برگزیده های پرشین تولز

☚کشک محلی درجه یک لرستان☛

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
تعویض با موارد امضام

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
قیمت چند میدین. چند روزه اماده میشه ؟ من 10روز بیشتر نیستم . مغازه دارین ادرس بدین بیام تست کنیم :p
قره قوروت محصولیه که زحمت زیادی داره و حجم کمی در هر بار درست میشه.بستگی داره چقدر بخواید تا واستون اماده کنم.اگه خواستید نمونه واستون ارسال کنم بعد خرید کنید چون خرم اباد نیستم وگرنه در خدمتت بودم داداش .من مغازه ندارم قربونت.اگرم خواستید واستون با ماشین خطی بفرستم

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
قره قوروت محصولیه که زحمت زیادی داره و حجم کمی در هر بار درست میشه.بستگی داره چقدر بخواید تا واستون اماده کنم.اگه خواستید نمونه واستون ارسال کنم بعد خرید کنید چون خرم اباد نیستم وگرنه در خدمتت بودم داداش .من مغازه ندارم قربونت.اگرم خواستید واستون با ماشین خطی بفرستم
کدوم شهرین؟ لرستانی؟

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
خیلی وسیله هست ببین به کارت اومد بیا بزنیم

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
Upppp ..پرچم بالاست:general510:

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
باراچه تاپیک میزدی بهتر بود

کی گفته دوغ فقط برای ایرونی هاست؟
حتی پپسی دوغ تولید کرده
Food02.jpg

دوغشون چقدر زشته!!! مثل آب میمونه که!!! انگار سرم دارن میخورن:general210:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
کی گفته دوغ فقط برای ایرونی هاست؟
حتی پپسی دوغ تولید کرده
Food02.jpg
پپسی غلط کرد دوغ تولید کرد. به این که دوغ نوشیدنیه ایرانیه هیچ شکی نیست، شما هرجای دنیا هم دوغ دیدی مطمین باش از ما تقلید کردن. این عکسی هم که گذاشتین دوغ نیست پپسی سفیده

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
پپسی غلط کرد دوغ تولید کرد. به این که دوغ نوشیدنیه ایرانیه هیچ شکی نیست، شما هرجای دنیا هم دوغ دیدی مطمین باش از ما تقلید کردن. این عکسی هم که گذاشتین دوغ نیست پپسی سفیده
مگه همین ترکیه دوغ ندارن؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
از ماست که بر ماست......ماده کولا که مختص نوشابه است فقط در انحصار شرکت کولای آمریکاست و همه شرکت ها که پسوند کولا دارن تحت نظر اونها فعالیت می کنند ولی متاسفانه ........مانوری بر روی محصولات فرهنگی و محلی داده نمی شود.نه تنها نوشیدنی و غذا ها بلکه شاعران ما مانند مولانا الان به نام ترکیه ثبت شده و هزاران دست از اینها

بالا