• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

████████ دوستانی که با یوزر dramadl.ir همکاری داشتن بیان تو ████████

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
سلام دوستان گرامی
دوستانی که طی تاپیک های زیر با این یوزر یعنی dramadl.ir همکاری داشتن بگن که آیا دستمزدشون پرداخت شده یا خیر؟ چون این یوزر در ابتدای کار با همه توافق کرده بودند که دستمزد رو هفته ای با 2 الی 3 روز تاخیر حتما پرداخت خواهند کرد! اما الان 15 روز میگذره! و هیچ خبری نشده! در ضمن یه فیدبک منفی هم یکی از دوستان بهشون داده و اونم بخاطر پرداخت نکردن دستمزد بوده! در هر صورت دوستان بگن که آیا دستمزدشون پرداخت شده از طرف ایشون یا خیر؟ چون دستمزد من رو هم هنوز پرداخت نکردند!

http://forum.persiantools.com/t326919.html
http://forum.persiantools.com/t326909.html
http://forum.persiantools.com/t325583.html
http://forum.persiantools.com/t324545.html
http://forum.persiantools.com/t323851.html
http://forum.persiantools.com/t322884.html
http://forum.persiantools.com/t322864.html
http://forum.persiantools.com/t322164.html
http://forum.persiantools.com/t322134.html

با تشکر.

mey.sam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ما چند میلیون خرج کردیم تا اینجا !
شرمنده نمیتونیم پیشپرداخت بدیم !
ممکنه چند روز دیرتر حقوق نویسنده ها پرداخت بشه ولی باید قبل از شروع کار قول بدید که بخاطر اون چند روز تاخیر کار رو رها نمیکنید !
...

دوست عزیز فکر میکنم باید به لیست موجود در امضات ایشون رو هم اضافه کنی !
لازم به ذکره این آقا با یوزر های دیگه ای هم مشغول فعالیت هستند در پرشین تولز . خیلی حواستون رو جمع کنید .

اگه اسم و یا فامیلی خودش رو بهتون گفته واسم پ.خ کنید ببینم ایشون همونی نیست که دیروز با هم در مورد یک کار صحبت میکردیم یا نه

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
ما چند میلیون خرج کردیم تا اینجا !
شرمنده نمیتونیم پیشپرداخت بدیم !
ممکنه چند روز دیرتر حقوق نویسنده ها پرداخت بشه ولی باید قبل از شروع کار قول بدید که بخاطر اون چند روز تاخیر کار رو رها نمیکنید !
...

دوست عزیز فکر میکنم باید به لیست موجود در امضات ایشون رو هم اضافه کنی !
لازم به ذکره این آقا با یوزر های دیگه ای هم مشغول فعالیت هستند در پرشین تولز . خیلی حواستون رو جمع کنید .

اگه اسم و یا فامیلی خودش رو بهتون گفته واسم پ.خ کنید ببینم ایشون همونی نیست که دیروز با هم در مورد یک کار صحبت میکردیم یا نه

الان که چک کردم یوزر بنده توی پنل سایتشون رو محدود کردند و دیگه نمیتونم پستایی که زدمو مشاهده کنم.!!!!
اینم آیدی یاهوی ایشون: [email protected]

mey.sam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
الان که چک کردم یوزر بنده توی پنل سایتشون رو محدود کردند و دیگه نمیتونم پستایی که زدمو مشاهده کنم.!!!!
اینم آیدی یاهوی ایشون: [email protected]
حتما سایتشون پیشرفت خوبی داشته بستن رفتن !
نه با این آیدی با من چت نکرده . اسمی چیزی نگفته ؟
آدرس سایتشون رو هم اینجا قرار بدید بقیه دوستان ببینن .

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
دوست عزیز بنده دارم با ایشون که آدم بسیار محترم و با شخصیتی هم هستن! همکاری می کنم و با این که تا الان حقوق نگرفتم ولی کاملا راضی هم هستم
متاسفانه یه سری یوزرها مثل شما اومدن تو سایت با کیفیت بسیار بدی دارن فعالیت می کنن و مدعی هم هستن!!! بنده خبر دارم این یوزرها چجوری پست میدن! خدایی پست ندن بهشون حقوق بدی ضررش کمتره حداقل سایت لطمه نمی خوره و زحمت دیگران زیاد نمیشه برای اصلاح خرابکاری های اینجور افراد!
بجای این جوسازی ها و تهمت زدن ها یه مقدار دانش و وجدانتون رو تقویت کنید که وقتی طرف از شما یه کاری رو درخواست کرد درست و به موقع انجامش بدین،اون موقع می تونید بگید پولی که گرفتید حقتون بوده و اگه هم پرداخت نشده می تونید اعتراض کنید!
واقعا متاسفم برای 90% یوزرهای 2012 که اکثرا هم کم سن و سال هستن...!

