برگزیده های پرشین تولز

███ دانلود و آپلود فایل های شما - آفر های استثنایی ویژه سفارشات ترابایتی - دیسک و هارد رایگان ███

Morni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیز من یکی دو تا کانال یوتیوب رو بطور کامل می‌خوام، فقط می‌خوام بدونم آیا شما می‌تونین هر پلی‌لیست رو به طور جداگونه در یک فایل مخصوص دانلود بکنید؟ بعد از اونجاکه حجم این کانالها مشخص نیست تکلیف چیه؟ ممنون.

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75
قیمتها به چه صورت هست؟
قضیه دیسک و هارد رایگان چیه؟
ممنون

سلام قربان

پ.خ دادم خدمتتون .

دوست عزیز من یکی دو تا کانال یوتیوب رو بطور کامل می‌خوام، فقط می‌خوام بدونم آیا شما می‌تونین هر پلی‌لیست رو به طور جداگونه در یک فایل مخصوص دانلود بکنید؟ بعد از اونجاکه حجم این کانالها مشخص نیست تکلیف چیه؟ ممنون.

سلام و احترام

موردی نداره انجام میشه براتون تفکیک میشه
مقداری بیانه ازتون دریافت میشه تا حجم دقیق مشخص بشه و دانلود که به اتمام رسید انشاالله تسویه حساب و ارسال سفارش صورت میگیره .

پیروز باشید

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام قربان

پ.خ دادم خدمتتون .

سلام و احترام

موردی نداره انجام میشه براتون تفکیک میشه
مقداری بیانه ازتون دریافت میشه تا حجم دقیق مشخص بشه و دانلود که به اتمام رسید انشاالله تسویه حساب و ارسال سفارش صورت میگیره .

پیروز باشید
نزدیک به 2 هفتس دی وی دی ها من مونده خواهشا رسیدگی کنید ممنون

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75
نزدیک به 2 هفتس دی وی دی ها من مونده خواهشا رسیدگی کنید ممنون

سلام

دو هفته پیش ارسال شدن مشکل از اداره پست بوده که بسته هارو طوری حمل میکنن که دیسک ها خط و خش می افته و کپی نمیشن
دوباره دانلود و ارسال میشن لینک هایی که نتونستین اکسترکت کنید

تمامی سفارشات رو ما قبل از ارسال تست رایت و اکسترکت میکنیم بعد ارسال میکنم

پیروز باشید

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
لطفا راه ارتباطی تلگرامتون را به بنده بدید
ممنون

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
سلام شما از تورنت چه قیمتی دانلود میکنید ؟
سایت هایی که نیاز به امانت دارن رو هم دانلود میکنید
http://www.filecrypt.cc

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75

Hossein_it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
با سلام
بنده هم به ایشون حدود دو ترا سفارش دادم که در پیام خصوصی حداکثر زمان رو یک هفته اعلام کردن
اما بعد از گذشت یک ماه و نیم هارد بنده رو ارسال کردن ! تنها بهانه ایشون هم وجود مشتری قبل از بنده بوده !
آیا زمانی که بنده میپرسم سفارشم کی اماده میشه ایشون نباید تمام جوانب رو درنظر بگیرن ؟ یا صرفا اطلاعات اشتباه بدن و بخوان من رو به سمت خودشون جذب کنن !
ایشون فرمودند که 2 ترا برای ما بچه بازی هست و اصلا حجمی نیست ، در صورتی که همین حجم رو یک ماه و نیم طول دادن که دانلود کنند.
تنها مشکل ایشون عدم رو راست بودن در زمان دانلود و ارسال هست و از نظر کیفیت کار دانلود مشکل چندانی ندیدم و فایل ها با اکثریت 95 درصدی به درستی دانلود شدند.
نکته بعد ایشون برای هارد دو ترا که 1810 گیگ فضا داره از بنده هزینه دانلود 2000 گیگ رو گرفتن ( 190 گیگ بدون دانلود هزینه شو گرفتن ) که این هم به نوبه خودش جالب بود.
براشون امتیاز منفی ثبت نمیکنم چون از نظر هزینه قیمت مناسبی رو گذاشتن و مشکلات پیش رو ناشی از عدم تحقیق بنده و اعتماد بی مورد بود.
موفق باشید.

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام
بنده هم به ایشون حدود دو ترا سفارش دادم که در پیام خصوصی حداکثر زمان رو یک هفته اعلام کردن
اما بعد از گذشت یک ماه و نیم هارد بنده رو ارسال کردن ! تنها بهانه ایشون هم وجود مشتری قبل از بنده بوده !
آیا زمانی که بنده میپرسم سفارشم کی اماده میشه ایشون نباید تمام جوانب رو درنظر بگیرن ؟ یا صرفا اطلاعات اشتباه بدن و بخوان من رو به سمت خودشون جذب کنن !
ایشون فرمودند که 2 ترا برای ما بچه بازی هست و اصلا حجمی نیست ، در صورتی که همین حجم رو یک ماه و نیم طول دادن که دانلود کنند.
تنها مشکل ایشون عدم رو راست بودن در زمان دانلود و ارسال هست و از نظر کیفیت کار دانلود مشکل چندانی ندیدم و فایل ها با اکثریت 95 درصدی به درستی دانلود شدند.
نکته بعد ایشون برای هارد دو ترا که 1810 گیگ فضا داره از بنده هزینه دانلود 2000 گیگ رو گرفتن ( 190 گیگ بدون دانلود هزینه شو گرفتن ) که این هم به نوبه خودش جالب بود.
براشون امتیاز منفی ثبت نمیکنم چون از نظر هزینه قیمت مناسبی رو گذاشتن و مشکلات پیش رو ناشی از عدم تحقیق بنده و اعتماد بی مورد بود.
موفق باشید.

