برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
درباره سوالت نظرم مثبته :)

دوستان من هنوز نیازمند یه کدر هستم.. به استثنای سودش کلی هم خدا بیامرزی برا امواتش میگیره چون این سایت باعث خوشحالی جامعه ضعیفی مثل وبمستر ها میشه...
عزیزم اگر می خواین یک سایت واسطه برای دونیت طراحی کنید،به نظرم ایده جدیدی نیست...
سایت زیر رو مشاهده کنید!:
https://2nate.com

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
این سایت ها همشون کپی پیست کردن... میگم این در آمد 6 تومان از هر لینک رو ما باید از کجا در بیاریم بدیم به این بدبختا؟!
خوب ما چجوری کپی کنیم؟

تبلیغاتمیزاری تو اون 10 ثانیه خوب پول در میاری 8 تومان مکیگیری 6 تومن میدی

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آقا اونور جوابتو دادم اینورم میگم اینوریام بدونن :D
طرح راجع به همین موضوعه ولی از این خیلی بهتره. (میگیری چی میگم :D )

آقا اصن اگه راه داشته باشه حاضرم طرحمو به مدیر این سایت مفتکی بدم سایتشو گسترش بده توی نسخه اصلی...

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
آقا اونور جوابتو دادم اینورم میگم اینوریام بدونن :D
طرح راجع به همین موضوعه ولی از این خیلی بهتره. (میگیری چی میگم :D )

آقا اصن اگه راه داشته باشه حاضرم طرحمو به مدیر این سایت مفتکی بدم سایتشو گسترش بده توی نسخه اصلی...
عزیزم فکر خوبیه!این هم یک نوع حمایت.
احتمالا در حال کار روی نسخه اصلی سایتشون هستند.می تونه خیلی بهشون کمک کنه ایده های شما.
البته این رو بدونید جای رقابت تویه این زمینه هم وجود داره.البته،این سایت در حال حاضر بدون کارمزد داره کار می کنه!!

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
خوب ما چجوری کپی کنیم؟

تبلیغاتمیزاری تو اون 10 ثانیه خوب پول در میاری 8 تومان مکیگیری 6 تومن میدی
آهان گرفتم ...
خوب این که خیلی خوبه به زودی می پخم ;)

• Like
Reactions: oiu

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
کسی پایس رقابت کنیم؟! :D
ولی خدایی اصن اگه یه کدری بیاد کمکم تو این کار خیلی راحت یکی دو ماهه به سود میرسه...

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
کسی پایس رقابت کنیم؟! :D
ولی خدایی اصن اگه یه کدری بیاد کمکم تو این کار خیلی راحت یکی دو ماهه به سود میرسه...
عزیزم فکر سود تا 1 سال اول نباشید:general406:
چون نه خیلی بازخورد خوبی داره.یعنی اینطور نیست که خیلی حمایت بشه(از طرف کاربران).بعد هم با این روندی که این سایت پیش گرفته رقابت خیلی سخت می شه(فعلا که بدون کارمزد...)
اگر پول اضافی دارید و روش حساب نمی کنید،بزنید تویه این کار...

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
عزیزم فکر سود تا 1 سال اول نباشید:general406:
چون نه خیلی بازخورد خوبی داره.یعنی اینطور نیست که خیلی حمایت بشه(از طرف کاربران).بعد هم با این روندی که این سایت پیش گرفته رقابت خیلی سخت می شه(فعلا که بدون کارمزد...)
اگر پول اضافی دارید و روش حساب نمی کنید،بزنید تویه این کار...
خوب پس مجبوریم خرج سایت رو از دونات بدست بیاریم (خودمون میگیم وبمسترا مفتکی کار کنن دونات بزارن تو سایتشون بعد خودمون از وبمسترا پول بگیریم :rolleyes:)
این دوستمون خیلی راست میگن .. هر کسی دوست داره یه کار خیر در حق وبمستر ها کنه بسم ا... من حاضرم طرحمو اصن پی اس دی کنم بدم بهش کد کنه.. (البته جسارت نشه به پی اس دی زن ها اگه اونا هم لطف کنن و یه گوشه کارو بگیرن خوشحال میشیم..)
اصن عاقا یه کاری میکنیم همه بچه های پی تی .. دوست آشنا جمع بشیم هر کی به سهم خودش یه کمکی بکنه این سایت رو به یه جایی برسونیم و وقتی کارش به سود دهی رسید سود اضافیش رو به سایت های در حال ورشکستگی کمک کنه یا مثلا وام بده ینی عملا هیچ پولی از این سایت گیر ما نیاد....:general408: شاید یه کم خنده دار باشه ولی چون نیت خیره خدا خودش میبردش جلو...
پ ن : اگه از این ور اوکی بود به اون سایته هم ایمیل میدم نظرشو میپرسم راجع بهش...

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
خوب پس مجبوریم خرج سایت رو از دونات بدست بیاریم (خودمون میگیم وبمسترا مفتکی کار کنن دونات بزارن تو سایتشون بعد خودمون از وبمسترا پول بگیریم :rolleyes:)
این دوستمون خیلی راست میگن .. هر کسی دوست داره یه کار خیر در حق وبمستر ها کنه بسم ا... من حاضرم طرحمو اصن پی اس دی کنم بدم بهش کد کنه.. (البته جسارت نشه به پی اس دی زن ها اگه اونا هم لطف کنن و یه گوشه کارو بگیرن خوشحال میشیم..)
اصن عاقا یه کاری میکنیم همه بچه های پی تی .. دوست آشنا جمع بشیم هر کی به سهم خودش یه کمکی بکنه این سایت رو به یه جایی برسونیم و وقتی کارش به سود دهی رسید سود اضافیش رو به سایت های در حال ورشکستگی کمک کنه یا مثلا وام بده ینی عملا هیچ پولی از این سایت گیر ما نیاد....:general408: شاید یه کم خنده دار باشه ولی چون نیت خیره خدا خودش میبردش جلو...
پ ن : اگه از این ور اوکی بود به اون سایته هم ایمیل میدم نظرشو میپرسم راجع بهش...
این وام دادن ایده خیلی خوبیه...اما مدیریت همچین چیزی،کار سختیه.
-----------------------------------------
@mohebali آقا مارو از این چالش معاف کنید:D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آقایون باقی وبمستر ها و کدر ها و گرافیست ها و.......
تاپیک بزنم واسه این طرح همیاری و کمک میکنید؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
مطمئنی؟ پلاگینposter را نصب کردم اصلا ربطی به فیدخوان نداره که
این سایت www.wikito.ir اصلا مگه وردپرسه؟

مر30 چه کمک بزرگی کردیا نه؟

خودم پیدا کردم تو فوترش یه عکس مخفی بود کپی رایته موس روش میره hover میشه

اسکریپتش اینه ولی گرونه :

http://www.chatsoft.ir/page/feedkhan/
خدا به تو هم شفا بده ...
با تو تو این پی تی پیدات شد ؟ :|

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوستان یک سوال فنی !
یک منوی استیکی دارم که با اسکرول صفحه ثابته و مشکلی نداره ! ( به عبارتی با پایین اومدن صفحه اون منو همیشه ثابت و در دسترسه ) اما
الان به قالب یک اسلایدر اضافه کردم اما وقتی صفحه رو اسکرول میکنم اون منوی استیکی بجای اینکه از روی اسلایدر کن رد بشه میره زیر اسلایدر و بعد از اسلایدر مشکل حل میشه !
هر دو ( منو ، اسلایدر ) با جی کوئری هستن ! چیکار کنم ؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اگه دوست داشتید شیرش کنید :)
برا خودم طراحی کرده بودمش گفتم به دوستان هم بدم ;)
lgh5d5pmtntp7wuvzx2j.jpg
شرمنده جسارت می کنم اما بیشتر کار کن روش وسط عکس زیر همین apple watch خوب معلوم میشه ی چی بوده پاک کرذی اینو گذاشتی رنگاش معلومه فرق داره

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
شرمنده جسارت می کنم اما بیشتر کار کن روش وسط عکس زیر همین apple watch خوب معلوم میشه ی چی بوده پاک کرذی اینو گذاشتی رنگاش معلومه فرق داره
چرا ناراحت بشم داداش گلم ;) خودم زیاد توجه نمیکنم گفتم که برا خودم درست کردم چون تو نخه این ساعته بودم کلن گفتم پولشو ندارم بخرم لاقل بکگراندشو بیس چاری ببینم :)

rezapr2

Registered User
لایک‌ها
248
سلام دوستان یک سوال فنی !
یک منوی استیکی دارم که با اسکرول صفحه ثابته و مشکلی نداره ! ( به عبارتی با پایین اومدن صفحه اون منو همیشه ثابت و در دسترسه ) اما
الان به قالب یک اسلایدر اضافه کردم اما وقتی صفحه رو اسکرول میکنم اون منوی استیکی بجای اینکه از روی اسلایدر کن رد بشه میره زیر اسلایدر و بعد از اسلایدر مشکل حل میشه !
هر دو ( منو ، اسلایدر ) با جی کوئری هستن ! چیکار کنم ؟
باید با سی اس اس z-index منو تو زیاد تر از اسلایدر کنی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
@tissit معافیت رو برداشتن ، اجباری شده !
@AmirST والا به نظرم پخته تر عمل کنید ، الان به نظر هیجانی دارید فکر می کنید.
نمی شه خرید؟!:general208:
------------------
دوستان یک طراح گرافیک حرفه ای لطفا معرفی کنید.

بالا