برگزیده های پرشین تولز

♻✈️ ✈️ فروش نزدیک به ۲۰۰ مدل گوشی با ‍‍✌️ قیمت کمتر از کل ایران ‍‍✌️ !!! لطفا مقایسه کنید ✈️ ✈️ ‍‍♻️

behniya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
134
سلام honor 7i. مدل 32گیگ موجوده؟

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
سلام.
هواوی G620s مشکی موجوده دارید؟ قیمت؟
ممنون.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
سلام.
هواوی G620s مشکی موجوده دارید؟ قیمت؟
ممنون.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk
سلام جناب بله موجود هست .
G620 S(365)black

قیمت 365 + 15 کارمزد مبلغ قابل پرداخت : 380 ت جدا از هزینه پست .

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
علی اقا کارش خیلییی درسته:general601::general601::general601::general601:

دکتر تو خودت به تایید احتیاج داری و یکی باید یه خودتو تایید کنه:confused::confused:

دوست عزیز تو لیستتون one m9 plus نبود.قیمت روز چنده؟؟

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
دکتر تو خودت به تایید احتیاج داری و یکی باید یه خودتو تایید کنه:confused::confused:

من تائیدش میکنم :D:D:D

فعلا موجود نداریم در قیمت ها گشتم قبلا در تاریخ 26/8 به قیمت ONE M9(1360)32GIG-black بدون پلاس موجود داشتیم الانم اگه برامون بیاد اختلاف قیمت بیشتر ، کمتر از 2 تا 10 هزار هست همون M9 .

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
قیمت هاتون خوبه ولی 15 تومن کارمزد و هزینه پست قیمت کالا رو بهم میزنه
یعنی حدود 25 تومان به هزینه گوشی اضافه میشه که با توجه به قیمت بقیه رقبا ، هزینه تمام شده یک گوشی گرون تر تموم میشه
لطفا چاره ای بیاندیشید

Nimbo

Registered User
لایک‌ها
116
خب با هزینه پست اینا قیمت گوشی بالاتر از بازار میشه...اگه ممکنه یه فکری واسه هزینه ارسال بکنین...

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
قیمت هاتون خوبه ولی 15 تومن کارمزد و هزینه پست قیمت کالا رو بهم میزنه
یعنی حدود 25 تومان به هزینه گوشی اضافه میشه که با توجه به قیمت بقیه رقبا ، هزینه تمام شده یک گوشی گرون تر تموم میشه
لطفا چاره ای بیاندیشید

سلام نظر لطف شماست . نزدیک 80% از گوشی ها اصلا قابل مقایسه نیست با قیمت دیگر جاها برام عجیه این حرفتون دوست عزیز در برخی مدل ها حداقل 100 ت تفاوت قیمت هست حتی در قیمت های 2 وارد کننده که ما در پیج اول گذاشتیم برخی از مدل ها نزدیک 70 ت با هم تفاوت دارن !! شاید اونی که شما نیاز دارید در لیست قیمتش با احتصاب هزینه پستش برابری کنه با بقیه جاها و یا هم قیمت باشه ولی به صورت کامل مشاهده کنید لیست رو اصل جای شک نیست در قیمت ما.

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
خب با هزینه پست اینا قیمت گوشی بالاتر از بازار میشه...اگه ممکنه یه فکری واسه هزینه ارسال بکنین...

دوست عزیز جواب شما در پست بالا داده شد . ضمن اینکه شما از هرجایی خرید کنید باید مبلغ پست هم بپردازید مگر اینکه فروشنده با قیمت زیاد به مشتری بده و سود خوب داشته باشه پست رایگان کنه !!!
همین گوشی که خود شما باهاش پست رو ارسال کردید قیمت ما 613 هست + هزینه پست و کارمزد 25 میشه 638 شما قیمت کمتر یا مشابه ما سراغ دارید ؟

Last edited:

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
سلام نظر لطف شماست . نزدیک 80% از گوشی ها اصلا قابل مقایسه نیست با قیمت دیگر جاها برام عجیه این حرفتون دوست عزیز در برخی مدل ها حداقل 100 ت تفاوت قیمت هست حتی در قیمت های 2 وارد کننده که ما در پیج اول گذاشتیم برخی از مدل ها نزدیک 70 ت با هم تفاوت دارن !! شاید اونی که شما نیاز دارید در لیست قیمتش با احتصاب هزینه پستش برابری کنه با بقیه جاها و یا هم قیمت باشه ولی به صورت کامل مشاهده کنید لیست رو اصل جای شک نیست در قیمت ما.
اون گوشی که الان مد نظر بنده هست
Honor4C=485 * قیمت جایی که من سراغ دارم 494 تومنه
قیمت شما 485 تومنه + پست + کارمزد = حدود 505 تومن
؟؟؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
؟؟؟
دادا خب اونجام با پول پست میشه 505 تومن دیگه
من با علی اقا صحبت کردم ایشون فقط همین 15 هزار سود رو دارن رو هر گوشی ک هزینه تحویل گوشی و بردن به پست و ... هم هست
ولی بعضی گوشیاشون با پست و کارمزد باز هم قیمت عالیه و یه سری مثل موردی ک شما مثال زدین هم فرقی نداره

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

همایونo_Oo_Oo_O
میمیری یه جا من پیام میدم ج ندی؟:general208::general208:
تو رو چه به اچ تی سی:p:p:p

Nimbo

Registered User
لایک‌ها
116
دوست عزیز جواب شما در پست بالا داده شد . ضمن اینکه شما از هرجایی خرید کنید باید مبلغ پست هم بپردازید مگر اینکه فروشنده با قیمت زیاد به مشتری بده و سود خوب داشته باشه پست رایگان کنه !!!
همین گوشی که خود شما باهاش پست رو ارسال کردید قیمت ما 613 هست + هزینه پست و کارمزد 25 میشه 638 شما قیمت کمتر یا مشابه ما سراغ دارید ؟
داداش من قصد ندارم تاپیکو خراب کنم خوشحال میشم قیمت گوشی پایین باشه خودمم مشتری میشم قطعا..ولی همین گوشی خودم با گارانتی اینتر امروز تو کرمانشاه قیمت دارم 640 تومن تو سایت mobilr .ir هم دوسیم همین حدود پیدا میشه اگه نگاه کنین....دیگه پست نمیزارم تاپیک به هم نریزه ببخشید مزاحم شدم..

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
؟؟؟

سلام قربان خوب اون دوست که به شما میفروشه از 15 ت ما کمتر سود گرفته یا خرید چند روز پیشه -
قیمت های ما تفاوت میکنه شاید برای فردا 20 ت کمتر شد
شاید 10 ت کمتر یا بیشتر ! طرف ما وارد کننده هست !

من قیمت همین مدل رو تو سایت موبایل . آی آر چک کردم کف ترین قیمت فروشنده هاش 499 تومن بود که هزینه پستشون جداست .
در این مدل خرید بالای 1 عدد به صرفه هست و فقط کارمزد 15 ت در کل حساب میکنم . در خرید 2 عدد میشه 15 ت بیشتر تخفیف گرفت از خرید همونطور که عرض کردم بعضا مدلهایی داریم که هم قیمت هست متاسفانه .

داداش من قصد ندارم تاپیکو خراب کنم خوشحال میشم قیمت گوشی پایین باشه خودمم مشتری میشم قطعا..ولی همین گوشی خودم با گارانتی اینتر امروز تو کرمانشاه قیمت دارم 640 تومن تو سایت mobilr .ir هم دوسیم همین حدود پیدا میشه اگه نگاه کنین....دیگه پست نمیزارم تاپیک به هم نریزه ببخشید مزاحم شدم..

سلاو براکم ! کار خرید و فروش 90% این بحث ها پیش میاد و طبیعی هست .
همین که شما میفرمائید در سایت موبایل . آی آر پیدا میشه حدود 640 این لینک سایت !: قیمت دو سیم فروشنده زاهدان بدون گارانتی 640 جدا از پست .
http://www.mobile.ir/phones/shops-37477-samsung-i9300i-galaxy-s3-neo.aspx
ما دو سیم قیمت وارد کننده اول : 613 هست و وارد کننده دوم 626 هست .
613 + 15 = 628 - یعنی 12 ت کمتر که اگر مشتری 2 عدد بخره یعنی 39 ت تخفیف ( 12+12+15=39 ) . خواهش میکنم مراحم هستید

بالا