برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
406
سلام دوستان انجمنی هست که زنفورو رو پشتیبانی کنه تو ایران!
ظاهرا همشون جمع شده... اگر همینجا تاپیک مرجع و قابل استفاده داره بهم معرفی کنید:general406::general609:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
دوستان برای دانلود یه سری فایل حجیم از تلگرام و کلا دانلود فایل با سایز بالا از سرور های خارجی که یا تحریمن یا فیلترن چی پیشنهاد میدید رفتیم شیلتر شکن بخرم اصلا درگاهشون خراب بود یکی موفق شدم بخرم اصلا از نسخه های فری هم ضعیف تره خودم یه vps بگیرم چیزی روش را بندازم جوابه به نظرتون؟ پیشنهادتون چیه ؟
کاری که من میکنم استفاده از وی پی اس و CCProxy و وارد کردن اطلاعات پراکسی داخل IDM هست که سرعت دانلودش خیلی عالیه.
البته واسه تلگرام نمیتونی استفاده کنید چون سریع آی پی وی پی اسِت فیلتر میشه.
برای تلگرام یا پراکسی خصوصی بخر یا از همین عمومی ها تست کن و با یکی از سرعت بالاهاش دانلود کن.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سایتعای ایرانی رو نمیدونم ولی قاعدتا کامل ترین منبع تورنت هست که تو ایران زیاد جوابگو نیست
من خودم از سایت psarips استفاده میکنم , معمولا توی لینکهایی که میزاره یکی دو تا لینک با قابلیت resume هست حتی توی آپلود بوی هم آپلود میکنه

wploo با پسوند آی آر
بالاخره این سایت های ایرانی هم باید از یه جایی فیلم هارو بیارن دیگه اونمو نمیدونم

دوستان برای دانلود یه سری فایل حجیم از تلگرام و کلا دانلود فایل با سایز بالا از سرور های خارجی که یا تحریمن یا فیلترن چی پیشنهاد میدید رفتیم شیلتر شکن بخرم اصلا درگاهشون خراب بود یکی موفق شدم بخرم اصلا از نسخه های فری هم ضعیف تره خودم یه vps بگیرم چیزی روش را بندازم جوابه به نظرتون؟ پیشنهادتون چیه ؟
تلگرام میتونی لینک مستقیمشو در بیاری با این بات ها من یه بار 280 گیگ رو این کارو کردم برای فیلترها هم میتونی یه سرور مجازی بگیری فایل رو منتقل کنی تو اون بعد خودت از سرور خودت دانلود کنی مثلا سرور اسیران باشه سرعتت چند برابر هم میشه

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
راستی کسی میدونه چجوری میشه از فیلیمو و نماوا و .... فیلماشونو دانلود کرد ؟ هرکاری کردم نشد:general208:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
بالاخره این سایت های ایرانی هم باید از یه جایی فیلم هارو بیارن دیگه اونمو نمیدونم
تورنت برادر, مخصوصا اگر توی یکی از این تراکر های خصوصی اکانت داشته باشی

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
تورنت برادر, مخصوصا اگر توی یکی از این تراکر های خصوصی اکانت داشته باشی
ببخشید تورنت چیه ؟ من بلد نیستم
اکانت ایرادی نداره میتونم بخرم باید از کجا بخرم؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636

تورنت به زبون ساده یه جایی که هر چیزی رو میتونی ازش دانلود کنی بدون اینکه ردتو بزنن D: با قندشکن

اکانت نیازی نیست بخری سایتای معروف و رایگان تورنت
https://thepiratebay.org
https://rarbg.to
https://torrentdownloads.me

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سرور مجازی بگیری فایل رو منتقل کنی تو اون
با سرور لینوکس که کار سختیه و سرور ویندوزی که بری با ریموت دسکتاپ وصل شی و فایل ها رو دانلود کنی ازش سرور قوی میخواد که راحت بتونی کار کنی . اینطوری ماهی 200 باید پول vps بدم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
تورنت به زبون ساده یه جایی که هر چیزی رو میتونی ازش دانلود کنی بدون اینکه ردتو بزنن D: با قندشکن

