برگزیده های پرشین تولز

██ فروش سایت زیرنویس دانلود Subtitledl ██

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
55
سلام خدمت تمامی کاربران پرشین تولز !
سایت زیرنویس دانلود با دامنه خیلی شیک "www.subtitledl.ir" رو قصد فروشش رو دارم ، سایت تازه تاسیسه ، تقریبا همه کاری هم براش انجام شده ، هاستش از میهن وب هاست هست که همراه با دامنه انتقال داده میشه بهتون .
قالب سایت کاملا اختصاصی هست و شیکه سایت بالاست میتونید خودتون مشاهده کنید ، قالب کاملا بهینه سازی شده ، ریسپانسیوه و حالت موبایل و تبلت و ... پشتیبانی میکنه .

سایت کاملا بهینه سازی و سئو سازی شده بازدید هم خیلی خوب میگیره و راحت میتونید طی 2 ماه بین سایت های تاپ زیرنویس باشید !
سایت همین امروز یعنی 8 مهر تاسیس شده و نزدیک 30 تا مطلب روش ارسال شده نتیجه ای که سرچ کنسول گوگل نشونه میده برای بازدید به این صورته :
amar.png

طی یک روز و 28 تا مطلب 59 کلیک از گوگل خورده ! سایت همه چیز اوکیه تا یک هفته بعد از تحویل سایت هم پشتیبانی تون میکنم که مشکلی نداشته باشید !

الان یه هفته از افتتاح گذشته و بازدید روی 230 تا آی پی هست ! کل بازدید ورودی گوگل !

سایت اصلی با وردپرس هست و یه اسکریپت داره که فیلم یا سریال رو بهش معرفی میکنید تایتل ، متن توضیحات ، عکس ، تگ ها ، لینک دانلود و ... رو بهتون میده کپی میکنید داخل وردپرس و تموم ! به راحتی آب خوردن میشه مطلب ارسال کرد ماکسیمم وقت برای ارسال هر مطلب در 1 قیقه و نیم هست .​

قیمتی که برای سایت در نظر گرفتم 450 تومن ناقابل هست البته ، اگه خریدار واقعی باشه تخفیف هم میخوره براش ! میتونید تگرام باهام در تماس باشید : @baminweb

یا همینجا پ.خ بدید البته تلگرام راحت تره !

Last edited:

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
55
سایت اتوماتیک هست؟

سایت اتوماتیک کامل نیست فیلم یا سریال رو معرفی میکنید ، همه اطلاعات رو میاره کپی میکنید داخل وردپرس !
تایتل ، توضیحات ، عکس ، تگ ، لینک دانلود زیرنویس و ...
فقط یه کپی پیست لازمه !

اطلاعات دیگه خواستید تلگرام در خدمتم : @baminweb

amin.mirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلان من چند سایت زیرنویس دیدم که تو ساماندهی هم ثبت شدند اما فیلتر شدند تضمین هم میدید فیلتر نشه ؟
قبمت آخر رو هم ارسال کنید.

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
55
سلان من چند سایت زیرنویس دیدم که تو ساماندهی هم ثبت شدند اما فیلتر شدند تضمین هم میدید فیلتر نشه ؟
قبمت آخر رو هم ارسال کنید.
تضمین فیلتر که اصلا وجود نداره داداش :/ مگه اینکه پسر خاله مسئول فیلتر باشی ! ولی اکثرا سایتای زیرنویس الان فیلتر نمیشن !
تلگرام بیاید حرف میزنیم در مورد قیمت : @baminweb

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
قیمت بدید و جزپیات بیشتر

بالا