برگزیده های پرشین تولز

░▒▓ خبر فوری: پایان عمر باشگاه مشتریان بانک ملت ▓▒░

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
سلام:

همینطور که مستحضر هستید باشگاه مشتریان رو به وام 15 درصدی همه ما میشناسیمش و خرید امتیاز یا انتقال و یا هر فعالیتی جهت کسب امتیاز برای استفاده از تسهیلات این بانک می باشد.

اما خبر بدی که امروز میخام بهتون بدم اینه که این بانک از تاریخ 21 تیر به دستور بانک مرکزی وام های 15 درصدی به 22 درصد رسیده است این خبر رو پس از اینکه توجیح کردم به روال و تعهدی که بانک ملت در قبال کاربران باشگاه به مشتریان داده است کارمند بانک دستور العمل رو که مهر بانک مرکزی خورده بود شخصا بهم نشون داد.

وقتی از خودم توی اون لحظاته حساس نا امید شدم که پس از فعالیتی 9 ماهه فقط به خاطر 10 روز این امتیاز رو از دست دادم میتونم بگم حکمتی است خدایا شکرت
4.gif

خلاصه مطلب : کلوب بانک ملت به ازای فعالیت و تراکنش وام 15 درصدی میداد الان اون وام 15 درصدی شده 22 درصد! لطفا اطلاع رسانی کنید تا مردم الکی فعالیت نکنن بعدش بفهمن شده 22 درصد
منبع: شاپ کیپر

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
اللهم صل علی محمد وال محمد وهجل فرجهم.
عمراینم تموم شد. فففففف ووووتتتتتتتتتتتت

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
آخه 2 میلیون وام به چه درد میخورد که این همه معطل بشی و امتیاز جمع کنی! زمانی که باشگاه راه افتاد 2 میلیون ارزش داشت و نقدی هم میداد! اما الان که پاداش نقدی هم حذف شده!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
تا قطعی نشه که نمیشه به حرف کسی که معلوم نیست چی دیده چی شنیده توجه کرد
:p

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

nima-1390

Registered User
لایک‌ها
16
الان اگه از جایی بخواین بدون سپرده وام بگیرین بالای 25 سودشه یا اگه سودش پایین باشه قسط هاش خیلی بالاست
من خودم از بانک مهر اقتصاد وام گرفتم. 2 سال حدود 3 میلیون سپرده داشتم به من 10 میلیون داد ماهی 500! تنها خوبیش 4 درصد بودنش بود که اصلا نمی ارزید چون پولم 2 سال موند تو بانک.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
الان اگه از جایی بخواین بدون سپرده وام بگیرین بالای 25 سودشه یا اگه سودش پایین باشه قسط هاش خیلی بالاست
من خودم از بانک مهر اقتصاد وام گرفتم. 2 سال حدود 3 میلیون سپرده داشتم به من 10 میلیون داد ماهی 500! تنها خوبیش 4 درصد بودنش بود که اصلا نمی ارزید چون پولم 2 سال موند تو بانک.
ولی این بانک ملت هم شورش رو در آورده من سرویس شدم امتیازم رسید 100 ولی اینطور شد

hoseeinkhoshandam

Registered User
لایک‌ها
23
سلام واقعا بانکداری در ایران افتضاحه جالب اینجاست ما از نظر تعداد بانکها چندین برابر استاندارد های دنیا تعداد بانک داریم که فقط دارن مردم رو سر کیسه میکنند. موفق باشی.

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
من امتیازمو قبل از عید به شعبه فرستادم و هنوز مدارک نبردم
حالا سوال من اینه که اگه الان مدارکمو ببرم برای دریافت وام با 15 درصد بهم میدن یا 22 ؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
من امتیازمو قبل از عید به شعبه فرستادم و هنوز مدارک نبردم
حالا سوال من اینه که اگه الان مدارکمو ببرم برای دریافت وام با 15 درصد بهم میدن یا 22 ؟
برید شعبه سوال کنید و یا از طریق کلوب بانک ملت تیکت بزنید

javad2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام:

همینطور که مستحضر هستید باشگاه مشتریان رو به وام 15 درصدی همه ما میشناسیمش و خرید امتیاز یا انتقال و یا هر فعالیتی جهت کسب امتیاز برای استفاده از تسهیلات این بانک می باشد.

اما خبر بدی که امروز میخام بهتون بدم اینه که این بانک از تاریخ 21 تیر به دستور بانک مرکزی وام های 15 درصدی به 22 درصد رسیده است این خبر رو پس از اینکه توجیح کردم به روال و تعهدی که بانک ملت در قبال کاربران باشگاه به مشتریان داده است کارمند بانک دستور العمل رو که مهر بانک مرکزی خورده بود شخصا بهم نشون داد.

