███خریدار psp فوری دست دوم تا 200 هزار تومان███

rezafk

Registered User
سلام.
من خریدار یک عدد پی اس پی هستم سالم دست دوم و تا قیمت 200 هزار تومان خودم هم ساکن تهرانم.
میتونید پیام خصوصی هم بدید.
هر روز هم چک میکنم
ممنون

up180 toman daram

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppp

ترجیحا حضوری معامله میشه

Last edited by a moderator:

foja

محروم از فعالیت تجاری
عزیز یدونه دارم از انگلیس گرفتم فقط یه umdباهاش بازی کردم کلی وسایل و2 تا umdباهاشه آخرشم 350 میدم 250به بالا وسایلشن

rezarr

کاربر تازه وارد
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

hosseinatzio

Registered User
bache hay pardisgame:D

hosseinatzio

Registered User
چـرا میزنـــی :D
یدونه داره واسم از دبی میاد فقط خودش شارژر آپدیت می خواد آکـه PSP-FAT1000 من حول 200 خورده مد نزرم قیمت تو چه جوریاست؟پخ بده

rezafk

Registered User
عععععععععععععععععححححححححححححححححححححللللللللللللللللللللللللللللللللللهههههههههههههههههههههههههه کنید

rezafk

Registered User
عععععععععععععععححححححححححححححححححححححححححلللللللللللللللللللللللللللللههههههههههههههههههههههههههههه کنید تو هم بالا بمون دیگه

بالا