mey.sam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز بنده دارم با ایشون که آدم بسیار محترم و با شخصیتی هم هستن! همکاری می کنم و با این که تا الان حقوق نگرفتم ولی کاملا راضی هم هستم
متاسفانه یه سری یوزرها مثل شما اومدن تو سایت با کیفیت بسیار بدی دارن فعالیت می کنن و مدعی هم هستن!!! بنده خبر دارم این یوزرها چجوری پست میدن! خدایی پست ندن بهشون حقوق بدی ضررش کمتره حداقل سایت لطمه نمی خوره و زحمت دیگران زیاد نمیشه برای اصلاح خرابکاری های اینجور افراد!
بجای این جوسازی ها و تهمت زدن ها یه مقدار دانش و وجدانتون رو تقویت کنید که وقتی طرف از شما یه کاری رو درخواست کرد درست و به موقع انجامش بدین،اون موقع می تونید بگید پولی که گرفتید حقتون بوده و اگه هم پرداخت نشده می تونید اعتراض کنید!

آهرین
حقوق که گرفتی بیا همین جور با لفظ محترمانه 2 3 تا پست بده ببینیم برای یوزر 2010 که سن و سال بالایی هم داره به نظر ، چه جوری میشه متاسف شد .
من الان فیدبک این بابا رو نگاه کردم
یکی از دوستان من به ایشون فید منفی داده . کسی که به کارش وارده . حالا چرا حقوق ایشون رو نداده و جواب هم نمیده با اینکه امروز آنلاین هم شدن این کارفرمای با شخصیت شما ؟

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
سلام به دوستان گل
منم یه 2 هفته ای هست واسشون کار میکنم ولی الان 2/3 روزه به یاهو شون پی ام میدم جواب نمیدن
ایشالله که مشکلی نباشه و پول مارو بدن

امروز هم دسترسی من از سایت قطع شده ایشالله اینم مشکل فنی باشه

داداش واسه ما که ترجمه بوده ما هم سعی کردیم تا جایی که میتونیم دقت کنیم

dramadl.ir

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز مشکلات کارتون رو اعلام کردم.
دوستان حرف بنده رو سندیت قرار ندید از همین یوزر انجمتن که پیش بنده در حال فعالیت هستند می تونید بپرسید.

من شبی می خواستم هزینه ایشون رو بدم که ایشون فرمودند اقا پست ها رو میبینی گفتم نه عزیز من چون دوستان همه فرمودند این کاره هستند دیگه بررسی نمی کنم که گفتند ایشون پست های خالی زدند که تنها عنوان بوده و .....

مشکلات کارهاتون

1-عکس از سایت منبع گرفتید با اینکه روش واتر مارک هستش و دقیقا لینک اپلود سنتر مبدا هم هستش
2-متنهاتون به سایت فارسی که گرفتید لینک شده هستند
3-زمینه های سایت هیچ کدوم قرار داده نشدند
4-برچسب ها همگی کپی و دارای غلط املایی هستند

دوست عزیز شما کلا تنها حرکتتون Ctrl+v و Ctrl+c بوده که اگه بنده هدفم این بود از تو سایت ها برنامه نویسی مانند برنامه جو برید می بینید با 100 تومن برنامه ای می نویسند که کل پست های سایت نیوک وردپرس و ... رو میاره تو سیستم شما هر چند هزار تا در عرض همون روز.

دوستان حرف بنده سندیت نداره اما از یوزر انجمن و مترجم می تونید بپرسید :
موفق و پیروز باشید و بابت لحن ناخوشاند از همه دوستان عذرخواهی می کنم چون امروز 2 بار با 2 نفر سر این مسئله مشکل داشتم

دوستان من به دوستی که فیدبک هم داد گفتم گفتم بنده روبات نیستم انسان هستم امکان بیماری مریضی شلوغی ندیدن پیام وقت نداشتن و هزاران دلیل ... وجود داره اقایون دلیل نمیشه بنده 1 نفر اماده به خدمت همه عزیزان باشم کسی با 5 روز دیر 500 روز دیرتر اتفاقی برای کسی نمیافته(چرا هر کی 2 روز جواب نمیده رو باید ادم دزد ببینه بخدا زشته این رفتار در شخصیت دوستان نیست بنده تنها عادت به دادن پول زور ندارم همین و ببس کار خوب پول خوب اگه تو اون لحظه نداشتم 10 روز بعد خواستم بدم جبران 10 روز رو هم می کنم) ما که نمی گیم 500 روز اما چون کارمون زیاده کمی زمان میبره و اگه هم تو اون تایم بودجه برای تسویه نباشه بسیار رک بیان میشه و به هیچ وجه بهانه اورده نمیشه کاملا گفته میشه دوست عزیز بنده الان مشکلی مالی دارم 10 روز دیگه پرداخت می کنم و..... پس لطفا اینقدر قصاوت زود انجام ندهید خواهشا .
اصلا هم قصد پاسخ دادن نداشتم دیدم یکی از بچه ها لینکو برام آف گذاشته تو مسنجر گفتم پاسخی بدم والا بنده تحت هیچ شرایط نمی خوام به حواشی کار دامن بزنم و ذهن خود و دیگر دوستان فعال در زمینه کاری رو مشغول کنم .

