برگزیده های پرشین تولز

★★★فروش عطر و ادکلن اصل و تضمینی ███◄با قیمت فوق العاده استثنایی►███ محصولات امپر Emper و...ارزان★★★

وضعیت
موضوع بسته شده است.

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

فروش ادکلن های اصل که قیمت مناسبی دارند که از بین ده ها ادکلن انتخاب شده اند که دارای ماندگاری و رایحه فوق العاده و اکثرا مدرن و غیر تکراری (تمام رایحه های انتخاب شده حالتی طبیعی دارند و پیور هستند و به هیچ وجه بوی موارد شیمیایی ادکلن های ارزان قیمت را حس نخواهید کرد)
محصولات امپر Emper , پاریس ولی Paris Valley , لومانی Lomani , بوگارت Bogart , جین آرتس Jeanne Arthes و .... با قیمت فوق العاده استثنایی و ارزان

به دلیل خرید تعداد قیمتها شکسته شدند و فقط به تعدادی محدود برای اعتماد سازی با این قیمت ارائه خواهد شد , بعد از آن به قیمتهای قبلی بازخواهیم گشت , برای قیمتهای جدید لطفا دوباره در تاپیک پیام بگذارید

توضیحات اولیه (لطفا حتما بخوانید)

در رابطه با اين ادکلن ها به جرات ميتونم بگم با اين قيمت بهترين انتخاب رو دارين ميکنين بعضي از اين نمونه ها اگر برند معروف مثل گوچي يا ورساچه روشون حک ميشد شما متوجه نمي شديد به خاطر زيبايي و رايحه فوق العاده اي که دارند
در مورد شکل و شمايل اين ادکلن هاست که اون ها رو تبديل به ادکلن هايي فوق العاده لوکس و بسيار شيک و زيبا , مناسب براي کادو دادن کرده , اين مورد رو خودتون هم ميتونيد تاييد کنيد که با اين مواد به کار رفته و قالب گيري خوب و طراحي فوق العاده زيباي بطري هاي و خود جعبه اگر برند ديور روشون بود بالاي
100.000 تومان قيمت داشتند اين رو خودتون بعد از ديدن از نزديک ميتونيد تاييد کنيد البته خب صد در صد ماندگاري همانند بعضی از عطرهای ديور رو ندارند

ماندگاري هم بسته به رايحه فرق ميکنه در رايحه هاي گرم خب ماندگاري بيشتر هست , در کل هر کدام ماندگاري متفاوتي دارند در دسته متوسط و خوب قرار ميگيرند ولي رايحه فوق العادشون آدم رو بيش از پيش ترغيب به خريدشون ميکنه (بدون اغراق عرض ميکنم واقعا خوشبو هستن و رایحه های خالصی دارند) از اون طرف بخاطر شکيل بودن بسيار مناسب کادو دادن هستن

در مورد ماندگاری نکته مهمی که وجود دارد به دلیل ساختار متفاوت پوست ها و مواد تشکیل دهنده آنها بصورت دقیق نمی توان گفت که این ادکلن چقدر ماندگاری دارد ولی یک بازه متوسط میتوان اعلام کرد , من هم سعی کردم حداقل را در نظر بگیرم که خدای ناکرده اجحافی نشود
اگر پوست چربی دارین میتونین روی ماندگاری خوب حساب کنید ولی اگر پوست خشکی دارین طبیعتا ماندگاری کمتر هست

يکي از دلايل مهمي که تصميم به فروش اين نوع محصولات گرفتم اينه که خيالم راحت هست شمايي که اين ادکلن ها رو تهيه مي کنيد از اون راضي خواهيد بود
براي من راضي بودن منطقي فرد مقابل بسيار مهم هست چرا که خودم رو جاي خريدار ميگذارم و ميدونم وقتي کالايي رو با توجه به نوشته هاي فروشنده سفارش ميده ولي وقتي به دستش ميرسه اون چيزي نيست که توضيح داده شده , چقدر ناراحت ميشه و چه حسي بهش دست ميده, براي همين سعي کردم در مورد اين ادکلن ها شناخت داشته باشم و توضيحاتي که عرض ميکنم همان محصولي باشه که بدست شما ميرسه بدون بزرگ نمايي و اغراق , اميدوارم در اين امر موفق باشم

