برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
سئو yoast حداکثر تعداد کلمات کلیدواژه را از 6 عدد به 4 عدد کاهش داده، سئو سال 2020 اینطور میگه؟ من همیشه 5-6 کلمه کلیدواژه میگذاشتم، الان اخطار میده از 4 کلمه بیشتر شده!! بخوام کمتر هم بزارم کلیدواژه‎م ناقص میشه!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سئو yoast حداکثر تعداد کلمات کلیدواژه را از 6 عدد به 4 عدد کاهش داده، سئو سال 2020 اینطور میگه؟ من همیشه 5-6 کلمه کلیدواژه میگذاشتم، الان اخطار میده از 4 کلمه بیشتر شده!! بخوام کمتر هم بزارم کلیدواژه‎م ناقص میشه!
تو seo دنبال کمالگرایی نباش، هیچ ایرادی نداره

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این yoast یه چیزی میگه زیاد توجه نکن و نسبت به موضوع و تجربه خودت کار کن

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
بچه ها مرورگر اج مایکروسافت جدیدشو کسی دانلود کرده
میگن خیلی حرفه ای شده
با اینکه فایرفاکس رم میخوره اما از لحاظ مچ شدن با addon و سایر نرم افزارها خیلی بهتره. شخصا با edge. حال نکردم.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
آقا کسی میدونه این دوره رو از کجا میشه گیر آورد؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
اساتید برنامه نویس , یک قالب اپن کارت انگلیسی دارم که میخوام فایل rtl رو براش تعریف کنم
طبق بررسی کدهای نسخه فارسی اپن کارت , فایل rtl.css به صورت کد زیر در فایل header تعریف شد
کد:
{% if direction == 'rtl' %}
<link href="catalog/view/javascript/font-awesome/css/font-awesome-rtl.min.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link href="catalog/view/theme/default/stylesheet/stylesheet-rtl.css" rel="stylesheet">
{% else %}
<link href="catalog/view/javascript/font-awesome/css/font-awesome.min.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans:400,400i,300,700" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link href="catalog/view/theme/default/stylesheet/stylesheet.css" rel="stylesheet">

من در فایل هدر قالب انگلیسی کد مربوط به css رو پیدا کردم و قسمت مربوط به rtl کد بالا رو بهش اضافه کردم
نتیجه شد کد زیر
کد:
{% if direction == 'rtl' %}
<link href="catalog/view/theme/zeexo/css/stylesheet-rtl.css" rel="stylesheet">
{% else %}
{# <link rel="stylesheet/less" type="text/css" href="catalog/view/theme/zeexo/css/stylesheet.less" />
<link rel="stylesheet/less" type="text/css" href="catalog/view/theme/zeexo/css/header/header_2.less" />
<link rel="stylesheet/less" type="text/css" href="catalog/view/theme/zeexo/css/skins/tools_orange_7.less" />
<script src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/less.js/3.9.0/less.min.js" ></script> #}

ولی جواب نداد و فایل rtl.css شناسایی نشد , ایا این کدی که من اضافه کردم درست هست ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
چند روزی هست که نت افراز ارور های رنج 500 زیاد میده :mad:
برای شما همینطور شده؟

###

5589.png
وردپرس یا قالب یا هر عاملی که هنوز پیداش نکردم ، نمیدونم مشکل از کجاست ، برای من یه همچین لینک هایی ساخته ، ارور 404 ریدایرکت میشه به صفحه اصلی ولی این لینک ها 404 نیستن و سایت بازشون میکنه ، تعدادشون کم هست ولی وجود دارن ، نمیدونم چطور ایجاد شدن
عبارت #:~:text= به لینک های سایت اضافه شده و یه متنی هم خودش جلوی = گذاشته!!
داخل پیج سورس و کد های مطلب همچین چیزی وجود نداره ولی لینکش میاد

چطور برای اچ تی اکسس یا افزونه ریدایرکت تعریف کنم که اگر این عبارت به هر لینکی اضافه شد ریدایرکت کنه به صفحه اصلی یا صفحه مطلب سایت
اگر فقط عبارت #:~:text= وجود داشت میشد برای ریدایرکت تعریف کرد که رفع بشن ولی عبارت ثابتی نیست و یه متنی هم میاد جلوی =

تست کردم افزونه ریدایرکشن هر عبارتی که بعد از # بیاد ریدایرکت نمیکنه میگه این کار استاندارد نیست و میگه که
Can I redirect an anchor (#)?
No, the anchor is not sent in the request and is not received by the server. You will need to do any redirections on the client using JavaScript.
نمیدونم چی میگه ولی چه چیزی این عبارت #:~:text= ایجاد کرده؟

شاید بشه ریدایرکت کنم ، تعدادشون کمه ولی چون هنوز عاملش رو پیدا نکردم ممکنه بعدا تعدادشون بیشتر بشه
از کجا بفهمم مشکل از کجاست؟

کسی میفهمه این چی میگه؟ دقیقا مشکل من رو داره
نوشته همچین چیزی عاملش هست Scroll To Text Fragment این چیه چطوری رفعش کنم

Last edited:

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
از کجا بفهمم مشکل از کجاست؟

عبارت های بعد از # رو معمولا توی جاوا اسکریپت استفاده می کنن (بعضی وقتا لازم می شه از پارامتر هایی استفاده کنیم که بهتره توی url اصلی نباشه، اونا رو بعد از # می ذاریم، گوگل این لینک ها رو ایندکس یا حتی crawl نمی کنه)

شما باید توی فایل های جاوا اسکریپتی که داره توی سایتت لود می شه بگردی ببینی کدوم اسکریپت داره از این پارامتر استفاده می کنه. افزونه هست یا از امکانات قالب.

