• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
ممنونم از دوستان بابت راهنماییشون انشالله برای خرید مزاحم می شویم.

کمکی،امری بود در خدمتیم.

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
درود
دوستان بک لینک درست حسابی که واقعا جواب بده کی داره ؟ واسه سایت بازی میخوام ؟؟ تا حالا چند تا گرفتم اما اصلا فایده نداشتن !

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
درود
دوستان بک لینک درست حسابی که واقعا جواب بده کی داره ؟ واسه سایت بازی میخوام ؟؟ تا حالا چند تا گرفتم اما اصلا فایده نداشتن !
به لینک تبلیغ موجود در امضام مراجعه کن عزیزم.

بک لینک با کیفیت به همراه دو دامنه:

pazhoheshkade.ir

pzhk.ir
در خدمت هستیم.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
درود
با سلام يك مورد تو امضام موجوده.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان من يه سايت وردپرسي رو رو دامنه .com رديف كردم حالا يه دامين .ir هم دارم كه ميخوام به اين سايت وصل كنم يعني كسي اين .ir رو زد بره تو سايت اصلي بايد چه كنم؟؟تو وردپرس تنظيمات خاصي داره؟؟؟؟

MP4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
دوستان من يه سايت وردپرسي رو رو دامنه .com رديف كردم حالا يه دامين .ir هم دارم كه ميخوام به اين سايت وصل كنم يعني كسي اين .ir رو زد بره تو سايت اصلي بايد چه كنم؟؟تو وردپرس تنظيمات خاصي داره؟؟؟؟

یکی از راه هاش اینه که دی ان اس های دامین ای ار رو با کام یکی کنی بعد تو سی پنل دامین ای ار رو پارک کنی. دامین ای ار رو هم ریداکت کنی رو کام بنظرم بهتره

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
یکی از راه هاش اینه که دی ان اس های دامین ای ار رو با کام یکی کنی بعد تو سی پنل دامین ای ار رو پارک کنی. دامین ای ار رو هم ریداکت کنی رو کام بنظرم بهتره
خيلي ممنون حل شد.
تشكر از شما گرامي.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
آپلود 7:wacko:

میلاد:wacko:

فیس نما:wacko:

دیجی آپ:wacko:

امضام:blink:

:p

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
آپلود 7:wacko:

میلاد:wacko:

فیس نما:wacko:

دیجی آپ:wacko:

امضام:blink:

:p

من هر چند ماه سرور رو عوض میکردم فوقش چند ساعت قطعی داشت ، اون هم فقط آپلود غیر فعال میشد ! (بجز یه مورد که حدود 30 درصد عکس ها برای چند ساعت از دسترس خارج شده بودن)

معلوم نیست چکار میکنند !

از تجربیات من استفاده نمیکنند همین میشه دیگه :D
حتما بلد نیستند چطور انتقال بدن که این اتفاق ها نیوفته .

از هاست دی ال بعید بود !

صد رحمت به رسانگار !

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
دوستان وبمستر یه سوال

من دارم یه سایت میزنم که مطالبش اکثراً مرتبط به هم هستش یه سایت در مورد یه مدرسه هستش که توش اسم دانش آموز ها خیلی تکرار میشه ( مثلاً علی خالقی امروز به کلاس دوم رفت ) انوقت این علی خالقی یه پروفایل داره که توی پروفایلش توضیحات نوشته شده که این متولد سال چند هستش و ... شاید در ماه سه تا مطلب برای علی خالقی نوشته بشه اگر تمامی این مطلب ها به پروفایل علی خالقی لینک بشه به نظرتون مشکلی نداره ؟ بد هستش یا خوب هستش؟!

پی نوشت : این مدرسه مثال هستش

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
دوستان وبمستر یه سوال

من دارم یه سایت میزنم که مطالبش اکثراً مرتبط به هم هستش یه سایت در مورد یه مدرسه هستش که توش اسم دانش آموز ها خیلی تکرار میشه ( مثلاً علی خالقی امروز به کلاس دوم رفت ) انوقت این علی خالقی یه پروفایل داره که توی پروفایلش توضیحات نوشته شده که این متولد سال چند هستش و ... شاید در ماه سه تا مطلب برای علی خالقی نوشته بشه اگر تمامی این مطلب ها به پروفایل علی خالقی لینک بشه به نظرتون مشکلی نداره ؟ بد هستش یا خوب هستش؟!

علی مدادش را گم کرد
علی امروز با ابی دعوا گرفت :D

نه مشکلی نداره

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوستان وبمستر یه سوال

یسری باگا هستن که تو تعداد بالای مطلب (بالای 1000 تا برای یک پروفایل) درمیان بیرون :|
بزن ببین چی پیش میاد :دی
راستی با صاحت سایت "دیک" در ارتباطی؟ اگه اره بگو همه آموزشگاه زبانای تهرانو به گاج دادی :دی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بک لینک از سایت های رزبلاگی رنگ ۴ و ۳ خوبه یا فیکه و بدرد نمیخوره ؟
بک لینک مرتبط با موضوع سایت نباشه مشکلیه ؟

الان ۵ روزه حدود ۲۰ تا مطلب ۱۰۰درصد اختصاصی توی سایتم زدم ( با تگ و سئو و غیره ) ولی هیچ بازدیدی نداره حتی یکی ( در صورتی که برای چندتا از سایت هام که مطالب اختصاصی مینوشتم بعد از ۱ ماه بازدید های بالا ۵۰۰ آیپی گرفتن )
به جز این ۲۰ مطلب هم هیچ مطلبی توی سایت نیست .
ادامه بدم یعنی ؟ ( وبسایت پزشکی و سلامتی و بیشتر به معرفی داروها و بیماری ها میپردازه )

بالا