برگزیده های پرشین تولز

►►► رایگان: کارت تخفیف خرید از دیجی کالا ( ویژه تبلت و دوربین دیجیتال ) ◄◄◄

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
سلام. وقت همگی بخیر

تعدادی کارت تخفیف 10 هزار تومانی خرید دوربین دیجیتال و تبلت از دیجی کالا هست. تقریبا تا حدود اوایل بهمن ماه امسال هم اعتبار داره. گفتم شاید به کار کسی بیاد.

اگر کسی خواست پی ام بده تا کد رو ارسال کنم.

;)

چون مدت زیادی از تاریخ اعتبارشون باقی نمونده، ممنون میشم لطفا دوستانی که تاپیک رو می بینن UP بدن

----------------------------------------------------------------

- ویرایش جدید:

با سلام مجدد

چند تا توضیح کوتاه:

1- کارت ها فقط برای خرید دوربین دیجیتال و تبلت هست. پس برای خرید گوشی و لپ تاپ و ... نمیشه استفاده کرد.

2- در هر خرید فقط میشه از یک کارت استفاده کرد. اینطور نیست که بشه در یک خرید از چند تا کارت استفاده کرد. (اگه اینطوری می شد که خودم میرفتم با همه کارت ها یه دونه تبلت میخریدم دیگه...!)

3- در خریدهای ویژه (تخفیف هایی که خود دیجی کالا میده) نمیشه از کارت تخفیف استفاده کرد.

4- محدودیتی در تعداد نیست. (البته تا وقتی موجود هست.) برای همین اگر واقعا چند مورد خرید دوربین دیجیتال یا تبلت دارید، به همون تعداد بگید تا کد تخفیف تقدیم بشه؛ ولی اگر فقط یک خرید دارید، یک کد بگیرید.

5- کارت ها رایگان هست و هزینه ای دریافت نمیشه. (پس هی پیام ندید که تعداد چند و تکی چند و...)

6- به خدا قسم من نه نماینده دیجی کالا هستم نه پسر خاله صاحبش... و هیچ قصدی هم برای تبلیغ دیجی کالا ندارم. فقط تعدادی کارت تخفیف از این فروشگاه دارم که گفتم الکی تاریخش نگذره، شاید کسی واقعا خرید داشته باشه و به کارش بیاد. همین!

7- و نکته آخر اینکه: همونطور که دوستان گفتند، اگر واقعا خرید دوربین دیجیتال و تبلت دارید درخواست کد تخفیف بدید نه اینکه چون مفتی هست! چون این کارت ها وقتش محدود هست و به هیچ درد دیگه ای هم نمیخوره. پس اگر واقعا خرید ندارید، اجازه بدید دوستانی که واقعا خرید دارن دستشون برسه.

8-
ضمنا، من فقط از نیمه شب به بعد به نت دسترسی دارم،برا همین فقط این موقع می تونم جواب بدم. پس مطمئن باشید دوربین مخفی نیست.

9- در هر خرید 10 هزار تومان با کارت می تونید تخفیف بگیرید، اگر تخفیف عضویت هم داشته باشید، اونم اضافه میشه. تخفیف عضویت دیجی کالا تا جایی که من میدونم فعلا حداکثر 2 درصد کالا هست. البته به شرطی که میزان تخفیف از 15000 تومان بالاتر نره، وگرنه سقف تخفیف 15000 تومان هست.

-----------------------

موفق باشید

Last edited:

Artoure2

Registered User
لایک‌ها
34
سلام. وقت همگی بخیر

چقدر اینجا عوض شده! از بس نیومدم مطمئن نیستم تاپیک رو جای درستی زده باشم یا نه...

به هر حال، مختصر و مفید:

تعدادی کارت تخفیف 10 هزار تومانی خرید دوربین دیجیتال و تبلت از دیجی کالا هست. تقریبا تا حدود اوایل بهمن ماه امسال هم اعتبار داره. گفتم شاید به کار کسی بیاد.

اگر کسی خواست پی ام بده تا کد رو ارسال کنم.

;)

سلام داداش یکی واسه من بفرست:)

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
یک دونه هم من میخوام اگه ممکنه

Alian1

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز نیکی و پرسش
ممنونتون می شم اتفاقا قصد خرید هم داشتم

azada

Registered User
لایک‌ها
279
اگه رایگان هست برای بنده هم بفرستین لطفا
ممنون

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام
پارسا جان، نیاز نیست برای من بفرستی! دقت نکرده بودم که فقط برای دوربین و تبلت هست.
موفق باشید
ممنونم

Last edited:

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
عزیز اگه میمونه یکی هم واسه ما بفرست.
ممنون

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
دروود !
يعني همتون قصد خريد از ديجي كالا داريد دوستان ؟!!
يا ميخوائين بزارين بر روز مبادا !
برادر به نظر بنده حقير كارتها رو به كسي بده كه سفارش رو تا مرحله ثبت نهائي برسونه و اونجائي كه بايد كد تخفيف بزنه رو عكس بگيره و نشون بده . . .
ارادت !

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
منم میخوام حتما بفرست چون خرید دارم از دیجی

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
:D

روحم شاد شد ! من که میدونم هیچ کدومتون دوربین و تبلت نمیخواید بخرید ! و فقط رو حساب ایرانی بودنمونه که دنبال چیز رایگانیم ;)

شوخی کردم دوستان ناراحت نشید . آفرین به استارتر که انقدر دست و دل بازه خدا خیرت بده که تو این اوضاع به هم وطنت کمک میکنی . دمت گرم واقعا :)

farzan21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اگه هست واسه من هم لطف كنيد.ممنون.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
استارتر عزیز دمت گرم
من که خریدی از دی حی کالا نداشتم و فعلا هم نخواهم داشت@
خدا خیرت بده
ایشالا بدرد دوستان بخوره

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
259
در نظر داشته باشید که فقط برای دوربین و تبلت هست
کسانی که قصد خرید ندارند درخواست بی مورد ندن تا اونایی که نیازمند هستن بتونند استفاده کنند
ممنون از استارتر
تاپیک خیلی خوبی است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا