برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
از وقتی پاپ آپ گذاشتم پیج ویوم زیر 3 نیومده! مارو باش مراعات کیارو میکردیم پاپ آپ نمیذاشتیم!

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
از دیروز همین روش رو استفاده میکنم ولی من به فکر یه ایده ای هستم که درامدش ثابت باشه
بهتره دوتا پست ثابت بزارید اینجوری سریع تر به نتیجه میرسید یا حتی سه تا مونده به قالب شما و شلوغی قالب

فرهادم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
چطوری سرور ریستارت کنم؟
کدوم گزینه هارو انتخاب کنم؟
r2.JPG

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
توجه کردین دکمه تشکر ، روون تر شده ، به گمونم احسان گریس کاریش کرده :general106:
این کار تو هم شبیهه بعضی از استاتوسهای برخی افراد تو اف بی برای گدایی لایک ممیونه ها دادا :general711:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این کار تو هم شبیهه بعضی از استاتوسهای برخی افراد تو اف بی برای گدایی لایک ممیونه ها دادا :general711:
من لایک می خواهم چیکار ، pt فقط یک بخش وبمستر هاس ، اوقات بیکاری میایم با دوستان باشیم.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
من لایک می خواهم چیکار ، pt فقط یک بخش وبمستر هاس ، اوقات بیکاری میایم با دوستان باشیم.
نه بابا میگم شبیه اونا شد :D کلاً اف بی رو به خاطر این افراد این صفحه های گذاشتم کنار :general107:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اسکریپتی هست که امکان فروش فایل با سبد خرید داشته باشه ؟
یعنی چی اون وقت ؟؟؟
اسکریپت فروش فایل زیاده اره دیدم اما ایراداتی دارن من الان برای سایتم از پرستا شاپ استفاده میکنم خوبه و راضیم همه امکانات رو داره یه سر بزن
یادت نره حتما یه چیزی بخری پرو بانک

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
برو بچ قسمت اخرش هم ساختن :D
از الان برای فیلم های 3 سال دیگه پستش رو دادن :D
دم بر و بچ گرم :D
اون پیج فیس بوق هم برا افزایش آمار خوبه :D
=-=-=-=-=-
شاهگوش تا 14 اومده شوخی کردم هم تا 12 :)
=-=-=-=--=-=-
یه سوال :
به نظرتون بخوام سریالای عید رو داغ داغ بعد از پخش بدم دست بیننده باید رو وی پی اس چه نرم افزارایی نصب باشه ؟؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
دم بر و بچ گرم :D
اون پیج فیس بوق هم برا افزایش آمار خوبه :D
=-=-=-=-=-
شاهگوش تا 14 اومده شوخی کردم هم تا 12 :)
=-=-=-=--=-=-
یه سوال :
به نظرتون بخوام سریالای عید رو داغ داغ بعد از پخش بدم دست بیننده باید رو وی پی اس چه نرم افزارایی نصب باشه ؟؟
افزایش امار؟!؟!؟!؟! شی ژوری؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
شاهگوش و شوخی کردم تا قسمتای چندشون اومده؟
برادران کسی این سریالو دنبال نمیکنه؟:general405:
آخرین قسمتی که تو فروشگاه ها پخش شده کدومه؟

ادیت: جواب گرفتم...

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
افزایش امار؟!؟!؟!؟! شی ژوری؟
درهمون موردی که پیج فیس بوق دارم تو سایت لینک دانلودش رو میزارم :) تو فیس بوق به ملت می گم دوس داشتین دانلود کنین برین این سایت :D خیلی شیک
برادران کسی این سریالو دنبال نمیکنه؟:general405:
آخرین قسمتی که تو فروشگاه ها پخش شده کدومه؟
بالا جواب دادم :)
شاهگوش 14
شوخی کردم : مجموعه 6 قسمت 12
=-=-=-
@miladgraph شاهگوش جدید اومد :D بقیش رو تو پ.خ فرستادم برات :D

وبمستر

Registered User
لایک‌ها
254
سایتی که می خوام معرفی کنم سایته که می تونید به راحتی به همه سایت ها دسترسی پیدا کنید.
با خرید یک اکانت به سرویس های سو-پر-کر*یو ، اپن* وی * پ*ی ان ، تو*نل-پلا-س ، آی* نت دسترسی داشته باشید...
و دارای سه سرور قدرتمند از سه کشور مختلفه.
دیگر محاسن این سایت اینه که هر سرویس بر روی یک سرور قدرتمند قرار داره بنابراین در اوج پیک کاری افت سرعتی رو احساس نخواهید نمود، و هر زمان که تمایل داشته باشید قادر خواهید بود از سرویسی به سرویس دیگر نقل مکان پیدا کنید

در صورت تمایل می توانید بر روی تبلت و یا موبایل تون از سرویس های ما استفاده کنید. و حتی بر روی دیگر سیستم ها
خدمات مولتی یوزر هم برای شما ایجاد کرده ایم که در صورت تمایل قادر خواهید بود از این خدمات ما نیز استفاده کنید
اگه لینکاتم فالو بود ربات گوگل تا اینو میدید سکته میزد این چه طرز لینک دادنه؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
درهمون موردی که پیج فیس بوق دارم تو سایت لینک دانلودش رو میزارم :) تو فیس بوق به ملت می گم دوس داشتین دانلود کنین برین این سایت :D خیلی شیک

بالا جواب دادم :)
شاهگوش 14
شوخی کردم : مجموعه 6 قسمت 12
=-=-=-
@miladgraph شاهگوش جدید اومد :D بقیش رو تو پ.خ فرستادم برات :D
پ.خ نیومده به جدم قسم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
سایتی که می خوام معرفی کنم سایته که می تونید به راحتی به همه سایت ها دسترسی پیدا کنید.
با خرید یک اکانت به سرویس های سو-پر-کر*یو ، اپن* وی * پ*ی ان ، تو*نل-پلا-س ، آی* نت دسترسی داشته باشید...
دیگر محاسن این سایت اینه که هر سرویس بر روی یک سرور قدرتمند قرار داره بنابراین در اوج پیک کاری افت سرعتی رو احساس نخواهید نمود، و هر زمان که تمایل داشته باشید قادر خواهید بود از سرویسی به سرویس دیگر نقل مکان پیدا کنید

در صورت تمایل می توانید بر روی تبلت و یا موبایل تون از سرویس های ما استفاده کنید. و حتی بر روی دیگر سیستم ها
خدمات مولتی یوزر هم برای شما ایجاد کرده ایم که در صورت تمایل قادر خواهید بود از این خدمات ما نیز استفاده کنید
میخای اون "ویرگول" هارو هم لینک بده :D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
یعنی دقیقا همین سایت :دی
قالبش رایگانه ؟
وضع فروش خوب هست ؟ (میانگین روزی چند تا سفارش میاد؟)
میخوای همه اینا رو تو یه پیست پاسخ بدم:general710:
دادا اولاً این سایت قابل شما رو نداره خواستی یه پ.خ بده تقدیم کنم :android22:
بعد این که قالب رایگان داره اما این قالب تغییری از قالب رایگانه ظاهرش همون قالب رایگان رو سیستمه هستش اما رنگ چون این سایت از اول آبی بوده خودم قالب پیشفرض رو تغییر دادم رنگش رو آبی کردم
وضع فروش خیلی خیلی بده o_O به لطف سایت های پروژه های رایگان :general111: اما اگه مقاله اختصاصی بزاری شاید که اونم من چند تا گذاشتم چون قیمت بالاس نمیخرن :D
من به سایت نمیرسم:cool: روزی چند سفارش :general306: تو بگو سالی چند تا :general503:
سوال دیگه ای بود در خدمتم راستی تو که چیزی نخریدی :general505:

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659

حیف که نوفالو هس :(
آقا یه ایمیل یاهو برام بفرست باهات کار دادم :) ممنون

بالا