سلام
دوست عزیز اول اینکه شما سوال کردی چقدر طول میکشه دانلود 2 ترا و من گفتم یک هفته نگفتم از این تاریخ تا فلان تاریخ
بعدشم وقتی مشتری سفارش ترابایتی میده بنده نرخ ترابایتی میدم
هر گیگ 150 تومن پول دادین بعد انتظار دارین هر حجمی براتون دانلود کنم ؟
من هر گیگ 200 میدم شما بگرد ببین میتونی با این سرعت عمل بنده و کیفیت بنده برات دانلود بکنن بعد بیا اینجا نظر بده
شما و امسال شما توی این انجمن تا می بینین یکی داره نرخ پایین کار میکنه فکر میکنین چه خبره

زیر ساخت هر گیگ پهنارو داره به بنده 120 تومن حساب میکنن حالا ما اومدیم یه حالی به امسال شما بدیم دور برداشتین

قبل از اینکه بیای اینجا نظر بدی یکم فکر کن بعد

Last edited:

Hossein_it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
دوست عزیز اول اینکه شما سوال کردی چقدر طول میکشه دانلود 2 ترا و من گفتم یک هفته نگفتم از این تاریخ تا فلان تاریخ
بعدشم وقتی مشتری سفارش ترابایتی میده بنده نرخ ترابایتی میدم
هر گیگ 150 تومن پول دادین بعد انتظار دارین هر حجمی براتون دانلود کنم ؟
من هر گیگ 200 میدم شما بگرد ببین میتونی با این سرعت عمل بنده و کیفیت بنده برات دانلود بکنن بعد بیا اینجا نظر بده
شما و امسال شما توی این انجمن تا می بینین یکی داره نرخ پایین کار میکنه فکر میکنین چه خبره
زیر ساخت هر گیگ پهنارو داره به بنده 120 تومن حساب میکنن حالا ما اومدیم یه حالی به امسال شما بدیم دور برداشتین
قبل از اینکه بیای اینجا نظر بدی یکم فکر کن بعد
از اون حرفا بود
وقتی گفتید یک هفته یعنی یک هفته ، ینی چی زمان نگفتم ؟؟؟
نرخ رو خودتون تعیین کردین نه من که منت بزارم ، شما هم مثل بعضی ها توی فروم بیاید بگید گیگی 300 گیگی 500 !
بنده هم اشاره کردم مشکل با زمان معطل کردن تون داشتم نه هزینه !
یک هفته رو برداشین کردین 40 روز بعد بنده از زمان اعلام هزینه کمتر از دو دقیقه هزینه رو پرداخت کردم حالا شما شاکی شدی؟؟؟
بردار قیمت خدماتت رو ببر بالا بعد منت نزار که چون ارزون میفروشم هرکاری بخوام میکنم.

iran-online

Registered User
لایک‌ها
75
از اون حرفا بود
وقتی گفتید یک هفته یعنی یک هفته ، ینی چی زمان نگفتم ؟؟؟
نرخ رو خودتون تعیین کردین نه من که منت بزارم ، شما هم مثل بعضی ها توی فروم بیاید بگید گیگی 300 گیگی 500 !
بنده هم اشاره کردم مشکل با زمان معطل کردن تون داشتم نه هزینه !
یک هفته رو برداشین کردین 40 روز بعد بنده از زمان اعلام هزینه کمتر از دو دقیقه هزینه رو پرداخت کردم حالا شما شاکی شدی؟؟؟
بردار قیمت خدماتت رو ببر بالا بعد منت نزار که چون ارزون میفروشم هرکاری بخوام میکنم.

بازم میگم من گفتم یه هفته طول میکشه دانلود تون نگفتم از این تاریخ تا این تاریخ ، والا نمیدونم چه جوری بگم متوجه بشین
بله بایدم شاکی باشم امسال شما اگر به نوک سوزن قدر شناس باشین نمیایین اینجا به جای تشکر این حرفارو بزنین
40 روز مارو اسیر کار کردی شب و روز اونوقت سیصد تومن دادین بعد اومدین شکایتم میکنین
بعد تازه متوجه اینم نیستی که بنده وقتی نرخ ترابایتی میدم چه 200 گیگ چه یک گیگ بالا پایین بشه همون ترابایتی حساب میشه
باید می اومدم یه ترا رو براتون همون 150 حساب میکردم 800 گیگ رو هم 250 حساب میکنم تا حساب کار دستتون بیاد تا اینحوری نیایین شکایت کنین
قیمت هم به کسی مربوط نیست من با هر فرد یه نرخ حساب میکنم

htcone

Registered User
لایک‌ها
24
هزینه لینک مستقیم. غیر مستقیم و تورنت 1 ترا و 2 ترا چند؟

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
سلام عزیز
قیمت هرگیگ چنده?
میشه بجای لینک ,اسم فایل یابرنامه وبازی بدیم وشمادانلودکنید?
واینکه دیسک وهاردرایگان یعنی چی??
ممنون

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
سلام عزیز
قیمت هرگیگ چنده?
میشه بجای لینک ,اسم فایل یابرنامه وبازی بدیم وشمادانلودکنید?
واینکه دیسک وهاردرایگان یعنی چی??
ممنون

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

این اطلاعاتو واسه منم بفرستین.ممنون

بالا