برگزیده های پرشین تولز

☚کشک محلی درجه یک لرستان☛

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
پپسی غلط کرد دوغ تولید کرد. به این که دوغ نوشیدنیه ایرانیه هیچ شکی نیست، شما هرجای دنیا هم دوغ دیدی مطمین باش از ما تقلید کردن. این عکسی هم که گذاشتین دوغ نیست پپسی سفیده
دوست عزیز این محصول دوغ است. به نوشته های روی برچسب توجه کنید.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,517
دوغ و ابگوشت مال ایرانیاست
فقط مال ایران یعنی جای دیگه نیست، در صورتی که هست
Doogh (Persian: دوغ‎, Iraqi: شنينة Shinēna, Armenian: Թան) is a savory yogurt-based beverage. Popular in Iran, Afghanistan, Armenia, Iraq, and Syria.​
اما مال ایران و غرب افغانستان بوده
پپسی غلط کرد دوغ تولید کرد. به این که دوغ نوشیدنیه ایرانیه هیچ شکی نیست، شما هرجای دنیا هم دوغ دیدی مطمین باش از ما تقلید کردن. این عکسی هم که گذاشتین دوغ نیست پپسی سفیده
روی جلدش بخون چی نوشته yogurt flavor

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
شهرت رو پ.خ کن هم استانی.قیمت کشک بده.

پ.ن:برای اینکه کارت بگیره و بهتر باشه به مدیریت سرمایه و تجارت بگو این تایپک رو قبفل کنه.
تو قسمت بازارچه متفرقه تاپیک بزن.
عکس بذار با نام کاربری + قیمت.
اینطوری کارت بیشتر میگیره هم استانی عزیز.

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
شهرت رو پ.خ کن هم استانی.قیمت کشک بده.

پ.ن:برای اینکه کارت بگیره و بهتر باشه به مدیریت سرمایه و تجارت بگو این تایپک رو قبفل کنه.
تو قسمت بازارچه متفرقه تاپیک بزن.
عکس بذار با نام کاربری + قیمت.
اینطوری کارت بیشتر میگیره هم استانی عزیز.
ممنون همشهری....یه کم سرم شلوغه در اولین فرصت درستش میکنم.پخ شد

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
این صفحه بالاروهم حذف کردن به دلیل فرشنده معتبر نبودن...حالا مجبورم مدارک بفرستم تا فروشنده معتبرم تایید بشه بعد فعالیت کنم

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
قره قوروت خوشمزه است ؟ من خودم اصلا چیزای ترش دوست ندارم و به هیچ عنوان هم نمیخورم .قره قوروت هم تا حالا ندیدم و نخوردم. به یکی میخوام بخرم . اگه خوشمزه هست بخرم واسش . خیلی ترش دوست داره . حالا ترش خوشمزه داریم ترش غیر خوش مزه هم داریم . اگه خوشمزه باشه ما سفارش بدیم .

zafar09

Registered User
لایک‌ها
34
قره قوروت خوشمزه است ؟ من خودم اصلا چیزای ترش دوست ندارم و به هیچ عنوان هم نمیخورم .قره قوروت هم تا حالا ندیدم و نخوردم. به یکی میخوام بخرم . اگه خوشمزه هست بخرم واسش . خیلی ترش دوست داره . حالا ترش خوشمزه داریم ترش غیر خوش مزه هم داریم . اگه خوشمزه باشه ما سفارش بدیم .
سلام دوست من.قره قروت محلی چون از دوغ گرفته میشه خواص زیادی داره و هم اینکه نسبت به هله هوله های ترش مزه کارخونه ای که بوسیله مواد شیمیایی ترش میشن هیچ ضرری ندارن.اگه خواستی در خدمتم

insherli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش عمده کشک سنتی درجه 1
فروش عمده کشک سنتی سراب و دامنه های سبلان در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی و یا به صورت فله ای در انواع طعم های (زیره ,کاکوتی,آویشن....) محصولی از لبنیات و عسل سنتی اوبا

09904317304

فایل های ضمیمه

• photo_2017-03-17_08-58-40.jpg
    photo_2017-03-17_08-58-40.jpg
    99.9 KB · نمایش ها: 4
بالا