وقتی از خودم توی اون لحظاته حساس نا امید شدم که پس از فعالیتی 9 ماهه فقط به خاطر 10 روز این امتیاز رو از دست دادم میتونم بگم حکمتی است خدایا شکرت
4.gif

خلاصه مطلب : کلوب بانک ملت به ازای فعالیت و تراکنش وام 15 درصدی میداد الان اون وام 15 درصدی شده 22 درصد! لطفا اطلاع رسانی کنید تا مردم الکی فعالیت نکنن بعدش بفهمن شده 22 درصد
منبع: شاپ کیپر
سلام دوستان
با توجه به افزایش نرخ تسهیلات ارز 15 به 22 درصد بهترین کار تحریم بانک ملت می باشد.زیرا بانک مرکزی اعلام نموده حداکثر نرخ سود تسهیلات 22 % باشد نه حداقل آن.در حقیقت بانک مرکزی می خواسته نرخهای بالاتر از 22% را تعدیل کند نه نرخ های پایین تر.
در حالی که بانک ملت نرخ اعتباری که 26% بوده را کاهش نداده اما 15% را به 22% تبدیل نموده.
لااقل باید این مصوبه برای مشتریان جدید باشگاه اعمال می شد.نه کسانی که با کلی زحمت امتیازی کسب نموده و حالا به مرحله دریافت رسیده اعلام کنند نرخ 22% شده است.
دوستان برای نشان دادن اعتراض خود به این تصمیم باشگاه چند پیشنهاد دارم.
1-سرمایه های خود را از بانک ملت به حداقل ممکن کاهش دهید.
2- از دستگاههای پرداخت بانک ملت(مثل کارتخوان،عابر بانک،فروشگاه اینترنتی) استفاده ننمایید که این بیشترین تأثیر را برای بانک و جایگاه آن در بین بانکهای کشور دارد.
3-دیگران را ترغیب به موارد 1 و 2 نمایید.

باشد که مسئولان محترم بانک ملت پی به اشتباه خود برده و مصوبه بانک مرکزی را به غلط تفسیر ننمایند.یا حداقل به عواقب یک تصمیم نسنجیده را پی ببرند.
با تشکر

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
من 180 امتياز دارم . مظنه ي 100 امتياز نقدي جقدره ؟

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
من امتیازم رو قبل از عید به شعبه فرستادم ولی الان که میخوان وام رو پرداخت کنن میگن با همون 22 درصد حساب میشه
اینم چیزی که تو بخش پشتیبانی غیرحضوری بهم جواب دادند :
با سلام
احتراما به استحضار می رساند افزایش نرخ سود تسهیلات باشگاه از 15به 22% براساس بخشنامه بانک مرکزی صورت پذیرفته است. بر اساس مفاد این بخشنامه، اعطای تسهیلات فروش اقساطی با نرخ کمتر از 22%، برای تمامی بانکهای کشور ممنوع اعلام گردیده است . با احترام *

۱۳۹۳/۴/۳۱

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
من پارسال وام 2 م رو گرفتم امسال برج 2 از پشتیبانی پرسیدم میشه وام 7م خودرو رو هم بگیرم گفتن نمیشه رفتم دوتا شعبه ملت پرسیدم هر دوتاشون گفتن مشکلی نداره یک لوازم خانگی و یک خودرو ما بهتون میدیم
منم رفتم اقدام کردم وام7م خودرو رو هم گرفتم الان میخواستم اون 4 م رو هم بگیرم که دیگه شده 22 درصد و صرف نداره

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
سلام دوستان
با توجه به افزایش نرخ تسهیلات ارز 15 به 22 درصد بهترین کار تحریم بانک ملت می باشد.زیرا بانک مرکزی اعلام نموده حداکثر نرخ سود تسهیلات 22 % باشد نه حداقل آن.در حقیقت بانک مرکزی می خواسته نرخهای بالاتر از 22% را تعدیل کند نه نرخ های پایین تر.
در حالی که بانک ملت نرخ اعتباری که 26% بوده را کاهش نداده اما 15% را به 22% تبدیل نموده.
لااقل باید این مصوبه برای مشتریان جدید باشگاه اعمال می شد.نه کسانی که با کلی زحمت امتیازی کسب نموده و حالا به مرحله دریافت رسیده اعلام کنند نرخ 22% شده است.
دوستان برای نشان دادن اعتراض خود به این تصمیم باشگاه چند پیشنهاد دارم.
1-سرمایه های خود را از بانک ملت به حداقل ممکن کاهش دهید.
2- از دستگاههای پرداخت بانک ملت(مثل کارتخوان،عابر بانک،فروشگاه اینترنتی) استفاده ننمایید که این بیشترین تأثیر را برای بانک و جایگاه آن در بین بانکهای کشور دارد.
3-دیگران را ترغیب به موارد 1 و 2 نمایید.

باشد که مسئولان محترم بانک ملت پی به اشتباه خود برده و مصوبه بانک مرکزی را به غلط تفسیر ننمایند.یا حداقل به عواقب یک تصمیم نسنجیده را پی ببرند.
با تشکر
اولا این چیزی که بانک ملت داره میده هیچ کدوم از بانکهای دیگه نمیدن و به قول معرف اسب پیش کش رو نمیشمرن
دوما خدماتی که بانک ملت داره هیچ کدوم از بانکها ندارن و نمیشه از اون استفاده نکرد
خانواده ما شاید تا حالا 50 تا وام تو این 20 سال اخیر گرفتن که بالای 40 تاش از ملت
شما برو بانک ملی سپه ببین چه خدماتی بهت میدن

بالا