بنده اینقدر قدرت رو داشتم به اکثر دوستان در ابتدا گفتم : امکان تاخیر در پرداخت وجود داره حتی دوستانی که بهم می گن تسویه حساب باز هم تایم دقیق نمی دم کی گم شما کارتون رو انجام بدید اونوقت از من طلبکار باشید بهتر هستش تا الان من قول بی خود بدم. حال کسی با رک گویی بنده حقر مشکل داره برای ما ارزش قاول نیست به بزرگی خودش و با ما کار نمی کنه و دوستانی هم منت بر دیده گان ما می گذارند و با همه مشکلات و ... کنار میان و ادامه می دن با همه مشکلات کار پایان پیدا می کنه و در آخر در کنار ما 2 نفر هم به زور باقی می مونن که اون 2 نفر هستند که لیاقت همچی رو دارند چون آستانه صبر بالاتری داشتند.

باز هم اگر توهینی در حرفام بوده عذرخواهی می کنم

مر و مردونه دوستان بیان بگن چند نفرشون دقیقا سر زمان کرا کردند و کار رو به تعداد و ... تحویل دادند.

بنده روی وردپرس پلایگین ورود خروج و ثبت تاریخ ساعت و دقیقا کلا کار انجام شده رو نصب کردم از ادیت پست تا حذف و .... همه ساعت ها رو نشون میده

به خدا 30 نفر عضو شدن از 30 نفر بالای 20 نفر اموزش و منبع گرفتن رفتن چند نفر 10 تا 20 تا پست گذاشتن دیگه جواب ندادن چند نفر دیگه هم باز هم از تایم و ... خارج بودن دوتسان مگه بنده دزدی می کنم بنده هم هزینه سرور دارم هزینه اکانت دانلود و ... چطور همه می بینند باید پول بگیرند اما کسی
اینو نمی بینه که باید کار رو سر زمان تحویل بده

خیلی از بچه ها لطف دارند و خیلی ها هم واقعا بسیار بچگانه فکر می کنند و حرف هایشان در حدشون نیست کمی دو طرفه قضاوت کنید همین و بس

Last edited:

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
با سلام
دوست عزیز مشکلات کارتون رو اعلام کردم.
دوستان حرف بنده رو سندیت قرار ندید از همین یوزر انجمتن که پیش بنده در حال فعالیت هستند می تونید بپرسید.

من شبی می خواستم هزینه ایشون رو بدم که ایشون فرمودند اقا پست ها رو میبینی گفتم نه عزیز من چون دوستان همه فرمودند این کاره هستند دیگه بررسی نمی کنم که گفتند ایشون پست های خالی زدند که تنها عنوان بوده و .....

مشکلات کارهاتون

1-عکس از سایت منبع گرفتید با اینکه روش واتر مارک هستش و دقیقا لینک اپلود سنتر مبدا هم هستش
2-متنهاتون به سایت فارسی که گرفتید لینک شده هستند
3-زمینه های سایت هیچ کدوم قرار داده نشدند
4-برچسب ها همگی کپی و دارای غلط املایی هستند

دوست عزیز شما کلا تنها حرکتتون Ctrl+v و Ctrl+c بوده که اگه بنده هدفم این بود از تو سایت ها برنامه نویسی مانند برنامه جو برید می بینید با 100 تومن برنامه ای می نویسند که کل پست های سایت نیوک وردپرس و ... رو میاره تو سیستم شما هر چند هزار تا در عرض همون روز.

