برگزیده های پرشین تولز

✅✅ فروش شماره گوگل ویس با کد +1 جهت ثبت نام در شبکه های مجازی و سایت ها با قابلیت تماس و اس ام اس✅✅

files

Registered User
لایک‌ها
210
یک شماره از ایشان خریداری شد و تست و تحویل گردید
متشکرم

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
حتما باید به جیمیل وصل شه؟
با اطلاعات شما وصل میشه یا ما؟
با آی پی ایران موردی نداره؟

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
حتما باید به جیمیل وصل شه؟
با اطلاعات شما وصل میشه یا ما؟
با آی پی ایران موردی نداره؟
بله به جیمیل وصل میشه و شماره برای همیشه در جیمیل شما خواهد بود که با برنامه hangout اس ام اس و کد و یا تماس دریافت و ارسال میشه البته به جیمیلتون هم میاد. در مورد اس ام اس و یا کد مشکلی نداره با ای پی ایران هم میاد . ولی برای دریافت و ارسال تماس چون این شماره ها به افراد کانادایی و امریکایی ارایه میشه برای تماس باید به وی پی ان وصل باشید. ولی همونطور که گفتم برای اس ام اس و یا کد ثبت نامی در سایت ها و اپلکیشین ها با ای پی ایران مشکلی نداره. اگه سوالی بود من در خدمتم.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
گوگل وویس یکی از خدمات ارتباطاتی گوگل می‌باشد که به کاربران امریکایی و کانادایی می دهد که به وسیله شماره ای که ارائه می دهد این کاربران می توانند به صورت رایگان به همدیگر اس ام اس و تماس رایگان بزنند.

امکاناتی که شماره گوگل ویس داراست :

1 – این شماره با پیش کد +1 ارائه می گردد و شما می توانید با این شماره اس ام اس ارسال و دریافت کنید و یا تماس دریافت کنید یا تماس بزنید . با این شماره شما می توانید به شماره های امریکایی و کانادایی به رایگان اس ام اس و تماس داشته باشید ولی برای دیگر کشور ها باید شارژش کرد که اونوقت با کشور های دیگه هم می تونید تماس یا اس ام اس داشته باشید ولی برای امریکا و کانادا رایگان می باشد.

2 – هزینه ماهانه و یا سالانه ندارد و تاریخ انقضا هم ندارد .

3 – با این شماره امریکا می توانید اکانت های بیشتر سایت هایی هم چون پی پال ، اسکریل ،ویزا کات و مستر کارت و همه سایتها اینترنتی را وریفای کنید چون شماره معتبر بوده و تریال نمی باشد . بدون هزینه نگه داری ماهانه ویا حتی سالانه قابلیت استفاده در گوشی و لب تاپ

4 – شماره کاملا ولید و معتبر می باشد . می توانید با این شماره گوگل وویس در شبکه های مجازی ثبت نام کنید ایستا گرام تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی

ویژگی های عالی شماره google voice :

شماره گوگل وویس با پیش کد +1 بوده و قابلیت وصل به جیمیل شما را دارد که در هنگام دریافت اس ام اس و تماس با خبر می شید .قابل انتقال به دیگر حساب های جیمیل را داراست یعنی بعدا خودتون خواستین می تونید اون شماره رو به یه نفر دیگه بفروشید.

چطور می توانیم از شماره گوگل ویس استفاده نماییم :

برای استفاده از شماره google voice شما با نصب برنامه hangouts در گوشی اندروید و یا اپل و... می توانید از این شماره و امکاناتش استفاده کنید. تماس دریافت و ارسال کنید و یا اس ام اس دریافت و ارسال نمایید.

