• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
حداقل چند وقت از زمان تاسیس سایت باید گذشته باشه که رنک بگیره ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
از دیشب تا حالا 30 هزار کامنت توسط ایرانی ها در پیچ مسی گذاشته شده

نمونه اي از اين کامنت ها را بخوانيد:

- مسي تو که مسي، اگه طلا هم بودي هيشکاري نمي تونستي جلوي ايران بکني داداش.

- چهارسال قبل کامران نجف زاده رفت با مسي مصاحبه کنه، مسي گفت ايرانو نميشناسه و مصاحبه نکرد. الان بايد بيک زاده طوري بزنتش که که قيافش شبيه دفاع راست فوتبال دستي شه.

- مسي جون يک ماه يارانه خودتو بده بيگ زاده تا ولت کنه

- مسي تنها نيست

"هاشم اول"

- اگه تيم ملي پشتکار شمارو داشته باشه با اين کامنت گذاشتناتون، آرژانتين سهله برزيل رو هم مي*بريم!

- آهن آلات، ضايعات، مسي جات خريداريم!

- مسي، هاشم بيگ زاده را به مناظره دعوت کرد

- بچه ها از امروز اينجا پاتوق شد تا شروع جام جهاني. به دوستان خود بگوئيد!

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان يه سوال دارم خواهشا جواب بديد
ببينيد من يه سايت ره انداختم رو دامين .كام حالا به همون نام دامين .ir رو هم ميخوام به سايت اضافه كنم يعني .كام باشه سايت اصلي و كسي هم اگه .ir رو زد رو .ir سايت اصلي باز بشه؟؟سايت رو ودپرسه براي اين كار بايد چه كاري انجام بدم؟؟
بعدش ممكنه گوگل سايت رو اپم تلقي كنه؟؟؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ببينيد من يه سايت ره انداختم رو دامين .كام حالا به همون نام دامين .ir رو هم ميخوام به سايت اضافه كنم يعني .كام باشه سايت اصلي و كسي هم اگه .ir رو زد رو .ir سايت اصلي باز بشه؟؟سايت رو ودپرسه براي اين كار بايد چه كاري انجام بدم؟؟
میتونی از پارک دامین استفاده کنی. ولی بهتر این هست که اگه کسی .ir رو زد به .com منتقل بشه
البته تو پارک دامنه سایت با .ir باز میشه و لینک ها همون .com خواهند بود برای همین مشکلی هم از دید سئو به وجود نمیاد.

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
میتونی از پارک دامین استفاده کنی. ولی بهتر این هست که اگه کسی .ir رو زد به .com منتقل بشه
البته تو پارک دامنه سایت با .ir باز میشه و لینک ها همون .com خواهند بود برای همین مشکلی هم از دید سئو به وجود نمیاد.
خوب بايد .ir رو چه جوري رو .com پارك كنم(وردپرس دايركت ادمين)

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
توی سیستم الیکان از کجا باید درخواست واریز پور سانت رو داد ؟!

نداره چرا ؟!!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832

نمی شه روی 1 سایت وردپرس از 2 دامنه همزمان استفاده کنی

مگه این حالت که فقط صفحه اصلی با 2 تا دامنه بالا بیاد و مطالب روی دامنه 1 یا 2 باشه با انتخاب خودت... چون وردپرس جواب نمی ده اگه سایتت html ساده بود می شد اما برای ورد پرس نیازه آدرس مادر تعریف بشه
برای حالت بالا باید پارک کنی دامنت رو

در ضمن این کار سئو رو به شدت کاهش می کنه ( اگه بدون ریداکت 301 استفاده کنی )

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
بخش تنظیمات یه فیلد داره "حد نصاب پرداخت" مبلغ رو وارد میکنی بعد از اینکه درآمد به اون مبلغ رسید واریز میکنن. البته من زدم 10.000 الان 15.000 شده واریز نمیکنن نمیدونم چرا :wacko:

حد نصاب روی 0 هست که همون پیشفرض 10 تومن هست اما چند ماه هست مونده 60 تومن شده .. ! خبری از واریزش نیست !

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
خدا امان از دست این مردم :| طرف رفته زیر پست مسی طرز تهیه ترشی لیته رو گفته :D

خاک تو سر 90%ئشون :|
کاش اون شب ریخته بود روی فرش :|
اندازه یه جو آبرو نداریم تو این دنیای 7 میلیارد نفری :|

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
خاک تو سر 90%ئشون :|
کاش اون شب ریخته بود روی فرش :|
اندازه یه جو آبرو نداریم تو این دنیای 7 میلیارد نفری :|

تازه اولشه..

هنوز حرکات وحشیانه مثل با کف پا زدن توی صورت فیگو رو به دنیا نشان ندادیم! اینا که صبحانه هست فقط....

Last edited:

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
تازه اولشه..

هنوز حرکات وحشیانه مثل با کف پا زدن توی صورت فیگو رو به دنیا نشان ندادیم! اینا که صبحانه هست فقط....

اتفاقی که برای فیگو افتاد از نظر من عادی بود، از قدیم میگن بازی اشکنک داره، سر شکستنک داره : )))
فکر نمیکنم کاری هم که اون بازیکن کرد از عمد باشه، فوتباله و هزار خطر، شاید چند نفر بگردن دنبال اینا و بگن از عمد بوده و ... ولی اونی که فوتبالیست بوده میدونه از این اتفاقات زیاد پیش میاد، مشکل اصلی اینجاست که مشتی هرزه، که تا الان بجز اینکه نقش سافه کرفس رو تو زندگیشون بازی کنن هیچ غلط دیگه ای نکردن اینجوری بیان آبرو ریزی کنن :|

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
اتفاقی که برای فیگو افتاد از نظر من عادی بود، از قدیم میگن بازی اشکنک داره، سر شکستنک داره : )))
فکر نمیکنم کاری هم که اون بازیکن کرد از عمد باشه، فوتباله و هزار خطر، شاید چند نفر بگردن دنبال اینا و بگن از عمد بوده و ... ولی اونی که فوتبالیست بوده میدونه از این اتفاقات زیاد پیش میاد، مشکل اصلی اینجاست که مشتی هرزه، که تا الان بجز اینکه نقش سافه کرفس رو تو زندگیشون بازی کنن هیچ غلط دیگه ای نکردن اینجوری بیان آبرو ریزی کنن :|

سلام عمو
عمو اون فندق شکنی که می گفتی وقتی وصلی از وقتی وصل نیستی سرعتش بیشتره رو واسم می فرستی؟ : {

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
و اون لینک از ماست که بر ماست نودی رو منتشر کن :دی

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام عمو
عمو اون فندق شکنی که می گفتی وقتی وصلی از وقتی وصل نیستی سرعتش بیشتره رو واسم می فرستی؟ : {

همونی که عکس های شخصی قربانی رو برای طرف ارسال میکنه ? :D

بالا