اکانت نیازی نیست بخری سایتای معروف و رایگان تورنت
https://thepiratebay.org
https://rarbg.to
https://torrentdownloads.me
مرسی

با سرور لینوکس که کار سختیه و سرور ویندوزی که بری با ریموت دسکتاپ وصل شی و فایل ها رو دانلود کنی ازش سرور قوی میخواد که راحت بتونی کار کنی . اینطوری ماهی 200 باید پول vps بدم
ریموت نمیدونم چیه ولی من 21 هزار تومن سرور مجازی گرفتم اول تیکت زدم گفتم این فایلو منتقل کنید انجام دادن ولی بعدش تیکت زدم خودشون گفتن یه چیزی به اسم putty دانلود کن خودت با این کدا بزن فایلا میاد رو سرورت بعد دانلود کن
خیلی اسونه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
مرسی

ریموت نمیدونم چیه ولی من 21 هزار تومن سرور مجازی گرفتم اول تیکت زدم گفتم این فایلو منتقل کنید انجام دادن ولی بعدش تیکت زدم خودشون گفتن یه چیزی به اسم putty دانلود کن خودت با این کدا بزن فایلا میاد رو سرورت بعد دانلود کن
خیلی اسونه
remote یعنی مشخصات ورودیش رو میزنی به سیستمت و مثل team viewer توی محیط ویندوزش کار میکنی..

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
همونطور که دوستمون گفتن تو شبکه تورنت هرچیزی رو میتونی پیدا کنی. کلا هرچیز پولی که رایگان که تو اینترنت برای دانلود درز پیدا میکنه اول تو تورنت منتشر میشه.

نحوه کاردش هم راحته , توی گوگل سرچ کنی torrent کلی سایت هست. شما یکی از نرم افزار های دریافت کننده تورنت رو دانلود میکنی مثل utorrent یا bitcomet
روی سیستم نصب میکنی. بعد باید فایل تورنت چیزی که میخوای دانلود کنی رو پیدا کنی.
مثلا میخوای فیلم ایکس من دانلود کنی , فایل تورنت فیلم مورد نظرت رو پیدا میکنی و دانلود میکنی. این فایل تورنت چند کیلوبایت بیشتر حجم نداره و حاوی اطلاعات سروری هست ک قراره فیلم مورد نظرت رو ازش دانلود کنی
بعد این فایل تورنت رو بار نرم افزارهای دریافت کننده تورنت که برات مثلا زدم باز میکنی , نرم افزار اطلاعات مورد نظر از قبیل نوع فایل , حجم فایل , سرور فایل و..... دریافت میکنه و شروع به دانلود میکنه
فقط در تورنت باید یک نکته رو توجه کنه. موقع دانلود فایل تورنت چیزی هست به اسم seed . تعداد این seed در فایلهای تورنت مربوط به تراکرهای مختلف متغیر هست.
هر چی seed بالاتر باشه فایل مورد نظرت با سرعت بهتر و بالاتری دانلود میشه

البته با توجه به تجربه شخصی من کلا با نت تخیلی ایران مستقیم از تورنت دانلود کردن برای فایلهای حجیم جالب نیست . ولی این هم برای خودش راه حل داره.
که میشه از سایتهای مستقیم کننده لینک اکانت خرید که تورنت رو برات به لینک مستقیم تبدیل کننده و بعد با خیال راحت دانلود کنی

دیگه از این مختصر تر نمیشد بگم:general707:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
remote یعنی مشخصات ورودیش رو میزنی به سیستمت و مثل team viewer توی محیط ویندوزش کار میکنی..
اها
نه من مستقیم وصل شدم به سرور

همونطور که دوستمون گفتن تو شبکه تورنت هرچیزی رو میتونی پیدا کنی. کلا هرچیز پولی که رایگان که تو اینترنت برای دانلود درز پیدا میکنه اول تو تورنت منتشر میشه.

نحوه کاردش هم راحته , توی گوگل سرچ کنی torrent کلی سایت هست. شما یکی از نرم افزار های دریافت کننده تورنت رو دانلود میکنی مثل utorrent یا bitcomet
روی سیستم نصب میکنی. بعد باید فایل تورنت چیزی که میخوای دانلود کنی رو پیدا کنی.
مثلا میخوای فیلم ایکس من دانلود کنی , فایل تورنت فیلم مورد نظرت رو پیدا میکنی و دانلود میکنی. این فایل تورنت چند کیلوبایت بیشتر حجم نداره و حاوی اطلاعات سروری هست ک قراره فیلم مورد نظرت رو ازش دانلود کنی
بعد این فایل تورنت رو بار نرم افزارهای دریافت کننده تورنت که برات مثلا زدم باز میکنی , نرم افزار اطلاعات مورد نظر از قبیل نوع فایل , حجم فایل , سرور فایل و..... دریافت میکنه و شروع به دانلود میکنه
فقط در تورنت باید یک نکته رو توجه کنه. موقع دانلود فایل تورنت چیزی هست به اسم seed . تعداد این seed در فایلهای تورنت مربوط به تراکرهای مختلف متغیر هست.
هر چی seed بالاتر باشه فایل مورد نظرت با سرعت بهتر و بالاتری دانلود میشه

البته با توجه به تجربه شخصی من کلا با نت تخیلی ایران مستقیم از تورنت دانلود کردن برای فایلهای حجیم جالب نیست . ولی این هم برای خودش راه حل داره.
که میشه از سایتهای مستقیم کننده لینک اکانت خرید که تورنت رو برات به لینک مستقیم تبدیل کننده و بعد با خیال راحت دانلود کنی

دیگه از این مختصر تر نمیشد بگم:general707:
کامل بود مرسی سرچ هم کردم خوندم کمی
چیز جالبیه

rouzegar1365

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
دوستان کسی سایت معتبر برای تبلیغات کلیکی در صفحه اول گوگل میشناسه معرفی کنه ؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اینترنت شما هم با سایت های https دار مشکل داره؟o_O

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اکانت نت فلیکس خریدم یه قندشکن خوب معرفی کنید بشه باهاش دانلود کرد یا انلاین تماشا کرد , با قندشکنای فعلی ارور میزنه که از v-p-n یا قند شکن استفاده نکنید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
اکانت نت فلیکس خریدم یه قندشکن خوب معرفی کنید بشه باهاش دانلود کرد یا انلاین تماشا کرد , با قندشکنای فعلی ارور میزنه که از v-p-n یا قند شکن استفاده نکنید

اکستشن کروم به دردت میخوره ؟ cyberghost
قندم proton V-pN

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اکستشن کروم به دردت میخوره ؟ cyberghost
قندم proton V-pN
تست کردم , فایده نداره نت فلیکس به خاطر اینکه ایرانیا سریالا و فیلمارو میدزدن مثل نماوا , محدودیت ایجاد کرده مثل اینکه با تغییر ای پی مشکل حل نمیشه isp رو تشخیص میده
کسی راه حلی برای استفاده از نت فلیکس داره ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
تست کردم , فایده نداره نت فلیکس به خاطر اینکه ایرانیا سریالا و فیلمارو میدزدن مثل نماوا , محدودیت ایجاد کرده مثل اینکه با تغییر ای پی مشکل حل نمیشه isp رو تشخیص میده
کسی راه حلی برای استفاده از نت فلیکس داره ؟
به ترتیب این مراحل رو تست کن..
-ریست کردن کش مرورگر یا حالت حریم خصوصی کروم
ctrl +shift +n
-تست با یه مرورکر دیگه..
-فیلتر شکن تور
-وی پی اس

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
گوگل دیگه ایمیل با دامین اختصاصی ( شخصی ) سرویس نمیده رایگان بچه ها ؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
استاتید , جدیدا پنل ادمین وردپرسم روی آدرس زیر گیر میکنه و چون این آدرس به ایران سرویس نمیده باعث میشه پنل ادمین وردپرس کامل لود نمیشه و مرورگر دائما در حال لودینگ هست.
هرچی گشتم نتونستم منیع اینو پیدا کنم. کسی میدونه این چیه و چطور میشه دسترسی اینو قطع کرد ؟
Untitled.jpg

بالا