توجه :

شماره گوگل ویس همان طور که در متن بالا ذکر گردید با پیش کد +1 ارائه می گردد و معتبر و ولید می باشد لذا با شماره های تریالی که در سطح اینترنت موجود بوده یا به وسیله اپلکیشین هایی همچون next plus . text now و یا .... مقایسه نفرمایید به دلیل آنکه در شماره های تریال شما نمی توانید در همه سایت ها ثبت نام کنید یا در اینستا گرام یا در تلگرام ثبت نام نمایید چون شماره را درجا می فهمند که با این اپلیشن ها ایجاد شده و تریال هستند در نتیجه شماره گوگل ویس با پیش کد امریکا کاملا ولید بوده و اسپم شناخته نخواهد شد چون خود گوگل ارائه میده این شماره رو و فقط به افراد امریکایی و کانادایی ارائه میده .پس کیفیت این شماره ها خیلی عالی هستند.

توجه ویژه به این نکته هم داشته باشید که در سطح اینترنت هستند سایت هایی که شماره امریکایی ارائه میدند ماهانه 3 دلار و یا 5 دلار که شارژی هستند تا زمانی که شارژ می کنید اون شماره هست ولی زمانی که شارژ نمی کنید شماره از دستتون میره و یا یک بار مصرف هستند مثل شماره های روسیه و یا چین که در سطح اینترنت موجود می باشد. ولی شماره گوگل ویس همان گونه که در بالا هم گفتیم به این صورت نبوده و کاملا رایگان بوده بدون هزینه ماهانه و تاریخ انقضاء می باشد.

قیمت شماره گوگل ویس با تخفیف ویژه : 10 هزار تومان

جهت هر گونه سوال و یا خرید :

شماره تماس و تلگرام : 09148549122

کلیپ اموزش استفاده از گوگل ویس در دریافت کد اس ام اس و یا تماس و ثبت نام در تلگرام و اینستاگرام :

9l54_google_voice_and_hangouts(1).jpg

درود به شما

یک سیمکارت فیزیکی با شماره آمریکا یا کانادا باید وجود داشته باشه تا از طریق اون بتونید یه شماره مجازی گوگل ویس بسازید.

من میخواسم بدونم اون سیمکارتها رو خودتون از کریری مثل freedom pop که ارزونه تهیه کردین یا اینا واسه یک شخص دیگه است و شما فقط واسطه هستین بزرگوار ؟

چون واسم خیلی مهمه که بدونم آیا صاحب اون خط میتونه بعدا شماره گوگل ویس منو با خط خودش ریکاوری کنه استفاده کنه ؟

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
از این سیمکارتهای pre paid یک دلاری خریدین ؟
اگه اینطوری باشه که دیگه خیالم راحته هیچ مشکلی پیش نمیاد.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
شماره هایی که میفروشید رندومه ؟ مثلا اگه از area code خاصی بخوام نمیشه تهیه کنید ؟

میخواستم بدونم آیا لیستی از شماره ها رو دارین که خودم به دلخواه یک شماره رو انتخاب کنم ؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
با پیش شماره 912 به تعداد بالا میخوام، چندتا میتونید تهیه کنید ؟

(تا جایی که اطلاع دارم شماره های کمی واسه این ایالت موجوده. باز شما کارتون اینه و اطلاعاتتون خیلی بیشتره، اگه اشتباه گفتم تصحیح کنید)

اگه فقط یک شماره کد 912 باشه و بقیه همش رندوم باشه هم اشکالی نداره

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
این سایت به قیمت ۲ دلار میده

https://bitcointalk.org/index.php?topic=842999.0

میشه ۸۰۰۰ تومن
از اینجا تهیه کنید

Sent from iPhone using Tapatalk Pro
دوست عزیز لطفا تاپیک رو اسپم نکنید دفعه بعد گزارش میشه. برای بردن امار نوشته ها تاپیک رو اسپم میکنید این دفعه چندمه خواستم دفعه قبل جوابتون رو بدم امروز دیدم که واقعا نمیشه با خوش برخوردی با بعضی ها رفتار کرد. دفعه قبل 6 7 تا سوال میپرسید و منتظر جواب نمیمونید اونم نه در خصوصی بعد میرید از یه جای دیگه خرید میکنید به چه قیمتی به من ربطی نداره که میاید اینجا اعلام می کنید خوب چی کار کنم که به چه قیمتی خریدید . اگر سوالی دارید در خصصی اعلام کنید اگر در تاپیک اعلام میشه باید منتظر پاسخ بود نه اینکه برای هر کنجکاوی که میشه تاپیک رو اسپم کنید پ.خ رو برای چی گذاشتن. دفعه بعد گزارش میکنم. البته این رو هم اضافه کنم ناگفته نماند که پستتون رو ویرایش کردید در پستتون گفته بودید به دلیل اینکه دیر جواب دادید من رفته از یه جای دیگه به فلان قیمت خریدم دوست عزیز من شب رو روز در انجمن نمیخوابم که هر لحظه جواب بدم شماره گذاشتیم اونجا ای دی تلگرام گفتیم و بماند . حرف آخر در همون پستی که ویرایش کردید و گفته بودید رفتید از یه جای دیگه خریداری کردید به فلان قیمت لفا به ایشون بگید که براتون انجام بدن .مرسی

Last edited:

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اگه هنوز موجود دارین شرایط خرید رو ارسال کنید

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
سلام عزیز پ.خ کردم براتون اطلاعات تماس رو . البته در پست اول هم موجود هست. قیمت هم 10 هزار تومان هستش. در خدمتم.

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
درود به شما

یک سیمکارت فیزیکی با شماره آمریکا یا کانادا باید وجود داشته باشه تا از طریق اون بتونید یه شماره مجازی گوگل ویس بسازید.

من میخواسم بدونم اون سیمکارتها رو خودتون از کریری مثل freedom pop که ارزونه تهیه کردین یا اینا واسه یک شخص دیگه است و شما فقط واسطه هستین بزرگوار ؟

چون واسم خیلی مهمه که بدونم آیا صاحب اون خط میتونه بعدا شماره گوگل ویس منو با خط خودش ریکاوری کنه استفاده کنه ؟

واسه منم همینطور شد. تا وقتی در مورد شرایط و نحوه پرداخت و استفاده سوال داشتم لحن این آقا خیلی خوب و بود محترمانه جواب میداد؛ بعد که ازش درباره سیمکارت real متصل به حساب گوگل ویس و اینکه صاحب واقعی این سیمکارت چه کسیه و بعدا چه اتقاقی می‌افته اگه طرف بخواد شماره رو بک‌آپ کنه پرسیدم، دیگه اصن جواب نداد
مثل اینکه کسی نباید بفهمه دقیقا داره به کی و واسه چی پول میده. این یه رازه