دوستان حرف بنده سندیت نداره اما از یوزر انجمن و مترجم می تونید بپرسید :
موفق و پیروز باشید و بابت لحن ناخوشاند از همه دوستان عذرخواهی می کنم چون امروز 2 بار با 2 نفر سر این مسئله مشکل داشتم

دوستان من به دوستی که فیدبک هم داد گفتم گفتم بنده روبات نیستم انسان هستم امکان بیماری مریضی شلوغی ندیدن پیام وقت نداشتن و هزاران دلیل ... وجود داره اقایون دلیل نمیشه بنده 1 نفر اماده به خدمت همه عزیزان باشم کسی با 5 روز دیر 500 روز دیرتر اتفاقی برای کسی نمیافته(چرا هر کی 2 روز جواب نمیده رو باید ادم دزد ببینه بخدا زشته این رفتار در شخصیت دوستان نیست بنده تنها عادت به دادن پول زور ندارم همین و ببس کار خوب پول خوب اگه تو اون لحظه نداشتم 10 روز بعد خواستم بدم جبران 10 روز رو هم می کنم) ما که نمی گیم 500 روز اما چون کارمون زیاده کمی زمان میبره و اگه هم تو اون تایم بودجه برای تسویه نباشه بسیار رک بیان میشه و به هیچ وجه بهانه اورده نمیشه کاملا گفته میشه دوست عزیز بنده الان مشکلی مالی دارم 10 روز دیگه پرداخت می کنم و..... پس لطفا اینقدر قصاوت زود انجام ندهید خواهشا .
اصلا هم قصد پاسخ دادن نداشتم دیدم یکی از بچه ها لینکو برام آف گذاشته تو مسنجر گفتم پاسخی بدم والا بنده تحت هیچ شرایط نمی خوام به حواشی کار دامن بزنم و ذهن خود و دیگر دوستان فعال در زمینه کاری رو مشغول کنم .

بنده اینقدر قدرت رو داشتم به اکثر دوستان در ابتدا گفتم : امکان تاخیر در پرداخت وجود داره حتی دوستانی که بهم می گن تسویه حساب باز هم تایم دقیق نمی دم کی گم شما کارتون رو انجام بدید اونوقت از من طلبکار باشید بهتر هستش تا الان من قول بی خود بدم. حال کسی با رک گویی بنده حقر مشکل داره برای ما ارزش قاول نیست به بزرگی خودش و با ما کار نمی کنه و دوستانی هم منت بر دیده گان ما می گذارند و با همه مشکلات و ... کنار میان و ادامه می دن با همه مشکلات کار پایان پیدا می کنه و در آخر در کنار ما 2 نفر هم به زور باقی می مونن که اون 2 نفر هستند که لیاقت همچی رو دارند چون آستانه صبر بالاتری داشتند.

باز هم اگر توهینی در حرفام بوده عذرخواهی می کنم

مر و مردونه دوستان بیان بگن چند نفرشون دقیقا سر زمان کرا کردند و کار رو به تعداد و ... تحویل دادند.

بنده روی وردپرس پلایگین ورود خروج و ثبت تاریخ ساعت و دقیقا کلا کار انجام شده رو نصب کردم از ادیت پست تا حذف و .... همه ساعت ها رو نشون میده

به خدا 30 نفر عضو شدن از 30 نفر بالای 20 نفر اموزش و منبع گرفتن رفتن چند نفر 10 تا 20 تا پست گذاشتن دیگه جواب ندادن چند نفر دیگه هم باز هم از تایم و ... خارج بودن دوتسان مگه بنده دزدی می کنم بنده هم هزینه سرور دارم هزینه اکانت دانلود و ... چطور همه می بینند باید پول بگیرند اما کسی
اینو نمی بینه که باید کار رو سر زمان تحویل بده

خیلی از بچه ها لطف دارند و خیلی ها هم واقعا بسیار بچگانه فکر می کنند و حرف هایشان در حدشون نیست کمی دو طرفه قضاوت کنید همین و بس

حالا جناب شما این متنارو نوشتی که چیرو بگی؟
چرا اکانتو بستی؟ (میخواستم ویرایش کنم خب)
نمیخواید دستمزد رو بدید؟ (گفتم اعتماد سازی 60 تا میزنم پرداخت کنید ) الان 15 روز میگذره هیچ هیچ هیچ
داداش مشکل عکسهارو بگم که شما تو پنلت قسمت آپلودت بسته بود بعد من چه طوری عکسو رو سایتت آپلود کنم؟ چه جوری بزارم عکس پس زمینه سایت؟ (زمینه)
اون لینکایی که تو متنن یه جورایی فیلم رو معرفی کردن ( مثل سایت imdb)
بنده که نمیخواستم فرار کنم جناب !

خسته شدم بس که پی ام دادم بتون (هر روز هم آنلاین بودین چه اینجا چه تو یاهو)

به نقل از Microsoft Corporation :
به نقل از dramadl.ir :
به نقل از dramadl.ir :
به نقل از dramadl.ir :
به نقل از dramadl.ir :
به نقل از dramadl.ir :
به نقل از dramadl.ir :
بنده با یوزر mafia در سایت دانلود فیلم کره ای - دانلود سریال کره ای برایتان تعداد 60 پست زدم
با هم در ابتدای کار توافق کرده بودیم که برای اعتماد سازی بنده یک هفته پست بزنم و شما هزینه آن را پرداخت کنید تا بنده اعتمادم جلب شود و از آن به بعد روزانه 100پست برای شما بزنم...
پست ها گزینه 1 را شامل میشوند یعنی کپی پیست سریال.
با هم توافق کرده بودیم پستی 400ت
لطفا هزینه این 60 پست را پرداخت کنید تا اعتماد سازی صورت گیرد و بنده شما را در انجمن پرشین تولز تایید کنم تا دیگر دوستان نیز با خیال راحت با شما همکاری کنند و مشکلی نداشته باشید...
در صورتی که واریز کنید از فردا روزی 100 عدد پست خواهم زد!

توی یاهو نیز برایتان پی ام فرستادم...

اینم شماره کارت: ********************************

با سلام
متشکر الان پستاتون رو نگاه می کنم و ماکزیمم 72 ساعت دیگه تسویه میشه.
لطفا کارت پاسارگاد دارید بفرستید ممنون میشم.
متشکر

عزیز پاسارگاد ندارم . همون که دادم خدمتتون هست.

نه عزیز می خواستم آنلاین پاسارگاد الان بریزم .
ایشالله پس بعد اولین تسویه حساب همه بچه های تیم بانک صادرات لازم دارن .
منظورتون رو متوجه نشدم. یعنی واریز نمیکنین؟

عزیز منظورم این بود که اگه پاسارگاد داشتید بنده آنلاین واریز می کردم الان اما چون نمی تونم آنلاین واریز کنم نهایتا 72 ساعته کاری دیگه واریز می کنم تا یکی دو نفر دیگه هم به سقف برسن یک هو برم عابر بریزیم تا مجبور نشم چند بار برم واسه واریز چونن تعداد واریز تو یک هفته از 15 نفر می گذره واسه همین گفتم عزیز. لطفا پس از گرفتن وجه تو تاپیک هم بگید .
فقط اگه اشتباه نکنم پستی 500 در صورتی بود که تو انجمن بذارید درسته ؟ حالا مایلید تو انجمن بذارید یا اینکه درصدی از روش کم کنیم ؟ البته عزیز مقلا من بخوام 100 تومن کم کنم میشه 6000 تومن نه واسه من نه واسه شما میارزه پس امیدوارم شما پست انجمن رو بذارید و تکمیل بشه یا اینکه اگه می خواهید بجاش 15 پست تو وردپزس بذارید هر طور مایل هستید و اینکه بنده برای 6000 تومان بحث نمی کنم اگه نمی ذارید هم مشکلی ندارم 6000 تومن اضافه هم پرداخت می کنم .هدف من فقط پیش رفتن کار هستش و رضایت کارکنان.
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
میدونم چی میگین عزیز
چشم شما درصورتی که پرداخت کردین بنده به یوزرتون یک امتیاز مثبت میدم و ثبت میشه و توی تاپیک هم خواهم گفت. بنده قصدم فقط اعتماد سازی بود که گفتم الان پرداخت کنید والا بنده ماهانه دستمزد میگیرم ( نه هفتگی!)
بنده میخوام ادامه همکاری رو داشته باشم. گفتم که... وقتی این مقدارو واریز کردین و من اعتمادم جلب شد دیگه روزانه 100 پست میزنم و دستمزدمم ماهانه میگیرم چون واقعا اعتمادم جلب شده...
در مورد کپی کردن توی انجمن هم بعد از اینکه واریز کردین این مقداری که الان زدمو وارد میکنم و کلا دیگه تو انجمن هم کپی میکنم پستامو...
حالا شما این 60 پست رو پستی 400 در نظر بگیرید...
وقتی واریز کردین تموم کارایی که بالا گفتم انجام میدم

(امتیاز بازارچمو هم اگه نگاه کنید برا خیلیا نویسندگی انجام دادم همه راضی بودن)

وقتی واریز کردید اینجا خبرم کنید تا استارت مرحله جدید رو بزنم...

شاد باشید
یا حق...
سلام و عرض ادب...
عزیز قرارمون بر این بود که حداکثر 72 ساعت دستمزد بنده رو برای اعتماد سازی پرداخت کنید
اما...!
mellowsmiley.gif

با سلام
چشم حتما پرداخت میشه دوست عزیز شنبه واریزه و می تونید برداشت کنید از حسابتون
داداش اینجوری میخواستی اعتماد نویسنده هاتو جلب کنی؟
hmmsmiley02.gif
آقا این چه وضعیه؟ چرا قول میدی بعد زیرش میزنی؟
hmmsmiley02.gif
چرا پولو واریز نکردی؟ این چه وضع اعتمادسازیه؟

با سلام
عزیز مسنجرتون پی ام هاشو چک کنید 2 یا 3 روزه دارم پی ام می دم خدمت شما.

1- تو پستها زمینه ژانر نذاشتید2-
2-تو پست ها زمینه عکس نذاشتید
3-تو پست ها عکس ها از همون سایت منبع مستقیم گذاشتید شما می دونید اینکار خلاف سئو و ... هستش
4-تو پست هاتون لینک به سایت های دیگه هستش
5-تو پست هاتون جدول خالی در حد 12*12 هستش (وقتی کپی پیست بدون ادیت باشه اینطوری میشه طرف برای اینکه مشکل ایجاد کنه و کاری کنه ادیت کنید اینطوری می کنه )
و .... عزیز چندین مشکل وجود داره که گفتم بیایید تو مسنجر بهتون بگم داداش حالا خودتون بفرمایید تو پستی که 4 دقیقه زمان می بره حداقل 6 مشکل اینطوری هستش شما باشید چه کاری می کنید ؟؟؟ داداش بیا تو مسنجر تا بهت تمام مشکلات و ... رو نشون بدم. که تو تمام پست ها تقریبا هستش.
موفق باشید
اوکی برادر بهونه خوبیه برای پرداخت نکردن.
من که نمیخواستم فرار کنم
شما به من اعتماد نداری بعد چه طور انتظار داری بنده اعتماد کنم؟
اوکی اونارو هم درست میکنم
سلام. داداش تو یاهو پی ام دادم. پستای من هیچ کدوم مشکل ندارن
لطفا بیاید ثابت کنید
توی یاهو منتظرم

سلام
ببخشید من دسترسی به اینترنت نداشتم شماره کارتتون رو بفرستید تا الان واریز کنم
موفق باشید

اینم شماره کارت: ********************************

واریز کردید اطلاعات واریزو برام همینجا پخ کنید تا ادامه همکاری رو با استارت جدید که قولشو داده بودم شروع کنم
عزیز انصافا یه سوال ازت می پرسم راستشو بگو
مارو سرکار گذاشتی؟

رفیقشی شوما؟ :blink:

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
سلام خدمت تمامی دوستان
بنده واسشون توی این بخش
بررسی مسایل فروشندگان
تاپیک زدم مسئله رو به طور کامل توضیح دادم
امیدوارم موفق باشید

dramadl.ir

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
یوزر شما 24 ساعته بسته شده نه یوزر شما بلکه تمام یوزر ها به جز 3 یوزر وب سایت بسته شدهاند علتش هم کاملا مشخص هستش می تونم با اسکرین شات اخرین زمان آنلاین رو بفرستم اکانت هایی که بیش از 4 روز متوالی وارد یوزر نشدند و چند چیز دیگه بسته شده اند چون لزومی نداره افرادی که 13 رز 16 روز 11 روزه انلاین نشدن فعالیت کنند.

للخشید این مدل جدیده که هر زمان هر کس خواست کار کنه پول بگیره خیلی جالبه هرکی تو یک زمان پول کم داشت بیاد اون روز پست بذار فردا بگه من پول می خوام... نه عزیز تنها افرادی که متداول روی روال کار کنند پرداختی بهشون صورت می گیره. ناراضی هست کسی شکایتی داره پستاشو می تونه پاک کنه یا کلا پستشو ادیت کنه و مبلغش رو بگیره.

در مورد شما مشکلات پستگذاری شما 7 روز پیش بهتون اعلام شده اکانتون دیروز بسته شد در این زمان می تونستید ویرایش کنید غیر اینه که بیش از 7 روز می گذره مشکل رو گفتم ؟؟؟؟؟؟ اگه غیر از اینه بفرمایید.

همونطور که تو پایمتون هستش بنده مشکلات رو گفتم نه اگه لازم می دونید ناراحت نمی شید پست معمولی که 4 تا اشتباه داره هر پست 10 میلیون حساب کنم باهاتون ؟؟ آقا عزیز اشتباه کردی تو پست ذاری بهونه دیگه چیه هر کسی بیاد الان پست بزنه اشتباه من بهش بگم اشتباه زدی نمی تونه بگه بهونه میاری که وقتی کارت اشتباهه اشتباهه آقا 60 تا پست زدی 6000 تا پست اعصاب ما رو بهم ریختی مارو هم به لیست اونایی که تو امضاتن پوتون خوردن اضافه کن ... تازه می فهمم اونها چی می کشیدن و چرا پول ندادن.

