برگزیده های پرشین تولز

♻️☢️️⭐️نمایش تبلیغات شما در تلگرام + یک هدیه جالب !♻️☢️️⭐️

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
 انبوه در تلگرام.PNG
سلام خدمت دوستان
قصد دارم سرویس خودمون رو معرفی کنم که فکر کنم بعد از مدت ها که تبلیغات تو تلگرام به صورت انبوه متوقف شده ما اول نفر باشیم در حال حاضر.
در حال راه اندازی سایت و پنل فروش اینا هستیم که فعلا کاراش مونده www.telemass.ir و بعدا دوستان میتونن از طریق سایت سفارشا رو ثبت کنن و جزئیات و ببینن در حال حاضر اگر کسی نیاز داشت با ایدی تلگرم و یا شمارم که میزارم میتونه در ارتباط باشه .

روش تبلیغات ما به این صورت هست دوستانی که قصد تبلیغات تو تلگرام رو دارن ما میتونیم به دو صورت براشون انجام بدیم
یک از طریق لیست شماره هایی که دارن و دوم از طریق جمع آوری کاربران گروه های هدفی که دارند هست و یا هردو حالت
ما تبلیغات شما رو به کاربران هر دو حالت بالا برای نمایش میزاریم . در حال حاضر که ابتدای کار هستیم ارسال ها با سرعت کمتری صورت میگیره تقریبا تبلیغات شما روزی برای 1000 نفر از لیست شماره یا کاربران جمع اوری شده از گروه های دلخواهتون نمایش پیدا میکنه و به مرور زمان تقریبا با گذشت هر ماه سعی میکنیم این تعداد رو به 2 الی 3 برابر ماه گذشتش برسونیم .
و اما هدیه که در آخر به دوستان عزیز تقدیم میشه شامل یک گروه از لیست شماره ها و گروه های هدفش هست که بعد از اتمام سفارش به مشتریان هدیه داده میشه که میتونه گروه رو وسعت بده یا برای ارسال تبلیغات خودش در آینده ازش استفاده ببره .

شماره تماس : 09148003323
ایدی تلگرام : @onemoretnx

بالا