برگزیده های پرشین تولز

✅⭐️⭐️فروش بک لینک و رپرتاژآگهی | 300 نمونه کار موفق⭐️⭐️✅

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام دوست عزیز با توجه به تغییرات جدید الگوریتم گوگل نمونه کاری که جدیدا به رتبه های اول اومده باشه دارید؟ و ایا برای ارزش بک لینک تغییری نسبت به گذشته مشاهده کردید؟
با سلام و عرض ادب
باید خدمت شما دوست عزیز عرض نمایم که در این خصوص نمونه های بسیار خوبی داریم که در ماه گذشته رقم خورده اند
در خصوص سوال دوم باید عرض کنم هنوز بک لینک اولین و مهم ترین فاکتور سئو است ( مخصوصا برای کشور های جهانه سومی همچون ایران )
نمونه کار ها به صورت کامل در صفحه اول این تاپیک موجود است ولی من براتون پخ کردم .
با تشکر و احترام فراوان

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
با سلام دوست عزیز خسته نباشید . بنده میخواستم بدونم که در زمینه ی دانلود آهنگ و فیلم و سریال نمونه ای دارید؟؟ و اینکه بنظر شما برای یک سایت تازه تاسیس در شرایط کنونی پکیج بک لینک موثر تر است یا رپورتاژ؟

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
با سلام دوست عزیز خسته نباشید . بنده میخواستم بدونم که در زمینه ی دانلود آهنگ و فیلم و سریال نمونه ای دارید؟؟ و اینکه بنظر شما برای یک سایت تازه تاسیس در شرایط کنونی پکیج بک لینک موثر تر است یا رپورتاژ؟
با سلام و عرض ادب
تا دقایقی دیگر خدمت شما پخ مینمایم

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
سلام
وقتتون بخیر

قصد تهیه رپورتاژ دارم ، موضوع سایتم هم " ثبت آگهی استخدام" هست ، قبل از سفارش لازم دارم بدونم که آیا دارای سایتی با این موضوع هستید که رپورتاژ بنده رو توش قرار بدین ؟

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
سلام
وقتتون بخیر
قصد تهیه رپورتاژ دارم ، موضوع سایتم هم " ثبت آگهی استخدام" هست ، قبل از سفارش لازم دارم بدونم که آیا دارای سایتی با این موضوع هستید که رپورتاژ بنده رو توش قرار بدین ؟
با سلام و عرض ادب
در تلگرام با شما بزرگوار مکاتبه شد
سلام
یه رپوتاز برنزی برای یه اپلیکیشن میخوام
متن اونو خودم باید بنویسم؟
پیشنهاد شما چیه؟
با سلام و عرض ادب
در صورت تمایل شما دوست عزیز متن رپورتاژ رایگان توسط بخش فنی گروه طراحی میشود
جزئیات تکیملی پخ گردید

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
پکیج بک لینک طلایی شامل 60 سایت با بالاترین کیفیت و قدرت>>>> قیمت یک ماهه 80 و سه ماهه 185 تومان و شش ماهه 325 تومان

پکیج رپورتاژ نقره ای : ارسال یک رپورتاژ دائمی در 5 الی 15 سایت هم موضوع با سایت شما شامل سه لینک فالو فقط و فقط 85 هزار تومان
این دو مورد رو میخوام لطفا لیست سایت هایی که توش لینک میشن رو برام بفرستید تو تلگرام پیام دادم (موضوع سایتمون خودرو هستش)

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
این دو مورد رو میخوام لطفا لیست سایت هایی که توش لینک میشن رو برام بفرستید تو تلگرام پیام دادم (موضوع سایتمون خودرو هستش)
با سلام و عرض ادب در این خصوص پخ برای شما دوست عزیز ارسال شد

pooga

Registered User
لایک‌ها
188
با سلام و عرض ادب در این خصوص پخ برای شما دوست عزیز ارسال شد
پکیج های طلایی از دوست عزیزمون اقای امیدی خریداری شد طبق مکالماتی که داشتیم بسیارپر حوصله بودن و همچنین محترمانه امید داریم یک همکاری دائمی باهم داشته باشیم

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
پکیج های طلایی از دوست عزیزمون اقای امیدی خریداری شد طبق مکالماتی که داشتیم بسیارپر حوصله بودن و همچنین محترمانه امید داریم یک همکاری دائمی باهم داشته باشیم
از نظر لطف شما سپاس گذارم , به امید همکاری های گسترده و طولانی مدت

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
سلام نمونه کارای گردشگری و موزیک رو برام ارسال کنید
لیست جاهاییی هم ک تبلیغ میکنید ارسال کنید
سپاس

بالا