به دلیل سربازی نبودم (هرچند همکارمون در وب سایت پرداخت های دوستان را انجام می داد)...اکنون مجددا برگشتیم تا پرداخت های شما را در علی اکسپرس و علی بابا انجام دهیم.
کارمزد ها کمتر شده و خدمات حرفه ای تر... علاوه بر این نماد اعتماد الکترونیک هم برای وب سایت جدیدمون گرفتیم تا بیشتر اعتماد کنید!!
قوانین هم در وب سایتمون مشخصه میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:
قوانین خرید از علی بابا و علی اکسپرس (کلیک کنید)
درضمن یک سری آموزش ها هم در وب سایت گذاشته شده که میتونید در اینجا (کلیک کنید) مشاهده کنید.
برای محاسبه کارمزد لطفا جمع تمام لینک هاتون رو برای من ارسال کنید تا قیمت نهایی رو براتون بفرستم(جایی که من هستم سرعت اینترنت یک مقدار کم هست بنابراین لطفا جمع لینک هاتون رو برای من بفرستید)
درضمن ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستیم. درضمن در بین یک درصد اول خریدار ها از علی اکسپرس هستیم که می تونید تصاویر مدارک ما رو در اینجا (کلیک کنید) ببینید.
سولی داشتید لطفا در انجمن بپرسید.

8n7q87drg1m742sviicd.jpg

Last edited:

tapesh77

Registered User
لایک‌ها
425

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با سلام . قصد خرید این کالا رو دارم .

100% Real Superspeed microUSB 3.0 USB Host OTG cable for Samsung Galaxy Note 3 Connect with Flash disk Mouse Keyboard Camera-in Mobile Phone Cables from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

2 تا میخوام که حدودا هزینش 10.46 $ US در میاد . منتها کمترین هزینه پست میشه 61 $ US . این چطور محاسبه میشه ؟

مرسی .

سلام
ممنون که در تاپیک نوشتید.
هزینه پستی رو فروشنده میگیره. بله نسبتا هزینه پستیش زیاده. از یک فروشنده دیگه کالا انتخاب کنید تا هزینه پستیش کمتر در بیاد.
نحوه محاسبه رو هم در پست اول نوشتم.

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

سلام
من اصرار دارم خود دوستان قیمت نهایی رو با توجه به فرمولی که در پست اول دادم خودشون حساب کنند.
قیمت جنس رو با هزینه حملش جمع کنید بعد بر اساس فرمولی که نوشتم در پست اول عمل کنید تا قیمت نهایی کالاتون دقیقا بدست بیاد...قیمت دلار رو ۳۱۵۰ حساب کنید دوست عزیز...اگر سوالی بود یا جایی ابهام داشت تو همین تاپیک بپرسید جواب میدم..

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام همشهری + یجورایی هم دانشگاهی

هزینه این ::: MK908 RK3188 Quad Core Mini PC Android 4.2.2 TV Box 2G RAM 8G rom Bluetooth 4.0+T2 Air Mouse-in TV Stick from Consumer Electronics on Aliexpress.com

با توجه به مواردی که فرمودین میشه حدود 74*1350= 233100 تومان
در مورد پست هم به ایران فری شیپینگ !!!!!! به نظرت فروشندش معتبره ؟؟!!! البته این طوری که متوجه شدم 2 تا از این محصول میشه 74 دلار ! درسته ؟

در مورد گمرک چطور حدودا چقدر تعلق میگیره ؟

یه چیز دیگه شما کارت بازرگانی دارین در مورد ترخیص کالا ( اگه بخوام یه چیزی رو عمده وارد کنم ) شرایطش چطوری میشه ؟

ghafooriyan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من اصرار دارم خود دوستان قیمت نهایی رو با توجه به فرمولی که در پست اول دادم خودشون حساب کنند.
قیمت جنس رو با هزینه حملش جمع کنید بعد بر اساس فرمولی که نوشتم در پست اول عمل کنید تا قیمت نهایی کالاتون دقیقا بدست بیاد...قیمت دلار رو ۳۱۵۰ حساب کنید دوست عزیز...اگر سوالی بود یا جایی ابهام داشت تو همین تاپیک بپرسید جواب میدم..

