برگزیده های پرشین تولز

++░▒▓░▒▓ Mفروش لنز nikon 35-80 قیمت فقط 130ت++░▒▓░▒▓

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد فروش:لنز NIKON AF NIKKOR 35-80MM 1:4-5.6D
http://www.mir.com.my/rb/photography/companies/nikon/nikkoresources/AFNikkor/AF3580mm/

وضعیت ظاهری و فنی:تا حالا تعمیر نرفته کاملا سالم از نظر ظاهریعدسی ها بدون خط وخش و واقعا تمیز قسمتی که دستی و اتو میشه طبق عکس چسب زده شده چون شل وایمیستاد این چیزی هم که نوشتم چیزی نیست که اسمش رو مشکل گذاست خلاصه گفتم بگم مگه نه تو کار هیچ فرقی نمیکنه

قیمت و توضیحات:قیمت در بازار این لنزها رو 180 الی 250 دارند خرید فروش میکنند .بنده قیمتی که قرار میدهم برای لنز 110 ت می باشد نمونه همین لنز رو در سایت های مرجع همین 1ماه پیش 165 دادم عین همین رو.قیمتی که زدم واقعا عالی می باشد و با این قیمت شاید بتونید فیلتر نوع اصلی بخرید نه لنز!! لنز واقعا کیفیت قابل قبول و شارپ خوبی داره در عکسی که از ماشین گرفتم با بازترین حالت دیاف گرفتم تا بتونید مشاهده کنید که چقدر زیبا پشت کار بلور میشه و در عکس بعدی با دیاف 10 گرفته گرفته شده تا بتونید بافت بادبانها رو به وضح مشخصه . میتونید دوتا عکسی رو که با این لنز گرفتم رو که کم حجم کردم و در سایت قراردادم رو با سایز اصلی رو در این لینک دانلود کنید http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=2b299b6559b4119bc1bc00daae2e662f
خواهشمندم روی عکسها زوم کرده و بررسی کنید تا پی به این موضوع ببرید که لنز واقعا کیفیت عالی داره.
توجه: لنزهای سری AF که این هم جزو اون است فقط روی بدنه هایی اتوفوکوس میده که دوربینشون دارای کلید AF باشند بطور مثال روی بدنه های سری 3XXX و 5XXX جواب نمیده و روی بدنه های D100-D200-D300-D70-D80-D90-D7000-D7100-D700 و بدنه هایی که موتور فوکوس داخلی داشته باشند جواب میده
تهران حضوری میتونید لنز رو رویت کرده تست کنید شهرهای دیگر ابتدا واریز وجهه+هزینه ارسال سپس ارسال کالا
اسپم و کارشناسی اسپم ممنوع
نمونه عکس لنز+نمونه دو تا عکس گرفته شده با همین لنز رو هم قرار میدهم

DSC_0567.jpg

DSC_0568.jpg

DSC_0569.jpg

DSC_05611.jpg

DSC_0563.jpg

Last edited:

bigsmock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت آخر رو واسم پخ کنید، اگه منصانه قیمت بدید، حتما میخوام این لنزو

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
قیمت آخر رو واسم پخ کنید، اگه منصانه قیمت بدید، حتما میخوام این لنزو
قیمت آخر رو اول نوشتم اگه لازمه لینک بدم تا قیمتها رو بین 180 الی 200 همین لنز رو فروختند.قیمتتی که زدم به نظرتون انصافانه نیست؟نهایت کرایه پستی رو میتونم خدمتتون کوتاه بیام

bigsmock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز، قصد توهین نداشتم، من قصد خرید این لنزو دارم، و تهران هستم، قیمتی که زدید منصفانس اما اگه میتونید کمی قیمتو پایین بیارید من فردا حضوری برای خریدن لنز میام پیشتون،

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
دوست عزیز، قصد توهین نداشتم، من قصد خرید این لنزو دارم، و تهران هستم، قیمتی که زدید منصفانس اما اگه میتونید کمی قیمتو پایین بیارید من فردا حضوری برای خریدن لنز میام پیشتون،
خواهش میکنم.خدمتتون شمارم رو پ خ کردم فردا هنمانگ کنین دوربینتون چی هست؟

bigsmock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست عزیز ،
من از دوربینها d3100 و d800 استفاده میکنم ، این لنزو بیشتر برای d3100 مدنظر دارم​

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
رو 3100 جواب نمیده قربان موتور فوکوس داخلی نداره .در توضیحات هم قید کردم ولی روی دی 800 جواب میده

bigsmock

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز خوب مگه نمیشه به صورت دستی استفاده کرد از این لنز ؟! پس دیگه احتیاجی به موتور فوکوس نیست ،

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
دوست عزیز خوب مگه نمیشه به صورت دستی استفاده کرد از این لنز ؟! پس دیگه احتیاجی به موتور فوکوس نیست ،
بله مشکلی نداره فقط اون قسمتی که نوشتم چسب زدم شاسی دستی و اتو استن که کمی گیر میکرد بخاطر همون چسب زدم شما اون قسمت رو چسب رو براتو بر میدارم میتونید دستی و اتو رو با هم داشته باشین منتها کمی شاسی گیر داره البته منظورم شاسی دیاف نیستا خیلی عالی دیاف ار میکنه منظورم اون شاسی اتو و دستی است که باقلق اینور و ور میکنه و یه بار که شم زدی قطعا دیگه احتیاج ب این نیست که رو اتو بزاری و اذیتت کنه و چیزیم که عرض کردم چیزی نیست که بهشه بهش مشکل گفت

بالا