برگزیده های پرشین تولز

█ ▇ ▆ ▅کاملترین آرشیو هر نوع دیتا ترابایتی 40 تومان : 720p ، HDRip ، BRRip وDVDRip▅ ▆ ▇ █

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
من الان فرصت کردم بیام تاپبک جدید رو تبریک بگم!

و باید بگم این دوستمون رو من کاملا خاطرم هست چه اینجا چه دیسکاس! آرشیو بسیار غنی و ارزشمندی دارند ایشون و قیمتشون هم نسبت به کیفیت کار بالای ایشون واقعا مفته!

موفق باشید.

دوست عزيز شما لطف داريد ، ممنونم ، اميدوارم بتونم در خدمت باشم اينجا
سلام
لیستتون رو بدید لطفا

آخرین لیستت رو بفرست

دوستان براتون ارسال شد

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام و اظهار خوشحالی از حظور شما

عزیز یه پیشنهاد دارم اونم اینکه من خودم آرشیو شما رو که می بینم توش گم و گور می شم و اصلا نمی تونم انتخاب کنم

اگر شما یه لطف کنید و عناوین برجستتون رو جدا کنید یا اون چیزهایی که به نظر خودتون کمیاب تر هستند رو یه جوری طبقه بندی بفرمائید خیلی خوب میشه

لیست رو هم برای بنده بفرستید ممنون می شم

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
sسلام
علی هستم
همونی که تو ایمیل بهتون گفتم ازتون هارد گرفتم و اطلاعاتم پاک شد و این حرفا

الان بخوام رو دی وی دی اون اطلاعات رو سفارش بدم (یه بخشیشی ) رو و از لیست دی وی دی های 400 انتخواب کنم تعرفش همونه؟؟؟؟

منتظر پختون هستم
چقدر طول میکشه ارسال کنید؟؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام و اظهار خوشحالی از حظور شما

عزیز یه پیشنهاد دارم اونم اینکه من خودم آرشیو شما رو که می بینم توش گم و گور می شم و اصلا نمی تونم انتخاب کنم

اگر شما یه لطف کنید و عناوین برجستتون رو جدا کنید یا اون چیزهایی که به نظر خودتون کمیاب تر هستند رو یه جوری طبقه بندی بفرمائید خیلی خوب میشه

لیست رو هم برای بنده بفرستید ممنون می شم

سلام
ممنونم دوست قديمی . پيشنهادتون خوبه اما بفرماييد بر چه اساسی مثلاً ؟ بنده اگه خاطرتون باشه 100 فيلم برتر AFI و يا 100 فيلم برتر اسکار رو جدا کرده بودم که حالا انشالا در پست اول تاپيک ميزارم ، اما بفرماييد غير از اونها ديگه بر چه اساسی ؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
sسلام
علی هستم
همونی که تو ایمیل بهتون گفتم ازتون هارد گرفتم و اطلاعاتم پاک شد و این حرفا

الان بخوام رو دی وی دی اون اطلاعات رو سفارش بدم (یه بخشیشی ) رو و از لیست دی وی دی های 400 انتخواب کنم تعرفش همونه؟؟؟؟

منتظر پختون هستم
چقدر طول میکشه ارسال کنید؟؟

دوست من مشکلی نيست که از dvd های فيلم ها سفارش بديد منتها دو تا شرط داره ديگه که حتماً ميدونيد
کمتر از 100 dvd نباشه
از ليستی باشه که مخصوص اونهاست که من براتون pm ميکنم

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
لیست رو برای منم بفرستین لطفا
مرسی

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
دوست من مشکلی نيست که از dvd های فيلم ها سفارش بديد منتها دو تا شرط داره ديگه که حتماً ميدونيد
کمتر از 100 dvd نباشه
از ليستی باشه که مخصوص اونهاست که من براتون pm ميکنم

عزیز

شما آرشیوتون بیشتر همون DIVX هست و خیلی ها هم دایویکس دارند ولی خوب آرشیو شما خیلی گنده است و مطمئنا عناوین کمیاب هم توش زیاده

شما بیایید این عناوین کمیاب رو جدا کنید خیلی عالی می شه مثلا فیلمهای کلاسیک ژاپنی و یا سینمای شرق و یا مجمعه فیلمهای کارگردانانی مثل SHOHEI IMAMURA یا کارگردانان خاص اروپایی Jacques Audiardمثل یا نه فیلمهای برای CRITERION COLLECTION رو یه چیزی تو این مایه ها یا نه مثلا فیلمهای آسیایی ترسناک یا کمدی کلاسیک و ...

یه همچین چیزی تو ذهنم بود

weatherman1406

Registered User
لایک‌ها
5
لیست رو برا منم ارسال کنید لطفا

Last edited:

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
عزیز

شما آرشیوتون بیشتر همون DIVX هست و خیلی ها هم دایویکس دارند ولی خوب آرشیو شما خیلی گنده است و مطمئنا عناوین کمیاب هم توش زیاده

شما بیایید این عناوین کمیاب رو جدا کنید خیلی عالی می شه مثلا فیلمهای کلاسیک ژاپنی و یا سینمای شرق و یا مجمعه فیلمهای کارگردانانی مثل SHOHEI IMAMURA یا کارگردانان خاص اروپایی Jacques Audiardمثل یا نه فیلمهای برای CRITERION COLLECTION رو یه چیزی تو این مایه ها یا نه مثلا فیلمهای آسیایی ترسناک یا کمدی کلاسیک و ...

یه همچین چیزی تو ذهنم بود

جناب سکوت عزيز پيشنهاد شما فوق العاده عآليست منتها من 2 تا مشکل دارم
يکی اينکه به دلايل مختلف زمان ندارم و وقت نميکنم که همچين کاری کنم ، دوم هم اينکه ليست بنده از نظر اطلاعات (سال اکران ، بازيگران و کارگردان) نقص هايی داره که انجام اين امر رو برام نا ممکن ميکنه

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
ليست برای تمام دوستانی که ليست ميخواستند ارسال شد

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
سلام لیست رو برای من هم ارسال کنید با تشکر ..

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83

ashkan.sam

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
ممنونم دوست قديمی . پيشنهادتون خوبه اما بفرماييد بر چه اساسی مثلاً ؟ بنده اگه خاطرتون باشه 100 فيلم برتر AFI و يا 100 فيلم برتر اسکار رو جدا کرده بودم که حالا انشالا در پست اول تاپيک ميزارم ، اما بفرماييد غير از اونها ديگه بر چه اساسی ؟

دوست عزیز فیلم هاتون رو اگه میشه حد اقل بر اساس سالساخت جدا کنید یا چند تل پکیج فیلم بزارید تا بشه انتخاب کرد

ممنون

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
دوست عزیز فیلم هاتون رو اگه میشه حد اقل بر اساس سالساخت جدا کنید یا چند تل پکیج فیلم بزارید تا بشه انتخاب کرد

ممنون

دوست خوبم ، شما خودتون به راحتی ميتونيد با گزينهٔ sort برنامهٔ excel اين کار رو انجام بديد

ashkan.sam

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز تو sort بر اساس سال ساخت چیزی نیست
من فایل های شما رو دانلود کردم ولی سال ساخت نداره ؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
دوست عزیز تو sort بر اساس سال ساخت چیزی نیست
من فایل های شما رو دانلود کردم ولی سال ساخت نداره ؟

شايد شما سريال ها رو ميگيد ، چون مطمئنم فيلم ها سال ساخت داره دوست من

بالا