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوست عزیز
فروشندش در حد ۹۳ درصد اعتبار داره نه بیشتر...من بودم از یکی میخریدم که فیدبکش مثبت تر باشه...
میشه جنس رو ترخیص کرد اما به شرطی که اولا حجمش بالا باشه که بشه ترخیصش کرد دوم اینکه اول جنستون رو بیارید ببینم مدارکش کامله یا نه و سوم اینکه باید به کارت بازرگاتی منم بخوره(چون هر کارت میتونه دگسه گروه کالا بیاره) البته من خودم با کسایی کار میکنم که حرفه ای ترخیص میکنن و حق العمل کارن. اگر خواستید انبوه جنس بیارید بگید(حجم و نوع بارتون رو بگید)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
راستی به دوتا فکر کنم حدودا کلا ۲۳ تومن گمرک بخوره...بله دوتاش روی هم میشه همون قدری که خودتون گفتید.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
داداش من دو تا ميخوام كه ميشه ٢٤.٦٦$ كه اين در ٣١٥٠ ضرب بشه ميشه ٧٧٦٧٩ تومن كارمزد الان ميشه ١٠٠٠ تومن ؟؟؟������������

هزينه كلي هم به من بگين ممنون ميشم ������

سلام
بله درست حساب كرديد. هزينه نهايي ميشه 78700 تومان...درضمن شماره كارت ها رو هم در پست اول گذاشتم

ali9999

Registered User
لایک‌ها
42
یلام
می خواستم ببینم تو علی بابا چطور برآورد قیمت میکنید؟
چون تا اونجا که من دیدم قیمت به فوب رو اعلام میکنه
ایا علی بابا مثل علی اکسپرس ارسال به آدرس و محاسبه انواع هزینه های ارسال داره؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
پ/خ چک شود.
با تشکر

سلام
جواب دادم

یلام
می خواستم ببینم تو علی بابا چطور برآورد قیمت میکنید؟
چون تا اونجا که من دیدم قیمت به فوب رو اعلام میکنه
ایا علی بابا مثل علی اکسپرس ارسال به آدرس و محاسبه انواع هزینه های ارسال داره؟

قيمت به فوب يعني قيمت كالا تا روي عرشه كشتي و بعدش هزينه ارسال به عهده خريدار هست. شما بر حسب نوع شركتي كه براي ارسال كالا استفاده مي كنيد هزينه هاي مختلفي ميدين. قيمتي كه من در علي بابا هم ميگيرم دقيقا با همون فرمول پست اول محاسبه ميشه

بله علي بابا هم به آدرس شما مي فرسته و روش پرداختمون هم همون Escrow هست. محاسبه هزينه ارسال رو خود فروشنده هاي علي بابا براتون انجام ميدن. شما فقط كافيه كالاتون رو انتخاب كنيد

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

سلام
ممنون كه در خود تاپيك پرسيديد.
اين شد يك انتخاب خوب...هم ارسال به ايران داره(مجاني) و هم فيدبك خوبي داره. به نظر خوب مياد.
قيمت نهايي هم ميشه: 38.95 ضربدر 3150 تومان ( كارمزدي هم به خريدتون تعلق نميگيره)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
12-18-2013-11-06-43-PM.jpg
يك پرداخت 160.99 دلاري براي خريد يك عدد گوشي موبايل لنوو A850 انجام شد. پرذاخت خارج از انجمن انجام گرفت. قيمت اين گوشي براي خريدارشون 507000 تومان در آمد:)

alitondar

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
ممنون كه در خود تاپيك پرسيديد.
اين شد يك انتخاب خوب...هم ارسال به ايران داره(مجاني) و هم فيدبك خوبي داره. به نظر خوب مياد.
قيمت نهايي هم ميشه: 38.95 ضربدر 3150 تومان ( كارمزدي هم به خريدتون تعلق نميگيره)

برای خرید چه کار کنم؟

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
برای خرید چه کار کنم؟

سلام
لينك هاتون رو لطفا بررسي كنيد. ليتك اولتون وجود نداره صفحه اش و لينك هاي دوم و سومتون قابل كليك كردن نيست.
شماره كارت رو در پست اول نوشتم. خودتون ميتونيد بر اساس پست اول قيمت نهايي كالاتون رو حساب كنيد يا اينكه اگر تصميمتون نهايي هست به من بگيد من حساب كنم.
شماره كارت:
شماره كارت 6104337096268527 به نام الياس حسيني. لطفا به نام صاحب حساب دقت كنيد كه اشتباه نشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا