برگزیده های پرشین تولز

██ مزایده هندسفری بلوتوث استریو Jabra Street2 در حد آک ██

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5
سلام دوستای عزیز ..
یک دستگاه jabra Street2 با گارانتی نامداران داره تا july (8ماه ) واسه مزایده می زارم ...
کسایی که واردن می دونن که به جرات میشه گفت بهترین بلوتوث استریو موجود هستش ..
اینجام می تونین مشخصاتشو ببینین
Bluetooth Headset, Jabra STREET2
دستگاه رو از یکی دوستان خریداری کردم که به دلیل خرید رنگ سفیدش فروخت ... در مورد دستگاه بگم که من یه بار فقط روشنش کردم اونم به خاطر تست، چون mw600 ام دارم این همینجوری گوشه کمد بود..
در کل 3 بار روشن شده و هنوز یه بارم شارژ نشده و شارژ اولیه ی کار خونه رو داره ... چی بگم خلاصه آک ه :)
همه تجیزاتشم کامله

با توجه به قیمت نو این دستگاه با گارانتی نامداران که 155هستش ..
تلفن و تلفن همراه :: لوازم جانبی تلفن همراه :: بلوتوث و هندزفری :: هندزفری بلوتوث Street 2 - چاره: فروشگاه اینترنتی
قیمت پایه رو 110 می زارم ..
قیمت فروش فوری هم 120 ....
هزینه پستم با خریدار محترم هستش ...
xtb65uolvsx1id74e7i4.jpg

xj34j0mx90i1sdf8cw2v.jpg

xbh66ar6ieeu1nh3d1381.jpg

یا حق

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5
واقعا هندزفری خوبی هست.

قیمت هم مناسب-ه

خوب بفروشید،

سلام آقا وحید عزیز .. مرسی حاجی .. ما که از خودت گرفتیم اینو .. تو پست اولم نوشتم که ریا نباشه .. با وجود mw 600 اصن ازش استفاده نکردم دیگه ..
متعلق به خودت ه حاجی ... تقدیم کنم ...:heart:

iVahid

Registered User
لایک‌ها
46
مخلصم.
دُرسته ، فروختمش که سفیدش رو بگیرم ولی وقتی رفتم بخرم گفتن سفیدش زود چرک میشه و بعد از مدت کوتاهی جلوه خودش از دست میده. این شد که از خرید رنگ سفیدش منصرف شدم.

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5
مخلصم.
دُرسته ، فروختمش که سفیدش رو بگیرم ولی وقتی رفتم بخرم گفتن سفیدش زود چرک میشه و بعد از مدت کوتاهی جلوه خودش از دست میده. این شد که از خرید رنگ سفیدش منصرف شدم.
اتفاقا منم موقع خرید بهت گفتم سفید زود چرک میشه ... گقتم بهت اشتباه می کنی ... ولی حرفم و قبول نکردی حاجی ..
حالام هر چی تو بگی .. لب باز کن تقدیم میشه ..

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
داداش شما فرمودی این بهترین بلوتوث استریو هستش
ولی میگی با وجود mw600 از این استفاده نکردی خوب چرا اینو که بهترینه نگه نمیداری mw600 رو بفروشی

در هر صورت اگه با جبرا اسپورت بلوتوث تعویض داشتی پخ بده

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5
داداش شما فرمودی این بهترین بلوتوث استریو هستش
ولی میگی با وجود mw600 از این استفاده نکردی خوب چرا اینو که بهترینه نگه نمیداری mw600 رو بفروشی

در هر صورت اگه با جبرا اسپورت بلوتوث تعویض داشتی پخ بده

دادا ...mw600 ام و از مدت ها پیش دارم به خاطر همین یه مقداری خط و خش داره .. در ضمن از نظر کیفیت خروجی صدا این نسبت به mw600 سره .. ولی برتری mw 600 اینه که lcd داره و به 3 وسیله همزمان وصل میشه ..
به خاطر همین m2600 رو نگه داشتم .. حالا هر ک mw600 رو بخواد انون می فروشم .. اینو نگه می دارم ...
به هر حال یکیش به درد من می خوره ...

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
دادا ...mw600 ام و از مدت ها پیش دارم به خاطر همین یه مقداری خط و خش داره .. در ضمن از نظر کیفیت خروجی صدا این نسبت به mw600 سره .. ولی برتری mw 600 اینه که lcd داره و به 3 وسیله همزمان وصل میشه ..
به خاطر همین m2600 رو نگه داشتم .. حالا هر ک mw600 رو بخواد انون می فروشم .. اینو نگه می دارم ...
به هر حال یکیش به درد من می خوره ...

داداش mw600 رو چند میفروشی چه رنگیه ?
هر کدوم از اینارو اگه خواستی با جبرا اسپورت بزنی بگو چقدر سر میدی
جبرا اسپورت یه چیز دیگس و خیلی هم شیک و با ابهته رادیو هم که داره ضد آب و ضد ضربه و ضد گرد و غبار طبق استاندارد ارتش آمریکا هم هست فکر نکنم هیچ بلوتوث استریو دیگه با این مزایا گیر بیاد
ولی خیلی جوانانه و اسپرته ما با یه تپه ریش وقتی تو خیابون اونو میزنیم انگار جلب توجهش بیشتره ترجیح میدم با یه مدل ساده تر و سنگین تر تعویضش کنم 20 روز نیست گرفتمش دو یا سه بار شارژش کردم همونطوری که میدونی نوش با نامداران 274000 تومنه نمایندگی اصلی جبرا تو بازار موبایل
ولی خوب سر قیمت راه میام

iVahid

Registered User
لایک‌ها
46
اتفاقا منم موقع خرید بهت گفتم سفید زود چرک میشه ... گقتم بهت اشتباه می کنی ... ولی حرفم و قبول نکردی حاجی ..
حالام هر چی تو بگی .. لب باز کن تقدیم میشه ..

مخلصم داداش.

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5
به روز رسانی می کنیم .. :rolleyes:

ami_cold

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
5