برگزیده های پرشین تولز

█ ▇ ▆ ▅کاملترین آرشیو هر نوع دیتا ترابایتی 40 تومان : 720p ، HDRip ، BRRip وDVDRip▅ ▆ ▇ █

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
درود
تبریک میگم بهت عزیز بابت ایجاد تاپیک جدیدت
به نظرم منو یادت نیاد آخه آیدی زیاد عوض کردم ولی ادمین فروشگاه مووی سنتر هستم ...
خوب به نظره من خیلی قیمتت منصفانست و عالی میفروشی و منم خودم فروشنده ام و واقعا با همین قیمتم سودی آن چنانی نداریم.
بعضی از دوستان قدیمی هستن مثل محمود که قیمت پایین میدن ولی اکثر دوستانی که میان گیگی 20-15 یا این رنج قیمت میدن یا دی وی دی 500 میدن خیلی تازه کار هستن و زحمت جمع آوری این آرشوهارو نداشتن و رفتن دو . سه ترابایت گیگی 20 تومن خریدن و بازار رو خراب کردن.... من با قیمتت داداش موافقم و امیدوارم موفق باشی و خطاب به دوستانی که ایشون رو زیاد نمیشناسن بنده هم به نوبه خودم ایشون رو تائید و کارشونو فوق العاده میدونم.
و یه نکته رو گویا باشم که یه دوستی ما داریم و گفتن اسمش شاید ناراحتش کنه ولی سایت داره قیمت بعضی از دی وی دی هارو خدا سر شاهده 3000 تومن میده تو ماه چند ملیون سود داره ولی منی که میا دی وی دی با تمام امکانات و اشانتیون و منظم 500 میدم مشتری تو سایت نمیاد که دلیلشم یکی از بازدیدکننده های سایتم گفت که به نظرم دلیل اکثریتشون این باشه : که شما حتما کارتون بی کیفیته یا بسته رو ارسال نمیکنید یا ....

موفق باشی عزیز

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
به نقل از AmirHesam";3662342]درود تبریک میگم بهت عزیز بابت ایجاد تاپیک جدیدت به نظرم منو یادت نیاد آخه آیدی زیاد عوض کردم ولی ادمین فروشگاه مووی سنتر هستم ... خوب به نظره من خیلی قیمتت منصفانست و عالی میفروشی و منم خودم فروشنده ام و واقعا با همین قیمتم سودی آن چنانی نداریم. بعضی از دوستان قدیمی هستن مثل محمود که قیمت پایین میدن ولی اکثر دوستانی که میان گیگی 20-15 یا این رنج قیمت میدن یا دی وی دی 500 میدن خیلی تازه کار هستن و زحمت جمع آوری این آرشوهارو نداشتن و رفتن دو . سه ترابایت گیگی 20 تومن خریدن و بازار رو خراب کردن.... من با قیمتت داداش موافقم و امیدوارم موفق باشی و خطاب به دوستانی که ایشون رو زیاد نمیشناسن بنده هم به نوبه خودم ایشون رو تائید و کارشونو فوق العاده میدونم. و یه نکته رو گویا باشم که یه دوستی ما داریم و گفتن اسمش شاید ناراحتش کنه ولی سایت داره قیمت بعضی از دی وی دی هارو خدا سر شاهده 3000 تومن میده تو ماه چند ملیون سود داره ولی منی که میا دی وی دی با تمام امکانات و اشانتیون و منظم 500 میدم مشتری تو سایت نمیاد که دلیلشم یکی از بازدیدکننده های سایتم گفت که به نظرم دلیل اکثریتشون این باشه : که شما حتما کارتون بی کیفیته یا بسته رو ارسال نمیکنید یا .... موفق باشی عزیز[/quote] سلام دوست من بله متأسفانه خاطرم نيست اما ارادت دارم شکی نيست که حرف های شما 100% درسته اما خوب چه ميشه کرد که عموم قبول ندارند ، شاد باشی دوست من [quote="md18 :
سلام لیست لطفا

ارسال شد دوست من

forrest_gump

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
لطفا ليست رو ارسال كنيد
ممنون

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
سلام
آموزش اتوکد 2011 بصورت مولتی مدیا دارین ؟
محصولات آموزشی مولتی مدیا مربوط به مهندسی عمران چیا دارید ؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام
آموزش اتوکد 2011 بصورت مولتی مدیا دارین ؟
محصولات آموزشی مولتی مدیا مربوط به مهندسی عمران چیا دارید ؟

سلام
نه متأسفانه دوست من موجود نيست

--------
ليست برای دوستانی که ميخواستند ارسال شد

Reza_2202

Registered User
لایک‌ها
19
سلام بر شما دوست عزیز

لیست لطفا :)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,087
لطفا لیست کمیابتون روبرام بفرستید بهمراه هارد اکسترنال 750 گیگ 2.5 اینچی اگه قیمت دارید.
ممنون :blush:

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
لیست برای دوستان ارسال شد

softkadeh

Registered User
لایک‌ها
116
عزیز سریال های زیر رو به صورت کیفیت بالا میخوام دارید ؟

HEROES
Breaking Bad
Fringe
LOST
The Wire
Nikita
Prison Break
Friends
Spartacus
V
24
SmallVille

اینارو میخوام که یا 720p و یا بالاتر باشه ....
اگه دارید سپاسگذار میشم خبر بدید ..

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
عزیز سریال های زیر رو به صورت کیفیت بالا میخوام دارید ؟

HEROES
Breaking Bad
Fringe
LOST
The Wire
Nikita
Prison Break
Friends
Spartacus
V
24
SmallVille

اینارو میخوام که یا 720p و یا بالاتر باشه ....
اگه دارید سپاسگذار میشم خبر بدید ..

سلام
دوست خوبم بهتون پيام خصوصی زدم

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
انشالا آخر هفته لیست بروز میشه

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
با توجه به اينکه زمان اعتبار تاپيک به پايان رسيده و استقبال عمومی از تاپيک به گونه اي نبوده که نسبت به تمديد تاپيک راغب بشم به زودی تاپيک بسته ميشه .
دوستان کماکان ميتونن از طريق سايت بنده که همين ID کاربری بنده در اينجاست ليست جديد رو بگيرن و سفارش داشته باشند ( ليست همين هفته با عناوين خيره کننده به روز ميشه )

kaka666

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لطفا لیست کامل رو برای من هم ارسال کنید

Del Piero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز

لطف کنید آخرین لیست رو ارسال کنید (اگر هنوز آپدیت جدیدتون رو وارد لیست نکردید بگید کی آپدیت میکنید که همون روز درخواست لیست بدم)

اگر فیلمی (اچ.دی یا دایویکس) تو لیستتون نباشه و سفارش بدیم تهیه میکنید ؟ (اگر جواب مثبته , چند وقت طول میکشه آماده بشه؟!)

متشکرم
موفق و موید باشید

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوست عزیز

لطف کنید آخرین لیست رو ارسال کنید (اگر هنوز آپدیت جدیدتون رو وارد لیست نکردید بگید کی آپدیت میکنید که همون روز درخواست لیست بدم)

اگر فیلمی (اچ.دی یا دایویکس) تو لیستتون نباشه و سفارش بدیم تهیه میکنید ؟ (اگر جواب مثبته , چند وقت طول میکشه آماده بشه؟!)

متشکرم
موفق و موید باشید

پاسخ رو pm کردم

بالا