آقای یوز رهایی هستن 600 تا 300 تا و ... پست زدن یک پنجاهم شما اشتباه ندارن این که نشد حرف شما خودت رو مدعی بدونی همه چی بلدی بعد ازت اشتباه بگیرن بهونه هستش ؟؟؟؟؟

در کل من بیشتر از 7 روزه بهتون گفتم ادیت کنید ادیت نکردید . الان هم می خواهید ادیت کنید بفرمایید بگید تا یوزرتون رو باز کنم تا ادیت کنید.

سلام خدمت تمامی دوستان
بنده واسشون توی این بخش
بررسی مسایل فروشندگان
تاپیک زدم مسئله رو به طور کامل توضیح دادم
امیدوارم موفق باشید

با تشکر از سرعت عمل شما دوست عزیز انشالله در این تاپیک ها به مقصودتون می رسید هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنید انشالله بهره ورداری بهتری نیز خواهد کرد. هر زمان خسته شدید بگید یوزرتون تو سایت چی بوده که اصلا بدونم شما چه شخصیت محترم و پر کاری بوده اید.

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
یوزر شما 24 ساعته بسته شده نه یوزر شما بلکه تمام یوزر ها به جز 3 یوزر وب سایت بسته شدهاند علتش هم کاملا مشخص هستش می تونم با اسکرین شات اخرین زمان آنلاین رو بفرستم اکانت هایی که بیش از 4 روز متوالی وارد یوزر نشدند و چند چیز دیگه بسته شده اند چون لزومی نداره افرادی که 13 رز 16 روز 11 روزه انلاین نشدن فعالیت کنند.

للخشید این مدل جدیده که هر زمان هر کس خواست کار کنه پول بگیره خیلی جالبه هرکی تو یک زمان پول کم داشت بیاد اون روز پست بذار فردا بگه من پول می خوام... نه عزیز تنها افرادی که متداول روی روال کار کنند پرداختی بهشون صورت می گیره. ناراضی هست کسی شکایتی داره پستاشو می تونه پاک کنه یا کلا پستشو ادیت کنه و مبلغش رو بگیره.

در مورد شما مشکلات پستگذاری شما 7 روز پیش بهتون اعلام شده اکانتون دیروز بسته شد در این زمان می تونستید ویرایش کنید غیر اینه که بیش از 7 روز می گذره مشکل رو گفتم ؟؟؟؟؟؟ اگه غیر از اینه بفرمایید.

همونطور که تو پایمتون هستش بنده مشکلات رو گفتم نه اگه لازم می دونید ناراحت نمی شید پست معمولی که 4 تا اشتباه داره هر پست 10 میلیون حساب کنم باهاتون ؟؟ آقا عزیز اشتباه کردی تو پست ذاری بهونه دیگه چیه هر کسی بیاد الان پست بزنه اشتباه من بهش بگم اشتباه زدی نمی تونه بگه بهونه میاری که وقتی کارت اشتباهه اشتباهه آقا 60 تا پست زدی 6000 تا پست اعصاب ما رو بهم ریختی مارو هم به لیست اونایی که تو امضاتن پوتون خوردن اضافه کن ... تازه می فهمم اونها چی می کشیدن و چرا پول ندادن.

آقای یوز رهایی هستن 600 تا 300 تا و ... پست زدن یک پنجاهم شما اشتباه ندارن این که نشد حرف شما خودت رو مدعی بدونی همه چی بلدی بعد ازت اشتباه بگیرن بهونه هستش ؟؟؟؟؟

در کل من بیشتر از 7 روزه بهتون گفتم ادیت کنید ادیت نکردید . الان هم می خواهید ادیت کنید بفرمایید بگید تا یوزرتون رو باز کنم تا ادیت کنید.

با تشکر از سرعت عمل شما دوست عزیز انشالله در این تاپیک ها به مقصودتون می رسید هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنید انشالله بهره ورداری بهتری نیز خواهد کرد. هر زمان خسته شدید بگید یوزرتون تو سایت چی بوده که اصلا بدونم شما چه شخصیت محترم و پر کاری بوده اید.

لطف کنید باز کنید و بگید دقیق که کجاهاش مشکل داره تا ویرایششون کنم
منتظرم

(در ضمن در مورد امضام وقتی چیزی نمیدونید کورکورانه قضاوت نکنید)
شما هم اگه ازتون 400ت اینجوری میخوردن الان 100% بخاطر گرفتنش تو دادگاه بودید!!!

dramadl.ir

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
لطف کنید باز کنید و بگید دقیق که کجاهاش مشکل داره تا ویرایششون کنم
منتظرم

چشم فردا بهتون کامل توضیح می دم و یوزتون هم باز می کنمم فقط بهم ایمیل یاداوری بزنید ( وقتی مشکلات به صورت عادی حل می شن لازم نیست هم خودتون هم بنده رو اینقدر عذاب بدید)