در مورد توضیحات هم مقداری برداشت خودم از رایحه هست و مقداری هم توضیحاتی که خود تولید کننده عطر آن را ارائه کرده است

این قسمت مربوط به ادکلن های مشابه به ادکلن های برند دار میباشد
■■■■■■■■■■
الماس سیاه : دقیقا مشابه عطر لالیک مشکی , به هیچ وجه تفاوتی در رایحه آن حس نخواهید کرد و با هزینه تقریبا نصف صاحب یک رایحه لالیک خواهید شد , ماندگاری نسبت به ادکلن اصلی بیشتر میباشد 29.500 تومان
■■■■■■■■■■

♣♣♣ Presidente ♣♣♣

President_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

ادکلن Legend

Legend_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

ادکلن ◄◄◄ Silver Scent Instense ►►►

Silver_Scent_Bogart_SSH_Odkolondotne2.jpg

ادکلن 110 درجه Degrees 110

110_Degrees_M_Odkolondotnet.jpg

ساگا Saga​

SaGa_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

Traveler​

Traveler_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

Bogart Pour Homme
Bogart_Pour_Homme_SSH_Odkolondotnet.jpg

Bogart_Pour_Homme_SSH_Odkolondotnet1.jpg

Presidente Sport

President_Sport_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

کوبیسم Qubism

Qubism_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

ادکلن Courage​
Courage_M_SSH_OOdkolondotnet.jpg

☼☼☼ ◄◄◄ Memories ►►► ☼☼☼

آرامش روحی

Memories_M_SSH_Odkolondotnet.jpg

♂♂♂ ادکلن Invition فقط برای جنتلمن ها ♂♂♂

Invition_M_SSH_Odkolondornet.jpg

عطر و ادکلن های زنانه

Urban Woman​

Urban_Woman_W_SSH_Odkolondotnet.jpg

Saga For Woman

Saga_W_SSH_Odkolondotnet.jpg

ادکلن زنانه Fasio

Fasio_W_SSH_Odkolondotnet.jpg

Amora​
از جدیدترین کارهای شرکت و بسیار زیبا​

Amora_W_SSH_Odkolondotnet.jpg

به جز سه عدد از عطر و ادکلن ها که آنها هم به شرط اصل بودن تحویل شما داده میشود , بقیه دارای برچسب و شماره بهداشت و هولوگرام میباشند
در آخر اضافه کنم که حدود 50 محصول وجود دارد با رایحه های متنوع , تعداد محدودی که ملاحضه میفرمایید هم به علت محدود بودن فروش هست هم به علت اینکه اینها کاملا تست شدند و مود تایید بوده اند

برای دیدن بقیه محصولات که البته هنوز کامل نیستند و بعضی فاقد توضیح هستند به سایت
جدیدترین ادکلن های اصل با لیبل وزارت بهداشت odkolon
مراجعه فرمایید​

یا با شماره ........ تماس بگیرید
با تشکر

اساتید لطفا این پست رو بخونید
http://forum.persiantools.com/t219232-page9.html#post4050486
متشکرم

Last edited:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
قیمت ها ؟

manotoblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا قیمت ها رو واسم بفرست

fireman1

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا قیمت ها رو واسم بفرست

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
قیمت هارو برای منم بفرستید.ممنون

Rock_lp_lb

Registered User
لایک‌ها
88
تبریک بابت کار قشنگتون :happy:
من عطر Play Boy
رایحه ی New York میخوام میتونین برام تهیه کنین ؟

این عطر قیمتش چنده ؟ Bogart Pour Homme
بازم ممنون

عشق

Registered User
لایک‌ها
0
من ساگا Saga رو 16 تومن و Urban Woman

15

قیمت دارم تک شما قیمتت پایینتره؟؟

babalak

Registered User
لایک‌ها