برگزیده های پرشین تولز

████████ تنها آرزوی زندگیت چیه؟ ████████ (جدی)

من آرزویی در زندگی ...

• دارم

Votes: 30 85.7%
  • ندارم

Votes: 5 14.3%

• Total voters
    35

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
وان حمام

کشیدن لوله از اگزوز ماشین به داخل ماشین و بالا دادن تمام پنجره ها و بستن درب ها

سیانید پتاسیم

رگ دست

طناب دار

پرش از ارتفاع بلند

ریل قطار

اتوبان

دریا

استشمام گازهای کشنده با ماسک و کپسول

تزریق هوا به داخل رگ ها

بستن بمب و انجام عملیات انتحاری

آتش زدن خود با بنزین

و......

باتشکر از برنامه خوبتون :)

اینجوری یه بیشعور بی عرضه جلوه میدم! ولی اونجوری که آرزوم اون باشه نه! بالاخره هر کی یه آرزویی داره...

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
آرزو دارم دیگه تو پی تی اسپم نبینم
پ.ن: نه که خودم اسپم نمیدم؟ :دی

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
من ارزو می کنم خداوند بهم سلامت و ثروت عطا کنه تا زندگی راحتی داشته باشم من کلا سعی می کنم حقوق دیگران رو رعایت کنم .ولی مذهب و دین جنبه شخصی داره به تمام ادم ها اول به چشم انسان نگاه می کنم.
ارزوی مرگ نمی کنم چون در حالت کلی حیات شریفتر از مرگ هست حتی روزی هم برسه زندگی تو این دنیا جز نکبت و بدبختی چیزی نداشته باشه!
باز حیات بر مرگ ارجحیت داره!!

Shine

Registered User
لایک‌ها
12
آرزو دارم دنیا به پایان برسه، ببینم چی میشه.
gigglesmile.gif

Badpakopuz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سرزمین آریاییان » استان مرکزی » محلات » نیمور
بزرگترین آرزوی من شهادت طی یک عملیات انتحاریست
الان این شوخی بود یا جدی ؟ اگه شوخی بود که خیلی خنک تشریف داری ! اگر هم جدی بود که خدا شفای عاجل عنایت بفرماید ! تو مریضی واقعا !!!
من رویایی دارم که غیر ممکن نیست
دنیایی که پاکه از تابلوهای ایست
دنیایی که بمب و موشک نمیسازه
موشک روی خواب کودک نمیندازه
دنیایی که توی اون زندون ها تعطیلن
آدمها به جرم پرسش ... نمیمیرن
آقا این چه کاریه ؟ حتی توی ارزو کردن هم خلاقیت ندارید ؟ بابا یکم خلاقیت به خرج بدید ، ارزوهاتونم از بقیه کپی میکنید ؟! :D
اون ها کافر نجس و دشمن ما هستن اون وقت بیاییم برای سلامتیشون دعا کنیم ؟ :hmm: واقعا که :hmm:

پای کوبان ، چشم گریان به استقبالش می رویم

اخه من الان چی بگم به تو اخه روانی ؟ کافر و نجس فقط تو هستی ! دشمن ایران فقط تو و امثال تو هستند ! کی باشه ریشه ی امثال تو از این مملکت کنده بشه من کل تهرانو شام بدم ؟ جم کن ببینم اسکل !

کفر نگو .

درضمن ما برای همه دعا نمیکنیم فقط برای مسلمین شیعه

خدا می فرماید : پس چون ماه‏هاى حرام سپرى شد مشركان را هر كجا يافتيد بكشيد و آنان را دستگير كنيد و به محاصره درآوريد و در هر كمينگاهى به كمين آنان بنشينيد پس اگر توبه كردند و نماز برپا داشتند و زكات دادند راه برايشان گشاده گردانيد زيرا خدا آمرزنده مهربان است

منبع

مسیحیان مشرک هستن چون عیسی (ع) را پسر خدا میدانند

به جنابعالی ربطی نداره که مسیحی ها و ... چی هستند . هر کس به چیزی که اعتقاد داره احترام میزاره و انتظار داره بقیه هم احترام بزارن . اگر یه کلمه راجع به اسلام چیزی بگی که دهن ادم رو با انواع و اقسام مسخره بازی ها از فحش گرفته تا حکم ارتداد سرویس میکنید ، پس راجع به بقیه هم چیزی نگید . هرچی میکشیم از ادمایی مثل تو هست کوته فکر ! متاسفم که تو هم جزوی از ۷۵ میلیون ایرانی هستی !

اونوقت میگن میگن چرا مسلمون ها عقده این ! عقده ای

حالا شما هم همه رو به یه چوب نزن ، مسلمون خوب هم داریم . ادمایی مثل این به همه انتقاد میکنن و در مورد همه دموکراسی رو اجرا میکنن ولی وقتی به خودشون میرسه همه باید خفه بشن و بگن به به چه دینی ! هیچ ایرادی نداره ! حیف که مملکت دست ایناست وگرنه ...

