برگزیده های پرشین تولز

✅✅ فروش شماره گوگل ویس با کد +1 جهت ثبت نام در شبکه های مجازی و سایت ها با قابلیت تماس و اس ام اس✅✅

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
گوگل وویس یکی از خدمات ارتباطاتی گوگل می‌باشد که به کاربران امریکایی و کانادایی می دهد که به وسیله شماره ای که ارائه می دهد این کاربران می توانند به صورت رایگان به همدیگر اس ام اس و تماس رایگان بزنند.

امکاناتی که شماره گوگل ویس داراست :

1 – این شماره با پیش کد +1 ارائه می گردد و شما می توانید با این شماره اس ام اس ارسال و دریافت کنید و یا تماس دریافت کنید یا تماس بزنید . با این شماره شما می توانید به شماره های امریکایی و کانادایی به رایگان اس ام اس و تماس داشته باشید ولی برای دیگر کشور ها باید شارژش کرد که اونوقت با کشور های دیگه هم می تونید تماس یا اس ام اس داشته باشید ولی برای امریکا و کانادا رایگان می باشد.

2 – هزینه ماهانه و یا سالانه ندارد و تاریخ انقضا هم ندارد .

3 – با این شماره امریکا می توانید اکانت های بیشتر سایت هایی هم چون پی پال ، اسکریل ،ویزا کات و مستر کارت و همه سایتها اینترنتی را وریفای کنید چون شماره معتبر بوده و تریال نمی باشد . بدون هزینه نگه داری ماهانه ویا حتی سالانه قابلیت استفاده در گوشی و لب تاپ

4 – شماره کاملا ولید و معتبر می باشد . می توانید با این شماره گوگل وویس در شبکه های مجازی ثبت نام کنید ایستا گرام تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

ویژگی های عالی شماره google voice :

شماره گوگل وویس با پیش کد +1 بوده و قابلیت وصل به جیمیل شما را دارد که در هنگام دریافت اس ام اس و تماس با خبر می شید .قابل انتقال به دیگر حساب های جیمیل را داراست یعنی بعدا خودتون خواستین می تونید اون شماره رو به یه نفر دیگه بفروشید.

چطور می توانیم از شماره گوگل ویس استفاده نماییم :

برای استفاده از شماره google voice شما با نصب برنامه hangouts در گوشی اندروید و یا اپل و... می توانید از این شماره و امکاناتش استفاده کنید. تماس دریافت و ارسال کنید و یا اس ام اس دریافت و ارسال نمایید.

توجه :

شماره گوگل ویس همان طور که در متن بالا ذکر گردید با پیش کد +1 ارائه می گردد و معتبر و ولید می باشد لذا با شماره های تریالی که در سطح اینترنت موجود بوده یا به وسیله اپلکیشین هایی همچون next plus . text now و یا .... مقایسه نفرمایید به دلیل آنکه در شماره های تریال شما نمی توانید در همه سایت ها ثبت نام کنید یا در اینستا گرام یا در تلگرام ثبت نام نمایید چون شماره را درجا می فهمند که با این اپلیشن ها ایجاد شده و تریال هستند در نتیجه شماره گوگل ویس با پیش کد امریکا کاملا ولید بوده و اسپم شناخته نخواهد شد چون خود گوگل ارائه میده این شماره رو و فقط به افراد امریکایی و کانادایی ارائه میده .پس کیفیت این شماره ها خیلی عالی هستند.

توجه ویژه به این نکته هم داشته باشید که در سطح اینترنت هستند سایت هایی که شماره امریکایی ارائه میدند ماهانه 3 دلار و یا 5 دلار که شارژی هستند تا زمانی که شارژ می کنید اون شماره هست ولی زمانی که شارژ نمی کنید شماره از دستتون میره و یا یک بار مصرف هستند مثل شماره های روسیه و یا چین که در سطح اینترنت موجود می باشد. ولی شماره گوگل ویس همان گونه که در بالا هم گفتیم به این صورت نبوده و کاملا رایگان بوده بدون هزینه ماهانه و تاریخ انقضاء می باشد.

قیمت شماره گوگل ویس : برای استعلام قیمت در تلگرام پیام دهید یا در انجمن پ.خ فرمایید.

جهت هر گونه سوال و یا خرید :
از طریق تلگرام و یا در خصوصی و انجمن در خدمت شما هستیم.

شماره تلگرام : 09148549122

کلیپ اموزش استفاده از گوگل ویس در دریافت کد اس ام اس و یا تماس و ثبت نام در تلگرام و اینستاگرام :

9l54_google_voice_and_hangouts(1).jpg

Last edited:

mohsen_98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یک عدد شماره از ایشان خریداری شد و تلگرام با ان فعال شد
با تشکر

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
اگر اینستاگرام رو میشه باهاش فعال کرد
بنده میخوام

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
بله تمامی سایت هارو میشه فعال کرد تلگرام اینستاگرام هر سایتی . میتونید به شماره های امریکایی زنگ و یا اس ام اس بزنید یا برای شما زنگ و یا اس ام اس بزنند . شماره ها ریل هستند .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
ایا میشه با تلفن ثابت یا موبایل با این شماره ها تماس گرفت یا شخص مقابل هم حتما باید hangout رو داشته باشه تا بتونه با اون ب این شماره زنگ بزنه ؟

راستی من یدونه خوش شمارشو میخوااام . :):):):)

Last edited:

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
ایا میشه با تلفن ثابت یا موبایل با این شماره ها تماس گرفت یا شخص مقابل هم حتما باید hangout رو داشته باشه تا بتونه با اون ب این شماره زنگ بزنه ؟

راستی من یدونه خوش شمارشو میخوااام . :):):):)
سلام بله هر کسی با هر شماره ای میتونه زنگ بزنه و یا اس ام اس بزنه براتون اگه انلاین باشین که میتونین کال کنید و صحبت کنید ولی اگر انلاین نباشید به صورت وویس خواهد امد. با این شماره همونطور که تو کلیپ هم هست میتونید در تمامی سایت ها یا شبکه های مجازی ثبت نام کنید شماره ها ریل هستند . من در خدمتم .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
یک مورد از ایشون خریداری شد . کاملا تائید میشن .

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
من یدونه شماره میخوام

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
من یکدونه شماره ازشون خریدم واقعا خوش برخورد هستن

_ice_

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من یدونه شماره میخوام

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
از ایشون خریداری شد 4 شماره و سریع تحویل دادند مرسی از پشتیبانی خوبشون

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
از ایشون یک شماره خریداری شد و تحویل دادند بسیار صبور و خوش برخورد
ممنون

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یکی میخوام اما چه ضمانتی هست که شماره تا آخر واسه خودمم بمونه؟ چه تضمینی هست که بعد از خرید فقط خودم به این شماره دسترسی دارم؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
یکی میخوام اما چه ضمانتی هست که شماره تا آخر واسه خودمم بمونه؟ چه تضمینی هست که بعد از خرید فقط خودم به این شماره دسترسی دارم؟

سلام عزیز من در خدمتتون هستم . جیمیلتون رو میگیریم و شماره رو به جیمیل شما وصل میکنیم شماره ماله شماست در جیمیل شخصی شما . هیچ کس نه میتونه استفاده کنه نه دسترسی داشته باشه . این شماره ها هم صفر هستند یعنی شماره جدیدند .

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
سلام عزیز من در خدمتتون هستم . جیمیلتون رو میگیریم و شماره رو به جیمیل شما وصل میکنیم شماره ماله شماست در جیمیل شخصی شما . هیچ کس نه میتونه استفاده کنه نه دسترسی داشته باشه . این شماره ها هم صفر هستند یعنی شماره جدیدند .

آها ممنون از توضیحاتتون
راهی نیست که جیمیلمو در اختیارتون نزارم ؟

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
جیمیل رو به این خاطر میگیریم تا انتقال بدیم شماره رو براتون بعد از انتقال رمز جیمیل رو عوض میکنید . چون شماره های گوگل ویس باید به جیمیل وصل بشن تا به وسیله خود جیمیل و یا برنامه hangout بتونین تماس و یا اس ام اس دریافت و ارسال کنید. اگر سوالی هم داشتید من در خدمتم شماره من در تلگرام : 09148549122

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
4 تا شماره دیگه از ایشون خریداری کردم با صبر و حوصله تحویل دادند باز هم تشکر میکنم

بالا