برگزیده های پرشین تولز

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣ خــریـدار دسته سگا !! SEGA ♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
درود

خریدار دسته 6 دکمه توربو بزرگ سگا به شرط سلامت ( و البته قیمت منطقی و مناسب) هستم.

فقط همین مدل:

IMG_0324.jpg

دوستان لطف کنن برای شلوغ نشدن تاپیک پیشنهادات خودشون رو با پیام خصوصی بگن

سپاس

...........................................................................................................................................................

*** هرگونه اسپم کارشناسی و یا گذاشتن آگهی همراه میشه با امتیاز منفی و گزارش ***

...........................................................................................................................................................

آیدی من در سایت BC
SHAHAB DRAGON

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام , اگر دسته ای که دارید خراب شده پیشنهادم اینه ری وایر کنید کل کابل از داخل دسته تا سوکت اتصال به کنسول تغییر بدید و سر سوکت یه لحیم کاری کنید و در 99% موارد باید کار کنه , دهه نود که مگا درایو عرضه شد گرون بود با این روش دسته خراب درست میکردیم دوباره بازی میکردیم چون تمام مشکلات خرابی دسته ها در صورتی که برد اسیبی نبینه فقط از کابله که خیلی هم بی کیفیت بود ولی با جایگزین کردن باید درست بشه و خوب کار کنه

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
سلام , اگر دسته ای که دارید خراب شده پیشنهادم اینه ری وایر کنید کل کابل از داخل دسته تا سوکت اتصال به کنسول تغییر بدید و سر سوکت یه لحیم کاری کنید و در 99% موارد باید کار کنه , دهه نود که مگا درایو عرضه شد گرون بود با این روش دسته خراب درست میکردیم دوباره بازی میکردیم چون تمام مشکلات خرابی دسته ها در صورتی که برد اسیبی نبینه فقط از کابله که خیلی هم بی کیفیت بود ولی با جایگزین کردن باید درست بشه و خوب کار کنه

دم شما گررررررررررررررم و ممنون بابت راهنمایی با ارزشتون

ولی من یکی دیگه از این دسته ها میخوام بگیرم چون کمب رو صرفا با این نوع دسته عادت دارم !!

( اون اوایل دسته xyz هنوز نیومده بود و من با این دسته ها کمبو میزدم ! )

بازم ممنون و خیلی حال کردم از پیامتون

MoHammadZero

Registered User
لایک‌ها
302
مورتال کمبت یولتیمات 3 سگا ما یه 4 نفری بودیم همه رو درو میکردیم یادش بخیر حریف نداشتیم اصلا طرف وقت نداشت حرکت بزنه همش چند ضرب و فیتالینی یادمه با کشتی هم چندضرب میزدیم یادش بخیر من 27 سالمه تا 3 سال پیشم بازی میکردم بهصورت حرفه ای اما بچه ها پخش شدن.

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
مورتال کمبت یولتیمات 3 سگا ما یه 4 نفری بودیم همه رو درو میکردیم یادش بخیر حریف نداشتیم اصلا طرف وقت نداشت حرکت بزنه همش چند ضرب و فیتالینی یادمه با کشتی هم چندضرب میزدیم یادش بخیر من 27 سالمه تا 3 سال پیشم بازی میکردم بهصورت حرفه ای اما بچه ها پخش شدن.

دقیقا درک میکنم !
ماها تو دوره خودمون سامورایی های کمبت بودیم !!! :);):general601:

s.mohamad..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود

خریدار دسته 6 دکمه توربو بزرگ سگا به شرط سلامت ( و البته قیمت منطقی و مناسب) هستم.

فقط همین مدل:

مشاهده پیوست 965547

دوستان لطف کنن برای شلوغ نشدن تاپیک پیشنهادات خودشون رو با پیام خصوصی بگن

سپاس

*** هرگونه اسپم کارشناسی و یا گذاشتن آگهی همراه میشه با امتیاز منفی و گزارش ***

آیدی من در سایت BC
SHAHAB DRAGON

s.mohamad..

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ,دو عدد از این دسته هارو دارم ,در صورتی که هنوز درخواستشو دارید ایدی تلگراممو اد کنید@smohamada

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
ممنون امید جان

اون دوست عزیزمون هم همین دسته رو با خود سگا و... گذاشته 30 تومن که همچنان موجوده

اما من فقط دستش به کارم میاد ( هرچند دسته خاص و با ارزشی هم نیست که نایاب باشه )

omid109

Registered User
لایک‌ها
37
سیم این دسته ها اگر نرم و ابریشمی نباشه بر اثر پیچ و تاب قطع میشن اما اگر رشته های ابریشمی داشته باشن تا چندسال هم بخوبی کار میدن
برای تعمیر یکار دیگه هم میشه کرد چون خرابی این دسته ها بخاطر شوک جریان برقه یعنی وقتی دستگاه روشنه وصلش میکنن و ایسیشون شوک میگیره پس باید دوباره بهشون شوک داده بشه اگر ایسی ذغالیه باید بدنه هویه داغ رو گذاشت روش در موارد زیادی مشکل رو برطرف میکنه اینو روی دسته معلومی پلی1 تست کردم که درست شد البته سشوار داغ هم روی ذغالش گرفته بودم

بالا