برگزیده های پرشین تولز

♥♥♥ خریدار دامنه رنک دار با معنی ♥♥♥ لازممه_فوری فوری

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
با سلام دوستان

میخوام چند سایت رو راه اندازی کنم و نیاز به دامنه های رنکدار با معنی که در موضوع بندی های زیر باشد :

1- فیلم
2- فروشگاهی
3- تفریحی
4- خبری
5- مجله تفریحی

دامنه هایی که اتوریتی بالا هم داشته باشند در ارجعیت هستند.

قیمت هاتون را همینجا توی همین تاپیک اعلام بفرمایید.

ممنون

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
یک مورد خریداری شد.

باز هم معرفی کنید.مرسی دوستان

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سلام عزیزم

میخوای پیشرفت داشته باشی دامنه رنکدارو بک لینک دار نخر ! خصوصا دامنه بک لینک دار !

سعی کن از دامنه هایی که برای اولین بار توسط خودت ثبت میشه استفاده کنی و بدنبال لقمه جویده شده نباشی

در صورتی که میخوای دامنه بخری مثال برای سایت فیلم دنبال سایت های قدیمی باش که نه بک لینک دارن نه رنک و نه حتی پلاس دارن ! فقط مدت زیادی با اسم فیلم در صفحات گوگل ثبت بودن حتی صفحه 4 گوگل این دامنه است که ارزش خرید داره بشرطی که اسپم نشده باشه

نسبت به ارادتی که بهت دارم گفتم تا شاید چراغ راهت بشه :general504:

textyab

Registered User
لایک‌ها
104
سلام عزیزم

میخوای پیشرفت داشته باشی دامنه رنکدارو بک لینک دار نخر ! خصوصا دامنه بک لینک دار !

سعی کن از دامنه هایی که برای اولین بار توسط خودت ثبت میشه استفاده کنی و بدنبال لقمه جویده شده نباشی

در صورتی که میخوای دامنه بخری مثال برای سایت فیلم دنبال سایت های قدیمی باش که نه بک لینک دارن نه رنک و نه حتی پلاس دارن ! فقط مدت زیادی با اسم فیلم در صفحات گوگل ثبت بودن حتی صفحه 4 گوگل این دامنه است که ارزش خرید داره بشرطی که اسپم نشده باشه

سلام. تو قلب منی . مرسی که گفتی. اما برای خودم نیست یک از دوستان میخواستن.ما که فوت آبیم :oops::general504:

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
سلام عزیزم

میشه دلیلش رو بگید دوست عزیز (چون من هم قبلا قصد همچین کاری داشتم)

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
میشه دلیلش رو بگید دوست عزیز (چون من هم قبلا قصد همچین کاری داشتم)

سلام

یه مواردی تو ذهنم هست اینارو بهتون میگم یه سری دلایل هست ک نباید همچین دامنه هایی رو خرید

1 - بالا بودن درجه اسپم ممکنه دامنه ای که میخرید برای مدت کوتاهی اسپمر بوده خب همین درجه اسپم رو میبره بالا و 100% تاثیر طولانی مدت داره
2 - پایین بودن شاخص امنیتی حتی بعضی از دامنه های رو اسپم معرفی میکنه که خودش روی ورودی تاثیر مستقیم داره
3 - بک لینک های سیاه ( خصوصا دامنه های ایرانی و خصوصا دامنه های موزیک )
4 - امکان بلاک بودن از طرف گوگل و یا سایر موتورهای جستجو
5 - کم تاثیر شدن رنک برای موتورهای جستجو یعنی شما یه دامنه جدید ثبت کنید با یه دامنه رنکدار ایندیکس ممکنه فرقی نکنه
6 - صرف هزینه بالا : چرا دامنه ای که با 3500 تا 7 هزار تومن ثبت میشه رو بالای 50 بخرید ! یا اصن 10 تومن !
7 - دریافت بازدید ربات که قطعا خواهید داشت و اگر سایتتون هم بالا بیاد به شدت با کمبود پهنای باند مواجه میشید و این یعنی دردسر ...!

+ من یه چیزی بگم در مورد بک لینک بعضی دوستان میگن این دامنه مثال 5 هزار بک لینک تو الکسا داره عجب دامنه ایه ! همون دامنه ممکنه با یه دامنه معمولی هیچ فرقی نکنه
+ قطعا اگر دامنه جدید ثبت کنید و با یه سئوی معمولی و آپدیت منظم کار کنید عملا به درآمد میرسید

سعی کردم مفید براتون بنویسم

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
سلام

یه مواردی تو ذهنم هست اینارو بهتون میگم یه سری دلایل هست ک نباید همچین دامنه هایی رو خرید

1 - بالا بودن درجه اسپم ممکنه دامنه ای که میخرید برای مدت کوتاهی اسپمر بوده خب همین درجه اسپم رو میبره بالا و 100% تاثیر طولانی مدت داره
2 - پایین بودن شاخص امنیتی حتی بعضی از دامنه های رو اسپم معرفی میکنه که خودش روی ورودی تاثیر مستقیم داره
3 - بک لینک های سیاه ( خصوصا دامنه های ایرانی و خصوصا دامنه های موزیک )
4 - امکان بلاک بودن از طرف گوگل و یا سایر موتورهای جستجو
5 - کم تاثیر شدن رنک برای موتورهای جستجو یعنی شما یه دامنه جدید ثبت کنید با یه دامنه رنکدار ایندیکس ممکنه فرقی نکنه
6 - صرف هزینه بالا : چرا دامنه ای که با 3500 تا 7 هزار تومن ثبت میشه رو بالای 50 بخرید ! یا اصن 10 تومن !
7 - دریافت بازدید ربات که قطعا خواهید داشت و اگر سایتتون هم بالا بیاد به شدت با کمبود پهنای باند مواجه میشید و این یعنی دردسر ...!

+ من یه چیزی بگم در مورد بک لینک بعضی دوستان میگن این دامنه مثال 5 هزار بک لینک تو الکسا داره عجب دامنه ایه ! همون دامنه ممکنه با یه دامنه معمولی هیچ فرقی نکنه
+ قطعا اگر دامنه جدید ثبت کنید و با یه سئوی معمولی و آپدیت منظم کار کنید عملا به درآمد میرسید

سعی کردم مفید براتون بنویسم

درود

دوست گرامی مرجع و مقاله ای معتبر (انگلیسی زبان) دارید که گفته های شمارو تایید کنه؟
بنده توی سایت های مرجع آموزش سئو خیلی گشتم اما همچین مطالبی رو پیدا نکردم! توضیحاتی رو که شما فرمودید بیشتر از نوع تجارب شخصی هست تا اصول و مبنای عمل

هرچند خودم دامنه رنک دار رو توصیه نمیکنم. چون از نظر گوگل دیگه منسوخ شده (بیش از 2.5 سال هست که پیج رنک آپدیت نشده) و هزینه کردن در مورد دامین رنک دار برابر با دور ریختن پول هست.
اما در مورد دامنه آتوریتی دار و لینک دار نظراتی که می فرمایید توجیه علمی ندارند! مخصوصا دامنه ای که پس از انقضا مجددا در همون زمینه شروع به فعالیت کنه... هرچند ایندکس ها از بین میره، اما قدرت لینک دهی دامنه به طور نسبی باقی میمونه
در مورد دامنه هایی که از طریق Link Farm و بک لینک های بی کیفیت و بی ربط لینک گرفتن، به مراتب قدرتشونم کمتره. (خیلی از دوستان دامنه های بی ارزشی از این قبیل ثبت کردن و طبق تجربه شخصی به این نتیجه رسیدند)

و در مورد دامنه های اسپم:
فرض کنید شما دامنه ای رو ثبت میکنید. و این دامنه قبلا بر روی سایتی سوار بود و البته از بخت بد شما اسپم شناخته شده!
و شما همچنان از این موضوع بی خبر هستید...
حالا یک سوال: آیا گوگل شما رو به خاطر کار نکرده و گناه شخص دیگر مجازات میکنه؟؟؟
مطمئنا جواب خیر هست.
در این مورد سایت شما در ابتدا در سند باکس گوگل قرار خواهد گرفت! و گوگل مطالب ارسالی شما رو رصد خواهد کرد و کیفیت اونهارو بررسی میکنه. اگر صلاحیت اسپم نبودن سایت شما تایید بشه شمارو از سند باکس بیرون میاره و دیگه اون نگاه منفی سابق رو به شما نخواهد داشت. البته کسب اعتماد گوگل هم مراحلی داره که باید با دقت طی بشه.

ثبت دامنه های اسپم دقیقا مثل ثبت دامنه های فی لتر شده هست! یعنی پس از ثبت باید اعتماد زایی کنید که شما اون مالک سابق نیستید و مطالبتون با مطالب سایت قبلی فرق داره. بعد از اعتماد زایی هم فی لترینگ شما برداشته میشه...

و البته اضافه کنم که هیچ مرجع، ابزار و یا سایتی خارج از گوگل توانایی تشخیص پنالتی یا اسپم بودن شمارو نداره!! چون این قبیل سایت ها هیچ ارتباط و دسترسی ای به الگوریتم های گوگل ندارند و گوگل هم هیچ API ای در اختیار اونها قرار نمیده.کلا سیاست گوگل اینه که تا میتونه بی سر و صدا کار میکنه. چون اگر الگوریتم هاشو در اختیار عموم قرار بده، خیلی راحت توسط Black hat کاران حرفه ای پیدا میشه

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
مطالب که گفتم زیاد سخت نبود البته به گمان خودم :

1 - شاخص امنیتی wot
2 - سایت moz که اتوریتی رو کلا این سایت ارائه کرد و شاخص اسپم داره
3 - بک لینک های سیاه هم که کلا مشخصه (هر کسی یه چیزی میگه بهش بهرحال سایت های ایرانی این مشکل رو کامل دارن )
4 - بلاک بودن در گوگل وارد گوگل وبمستر بشید گزینه manual actions در صورت اسپم بودن بهتون اخطار میده
5 - خودتون فرمودید
6 - هزینه های دامنه رنکدار هم که بالا هست
7 - بازدید ربات اکثرا برای سایت های اسپمر هست اما سایت های غیر اسپمر هم این موضوع رو دارن و از اول خرید شما بازدید ربات و اتمام پهنای باند دارید میتونید تست کنید
8 - اتوریتی - مسلما دامنه هایی که اتوریتی دارند درجه اسپم هم کنارش دارن مگر اینکه سایت های اعتبارسنجی مختلف بگن بله این مشکلی نداره و در اینصورت تایید میشه
9 - جلب اعتماد گوگل بالا 3 ماه زمان میبره ! این دامنه بهتره استفاده نشه وبمسترهای الان صبر ایوب ندارن
10 - اکثر دامنه های بک لینک دار و لینک دار خارجی هستن و با کلمه خاصی لینک شدن شما چطور میخواید یه موضوع رو با زبان خارجی ادامه بدید ! دامنه های ایرانی هم که بماند ...!

+ ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتی که دادید مطالبی که من گفتم تجارب شخصی هست حتی وبلاگ نوشته هایی که شما خوندید هم تجارب شخص بوده مگر مطالب انگلیسی که از سایت های رسمی مثل گوگل خوندید که اونم توضیح جامعی ارائه نکرده تجارب شخصی تا بوده پر از نقص و عیب بوده و به مرور زمان کامل شده

بالا