برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
چند روز پیش یه اتفاق خیلی عجیبی تو کلاب هاوس افتاد،جون یه ادم نجات پیدا کرد
تو اتاق شعر بودیم یه خانمه پشت میکروفون سکته کرد
یعنی سکته که دقیق نمیدونم ولی یه اتفاق مشابه سکته شد.افتادبه نفس نفس و بریده بریده حرف زدن و کمک خواستن
از المان هم بود تنها هم نبود با پسرش بود بعد پسرش خواب بود این به حدی جون نداشت که اونو صدا کنه،بدنش بی حس شده بود فقط میکروفون تو گوشش مونده بود
تو اون ساعت هم هیچکس از المان تو روم نبود کسایی که از انگلیس و کانادا بودن هم تلاش کردن نتونستن با اورژانس برلین تماس بگیرن.
تماس گرفتیم با یکی از دوستامون تو المان از شانس خوبمون جواب داد ماجرا رو بهش گفتیم ادرسی ک از خانمه گرفته بودیم هم بهش دادیم،خانمه پشت میکروفون بود که اورژانس زنگ خونشو زد تازه اونموقع پسرش بیدار شد فهمید مادرش اینطوری شده
تکنسین اورژانس میکروفن رو گرفت خبر داد که رسیدن و حاضرین نگران نباشن و بعد بردنش
اگه تو کلاب هاوس نبود یا مایکش فعال نبود معلوم نبود چه اتفاقی براش میوفتاد
خیلی عجیب بود
بعد امروز همین دوستمون که زنگ زد اورژانس خبر داد خانمه حالش بهتره تقریبا اوکی شده

بمیر نبوده . 10 دقیقه بعد سکته تمام اندام های حیاتی شروع به مرگ میکنند . کسی هم که سکته میکنه به این زودیا سرپا نمیشه . کسی بعد از دو روز سرحال میشه افت فشار داشته بی حال شده یه چای زنجبیل بهش بدید خوب میشه:coffee:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
phpstorm و کلا برنامه های jetbrains درسته سنگینن ولی یه امکاناتی دارن آدم میخواد اشک شوق بریزه
javoonha.gif

مشاهده پیوست 1252147
این سوسول بازیای autocomplete چیه دیگه
418.gif

تو ویندوز فقط emeditor. تو لینوکس geany
s0429.gif

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
VS Code پایین تر اصن حرفشو نزن
moo.gif

VS Code هم اکستنشن زیاد نصب میکنی مثل PHPStorm میشه تقریبا
mariz.gif
برای فرانت اند مثه html css js قسمتی مثه لایو ویو نداره که همون لحظه بشه تغییرات کداتو ببینی و نخواد تو مرورگر هی f5 بزنی؟
من ۳ ۴ سال پیش با phpstorm کار که میکردم خیلی گشتم دنبال این قضیه و تنها چیزی که عایدم شد لایو ویو توی مروگر بود که وصل میشه به خود برنامه و البته یه برنامه واسط هم این وسط بود که ومپ و زمپ و این چیزا و خیلی وقتا هم کار نمیکرد
الان بهترین برنامه که لایو ویو داره کدومه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
برای فرانت اند مثه html css js قسمتی مثه لایو ویو نداره که همون لحظه بشه تغییرات کداتو ببینی و نخواد تو مرورگر هی f5 بزنی؟
من ۳ ۴ سال پیش با phpstorm کار که میکردم خیلی گشتم دنبال این قضیه و تنها چیزی که عایدم شد لایو ویو توی مروگر بود که وصل میشه به خود برنامه و البته یه برنامه واسط هم این وسط بود که ومپ و زمپ و این چیزا و خیلی وقتا هم کار نمیکرد
الان بهترین برنامه که لایو ویو داره کدومه
لایو سرور باید نصب کنی روش

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
نمیدونم چرا داکیومنت های سی شارپ تو سایت مایکروسافت اینقدر گنگ و نامرتب و تو در تو نوشته شدن.
هروقت دانشجو رو ارجاع میدم به اونجا کلا قاطی میکنه خودمم وقتی دنبال رفرنسی میگردم چند تا صفحه تو در تو باید بچرخم تا اطلاعاتم کامل بشه.
باز حالا خوب شده قبلا تو msdn آدم نابود میشد یه چیزی رو پیدا کنه
سی با اونهمه پیچیدگی داکیومنت های عهد بوقش منظم تر و قابل فهم تره

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
دانشجو هم توقع داره من همه چیو از صفر تا صد بشینم براش تعریف کنم یادش بدم مخصوصا تو دوره های خصوصی.
حالا بچه های دانشگاه مبانی رو که بفهمن دیگه خودشون میرن دنبال بقیه اش درستشم همینه.وقتی پروژه بهشون میدی میارن ارائه میدن معمولا از روش هایی استفاده میکنن که هنوز بهش نرسیدیم البته اونایی که میدن بقیه براشون انجام بدن و تابلو هم هستن بماند.
ولی خصوصیا پیر میکنن ادمو.مثلا ارایه عددی رو گفتی پروژه میدی میگی فلان چیزو باید بریزی تو ارایه رشته ای.میگه واااا ارایه رشته ای دیگه کدومه پس چرا شما این چیزا رو به ما نمیگی
یا میگی یه متد Recursion تعریف کن فاکتوریل فلان عددو بگیره نمیدونه فاکتوریل چیه 25 سالش هم هست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
90 درصد فروم های phpbb پروفایل کاربر رو پابلیک نمیکنن!!! تنطیمات پیشفرض اسکریپت اینطوریه یا هر کی phpbb داره محدودیت میزاره؟!

ویکی پدیا رو بزار کنار، با ویکیپدیا آزاد کار کن(نانشنامه)
یک نمونه فارسی
انگلیسی

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

This site can’t be reached​

بازم شروع شد.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
90 درصد فروم های phpbb پروفایل کاربر رو پابلیک نمیکنن!!! تنطیمات پیشفرض اسکریپت اینطوریه یا هر کی phpbb داره محدودیت میزاره؟!
میشه از ادمینش تنظیم کلی کرد خود کاربرا هم میتونن تکی انجام بدن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
خود کاربرا هم میتونن تکی انجام بدن
خب وقتی هر آیدی که باز میکنم پروفایل پابلیک نیست این یعنی ادمینش بسته یا کاربر؟!
از هر صد تا فروم phpbb فقط یه فروم پروفایلش پابلیکه
اینو از کجا بفهمم؟ نمیشه که برای همه کلی وقت گذاشت اکانت ساخت و تست کرد

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من مایکروسافت فن بوی نیستم
6ugt8ah_th.gif
فقط برای کار‌هایی که دارم ویندوز برنامه‌های بهتری داره (مک هم داره)
اگه بحث کل کل باشه الان لینوکس شده یه نرم افزار ویندوزی
jupv7v7eau6q6a90.gif
فن بوی ولش. یا با مایی یا با اونا
t1437.gif
(قضیه محور شرارت ورژن دو
t1437.gif
)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خب وقتی هر آیدی که باز میکنم پروفایل پابلیک نیست این یعنی ادمینش بسته یا کاربر؟!
از هر صد تا فروم phpbb فقط یه فروم پروفایلش پابلیکه
اینو از کجا بفهمم؟ نمیشه که برای همه کلی وقت گذاشت اکانت ساخت و تست کرد
آره ادمین معمولا میبنده ایمیلها لو نره. فکر نمیکنم راهی داشته باشه باید لاگینشی ببینی
k06004.gif

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
درایو D پی سی رو با بیت لاکر ویندوز ۱۰ encrypt کرده بودم.
حالا ویندوز عوض کردم ویندوز جدید نمیتونه درایو d رو بخونه کلید میخواد.
اصلا حواسم نبود اول اونو decrypt کنم بعد ویندوز عوض کنم یا کلیدشو بگیرم سیو کنم
باید چه کرد ؟

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
اگه اکانت مایکروسافت رو سیستم بوده شاید کلیدش تو اکانت ذخیره شده باشه

پ.ن: من بیت لاکر استفاده نمیکنم زیاد دربارش اطلاعات ندارم
دمت گرم آره خودش اونجا ذخیره کرده بود.وارد اکانت مایکروسافت شدم خودش بازش کرد
اوووووف خیس عرق شدم از استرس ،۵۰۰ گیگ فایل مهم توش بود

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
باج افزار ها شدیداً زیاد شدن
حتی تو ایران بین دوستام دو سه تاشون درگیر باج افزار شدن اطلاعاتشون از بین رفت که حتی اگرم هزینه ای که اون باج افزار طلب می‌کنه رو داشتن هم نمیتونستن پرداخت کنن یا خیلی سخت میتونستن پرداخت کنن بخاطر تحریم و اینطور چیزا.
بخاطر همین هارد های سیستم هامو انکریپت کردم تنها راه جلوگیری هم همین انکریپت کردنه حتما این کار رو بکنید.
خود ویندوز ۱۰ هم یه Ransomware Protection داره که بصورت پیش فرض فعال نیست اونم فعال کنید.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
باج افزار ها شدیداً زیاد شدن
حتی تو ایران بین دوستام دو سه تاشون درگیر باج افزار شدن اطلاعاتشون از بین رفت که حتی اگرم هزینه ای که اون باج افزار طلب می‌کنه رو داشتن هم نمیتونستن پرداخت کنن یا خیلی سخت میتونستن پرداخت کنن بخاطر تحریم و اینطور چیزا.
بخاطر همین هارد های سیستم هامو انکریپت کردم تنها راه جلوگیری هم همین انکریپت کردنه حتما این کار رو بکنید.
خود ویندوز ۱۰ هم یه Ransomware Protection داره که بصورت پیش فرض فعال نیست اونم فعال کنید.
هیچوقت هاردتو encrypt نکن تجربه بدی داشتم. یهو سر به بدسکتور میزنه داقون میکنه یا وین عوض میکنی گیر میوفتی. بجاش از truecrypt برای فایلهای حساست استفاده کن

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
هیچوقت هاردتو encrypt نکن تجربه بدی داشتم. یهو سر به بدسکتور میزنه داقون میکنه یا وین عوض میکنی گیر میوفتی. بجاش از truecrypt برای فایلهای حساست استفاده کن
هارد هام ssd هستن ولی تو truecrypt هم سرچ میکنم ببینم چطوره

بالا