برگزیده های پرشین تولز

فروش ▓اولین مرکز تخصصی تعمیرات کنسولهای بازی(PS3,PS2,PS1,PSP,XBOX360,Wii) در ایران با بیش از 20 سال تجربه

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
خدمات مربوط یه PlayStation Vita:
  • تعمیر و رفع کلیه ایرادات PlayStation Vita
  • نصب بازیهای روز بر روی کنسول با بهترین قیمت و کاملترین آرشیو
  • آپدیت و کپی خور تمامی مدل ها

Last edited:

nagini

Registered User
لایک‌ها
70
سلام.من یه دسته ps4 دارم که آنالوگ سمت راست خرابه.و وقتی تو بازی باشه دوربین به سختی میچرخه و بعضی اوقات هم خود به خود شروع به گردش میکنه.
لطفا بگید هزینه تعمیرش چقدر میشه...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام
یدونه ps3 اسلیم اوجینال خور دارم
یه مشکلی داره اینه که روشنش که میکنی چراغ دکمه پاور از قرمز به سبز میره اما بعد 10 ثانیه کلا خاموش میشه یعنی حتی چراغش قرمز هم نمیشه کلا قطع میشه اصلا هیچ نوشته ای هم بالا نمیاد

بعضی موقعها هم درسته مشکلی نداره اما اکثر اوقات همینطوری میشه

توجه کردم موقعی که دکمه پاور رو میزنم و چراغ قرمز به سبز تغییر میکنه اگر اون پایین چراغ هارد که زرد رنگه هم روشن شد سیستم بالا میاد و ps3 روشن میشه
اما اگر دکمه پاورو زدم چراغ سبز شد اما چراغ زرد هارد روشن نشد همون مشکل خاموش شدن کلی براش پیش میاد

گفتم شاید از هاردشه هاردشو در اووردم بازم همونه

بنظرتون چیه مشکلش ؟
و اگه میدونید هزینه تعمیر؟

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
یدونه ps3 اسلیم اوجینال خور دارم
یه مشکلی داره اینه که روشنش که میکنی چراغ دکمه پاور از قرمز به سبز میره اما بعد 10 ثانیه کلا خاموش میشه یعنی حتی چراغش قرمز هم نمیشه کلا قطع میشه اصلا هیچ نوشته ای هم بالا نمیاد

بعضی موقعها هم درسته مشکلی نداره اما اکثر اوقات همینطوری میشه

توجه کردم موقعی که دکمه پاور رو میزنم و چراغ قرمز به سبز تغییر میکنه اگر اون پایین چراغ هارد که زرد رنگه هم روشن شد سیستم بالا میاد و ps3 روشن میشه
اما اگر دکمه پاورو زدم چراغ سبز شد اما چراغ زرد هارد روشن نشد همون مشکل خاموش شدن کلی براش پیش میاد
سلام
پ خ شد

Infinity888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شما نمیدونید کجا میتونم شل کیس پلی فور اسلیم‌و پیدا کنم ؟ایبی موجوده قیمتش بالا در میاد

mehdi pato

Registered User
لایک‌ها
175
سلام جمال جان خوبی داداش؟
من یه دسته دارم دکمه های R2 ,R1 بعضی مواقع کار نمیکنن ، و سمت چپ شوک راست بجای R2 کار میکنه ! بعضی مواقع هم مثل ساعت کار میکنه ! هزینه اش چقد میشه؟

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
سلام جمال جان خوبی داداش؟
من یه دسته دارم دکمه های R2 ,R1 بعضی مواقع کار نمیکنن ، و سمت چپ شوک راست بجای R2 کار میکنه ! بعضی مواقع هم مثل ساعت کار میکنه ! هزینه اش چقد میشه؟
سلام
ارسال شد خدمتتون

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
یک xbox 360 جهت تعویض لنز ارسال شد. با تشکر

mohsenloveme

Registered User
لایک‌ها
11
Psp 1004 پوقع اپدیت دستم خورده به شارژرش خاموش شده. الان فریمورش پریده و فقط چراغ سبزش روشن میشه و بعد ۷ ثانیه خاموش میشه. میشه فریمورز بهش داد؟

amir xbox

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
ایکس باکس جسپر روشن نمیشه آداپتور که وصله پاور میکنی هیچ اتفاقی نمی افته و چراغ آداپتور زرده.قابل تعمیره؟

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
سلام. یه دسته ps4 دارم، این R2 و L2 ش بد کار میکنه. باید هی بزنی تا کار کنن. باز کردم فنرش پرید. میخواستم بدونم تعمیر میکنید؟ هم فنرش هم عیبش رو

بالا