برگزیده های پرشین تولز

ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﺎﺭ با ﯾﻪ ﺁﺩﻡ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎ ﻧﻔﻮﺫ ﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪ دار

Mamad sibil

Registered User
لایک‌ها
33
ﯾﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺁﺩﻡ ﺑﺎ ﻧﻔﻮﺫﯾﻪ. ﮐﺎﺭ ﭼﺎﻕ ﮐﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﻭﻟﯽ ﺩﻩ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﯾﻪ ﮐﺎﺭ ﭼﺎﻕ ﮐﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺍﺭﻩ. ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﯾﻪ ﺳﺎﻟﯽ ﻃﻮﻝ ﮐﺸﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺶ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺷﺪﻡ. ﺧﻮﺩﺷﻢ ﺳﻤﺖ ﺩﺍﺭﻩ. ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﮐﺎﻧﺎﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯ ﺩﻭﻟﺖ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺎ ﺩﻭﻟﺖ ﻗﺪﯾﻢ. ﺍﺯ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﺎ ﺑﻨﯿﺎﺩ ﺷﻬﯿﺪ. ﺍﺯﺵ ﻣﻌﺠﺰﺍﺕ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﺩﯾﺪﻡ.
ﺧﻼﺻﻪ، ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺑﻬﺶ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺷﺪﻡ ، ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺩﻓﻌﻪ ﮐﻪ ﻗﺴﻤﺖ ﺷﺪ ﻭ ﻣﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺣﻀﻮﺭ ﭘﺬﯾﺮﻓﺖ ، ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﺑﯿﺰﯾﻨﺴﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﯿﺎﺭ ﻭﺳﻂ، ﮐﺎﺭ ﻭﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻭ ﺟﻮﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﺠﻮﺯ ﺍﺯ ﻣﻦ.
ﺣﺎﻻ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ ﯾﺎ ﺑﯿﺰﯾﻨﺴﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﺠﻮﺯﺷﻮ ﺑﻪ ﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯿﺪﻥ ﻭ ﻣﻦ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﻦ ﯾﺎﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﻡ.
ﯾﻪ ﮐﺎﺭ ﭘﺮ ﺩﺭﺍﻣﺪ.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
ببین برو شمال
زمین زراعی با قیمت ارزون بخر
با استفاده از این یارو مجوز تغییر کاربریشو به مسکونی بگیر
به چند برابر قیمت بفروش
بنده خودم شمالیم
خیلی پول توش هست . شک نکن یه ساله میلیاردر میشی .

Mamad sibil

Registered User
لایک‌ها
33
داداش این یه کار رو چون کلا خودمم باهاش مخالفم پایه نیستم.
در ضمن من نگفتم که کار خلاف. گفتم یه کاری که به هرکسی مجوز نمیدن. مثلا قهوه خونه که هم درامدش خوبه هم سرمایه گذاری اولیه اش کمه هم مجوز به هیشکی نمیدن و هم خلاف نیست.

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
دسش میره برای ما کار پیدا کنه؟ :دی :(

Mamad sibil

Registered User
لایک‌ها
33
طرف خیلی کلفته. میخواد خودشم این وسط سود ببره.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
در ضمن من نگفتم که کار خلاف. گفتم یه کاری که به هرکسی مجوز نمیدن. مثلا قهوه خونه که هم درامدش خوبه هم سرمایه گذاری اولیه اش کمه هم مجوز به هیشکی نمیدن و هم خلاف نیست.

بابا کی گفته خلافه ؟ خلاف یعنی کار بدون مجوز . پس مجوزو رو برای چی میگیرن ؟ برای اینکه خلاف نباشه دیگه . اونی که زمینخواری میکنه خلافه . تغییر کاربری اونم با مجوز مشکلی نداره

Mamad sibil

Registered User
لایک‌ها
33
پیشنهاد دیگه ای نبود؟ هرکی پیشنهاد خوب داره و میخواد خودشم شریک بشه بگه.

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
بستگی داره به چی علاقه داری مثلا آموزشگاه رانندگی شغل خوبی هست و به هر کسی مجوز نمیدن یا دفتر خدمات اکترونیک شهر هم عالی هست اولی با راهنمائی رانندگی کار میکنه دومی با شهرداری پس مشتریت همیشه جوره در اولی من مقداری میتوانم کمک کنم در دومی رشته ام مهندسی عمران هست و بازم میتوانم کمک کنم .بگو علاقت چیه تا بگم علاقه مهم هست اینجا

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
می تونه یه طرح پیشنهادی IT رو بزاره گردن دولت که اجراش کنن؟ اجراش با من، سرمایشم با من شما اوکی بگیر بعد برو پول شمار بخر بیا فقط پول بشمار!!

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
بگو دست ماهم بگیره

Mamad sibil

Registered User
لایک‌ها
33
می تونه یه طرح پیشنهادی IT رو بزاره گردن دولت که اجراش کنن؟ اجراش با من، سرمایشم با من شما اوکی بگیر بعد برو پول شمار بخر بیا فقط پول بشمار!!
چه طرحی ؟ طرحشو آماده داری؟
اتفاقا خیلی دوست داره تو زمینه IT کار کنه. خودش میگه پول تو آیتیه. با یکی از دوستام دارن پنتس یکی از بانکای دولتی رو میگیره.
اگه طرح بگو تا باهاش هماهنگ کنم. اگه خوشش اومد یه سر با هم بریم پیشش.
اگه نمخوای طرحت لو بره بگو که یه جور دیگه کار کنیم.

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33

سلام

موضوع طرح شما چیه؟ می تونید حوزه اصلی کار رو بگید؟ (اگر نمی خواید جزیی و مشخص بگید)

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33

سلام

دم شما گرم، بابت این روحیه از شما تشکر می کنم

پول دراوردن به هر قیمت واقعاً غیرمنصفانه است، با نابود کردن استعداد تولید کشور و تباهی نسل اینده، به چه قیمت؟ اینکه فقط یک نفر نفع ببره و بقیه به باد هوا؟!
تورم و نرخ واردات و ... واقعاً غیر منصفانه است که انسان نبینه کاری که می کنه یا پیشنهادی که می ده در اینده چه مضرات یا فوایدی برای مردم و هموطنمون داره

بالا