%

Shine

Registered User
لایک‌ها
12
اسپمر فاك اسپم كردن اين تاپيك رو. عجرشون با عاغا ..

يه چند نكته اي رو بايد حتما بگم چون اكثر صحبت هايي كه دوستان گفتن اصلا از رده خارج بود واسم.

من اصلا و ابدا قصدم ازدواج نه با اين دختر نه با دختر ديگه در شرايط فعلي نيست. با اين دختر هم به ديد ازدواج نگاه نميكنم. با دلار 2200 تومني ازدواج هم واژه خريت است. چيزي كه مد نظرمه يك دوستي اونم نه با ديد ازدواج نه با ديد بچه دار شدن . چرا كه وضعيت من اصلا اجازه صحبت در اين زمينه ها رو نميده. كم كم داره بيست و شش سالم ميشه. اونقدري قيافم مناسب بوده كه بتونم دخترهايي رو تور كنم پس از اينا نيستم تا دختري رو تو دانشگاه كوچه خلوت يا تو بيابون ديدم سريع بگم خانواده برن اين دختررو واسم بـــــِسونن . الان هم بنطرم به جايي رسيدم كه ميگم بايد به اين تنهايي تخمي پايان بدم !
پس از قائله ازدواج بكشين بيرون اساسي .

تاپیک رو اشتباه اومده فکر کنم :D

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
الان این شوخی بود یا جدی ؟ اگه شوخی بود که خیلی خنک تشریف داری ! اگر هم جدی بود که خدا شفای عاجل عنایت بفرماید ! تو مریضی واقعا !!!

آقا این چه کاریه ؟ حتی توی ارزو کردن هم خلاقیت ندارید ؟ بابا یکم خلاقیت به خرج بدید ، ارزوهاتونم از بقیه کپی میکنید ؟! :D

اخه من الان چی بگم به تو اخه روانی ؟ کافر و نجس فقط تو هستی ! دشمن ایران فقط تو و امثال تو هستند ! کی باشه ریشه ی امثال تو از این مملکت کنده بشه من کل تهرانو شام بدم ؟ جم کن ببینم اسکل !

به جنابعالی ربطی نداره که مسیحی ها و ... چی هستند . هر کس به چیزی که اعتقاد داره احترام میزاره و انتظار داره بقیه هم احترام بزارن . اگر یه کلمه راجع به اسلام چیزی بگی که دهن ادم رو با انواع و اقسام مسخره بازی ها از فحش گرفته تا حکم ارتداد سرویس میکنید ، پس راجع به بقیه هم چیزی نگید . هرچی میکشیم از ادمایی مثل تو هست کوته فکر ! متاسفم که تو هم جزوی از ۷۵ میلیون ایرانی هستی !

حالا شما هم همه رو به یه چوب نزن ، مسلمون خوب هم داریم . ادمایی مثل این به همه انتقاد میکنن و در مورد همه دموکراسی رو اجرا میکنن ولی وقتی به خودشون میرسه همه باید خفه بشن و بگن به به چه دینی ! هیچ ایرادی نداره ! حیف که مملکت دست ایناست وگرنه ...

%

ریلکس ریلکس ریلکس تر

دیگه باید با سینا و نیما ، این دوقلو های افسانه ای ، آشنا شده باشی دیگه

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
کفر نگو .

درضمن ما برای همه دعا نمیکنیم فقط برای مسلمین شیعه

خدا می فرماید : پس چون ماه‏هاى حرام سپرى شد مشركان را هر كجا يافتيد بكشيد و آنان را دستگير كنيد و به محاصره درآوريد و در هر كمينگاهى به كمين آنان بنشينيد پس اگر توبه كردند و نماز برپا داشتند و زكات دادند راه برايشان گشاده گردانيد زيرا خدا آمرزنده مهربان است

منبع

مسیحیان مشرک هستن چون عیسی (ع) را پسر خدا میدانند

تو همون منبعی که معرفی کردی لطفا قبل و بعد آیه ای که اینجا کپی کردی رو هم بخون.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
اینکه 67 میلیارد دلار پول داشته باشم

hosseincjboss

Registered User
لایک‌ها
66
اکه هنوز این تایپیک بازه
آرزو دارم برم سوئیس شهر زوریخ یا برن اقامت بگیرم بعدش برم کارمند جزء یکی از شرکت های ساعت سازیش بشم(مثل TISSOT یا rado)
به دو دلیل یک تورم توی این کشور منفیه(منفی نیم درصد)
دو امنیت شغلی توی این کشور توی دنیا حرف اول رو میزنه(نمونش همین شرکت تیسوت سال 1850 توسط یک خانواده و توی کارگاه خونشون تاسیس شد و تا الان داره کار میکنه چیزی که توی ایران محاله)

Last edited:
بالا