اگه می خوای ریدایرکت کنی این آدرس های بعد از هشتگ رو، باید از جاوا اسکریپت استفاده کنی.

یه کدی شبیه این بذار توی سایتت:

کد:
<script>
if(window.location.hash) {
     window.location.href = '/';
}
</script>

اگه احیانا این آدرس داره بعد از چند ثانیه اضافه می شه، اینو می تونی بذاری توی سایتت تا کد بعد از 5 ثانیه از باز شدن صفحه ریدایرکت کنه:

کد:
<script>

setTimeout(function(){
        if(window.location.hash)
            window.location.href = '/';
}, 5000);

</script>

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
قیمت ارز افزایش پیدا کرده. اما درآمد وبمستر از تبلیغات خیر!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
عبارت های بعد از # رو معمولا توی جاوا اسکریپت استفاده می کنن (بعضی وقتا لازم می شه از پارامتر هایی استفاده کنیم که بهتره توی url اصلی نباشه، اونا رو بعد از # می ذاریم، گوگل این لینک ها رو ایندکس یا حتی crawl نمی کنه)

شما باید توی فایل های جاوا اسکریپتی که داره توی سایتت لود می شه بگردی ببینی کدوم اسکریپت داره از این پارامتر استفاده می کنه. افزونه هست یا از امکانات قالب
اگر ایندکس نمیکنه پس چرا آورده توی وبمستر تولز نشون میده؟!

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
اگر ایندکس نمیکنه پس چرا آورده توی وبمستر تولز نشون میده؟!

گویا این یه مشکل نیست، بلکه یه قابلیته مربوط به مرورگر ها.

مثل اینکه قابلیت جدیدی به کروم اضافه شده (از نسخه 80 به صورت پیشفرض فعال هست)، این قابلیت که لینک هاش شبیه همون لینک هایی می شه که شما فرستادی، با دریافت کلمه شروع یک جمله و کلمه پایانش، متن رو رنگی می کنه.

به عنوان مثال این متنی که خودت نوشتی رو من با این لینک می تونم رنگی ببینم توی کروم:

Untitled-3.jpg

فکر کنم چون این قابلیت به کروم اضافه شده، گوگل داره از این قابلیت برای راهنمایی کاربر به قسمت مناسب متن استفاده می کنه (اسکرول می شه به مکان متن کاربر).

این طوری کار می کنه که شما کلمه شروع و کلمه پایان رو به این شکل می نویسی بعد از لینک:

#:~:text=کلمه شروع,کلمه پایان

مرورگر توی صفحه جستجو می کنه متنی که بین این دو تا کلمه پیدا و رنگی می کنه، مثل اسکرین شاتی که فرستادم

Last edited:

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
مسیر فایل درسته؟ سایت رو ببینم بهتر میتونم چک کنم.
مسر فایل درسته , البته یه نکته هست که نظرم رو جلب کرده

قالب انگلیسی درکنار فایل stylesheet.css یک فایل بنام stylesheet.less داره
و اگر به کد نگاه کنید در قالب بجای فایل stylesheet.css فایل stylesheet.less فراخوانی شده
البته من فایل stylesheet.less رو چک کردم کدهای داخلش همون stylesheet.css هست ولی حالا چرا قالب این فایل رو فراخوانی میکنه نمیدونم
کد:
{# <link rel="stylesheet/less" type="text/css" href="catalog/view/theme/zeexo/css/stylesheet.less" />

سایت رو میتونید از اینجا چک کنید , البته این استاندارد هست و کد rtl تعریف شده نیست

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
گویا این یه مشکل نیست
ممنون از راهنمایت
یعنی وردپرس این عبارت #:~:text= و اون متنی که که پر رنگ میکنه رو ایجاد نکرده و خود گوگل کروم همچین لینکی ساخته و کنسول گوگل هم آودرش داخل نتایج سرچ و گزارش ها؟!!
خب این قابلیت رو مگه خود وبمستر ایجاد نکنه که کاربرای کروم اون متن رو پررنگ ببینن؟!
اگر خود کروم این کار رو کرده چطور تصمیم گرفته که برای این صفحه و برای این متن این کار رو انجام بده؟
یه کدی شبیه این بذار توی سایتت
داخل کدوم فایل از هاست؟

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
ممنون از راهنمایت
یعنی وردپرس این عبارت #:~:text= و اون متنی که که پر رنگ میکنه رو ایجاد نکرده و خود گوگل کروم همچین لینکی ساخته و کنسول گوگل هم آودرش داخل نتایج سرچ و گزارش ها؟!!
خب این قابلیت رو مگه خود وبمستر ایجاد نکنه که کاربرای کروم اون متن رو پررنگ ببینن؟!
اگر خود کروم این کار رو کرده چطور تصمیم گرفته که برای این صفحه و برای این متن این کار رو انجام بده؟

داخل کدوم فایل از هاست؟

آره کار وردپرس نیست (گرچه یه افزونه وردپرس می تونه از این قابلیت استفاده کنه. برای تستش اگه توی کد های html سایتت این قسمت text= رو پیدا کردی یعنی کار افزونه وردپرس هست، اگه نیست کار گوگل هست)، گوگل کروم هم تصمیم نگرفته، هوش مصنوعی نمایش نتایج گوگل تصمیم گرفته. فکر می کنم هوش مصنوعی گوگل یه بخشی از متن داخل صفحه شما رو مناسب یه کلمه کلیدی جستجو شده دیده و با استفاده از همین قابلیت مرورگر کروم کاربر رو به قسمتی از متن هدایت کرده که به نظرش جواب می رسیده (حتما گوگل توانایی تشخیص این موضوع رو داره که مرورگر جستجوکننده این قابلیت رو پشتیبانی می کنه).

داخل کدوم فایل از هاست؟

تست کردم کد با هشتگ های معمولی کار می کنه. با #:~:text=kalame کار نمی کنه. یعنی وقتی از window.location.href توی جاوا اسکریپت استفاده می کنیم آدرس رو بدون قسمت مربوط به این قابلیت بر می گردونه. انگار کروم جلوی دریافت این پارامتر توسط برنامه نویس رو داره می گیره. به نظر می رسه وقتی پارامتر بعد از :~: قرار می گیره دیگه جاوا اسکریپت با window.location.href بهش دسترسی نداره.

من جای شما بودم این ریدایرکت رو انجام نمی دادم (اگه ممکن باشه! که بعید می دونم راه حلی پیدا کنید. مگه یه چیزی توی جاوا اسکریپت باشه که من خبر ندارم)، مخصوصا به صفحه اصلی ریدایرکت نکنید، چون عملا نتیجه گوگل رو دارید دستکاری می کنید.

Last edited:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سرویس دهنده های adsl نمیتونن قیمت رو افزایش بدن روش های دیگه ای امتحان می کنن هر ماه کلی از حجم سرویسم باقی می موند این ماه تموم شده هیچ دو تا بسته 10 گیگ جدا هم مجبور شدم بخرم بازم جواب نداد و سریع تموم شد روز های باقی مانده از سرویس هم نمیزارن بسوزونی که بسته های حجم گرون قیمت بخری

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
خدایا شکرت
مشاهده پیوست 1203074

دیگه باید ببوسیم بزاریم کنار
اگه روزانه حساب کنی میشه کمتر از هزار تومن
consoling2.gif

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
امروز رفتم توی سایت ifttt.com و با لوگین گوگل اکانت ساختم که برای اولین بار تستش کنم ببینم چیه
ifttt یه ربات هست که مطالب رو از فید rss منتقل میکنه به جاهای دیگه یعنی ربات اسپمر هست با اینکه آخرش هم کار نکرد حتی یه دونه پست هم نگذاشت که ببینم کار میکنه یا نه
حالا دیدم از اکانت جیمیل خارج شدم و هر کار میکنم نمیشه وارد شد گوگل حتی ورفای شماره هم بهم نمیده تا وارد شم
تنها پیامی که نشون میده ، یعنی هیچ راهی نداره .
ranting3.gif

ای لیدم به این زندگی ، جیمیل لعنتی مسدود شده به درک ، کلی اکانت باهاش ساختم که دسترسی اون ها هم بسته میشه ، این سایت آشغال ifttt.com معروف و قانونی بود این عواقب رو داشت ، هنوز به فیسبوک و توییتر و.. هم وصلش کردم
furious.gif

حالا چطوری اکانت گوگل رو باز کنم؟
1158.png

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
امروز رفتم توی سایت ifttt.com و با لوگین گوگل اکانت ساختم که برای اولین بار تستش کنم ببینم چیه
ifttt یه ربات هست که مطالب رو از فید rss منتقل میکنه به جاهای دیگه یعنی ربات اسپمر هست با اینکه آخرش هم کار نکرد حتی یه دونه پست هم نگذاشت که ببینم کار میکنه یا نه
حالا دیدم از اکانت جیمیل خارج شدم و هر کار میکنم نمیشه وارد شد گوگل حتی ورفای شماره هم بهم نمیده تا وارد شم
تنها پیامی که نشون میده ، یعنی هیچ راهی نداره .
ranting3.gif

ای لیدم به این زندگی ، جیمیل لعنتی مسدود شده به درک ، کلی اکانت باهاش ساختم که دسترسی اون ها هم بسته میشه ، این سایت آشغال ifttt.com معروف و قانونی بود این عواقب رو داشت ، هنوز به فیسبوک و توییتر و.. هم وصلش کردم
furious.gif

حالا چطوری اکانت گوگل رو باز کنم؟
مشاهده پیوست 1203709
مراحل ریکاوری رو رفتی؟

بالا