برگزیده های پرشین تولز

★★★فروش عطر و ادکلن اصل و تضمینی ███◄با قیمت فوق العاده استثنایی►███ محصولات امپر Emper و...ارزان★★★

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kiannml

Registered User
لایک‌ها
0
لیست قیمت ها را محبت کنید ...

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
با سلام
من تا حالا نشده عطری از اینترنت بگیرم که کاملا" اصل باشه 3 الی 4 بار گرفتم که با دیدنش متوجه شدم درجه 3 هستند.آخرش رفتم از خیابان بخارست گرفتم جنس اصل.البته یه چیز رو هم عرض کنم همانطور که از تایپیک این آقا مشخص است میتونم به جرات بگم که گفته هاش کاملا از روی صداقت و اعتماد از جنسش است.البته یه نقطه خوب هم این است که یک شماره موبایل 0912 داره و این یعنی اعتماد کاری.
من یه عطر 212 داشتم نوع آبی که بوش عالی بود ساخت اسپانیا.
لطفا یه عطر معرفی کنید که در مرحله اول ماندگاری زیاد داشته باشه- بویی مثل 212 blue باشه.خنک و بوش بپیچه. فقط خواهشن اصل باشه .
لطفا" قیمت محصولات دیگر هم بفرستید.؟
بوی adidas رو هم دوست دارم اگر اونم اصلش هست قیمت؟

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
با سلام
من تا حالا نشده عطری از اینترنت بگیرم که کاملا" اصل باشه 3 الی 4 بار گرفتم که با دیدنش متوجه شدم درجه 3 هستند.آخرش رفتم از خیابان بخارست گرفتم جنس اصل.البته یه چیز رو هم عرض کنم همانطور که از تایپیک این آقا مشخص است میتونم به جرات بگم که گفته هاش کاملا از روی صداقت و اعتماد از جنسش است.البته یه نقطه خوب هم این است که یک شماره موبایل 0912 داره و این یعنی اعتماد کاری.
لطفا یه عطر معرفی کنید که در مرحله اول ماندگاری زیاد داشته باشه- بویی مثل 212 blue باشه.خنک و بوش بپیچه. فقط خواهشن اصل باشه .

محصولات امپر تقلبی ندارند....پس راحت خرید کنید....

h2o_polo

Registered User
لایک‌ها
2
لیست قیمت لطفا
حضورا میشه خرید کرد؟؟آدرس؟؟

radep@

Registered User
لایک‌ها
6
لطفا قیمت ها رو واسم بفرست

k9k9

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا لیست قیمت،شرایط خرید?

sahandali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایا کسی هست که خرید کرده باشه و نتجه شو بگه.
معمولا ادکلنهای مشابه اصل مادگاری کمی دارن.

919

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام
بوی adidas رو هم دوست دارم اگر اونم اصلش هست قیمت؟
سلام
ممنونم از توجهتون و حسن نظرتون
محصولات آدیداس هم موجود هست
توضیحات نیز پی ام شد

با احترام
سروش

919

Registered User
لایک‌ها
3
ایا کسی هست که خرید کرده باشه و نتجه شو بگه.
معمولا ادکلنهای مشابه اصل مادگاری کمی دارن.
یکی از دوستان فروم خرید کرده اند که میان و میگن چطور بوده

شما اگر زحمت میکشیدین و تاپیک رو میخوندین , متوجه میشدین که اینها ادکلن های مشابه یا فیک نیستن , فقط سه عدد که اون هم نوشتم اینها مشابه هستن که در مورد لالیکش میتونم بگم رایحش از اصلیش موندگار تره !!!
بقیه هم رایحه خاص خودشون رو دارند و هیچ کدام کپی شده ادکلن ها دیگه نیستند

در مورد اصل بودن هم که توضیحات لازمه را دادم و فکر نمیکنم از این بالاتر باشه که اگر به دست شما رسید و اصل نبود وجهتون عودت داده میشود

مشکل اینجاست چون با سود معقول ارائه میشه , اکثرا فکر میکنند تقلبی هست یا ماندگاری نداره ولی اگر با قیمت بعضی از فروشگاه های بیرون یا اینترنتی که دوبله سوبله حساب میکنند بود , بعد از تحویل گرفتن با دیدن قیافش میگفتند حتما اصله , چرا ؟!!! چون گرون خریدن !!!
حتی ادکلن های برند دار هم بعضی مدل ها ماندگاری کمی دارند , این به خاطر نوع رایحه هست , ضمن اینکه اگر توجه کرده باشین ماندگاری ادکلن ها نسبت به سابق کمتر شده یکی از دلایل اونها تاکید اداره های نظارت و بهداشت روی برند های مشهور هست که از موادی استفاده کنند که کمتر ایجاد آلرژی و مشکلات ریوی و پوستی کنند که یکی از همین مواد که برای ماندگاری بیشتر به ادکلن ها اضافه میشه باعث بوجود اومدن حساسیت و مشکلات در بعضی افراد میشه که خب بخاطر وجود این سازمان ها و قوانین سخت گیرانه مجبورا رعایت کنن

با احترام
سروش

blackopsmehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقا سروش من مهدیم بابت شماره حساب.

blackopsmehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شماره منه سروش جان اگه ممکنه برام شماره حسابتو اس کن.ممنون.

blackopsmehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شماره منه سروش جان اگه ممکنه برام شماره حسابتو اس کن.ممنون.09127307525

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا