برگزیده های پرشین تولز

☁ ☁ ☁ مـــزایــده یـــک وبلاگــــــــــ با درامــــد 2 میلیون تــــومــــان !!!!!

m_jighil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی :)

بنده دی ما یک وبلاگ ایجاد کردم برای فروش آرشیو موسیقی که داشتم ، تا بتونم کمک خرجی داشته باشم واسه دوران دانشجوئیم :blush:

با کلی زحمت و تلاش وبلاگم رشد کرد و در نتایج گوگل بالا اومد و فروش محصول آغاز شد

قیمت محصول ابتدا 79 هزار تومن بود که رفته رفته با رشد قیمت دی وی دی من هم مجبور شدم قیمت رو زیاد تر کنم تا رسید به 99 هزار تومن (البته الان قیمت درج شده در وبلاگ 199 هزار تومن هست که به خاطر کپن تخفیفی که ایجاد کردم گذاشتم و تا چند روز دیگه تغیرش میدم به همون 99 هزار تومن )

از این محصول حداقل هفته ی دو سفارش ثبت میشه که خریدار با سرچ کردن وارد شده و خرید کرده و هفته ای دو سفارش بدون احتساب سفارش هایی گفتم که با تبلیغات گرفته میشه

از مدت شروع وبلاگ تا الان بدون احتساب تعطیلات و غیره حدود 3 ماهش مفید برای کار بود که بیش از 2 میلیون تومن سود فروشم بوده

من واقعا برای این وبلاگ زحمت کشیدم و همچنین برای فروش و آماده سازیش تلاش کردم! با امکانات کمی که دارم رایت کردن هر بار این مجموعه حداقل 12 ساعت ازم وقت میگیره و از درس و دانشگاه عقب افتادم !

کم کم هم داریم به فصل امتحانات نزدیک میشیم و من میدونم نمیتونم روی وبلاگ و آماده کردن محصول کار کنم و جواب مشتری ها رو بدم برای همین تصمیم دارم بفروشمش!

اگر کسی باشه که امکان تکثیر دی وی دی رو داشته باشه واقعا میتونه بدون دردسر یک درامد خوبی رو داشته باشه و در کنارش به کار های اصلیش برسه

من تا حالا وبلاگ اینا نداشتم که بزارم برای فروش و به خاطر این نمیدونم دیگه چه توضیحی باید بدم فقط طبق قوانین جزئیات مزایده رو در زیر میگم

آدرس : کامل ترین آرشیو آهنگ های ایرانی

تاریخ تاسیس : دی ماه

قیمت پایه : 500 هزار تومان

گام افزایشی 20 هزار تومان

راه ارتباطی : [email protected] , پیام خصوصی

پایان مزایده : 5 روز بعد از آخرید پیشنهاد

قیمت پیشنهادی کمتر از قیمت پایه لطفا از طریق پیام خصوصی

همچنین به خریدار به همراه وبلاگ یک نسخه از آرشیو بر روی دی وی دی داده میشه

در ضمن اگر پیشنهاد همکاری هم باشه در صورت مناسب بودن شرایط استقبال می کنم :)

داداش اگه خواستی من میتونم باهات همکاری کنم هم رایت و هم کاور و هم فرستادن خواستی خبرم کن اینم ای دیم [email protected]

داداش اگه خواستی من میتونم باهات همکاری کنم هم رایت و هم کاور و هم فرستادن خواستی خبرم کن اینم ای دیم [email protected]

پول ندارم اگه میدی که من باهاش کار کنم و بهت کم کم بدم میتونم وگر نه من هیچی پول ندارم همکاری هم خواستی هستم

Last edited:

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
ویرایشششش

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان لطفا اگر تمایل به خرید دارند پیشنهاد بدن و از طریق پیام خصوصی وارد مذاکره بشند لطفا

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
آپــــــــــــــــــــــــــ

kharkhun

Registered User
لایک‌ها
40
رمز وبگذر
اثبات درآمدش چطوره؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
تو این مدتی که تایپیک زدی تا الان چند تا فروش داشتی؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم

تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت
دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ
انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است

این هم نمایشی از سیستم های وبلاگ دهی ایرانی با وضعیت فجیع !با این وضعیت هم شدن بهترین سرویس دهنده های ایران !! متاسفم !! :eek:fftopic:

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
بله به لطف گزارش دوستان وبلاگ مسدود شد! واقعا متاسفم برای خودم که در بین یه همچین آدم هایی میخواستم یه نفر رو راهنمائی کنم تا بعد از من از این راه درامد داشته باشه!!

aligool21

Registered User
لایک‌ها
53
بله به لطف گزارش دوستان وبلاگ مسدود شد! واقعا متاسفم برای خودم که در بین یه همچین آدم هایی میخواستم یه نفر رو راهنمائی کنم تا بعد از من از این راه درامد داشته باشه!!
منم یه وبلاگ داشتم مسدود شد راهی نداره برش گردونی وبلاگ؟

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
با یه کلیک اون مرتیکه شیرازی ، زحمت چندین ماهه یه نفر دود شد رفت هوا. گِل بگیرن مملکتو.

جا داره عرض ارادتی هم کنم به جد و آباد کسی که ریپورت داده یا نقشی تو این کار داشته. :hmm:

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
منم یه وبلاگ داشتم مسدود شد راهی نداره برش گردونی وبلاگ؟
یکی از دوستان گفت ایمیل بزنم ولی فکر نکنم فایده ای داشته باشه
با یه کلیک اون مرتیکه شیرازی ، زحمت چندین ماهه یه نفر دود شد رفت هوا. گِل بگیرن مملکتو.

جا داره عرض ارادتی هم کنم به جد و آباد کسی که ریپورت داده یا نقشی تو این کار داشته. :hmm:

به نظر شما قصد اون آدم چی بوده از گزارش ؟؟

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118

به قول حامد بهداد ، ما ایرانیا همه مون بیمار روحی هستیم. حالا یه عده مون خودمونو میتونیم کنترل کنیم ، یه عده نمی تونیم.

رسول.م

Registered User
لایک‌ها
236

واقعا ناراحت شدم!
معلومه حسودي بوده ديگه
قرمساقشون

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
سلام
واقعا برا بعضيا حيفه حتي تاسف خورد...
حالا عيب نداره نسخه پشتيبان داري؟يه وب ديگه راه بنداز...
قيمت يه پك رو هارد و دي وي دي هم براي من بفرست
قيمت همكار دي:

بالا