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
واسه منم همینطور شد. تا وقتی در مورد شرایط و نحوه پرداخت و استفاده سوال داشتم لحن این آقا خیلی خوب و بود محترمانه جواب میداد؛ بعد که ازش درباره سیمکارت real متصل به حساب گوگل ویس و اینکه صاحب واقعی این سیمکارت چه کسیه و بعدا چه اتقاقی می‌افته اگه طرف بخواد شماره رو بک‌آپ کنه پرسیدم، دیگه اصن جواب نداد
مثل اینکه کسی نباید بفهمه دقیقا داره به کی و واسه چی پول میده. این یه رازه
سلام و درود بر شما دوست عزیز . اقا ما میایم سلام میکنیم دوست عزیز میگیم میگن چرا سلام کردید لحن فلان و بهمان این چه لحنیه ما نمیدونیم در ایراد صحبت ما چه چیزی نهفته هستش . سلام میکنیم و عزیز میگیم میگن لحن داره . والا ما نمیدونیم چجوری جواب بدیم تا راضی باشند . حالا یه بارم یادمون میره تایپ کنیم سلام یکی میاد میگه چرا سلام نکردید طومار جواب مینویسیم جوابی نداره بده بهونه ای که میگیره میگه سلام ندادید من میخواستم کمک کنم مگه من کمک خواستم . سوال میکنه منتظر جواب نمیمونه اونم در عرض چند دقیقه چند بار سوال میکنه ما هم انلاین نبودیم که جواب بدیم بعد میگه خریدم به فلان قیمت در تاپیک ,که بعدا حذف میکنه بعد میاد میگه برای من بخر و... بعد جواب میدیم که نمیشه میاد میگه من خواستم کمکت کنم نمیدونم در این بین کی کمک خواستم و چرا خواستم معلوم نیست . یکمی واقعا وقتی روی رفتارها ادم فکر میکنه چیزی جز رفتار های بچگانه و غیر حرفه ای نمیبینه. (یک چیزی هم داخل پرانتز بگم در مورد رفتار های بچگانه . الان برای مثال ما کلیپی تهیه نمودیم تا نشون بدیم کار میکنه و فلان و بهمان الان توش شماره گوگل ویس ما هم هست که خودمون هم از اون شماره گوگل ویس داریم استفاده میکنیم روزی فکر کنم بیشتر از 15 یا 30 بار برام کد تایید حساب های متفاوتی میاد که خبر ندارم هی میرن بعضی ها در سایت ها و اینستا گرام تلگرام و .... شماره گوگل ویس بنده رو میزنند برای ثبت نام و کد میاد برای من خوب برادر من شماره ماله منه در حساب جیمیله من شما نه رمز جیمیل داری نه دسترسی به شماره چرا شماره رو میزنی اخه مگه کد رو میبینی. نمیدونم این هم باز برام جای سوال شده ) بگذریم بنده برای خودم احساس مسولیتی نمیکنم که همه از رفتار من راضی باشند زیرا قطعا کسانی خواهند بود که هرچقدر هم خوبی کنی هر کاری کنی باز ناراضی خواهند بود بنده کار خودم رو میکنم و مهم اینه که خودم از خودم راضی باشم که پشتیبانی خریدران رو کردم سوالاتشون رو جواب دادم سفارش انجام شد و خریدار داره استفاده میکنه تمام . حالا در این بین یکیش یادمون میره جواب نمیدیم بنده مسافرت بودم در بین راه دیدم گفتم بعدا جواب میدم که کلا به دلیل مشغله کاری یادم رفت بگذریم که الان پیش خودتون میگید دروغ میگه تا حالا براتون پیش نیومده یکی براتون اس ام اس بزنه یا زنگ بزنه در دسترس نباشید بعد بیاید ببینید و کار داشته باشید بگید حالا بعدا جواب میدم و یادتون بره. الان یکسریا تو ذهنشون میگن نه نشده من همیشه جواب میدم حتی یکه نصفه شب باشه ببینم جواب میدم تو دروغ میگی حالا برای ما پیش اومد من عذر خواهی میکنم که پیش اومد . هرچیزی که جواب داده بشه نقاط منفی به ذهن خطور میکنه بنده این قضیه رو ایراد نمیگیرم چون همه اینجوری هستیم و منفی گرایی در مغز و افکار همه ما هست. در مورد سوالتون صاحب این سیم کارت آقای جرج هستند از ایالت کالیفرنیا . در مورد سوال بعدی که میتونند برگردونند این سوال بی معنی هستش شما میرید مدارک پی پال میگیرید صاحب حساب میاد کاری بکنه نه اصلا اطلاعی نداره . حتی یک مورد هم نمیتونید پیدا کنید که مشکلی در حساب ها ی وریفای شده پیش امده . حالا شماره گوگل ویس که از این هم باز شرایطش بهتر تره . این شماره ها رو ما انتقال میدیم به حساب شخصی خریدار یعنی در حساب شخصی جیمیل خریدار خواهد بود این شماره ها مادام العمر تا زمانی که گوگل هست در جیمیل شخصی خواهد بود نه کسی براش دسترسی داره نه میتونه بخونه هیچی . بنده خودم هم ازش استفاده میکنم .مگه صاحب شماره سیم کارت ریلی که شماره گوگل ویس ساخته میشه میدونه که شماره چنده فقط از سیم کارت برای وریفای حساب گوگل استفاده میشه چطوری میتونه ادعایی به برگشت شماره بکنه وقتی شماره رو نمیدونه. بس در کل جواب هر دو سوالتون منفی هست و نگرانی در موردش وجود ندارد و نخواهد داشت اصلا ادعایی در هیچ زمینه نخواهد بود تضمینی هستش . بدین صورت یک راز بزرگ هم برملا شد . یک جوری راز گفته میشه که انگار چیه مثلا سوال های ساده با جواب های ساده و کامل دیگه راز بودن نداره .حداقل این رو هم میگفتید که به همه سوالات من پاسخ داده شده سوال های قبلی هم ساده بودند که جواب دادم قبلا دیگه راز نداره که. الان باز یک نفر پیدا میشه به متن ایراد میگیره که شما چرا این کلمه رو استفاده کردید یا مثلا چرا اینجوری صحبت کردید.

bamshadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کلیپتون رو در آپارات دیدم اونجا فعالیت نمیکردید سرچ کردم در گوگل دیدم در این فروم فعالیت میکنید چند تا سوال در مورد کلیپی که گذاشتید داشتم.
ایا موجود دارین و اگر تعداد بالا بخواهیم چگونه این شماره رو به ما میتونید بدید ؟
و اینکه همزمان میشه با چند تا شماره وصل شد ؟

pamasshop

Registered User
لایک‌ها
35
من کلیپتون رو در آپارات دیدم اونجا فعالیت نمیکردید سرچ کردم در گوگل دیدم در این فروم فعالیت میکنید چند تا سوال در مورد کلیپی که گذاشتید داشتم.
ایا موجود دارین و اگر تعداد بالا بخواهیم چگونه این شماره رو به ما میتونید بدید ؟
و اینکه همزمان میشه با چند تا شماره وصل شد ؟
سلام عزیز . بله در چند سایتی و شبکه اجتماعی کلیپمون رو اپلود کرده بودیم . شرمنده نمیرسم به همه نگاه کنم عذرخواهی میکنم از این بابت. اینجا جوابگوی دوستان هستم و در تلگرام شماره تلگرام هم در کلیپ نوشتم که از اونجا کسی سوالی داشت در خدمتشون باشم. در مورد سوالتون بله موجود داریم تعداد بالا هم بخواهید در خدمتتون هستیم برای تعداد بالا براتون با جیمیل میدیم اگر یوزرنیم جیمیل درخواستی داشتید جیمیل میسازیم و شماره رو ادد میکنیم و میدیم خدمتتون اگر مهم نبود یوزرش خودمون یه یوزر جیمیل میسازیم و شماره ادد میکنیم میدیم. که اموزش انتقالش رو هم اگر خواستید براتون میگیم چون این شماره رو میتونید بعدا به نفر دیگری بفروشید یا از این اکانت حاضری که شماره داخلشه به جیمیل دیگرتون انتقال بدید. در مورد سوال بعدی تون ببینید برای هر جیمیل فقط میشه یک شماره اضافه کرد اگر بخواهید از چند تا شماره همزمان استفاده کنید باید هر تعداد که خواستید اکانت جیمیل اضافه کنید به برنامه hangout مثلا 3 تا 4 تا هر چه تعداد که خواستید اضافه میکنید به هنگ ات که شماره هم داخل هر اکانت هست و استفاده میکنید . البته میتونید از وب سایتش هم استفاده کنید که راحت تر باشیدیعنی توی مرورگر کد و اس ام اس هاتون یا تماس هاتون رو مدیریت و ارسال و دریافت کنید به نشانیه :
http://hangouts.google.com
اگر سوالی بود در خدمتم.

بالا