برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دایرکت ادمین که از سی پنل بهتره! منم چند روز اول نتونستم بفهمم کجاش حذف داره کجاش انتقال، کنار هر فایل یه تیک هست و پایین صفحه یه گزینه کشویی که روش کلیک میکنی حذف و انتقال و... انجام میده یه کم بگردی پیدا میکنی
نه برادر من دارم راجع به اين ميگم كه اكه به اشتباه يه فايل رو حذف كني دايركت ادمين سطل زباله نداره كه بتوني دوباره از سطل زباله اون فايل رو برگردوني.
اما سي پنل همچين قابليتي داره كه هر موقع به اتشابه فايلي رو حذف كني ميره توي سطل زباله و ميتوني دوباره برش گردوني.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
نه برادر من دارم راجع به اين ميگم كه اكه به اشتباه يه فايل رو حذف كني دايركت ادمين سطل زباله نداره كه بتوني دوباره از سطل زباله اون فايل رو برگردوني.
اما سي پنل همچين قابليتي داره كه هر موقع به اتشابه فايلي رو حذف كني ميره توي سطل زباله و ميتوني دوباره برش گردوني.
خیر دایرکت ادمین نداره دایرکت ادمین جایی کاربرد داره که مثلا سررو مجازی بگیری برای کم شدن هزینه لاینسس دایرکت بگیری یا سرورت ضعیف باشه و برای استفاه کم از منابع دایرکت استفاده کنی واگر نه کار کردن باهاش مصیبته و چیز خاصی نداره توش .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
دوستان عزیز تا فردا میخوام یه تصمیم قطعی بگیرم, اینترنت از کجا؟ سرعت 512 های وب 50 گیگ میده 13 تومن پارس آنلاین 16 گیگ و شاتل 25 گیگ همین قیمت 13 تومن!!پارس آنلاین خوبه قبلا 256 داشتم 4 مگ بهم میداد! ولی گرونه - میخوام برم طرف های وب خب الان های وب در چه وضعیتی هست؟ قرار نباشه سرعت دیال آپ بده یا حجم خوری کنه - شوربختانه های وب دفترش تو مرکز درگیری های شهر ما هست! همین کرمان دیشب 4 هزار نفر درگیری داشتن موندم چطوری برم اونجا مامورا به چشم یه شورشی بهم نگاه نکنن بگیرن بکنن تو گونی و ببرن

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان عزیز تا فردا میخوام یه تصمیم قطعی بگیرم, اینترنت از کجا؟ سرعت 512 های وب 50 گیگ میده 13 تومن پارس آنلاین 16 گیگ و شاتل 25 گیگ همین قیمت 13 تومن!!پارس آنلاین خوبه قبلا 256 داشتم 4 مگ بهم میداد! ولی گرونه - میخوام برم طرف های وب خب الان های وب در چه وضعیتی هست؟ قرار نباشه سرعت دیال آپ بده یا حجم خوری کنه - شوربختانه های وب دفترش تو مرکز درگیری های شهر ما هست! همین کرمان دیشب 4 هزار نفر درگیری داشتن موندم چطوری برم اونجا مامورا به چشم یه شورشی بهم نگاه نکنن بگیرن بکنن تو گونی و ببرن
فقط توجه کن توی های وب یک چهارم حجم رو میتونی ترافیک خارج استفاده کنی بقیه جاها نصفشو حواست باشه سرت کلاه نره .

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان دايركت ادمين مثل سي پنل سطل زباله داره؟
من كه هرچي گشتم پدا نكردم.
اگه نداشته باشه واقعا مزخرف هست و اگه به اشتباه يه فايلي رو حذف كني كلا ديگه راه برگشتي نداره!
نه پوشه ای مثل پوشه .trash نداره
یعنی اگه چیزی رو حذف کردی دیگه تمومه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
عجب بدبختی داریما
یه عمر کار میکنی و آخر سرم برای اینکه یه قرون پولت رو بگیری
باید
1- اسکن کارت ملی
2- اسکن شناسنامه
3- شماره تلفن ثابت
4- شماره موبایل
5- نام پدر
6- کد پستی

و میلیارد ها اطلاعات شخصی دیگه تو در اختیارشون بزاری
معلوم هم نیست این همه اطلاعات بالاخره چی میشه :|

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
عجب بدبختی داریما
یه عمر کار میکنی و آخر سرم برای اینکه یه قرون پولت رو بگیری
باید
1- اسکن کارت ملی
2- اسکن شناسنامه
3- شماره تلفن ثابت
4- شماره موبایل
5- نام پدر
6- کد پستی

و میلیارد ها اطلاعات شخصی دیگه تو در اختیارشون بزاری
معلوم هم نیست این همه اطلاعات بالاخره چی میشه :|
کدوم شرکت میخواد

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شاتل 10 تومن اضافه شبانه میزاره برات الان من سرعت دو مگ استفاده میکنم هر شب 5 گیگ دانلود میکنم به اینم توجه کن که مثل قبل نیست 512 بگیری سرعتت بالا باشه تو طرح جدید خود سرعتو میدن یعنی 512 کیلوبیت بگیری 64 کیلوبایت بیشتر نمیشه سرعتت حداقل باید 2 مگ بگیری .

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این پاپ اپ پلاس که جدیدا درآمد ها رو از طریق دخلستان واریز می کنه
دلخستان سیستم خودشونه میخوان از طریق پاپ اپ برای اونم مشتری جور کنن یه چیز فیک گیر بیار بده بره

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دلخستان سیستم خودشونه میخوان از طریق پاپ اپ برای اونم مشتری جور کنن یه چیز فیک گیر بیار بده بره
کاری می کنن که آدم دست ببره تو جعل مدارک هویتی هااااااااااا
اصلا اعصاب آدمو خورد می کنن اینا خدایی
هر روز یه بامبولی در میارن
نظارت هم که صفر

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اینترنت وصل اما
نه سیستم و نه لپتاپ وصل نمیشن
اما گوشی وصل میشه
o_O:general210:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کاری می کنن که آدم دست ببره تو جعل مدارک هویتی هااااااااااا
اصلا اعصاب آدمو خورد می کنن اینا خدایی
هر روز یه بامبولی در میارن
نظارت هم که صفر
اینکه این اطلاعاتو میخوان غیر مجازه اصلا . جعل هویتم فقط صاحب هویت میتونه شاکی باشه اونم که کار غیر مجازی صورت نمیگیره .

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اینکه این اطلاعاتو میخوان غیر مجازه اصلا . جعل هویتم فقط صاحب هویت مینوه شاکی باشه اونم که کار غیر مجازی صورت نمیگیره .
غیر مجاز از چه نظر؟
مثلا میشه ازشون شکایت کرد؟
شما فکر کن فقط و فقط یک درصد تو این کشور بتونیم از کسی شکایت کنیم و به نتیجه برسیم
برای یه مورد که خودتم میدونی در فضای مجازی 100 تومن حدودا خرج کردیم بعلاوه چند روز دوندگی و اینور اونور رفتن
یه روز زنگ زدن که بیا بازپرسی
رفتم اونجا میگه چی شده؟
براش توضیح دادم میگم با اسکریپت و ... و به صورت خودکار و ما رو بیچاره کرده و ...
میگه اوکی برو حله
فرداش ابلاغ اومده که رای صادر شده و شکایت شما اصلا وارد نیست.
حالا اگر ما جای اون طرفا بودیم از اینکارا می کردیم
به 16 روش سامورایی و 12 روش غیر ممکن نوشابه و رانی و دلستر روبهمون تعارف میکردن

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
غیر مجاز از چه نظر؟
مثلا میشه ازشون شکایت کرد؟
شما فکر کن فقط و فقط یک درصد تو این کشور بتونیم از کسی شکایت کنیم و به نتیجه برسیم
برای یه مورد که خودتم میدونی در فضای مجازی 100 تومن حدودا خرج کردیم بعلاوه چند روز دوندگی و اینور اونور رفتن
یه روز زنگ زدن که بیا بازپرسی
رفتم اونجا میگه چی شده؟
براش توضیح دادم میگم با اسکریپت و ... و به صورت خودکار و ما رو بیچاره کرده و ...
میگه اوکی برو حله
فرداش ابلاغ اومده که رای صادر شده و شکایت شما اصلا وارد نیست.
حالا اگر ما جای اون طرفا بودیم از اینکارا می کردیم
به 16 روش سامورایی و 12 روش غیر ممکن نوشابه و رانی و دلستر روبهمون تعارف میکردن
اره بردار اصلا اهمیت نمیدن . حالا یکی یه خلاف کوچیک سیاسی بکنه پارش میکنن . مطالبتو خودکار میکشه؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
شاتل 10 تومن اضافه شبانه میزاره برات الان من سرعت دو مگ استفاده میکنم هر شب 5 گیگ دانلود میکنم به اینم توجه کن که مثل قبل نیست 512 بگیری سرعتت بالا باشه تو طرح جدید خود سرعتو میدن یعنی 512 کیلوبیت بگیری 64 کیلوبایت بیشتر نمیشه سرعتت حداقل باید 2 مگ بگیری .
من دانلودر نیستم فقط وب، الان با نت ایرانسل حتی یه دونه افزونه وردپرس هم نمیتونم آپدیت کنم، وردپرس شیش ماهه که آپدیت نشده:general306:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من دانلودر نیستم فقط وب، الان با نت ایرانسل حتی یه دونه افزونه وردپرس هم نمیتونم آپدیت کنم، وردپرس شیش ماهه که آپدیت نشده:general306:
خوب 512 میشه 64 کیلوبایت به چه دردی میخوره . در ضمن افزونه وردپرس نیازی به نت تو نداره برای اپدیت ! اپدیتو میزنی با نت سرور اپدیت میشه .

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اره بردار اصلا اهمیت نمیدن . حالا یکی یه خلاف کوچیک سیاسی بکنه پارش میکنن . مطالبتو خودکار میکشه؟
دیگه نه، چون فید رو کاملا بستم
ولی خب مطالب قبلی رو که میرم میبینم تو سایتش هر کدوم بالای 10 کا بازدید خوردن حرصم میگیره
یعنی کافیه پاتو اندازه یه سانت کج برداری، همچین از وسط به دو قسمت مساوی تقسیمت کنن که بتونن ازت به عنوان خط کش استفاده کنن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
خوب 512 میشه 64 کیلوبایت به چه دردی میخوره . در ضمن افزونه وردپرس نیازی به نت تو نداره برای اپدیت ! اپدیتو میزنی با نت سرور اپدیت میشه .
نه بابا با نت من دیتا میکشه آپدیت میکنه قبلا تست کردم یه مودم 4G گرفتم همه را درجا آپدیت کرد ولی با 3g هیچی تپدیت نمیشه آپدیت هم کنم ناقص آپدیت میکنه وردپرس باز نمیشه مجبور میشم بکاپ برگردونم!! ههییییی روزگار یعنی میشه یه روزی google fibr بزنم تو اینترنت شنا کنم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
نه بابا با نت من دیتا میکشه آپدیت میکنه قبلا تست کردم یه مودم 4G گرفتم همه را درجا آپدیت کرد ولی با 3g هیچی تپدیت نمیشه آپدیت هم کنم ناقص آپدیت میکنه وردپرس باز نمیشه مجبور میشم بکاپ برگردونم!! ههییییی روزگار یعنی میشه یه روزی google fibr بزنم تو اینترنت شنا کنم
نت سرور میکشه بابا چه ربطی به نت تو داره اخه

بالا