و یوزر گرانقدر : majideadib شما با زبان فارسی مشکل خاصی دارید ؟ بنده ایمیل زدم پی ام دادم تو تاپیم دارم می گم بگید یوزرتون تو سایت ما چیه تا ببینم کارکردتون چی بوده این جواب ساده براتون اینقدر دشوار نمی خواهید هم بگید می تونید تو همون تاپیکی که شکایت نامه هستش اینقدر اقدام به تایپ نماییدتا به عنوان تایپیست نمونه مقام اول المپیک را دریافت نمایید.

iran98

Registered User
لایک‌ها
45

خدا صبر بده دوست من درکتون می کنم با این نویسنده هایی که جز کپی پست اونم پر از اشکال چیزی بلد نیستند

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
309
چشم فردا بهتون کامل توضیح می دم و یوزتون هم باز می کنمم فقط بهم ایمیل یاداوری بزنید ( وقتی مشکلات به صورت عادی حل می شن لازم نیست هم خودتون هم بنده رو اینقدر عذاب بدید)

و یوزر گرانقدر : majideadib شما با زبان فارسی مشکل خاصی دارید ؟ بنده ایمیل زدم پی ام دادم تو تاپیم دارم می گم بگید یوزرتون تو سایت ما چیه تا ببینم کارکردتون چی بوده این جواب ساده براتون اینقدر دشوار نمی خواهید هم بگید می تونید تو همون تاپیکی که شکایت نامه هستش اینقدر اقدام به تایپ نماییدتا به عنوان تایپیست نمونه مقام اول المپیک را دریافت نمایید.

در هرصورت منتظر رفع مشکلات هستیم
ولی شکایت نامه براتون نوشته شده اونجا دوستان بررسی میکنن ولی مشکلات هرچه دوستانه حل بشن به نظرم بهتره

dramadl.ir

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

یعنی خدا شاهده می گیرم یوزر majideadib برایتان دعاهایی کردم که بزودی ثمره اش نسیب شما و عزیزانتون می شود (فقط در یک سوال شما مفهوم انسانیت می دونید چیه ؟؟؟ واقعا متاسفم برای امثال شما امیدوارم بهترین های در تفکراتم نزول برا شما و خانواده محترم نماید.

واقعا بعضی ها کاری می کنن ادم از هم شخصیتش دست بکشه.

majideadib بچه جون خودت شخصیت کلا تمام زندگیت رو می خرم و دوباره آزاد می کنم پس لطف کن حرف زدنت رو یاد بگیر

در هر صورت ممنون داداش

ولی آخر آخرش ما نمیخواستیم فرار کنیم داداش :D

قربانت

من با شما مشکلی ندارم اصلا عزیز مشکل من شما یک خطای کاری هستش که ایجاد شده و برطرف میشه اما با یکی از دوستان دارای مشکل شخصی شدم چون واقعا شعور رو خوردن و یک ابم روش

all4sell

Registered User
لایک‌ها
436
خب خدا رو شکر مشکل ها حل شد

داداش مشکل ما رو هم حل کنی متشکر میشم تو یاهو که جواب مارو نمیدی

Last edited:

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام
منم یک ماهی میشه با ایشون همکاری دارم و کلا کار در اینترنت یک اعتماد دو طرفه رو می طلبه
از ادب و متانت ایشون هم راضیم و خوشحال هم هستم که همکاری میکنم باهاشون

norooz1390

Registered User
لایک‌ها
2
این تایپیک چه خبره!هر کی یه طومار نوشته برا خودش.:blink:
Down

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
یعنی خدا شاهده می گیرم یوزر majideadib برایتان دعاهایی کردم که بزودی ثمره اش نسیب شما و عزیزانتون می شود (فقط در یک سوال شما مفهوم انسانیت می دونید چیه ؟؟؟ واقعا متاسفم برای امثال شما امیدوارم بهترین های در تفکراتم نزول برا شما و خانواده محترم نماید.

واقعا بعضی ها کاری می کنن ادم از هم شخصیتش دست بکشه.

majideadib بچه جون خودت شخصیت کلا تمام زندگیت رو می خرم و دوباره آزاد می کنم پس لطف کن حرف زدنت رو یاد بگیر

من با شما مشکلی ندارم اصلا عزیز مشکل من شما یک خطای کاری هستش که ایجاد شده و برطرف میشه اما با یکی از دوستان دارای مشکل شخصی شدم چون واقعا شعور رو خوردن و یک ابم روش
قطعا حرف زدن شما نشانه شخصیت شماست نیاز به اثبات چیزی نیست دوست عزیز
من برای شما دعا کردم که امیدوارم مستجاب بشه
شاد و موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا